Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно підібрати домен

Для того, щоб розмістити ваш сайт в мережі, вам перш за все потрібно знайти хостинг і зареєструвати доменне ім'я . Але скільки часу і сил необхідно витратити на те, щоб правильно підібрати домен? Чи справді це так важливо?
Ви можете, звичайно, подумати, що якщо ваш бізнес в цілому завоював авторитет, люди будуть відвідувати ваш сайт, незалежно від того, який у нього домен, чи не так? Але, не поспішайте з висновками ...
Річ у тім, ваш домен є ключовим елементом вашого сайту. І він багато в чому визначає чекає вас успіх або провал.
Але стривайте-но, чому ж ваш доменне ім'я так важливо?

 • Це ваше "перше враження". Ваш URL - це перше, що побачать ваші відвідувачі. Хороший домен може призвести довгограюче позитивне і незабутнє враження, в той час, як поганий запросто може назавжди відлякати відвідувачів.
 • Воно впливає на SEO. Хоча точно збігаються домени (Exact Match Domains або EMD - домени, в назві яких використовується фраза / слово з найбільш популярного пошукового запиту) більше не є необхідністю, наявність ключових слів в домені допоможе вам поліпшити параметри SEO.
 • Воно визначає ваш бренд. Ми поговоримо про це трохи нижче, але ваш домен - це можливість успішного брендингу, так він може підвищити впізнаваність бренду.

Це всього лише деякі з безлічі причин, чому ваш домен настільки важливий. Так як же правильно його підібрати? Саме про це ми і поговоримо далі.
1. Він повинен бути легким в написанні
Підбір легко вводиться домену має вирішальне значення для успіху в Інтернеті. Тому намагайтеся по можливості уникати складних в написанні слів, жаргонних англійських скорочень, типу "u" замість "you", складних для транслітерації кириличних літер (ч, ш, щ, ж, ц), так як клієнтам буде складніше знайти ваш сайт. Винятками є випадки, якщо точно таке ж написання присутній у вже відомому назві вашого бренду, в його логотипі - тоді точні співпадіння навіть рекомендуються.

2. Він повинен бути коротким
Якщо ваш домен довгий і складний, ви знову-таки ризикуєте, що ваші клієнти зроблять друкарську помилку або неправильно його впишуть (наприклад, пропустять частина URL). Пам'ятайте, стислість - сестра таланту (і успіху, в даному випадку).
3. Використовуйте ключові слова
Спробуйте використовувати ключові слова, що описують бізнес і послуги, які ви пропонуєте. Наприклад, якщо ви займаєтеся установкою вікон, ви можете зареєструвати домен ustanovkaokon.com або zamenaokon.com.
Також можна включити ключові слова, які люди використовують при пошуку вашої продукції або послуг. Це допоможе поліпшити ваш рейтинг в пошукових системах (що збільшить трафік) і просто буде більш логічним для ваших клієнтів.

4
4. Уникайте цифр і тире
Цифри і тире часто неправильно сприймаються. Люди, які чують назву вашого сайту, не знають, використовуєте ви цифру 5 або вона прописана як п'ять, five (або того гірше pyat), або вони можуть забути про тире. Якщо вам все-таки потрібні ці символи, про всяк випадок зареєструйте різні варіанти (з цифрою / зі словом, з дефісом / без нього).
5. Будьте такими, що запам'ятовуються
Існують мільйони зареєстрованих доменів, тому пошук яскравого і незабутнього домену має велике значення. Після того як ви придумали назву, поділіться ним з друзями, щоб упевнитися в його привабливості і в тому, що воно має сенс для інших.
Ось деякі поради в допомогу:

 • Створення нових слів. Ви можете придумати свої власні помітні, нові слова. Це саме те, що зробили Google, Bing, Yahoo.
 • Використання існуючих слів. Ви можете використовувати тезаурус, щоб знайти цікаві слова, які відповідають вашому бренду.
 • Генератори доменних імен. Ці інструменти можуть допомогти вам створити унікальний домен на основі ваших початкових ідей і ключових слів (вам допоможуть сервіси bustaname, wordoid, leandomainsearch, domainhole, dotomator, nameboy).

Ці інструменти можуть допомогти вам створити унікальний домен на основі ваших початкових ідей і ключових слів (вам допоможуть сервіси bustaname, wordoid, leandomainsearch, domainhole, dotomator, nameboy)

6. Орієнтуйтеся на свою територію
Якщо ваш бізнес локальний, подумайте про включення в домен назви вашого міста чи області, щоб місцевим клієнтам було легко його знайти і запам'ятати. Цього можна досягти також за допомогою реєстрації в регіональній доменній зоні. Наприклад: kievustanovkaokon.com або ustanovkaokon.kiev.ua.
7. Проведіть дослідження
Переконайтеся, що обране ім'я не є торговою маркою, що не порушує авторське право і не використовується іншою компанією. Це може привести до серйозних правових наслідків, в результаті яких ви можете втратити багато грошей і сам домен!

8
8. Використовуйте відповідне доменну зону
Доменні зони - це суфікси в кінці URL, типу .com або .net. Вони можуть мати конкретні цілі застосування, тому переконайтеся, що ви виберете найбільш відповідає вашому бізнесу зону. Суфікс .com найбільш популярний, але саме з цієї причини підібрати короткий і запам'ятовується домен .com може бути досить складно.
Безліч нових родових доменів верхнього рівня (gTLD), наприклад, .photography, .bar і .doctor, надають чудову можливість зареєструвати короткі і релевантні імена. Однак, вони поки не так популярні і деякі користувачі можуть поставитися до них з підозрами.
Тому радимо спробувати інші популярні доменні зони, які користуються довірою у відвідувачів:

 • .co: абревіатура для компаній, комерції та спільнот.
 • .info: інформаційні сайти.
 • .net: технічні, пов'язані з інтернет-інфраструктурою сайти.
 • .org: некомерційні організації.
 • .biz: для бізнесу або комерційного використання, наприклад, для сайтів eCommerce.
 • .me: блоги, резюме або особисті сайти.

9. Захищайте і вишиковуйте свій бренд
Рекомендуємо зареєструвати різні схожі домени. Наприклад, зареєструвавши домен domainname.com, подумайте про придбання domain-name.com.ua, domainname.biz, якщо ви перебуваєте в Харкові - то і domainname.kh.ua, а також зареєструйте ім'я з опискою - типу domeinname.com. Це запобіжить ризик реєстрації інших версій вашого домену конкурентами і гарантує, що ваші клієнти перейдуть на ваш сайт, навіть якщо вони помиляться в його написанні. І пам'ятайте, вам не потрібно створювати окремий сайт для кожного домена. Просто перенаправляйте будь-які додаткові домени на ваш основний сайт.
10. Дійте швидко
Домени швидко продаються. На щастя, вони недорогі, тому реєструйте ваші улюблені домени якомога швидше. Якщо у вас виникають проблеми з пошуком доступного імені, реєстратори доменів запропонують альтернативні імена під час перевірки домену, щоб допомогти вам знайти ідеальне доменне ім'я.

Більшість хостингових компаній пропонують реєстрацію домену. Деякі з них безкоштовно реєструють домени при покупці самої послуги хостингу або ж пропонують безкоштовний період хостингу в разі реєстрації у них доменів. І все це саме про хостера HOSTiQ ! Тут ви швидко підберете доменну зону на будь-який смак і бюджет, отримаєте зручну панель управління доменів, захистіть інформацію про себе і сам домен від крадіжки!

Користуйтеся нашими порадами і реєструйте домен з HOSTiQ вже зараз!

Але скільки часу і сил необхідно витратити на те, щоб правильно підібрати домен?
Чи справді це так важливо?
Ви можете, звичайно, подумати, що якщо ваш бізнес в цілому завоював авторитет, люди будуть відвідувати ваш сайт, незалежно від того, який у нього домен, чи не так?
Але стривайте-но, чому ж ваш доменне ім'я так важливо?
Так як же правильно його підібрати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: