Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити гру скачали через торрент?

 1. Гра скачана з торрента у вигляді архіву
 2. Гра має формат образу диска

Багато починаючі користувачі вже освоїли,  що таке торрент і як ним користуватися  , Але це тільки півбіди Багато починаючі користувачі вже освоїли, що таке торрент і як ним користуватися , Але це тільки півбіди. Найперше питання геймера освоїв торрент, і вирішив спробувати халяву «на смак» - це як встановити гру скачали через торрент? Все просто друзі! Прочитайте цю статтю, і встановлюйте гри без проблем!

Завантаження завершено, гра благополучно збереглася на жорсткому диску. Необхідно її встановити і підготувати до роботи. Тут розробники ігор можуть пропонувати як мінімум три варіанти настановних пакетів:


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "ca-pub-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">

 1. Автоматичний установник гри.
 2. Архів гри, що вимагає розпаковування.
 3. Образ гри, що вимагає монтування.

Перший варіант найкращий. Встановити гру можна відразу, запустивши файл інсталятора. Зазвичай цей файл називається setup.exe і результатом його роботи буде готова до запуску гра. Практично всі інсталятори в процесі установки будуть задавати питання про нюанси майбутньої роботи гри: яку мову використовувати в процесі установки, де саме створити папку з грою, де розмістити ярлики програм, встановлювати чи разом з грою додаткове програмне забезпечення і т.п.

Увага Увага! Якщо ви користуйтеся програмою uTorrent, тобто дуже корисна стаття: Як в uTorrent відключити рекламу . Качайте гри без реклами! А якщо набридла реклама в інтернеті, тоді встановлюємо adblock , І забуваємо про неї!

При бажанні можна втрутитися в хід установки, і вказати на який логічний диск необхідно помістити файли гри. Це може бути спеціально виділений під гри розділ, або, при необхідності підвищення швидкодії гри, навіть окремий пристрій з швидким диском. Зокрема, любителі динамічних онлайн-ігор встановлюють в систему SSD-диски і запускають гри саме з таких високопродуктивних пристроїв. Давайте більш детально розглянемо цей процес.

Особливо уважно слід читати пропозиції про встановлення разом з грою додаткового програмного забезпечення:

 1. З одного боку це може бути пропозиція про оновлення системних бібліотек або драйверів відеокарти (без таких оновлень гра може і не запуститься).
 2. З іншого боку, часто разом з грою на комп'ютер можна встановити абсолютно даремні утиліти, всього лише через лінь читати список йдуть разом з грою програм.

Гра скачана з торрента у вигляді архіву

Другий варіант з архівом гри кілька зручніше для скачування (архів качати простіше і швидше), однак зажадає додатково використання програм по роботі з архівами.


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "ca-pub-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

Швидше за все, архів буде являти собою один величезний файл з розширенням rar, zip або 7z. Для початку установки гри необхідно розпакувати архів за допомогою будь-якого архіватора. Як приклад можна привести відому безкоштовну програму 7 zip. Якщо ви в перший раз чуєте слова архів, то для вас є інструкція: Що таке архів, і як користуватися архиваторами?

Після розпакування архіву на диску з'являться одна або кілька папок, що містять файли гри, в тому числі вже знайомий нам інсталятор setup.exe. Найчастіше основні труднощі при роботі з архівом - це знайти куди саме була розпакована папка з грою. Подальші дії необхідно виконувати відповідно до описаного вище Першим варіантом установки.

Гра має формат образу диска

Ще більш цікавим може бути Третій варіант установки гри у вигляді образу. Такий підхід розповсюдження ігор з використанням торрент-мереж вибирається в тих випадках, коли гра відмовляється працювати без оригінального CD або DVD диска.

Цифрову копію оригінального диска називають образом диска. Для роботи з образом диска в системі створюється ще один віртуальний логічний диск, в якому і будуть зберігається все файли, необхідні для установки і подальшого використання гри. Створити віртуальний диск можна програмою-менеджером віртуальних дисків. Приклад такої програми - це популярний безкоштовний набір утиліт DAEMON Tools Lite. Пропоную ознайомиться з докладною інструкцією: Як користуватися DAEMON Tools Lite

Пропоную ознайомиться з докладною інструкцією:  Як користуватися DAEMON Tools Lite

Запустивши Daemon tools lite необхідно вказати операційній системі, що в ній з'явився ще один диск (віртуальний). Зазвичай це виконується командою «Додати віртуальний диск». Після створення віртуального диска потрібно вказати файл для створення образу. У нашому випадку це буде завантажений раніше образ диска з грою (швидше за все розширення образу буде iso). Далі за допомогою будь-якого файлового менеджера (наприклад, Провідника Windows) необхідно зайти в щойно створений нами диск. На ньому буде повна копія компакт-диска гри і вже знайомий нам файл setup.exe. Всі інші дії по установці гри будуть такими ж, як і в Першому варіанті. Зверніть увагу, для запуску гри потрібно, щоб віртуальний диск також був в системі, активізуйте його заздалегідь!

Отже, основна проблема при скачуванні гри за допомогою торрент-мережі - це вибір дійсно цікавих, захоплюючих ігор. Решта кроки із закачування та встановлення сподобалася гри описані в статті і легко можуть бути виконані будь-яким комп'ютерним користувачем.

Найперше питання геймера освоїв торрент, і вирішив спробувати халяву «на смак» - це як встановити гру скачали через торрент?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: