Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як перевірити IPhone за серійним номером і IMEI на справжність в 2019 році?

 1. П'ять методів дізнатися серійний номер і IMEI
 2. Як перевірити iPhone на оригінальність на сайті Apple?
 3. Перевірка по IMEI
 4. International Mobile Equipment Identity
 5. CNDeepInfo
 6. Куди вводити код перевірки Apple ID?

Всі ми прекрасно знаємо, що під час придбання iPhone з рук слід бути надзвичайно уважним. Справа в тому, що останнім часом з'являється все більше і більше практично ідеальних копій смартфонів, які буде дуже нелегко відрізнити недосвідченому користувачу.

Але навіть якщо вам пощастило знайти оригінальний пристрій, у нього цілком може бути прострочена гарантія. Як же перевірити iPhone за серійним номером і IMEI?

Для того, щоб переконатися в чесності продавця, слід скористатися офіційним сайтом компанії Apple https://www.apple.com/ru/ , Де всього за кілька секунд можна перевірити купується пристрій по IMEI або серійним номером.

П'ять методів дізнатися серійний номер і IMEI

Як перевірити iPhone на справжність? Для цього перш за все необхідно дізнатися його серійний номер, а також IMEI:

  Всі ми прекрасно знаємо, що під час придбання iPhone з рук слід бути надзвичайно уважним
 1. Натисніть * # 06 #. Мабуть, це найпростіший метод дізнатися IMEI - він повинен відразу ж з'явитися на екрані.
 2. Налаштування. IMEI і серійний номер можна легко знайти в розділі меню «Налаштування», потім - «Основні», далі - «Інформація про пристрій». Даний спосіб хороший тим, що звідси номера можна легко скопіювати (довгим натисканням) і відразу вставити в форму для перевірки.
 3. На упаковці. При наявності коробки, з якої був придбаний iPhone, подивитися як серійний номер, так і IMEI можна на наклейці на коробці зі штрих-кодом.
 4. На пристрої. IMEI і серійний номер завжди можна подивитися на самому гаджеті:
 • на iPhone 3G, 3GS, 4, 4S вони знаходяться на лотку сім-карти;
 • на iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus вони вигравірувані на задній панелі;
 • на iPhone 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus вони знаходяться на лотку сім-карти.

Подивитися серійний номер і IMEI на оригінальному iPhone першого покоління можна на задній панелі.

 • В iTunes. Для цього потрібно підключити пристрій до комп'ютера і знайти його в програмі iTunes. Відкривши вкладку «Огляд», можна побачити серійний номер. Для того, щоб дізнатися IMEI, потрібно натиснути на рядок «Номер телефону».
 • Крім того, якщо доступу до iPhone більше немає, але його резервна копія збереглася в iTunes, то його власник також може подивитися потрібну інформацію.

  Необхідно зайти в «Налаштування», потім - «Пристрої» і навести курсор на резервну копію вашого девайса.

  Як перевірити iPhone на оригінальність на сайті Apple?

  Щоб дізнатися, китайське пристрій чи ні, не доведеться навіть роздруковувати коробку, а також діставати сам смартфон.

  Для цього потрібно слідувати нескладним інструкції:

  1. Пошукайте на упаковці пристрою його серійний номер (він розташовується на задній поверхні самої коробки між номером партії (Part No.) та IMEI. При цьому варто враховувати, що серійний номер повинен складатися з 11 або 12 символів (букв або цифр). Якщо ж iPhone вже роздрукований і був активований, то необхідно звірити серійний номер на упаковці пристрою і в його налаштуваннях.
  2. Зайдіть на офіційний сайт Apple https://www.apple.com/ru/ і в правому верхньому куті натисніть на рядок «Підтримка».
  3. Прокрутіть трохи вниз і знайдіть розділ «Гарантія та ремонт». Потім потрібно натиснути на посилання «Перевірка гарантії».
  4. Введіть серійний номер iPhone в відповідне вікно, а потім внесіть код-капчу.

  Яку інформацію допомагає дізнатися відкрита сторінка? Apple перевірка права на обслуговування та підтримку допомагає впевнитися в тому, що купується пристрій оригінальне, дізнатися, коли воно було активовано, визначити час закінчення гарантії, а також можливість отримання техпідтримки по телефону.

  У разі, якщо iPhone ще не активований, то ви отримаєте повідомлення про необхідність активації. Якщо з дати покупки iPhone пройшло більше року, то міжнародна гарантія Apple більше на нього не діє.

  Якщо вам буде потрібно більше інформації, то за серійним номером також можна визначити: країну, для якої виготовлявся телефон, його модель, ідентифікатор, основні технічні характеристики (роздільна здатність екрану, тактова частота процесора, обсяг пам'яті, колір корпусу), точну дату випуску і завод виробник .

  Як перевірити, відновлений iPhone чи ні? За допомогою серійного номера можна ідентифікувати відновлений продавцем або виробником iPhone (Refurbished). У такого девайса серійний номер починається з «5K».

  На жаль, Refurbished iPhone не можна повною мірою назвати новим, навіть незважаючи на якісний ремонт (у більшості випадків), а також те, що Apple на такий пристрій дає повноцінну гарантію.

  Перевірка по IMEI

  IMEI - міжнародний ідентифікатор будь-якого мобільного обладнання IMEI - міжнародний ідентифікатор будь-якого мобільного обладнання. У порівнянні з серійним номером, IMEI дозволяє дізнатися набагато більше інформації про iPhone.

  Дізнатися ваш IMEI можна такими ж методами, як і серійний номер iPhone. Найбільш простий з них - подивитися в настройках.

  IMEI складається тільки з 15 цифр - буквених символів там немає. Не існує двох iPhone з ідентичними IMEI-номерами.

  Перевірити справжність девайса по IMEI можна як на офіційному сайті Apple за адресою: https://www.apple.com/ru/ , Так і за допомогою декількох додаткових сервісів.

  Розглянемо два найбільш популярних з них.

  International Mobile Equipment Identity

  Сайт міжнародного ідентифікатора можна знайти за наступною адресою:  http://www Сайт міжнародного ідентифікатора можна знайти за наступною адресою: http://www.imei.info/ .

  Під час реєстрації на цьому сайті за допомогою поштової скриньки необхідно перевірити папку «Спам», оскільки, як правило, листи з пропозицією активації облікового запису виявляються саме там.

  Для перевірки IMEI необхідно ввести 15-значний код в віконце «Enter IMEI». Після цього слід натиснути «Check» і на екрані повинна з'явитися інформація про цей гаджет.

  Тільки лише те, що iPhone був знайдений в базі за номером IMEI, говорить про те, що гаджет оригінальний.

  Якщо отриманої інформації вам недостатньо, ви можете натиснути кнопку «Read More» для перегляду повного опису функціоналу пристрою, яке супроводжується 3D-анімацією і фото.

  CNDeepInfo

  Сервіс CNDeepInfo універсальний і підходить для перевірки практично всіх мобільних пристроїв Сервіс CNDeepInfo універсальний і підходить для перевірки практично всіх мобільних пристроїв.

  Він допомагає перевірити, якісна чи апаратна частина перевіряється гаджета - часто «підпільні» виробники застосовують самі низькосортні комплектуючі.

  Для перевірки смартфона потрібно перейти на цей сайт за адресою: https://sndeep.info/ru , Потім ввести номер IMEI в відповідне віконце і натиснути кнопку «Перевірити». Отриманий результат перевірки складається з декількох частин.

  Перший блок - сертифікат. Сертифікат підтверджує, що даний iPhone не є втраченим справжнім власником або ж краденим. Друга частина - «Розшифровка IMEI».

  Весь IMEI поділяють на три компоненти:

  • номер TAC (8 перших цифр) - відображає модель і походження смартфона;
  • порядковий номер гаджета (6 наступних цифр) унікальний для кожного девайса;
  • контрольна цифра (15-а за рахунком) дозволяє перевірити правильність усіх попередніх.

  Третя частина - «Детальна інформація». На жаль, при безкоштовній перевірці детальна інформація недоступна, тому після натискання на рядок «Отримати інформацію» вам запропонують заплатити.

  Куди вводити код перевірки Apple ID?

  Для відкритого доступу до сервісів Apple кожному користувачеві слід зареєструвати аккаунт під назвою Apple ID Для відкритого доступу до сервісів Apple кожному користувачеві слід зареєструвати аккаунт під назвою Apple ID. Він складається з логіна (електронна адреса) і пароля, як і у будь-якого іншого облікового запису.

  Оскільки користувачі «світять» своєю електронною адресою завжди і всюди, дізнатися його не складає великих труднощів. Крім того, при такому великому наборі програм для підбірки пароля відкрити доступ до Apple ID також нескладно.

  Саме тому компанія Apple пропонує своїм користувачам захист, актуальну на 2019 рік, - двоетапну перевірку. Однак для цього знадобиться спеціальний код, який багато користувачів просто не знають, куди вводити.

  Де знайти код перевірки Apple ID і куди його вводити? Розглянемо покрокову інструкцію.

  1. Зайдіть на офіційний сайт за адресою: https://appleid.apple.com/ . Вводите логін, пароль, а також секретний шифр.
  2. Вивчіть видану автоматично інформацію про подальшу перевірку. Далі натисніть «Продовжити».
  3. У наступному вікні введіть номер телефону, щоб для виконання перевірки на нього приходили коди в СМС. Зовсім необов'язково вказувати свій номер телефону, дозволяється ввести номер чоловіка, дитину і т. Д.
  4. Д

  5. Автоматично відкриється наступна сторінка, на якій ви повинні перевірити телефон, який ви вказали.
  6. Потім має прийти СМС з кодом, який потрібно ввести в з'явилося віконце. Якщо його немає, слід натиснути на рядок «Відправити код повторно».
  7. Після того, як ви ввели код, програма запропонує обрати допоміжні девайси, щоб отримати код. Тут можете вказувати додаткові довірені смартфони, які доведеться підтверджувати через СМС.
  8. Після підтвердження додаткових гаджетів вам відправлять складний і незмінний ключ відновлення. Його слід дбайливо зберігати в надійному місці, оскільки він знадобиться, якщо ви забудете пароль до свого Apple ID або ж втратите довірений смартфон.
  9. Потім відкриється наступне вікно, в якому доведеться заново ввести код відновлення. Цей крок покликаний акцентувати увагу користувача iPhone на важливості ключа.
  10. Останнє - потрібно прийняти умови перевірки.

  Дотримуючись цієї інструкції, ви зможете активувати двоетапну перевірку. Тепер при вході в аккаунт Apple ID знадобиться код перевірки, який ви вже знаєте, куди вводити.

  Отже, знаючи, як перевірити iPhone за допомогою серійного номера і IMEI, ви зможете захистити себе від покупки неоригінального або ж просто проблемного гаджета, який після прошивки виявиться заблокованим або перестане працювати.

  Фахівці рекомендують при покупці iPhone у неофіційного дилера або з рук не вносити передоплату до тих пір, поки не перевірите пристрій по IMEI і серійним номером.

  Як же перевірити iPhone за серійним номером і IMEI?
  Як перевірити iPhone на оригінальність на сайті Apple?
  Яку інформацію допомагає дізнатися відкрита сторінка?
  Як перевірити, відновлений iPhone чи ні?
  Куди вводити код перевірки Apple ID?
  Де знайти код перевірки Apple ID і куди його вводити?
  Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: