Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як найняти програміста з закритими очима

 1. Пошук кандидатів
 2. Випробувальний термін
 3. BaseCamp Сергія
 4. Таймери в MiniBooks
 5. Іван: 30-доларова робота за $ 1454.55
 6. Ірина: як підвісити проект на 22 дня
 7. Сергій: заради нього все затівалося
 8. Післямова
 9. Післямова через кілька років

Знайти хорошого програміста - це велика проблема. За своє життя я найняв близько 50 програмістів, і рідкісний випадок був успіхом. Проблеми починалися звідти, звідки їх не чекаєш.

 • Один не мився і смердів так, що в кімнату не зайти. Я погрожував поставити витяжку і відняти від зарплати; це допомагало на один душ, не більше.
 • Інший пив запоєм і брехав, що отруївся брюшкамі сьомги.
 • І все, майже все затягували строки.

Кожен з тих, кого я найняв, здавався відмінним професіоналом за результатами інтерв'ю. І тільки досвід роботи показував, наскільки помилковим було перше враження. Це як у шлюбі: чи варто пожити разом, як розумієш, чому саме тебе дратує партнер.

Пошук кандидатів

Чергового програміста я знайшов так: відібрав кілька відгуків на hh.ru і попросив їх подивитися, чим вони займуться. Ось що я написав:

Спасибі за те, що приділив час. Тут я опишу перше завдання, з яким ти зіткнешся. Мета цього тексту наступні.

 • Для тебе зрозуміти, чи цікаво тобі займатися нижчевикладеним.
 • Для мене зрозуміти, наскільки ти розумієш сформульоване мною завдання і скільки часу ти плануєш на це витратити. Від того, наскільки ти вкластися в цей термін, багато в чому залежать результати випробувального терміну.

Що потрібно від тебе (зазвичай ми на той час вже на «ти» - примітка автора)
Робота в команді - це перш за все спілкування. Ми хочемо протестувати нашу комунікацію. Будь ласка, коротко виклади завдання своїми словами, щоб я знав, що ти мене правильно зрозумів.
Що потрібно від тебе (зазвичай ми на той час вже на «ти» - примітка автора)  Робота в команді - це перш за все спілкування
Щоб не вийшло як на картинці, питання щодо реалізації постарайся сформулювати в форматі рішень: "Ось це я розумію так-то. В іншому випадку, якщо все ж це отак, це займе ще два дні ". Або: "Про це нічого не сказано, але я б зробив так-то і так-то".

Підготуй оцінку за термінами і розбий на етапи не більше трьох днів кожен.

Все це прийшли по електронній пошті на.
Дуже дякую!

Випробувальний термін

Я отримав три хороших відповіді. Всім трьом я повідомив, що вони прийняті на випробувальний термін; їх робота з цього моменту оплачується. Я підготував дуже гарне завдання і всім трьом роздав одне і теж. Я сказав їм, що їхнє завдання - виконати завдання максимально дешево, при цьому ціна складається з:

 • зарплати програміста
 • Мого часу, яке я витрачаю на листування (виходячи з 100 доларів на годину)
 • Часу підрядників, яких наймає програміст - я оплачую їх послуги за тими тарифами, які ти назвеш.

Для кожного я завів проекти в системі BaseCamp - системі управління невеликими проектами. Надалі, два проекти я видалив, а один використовується до сих пір. Ось як виглядає система Сергія через місяці роботи.

BaseCamp Сергія

результати

Всі програмісти погодилися і почали роботу. Від мене була потрібна дисципліна, щоб враховувати кожну хвилину, витрачену на програміста. Я поставив на iPhone програму таймінгу MiniBooks, яка дозволяє працювати з декількома таймерами одночасно, і завжди, перед тим як почати читати лист від програміста, стартував таймер, навіть якщо лист односкладових і відповідь займав 40 секунд.

Якщо коротко, результати такі:

 • Іван витратив три дні і нічого не зробив, отримавши розрахунок в $ 290
 • Ірина пропала
 • Сергій перевершив всі очікування і пройшов випробувальний термін.

Ось мої таймери: таймер Івана вже видалений: вже розрахувалися і розкланялися.

Таймери в MiniBooks

Таймери в MiniBooks

Іван: 30-доларова робота за $ 1454.55

Виніс мені мозок ще на стадії до випробувального терміну. Кульмінацією стало питання "хто оплачує банківський переказ?" При ціні питання в 12 рублів я розумів, що ми йдемо не в тому напрямку. Вирішив робити верстку самому і за підсумками трьох днів ми мали макет, готовність якого я оцінюю в 20%. Я написав йому наступне сумного листа:

Іван,
На жаль, на цьому нам доведеться припинити нашу співпрацю. В цьому немає нічого особистого; будь ласка, спробуй сприйняти це рішення як на сто відсотків бізнес-ситуацію, як нашу спробу порахувати гроші. Гроші не вважають ті, хто не збирається платити, а ми платимо і зобов'язані їх рахувати.

Наші підсумки такі, що ми витратили 290.91 доларів тобі на зарплату, ти витратив 0.3 години мого часу (ще 30 доларів), разом 320 доларів, і за ці гроші отримали, скажімо так, небагато. При цьому я віддаю собі звіт в тому, що верстка - не твій профіль, але ти міг віддати верстку комусь ще, і за 300 доларів отримав би повністю зверстаний сайт, де б залишалося тільки прикрутити функціонал.

Для порівняння, твій колега зверстав все в перший день і закінчує прикручувати функціонал пошуку. Також, ми отримали оцінку в 20 000 рублів за весь проект переодягання naoplatu навіть від дуже дорогого програміста з зарплатою 5000 доларів, для якого наш проект - підробіток на вихідні. Я не кажу, що вони краще, але вони нам більше підходять для наших завдань.

У будь-якому випадку, якщо б ти поставився до ситуації по-дорослому і з розумінням, ми б хотіли повести себе так само благородно і виплатити тобі гроші, які повинні: $ 290.91. Будь ласка, повідом банківські реквізити рахунку або Яндекс.Деньги; інші системи можливі, може бути тільки дай нам в такому випадку час.

$ 290.91 - це величезна сума за таку роботу. Якби ми доробили решту 80% в тому ж темпі, ми б витратили $ 1454.55 без урахування мого часу або $ 1600 с моїм. Для порівняння: верстка однієї сторінки стоїть біля фріланс 20-30 доларів.

$ 290.91 + 12 рублів на переклад - такими були всі мої витрати на рекрутинг, сплачені готівкою, а не часом. Рекрутери попросили б три зарплати - більше, ніж на порядок.

Ірина: як підвісити проект на 22 дня

Ірина спочатку була небагатослівно, просто кивала: все зроблю. Показувала відмінні рекомендації. Не хотіла продовжувати фріланс; нашу компанію розглядала як можливість піти від фрілансу і отримати стабільну роботу. Маячила перспектива отримати співробітника, який мовчки робить свою роботу, не відволікаючи мене через дрібниці.

Потім Ірина пропала. Я з нею зв'язався, і вона розповіла, що не змогла вчасно здати хвости по фрілансу, і попросила термін розібратися. А потім пропала знову.

З моменту, коли я почав шукати програміста до моменту, коли я перестав чекати Ірину, пройшли 22 дня. Якби я розглядав тільки її кандидатуру, ми б підвісили проект на 22 дня.

Сергій: заради нього все затівалося

Через три дні я написав Сергію наступне повідомлення:

Восторг! Сергій, круто!

Будь ласка, протестуй функціональність самостійно (щоб все натискати і працювало, включаючи пошук), після цього ми вже самі приступимо до тестування.

Сергій за три дні витратив 8 хвилин 51 секунду мого часу, але зробив більше, ніж було описано в завданні. Він до цих пір працює у нас.

Так я найняв програміста з закритими, подібно Феміді, очима. Я про нього не знав нічого. Навіть місто дізнався тільки тоді, коли він мені прислав банківські реквізити для перерахування першої зарплати.

Післямова

Розбираючи листування того часу, натрапив на лист компаньйона:

Сергій трохи бентежить, занадто прямий. Решта цікаві.

Зараз вже важко зрозуміти, що він мав під "прямотою", але ясно одне: виходячи з суб'єктивних відчуттів кращий програміст відсіявся б першим. А адже саме так більшість компаній беруть на роботу! Більшість, якщо не сказати все, крім деяких. Сподіваюся, ви з нами.

Післямова через кілька років

Переглядаючи статтю в 2016 році, по-перше, мені ніяково за категоричність. По-друге, за випинання своєї ролі - мій внесок небагато чого варто, особливо на тлі тих чудових програмістів, з якими мені вдалося попрацювати в нашому новому проекті, колекції ікон Icons8 .

По-третє, ми допомагаємо кандидатам, а не кидаємо їх наодинці з проблемами. Ми хочемо, щоб вони знали: в команді вони будуть не одні.

По-четверте, ми даємо різні завдання. Це не змагання. Тут немає переможців або переможених. Ми разом робимо продукт і покращуємо життя нашої спільноти. З самого початку і до самого кінця. І тестове завдання - крок великого шляху з хорошими попутниками.

Кульмінацією стало питання "хто оплачує банківський переказ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: