Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як використовувати функцію відновлення системи в Windows 7,8 і 10

У Windows є дуже корисна функція, яка в разі якихось помилок допоможе відновити систему до робочого стану. Ця функція називається "Відновлення системи" і сьогодні про неї поговоримо, опишемо як вона працює, для чого потрібна і як її налаштувати.

Інструкція писалася на комп'ютері під керуванням Windows 10, але настройка і запуск функції "Відновлення системи" робиться також в Windows 7 і 8.

Що таке відновлення системи?

Відновлення системи - це функція в Windows, яка автоматично або по вашому запиту робить резервну копію системних файлів, копію деяких драйверів, копію параметрів реєстру та копію деяких програм. І дає можливість в будь-який момент з цієї копії відновити працездатність системи, і повернути її в той стан, в якому вона була до створення точки відновлення.

Коли встановлюється оновлення Windows, встановлюються деякі програми - система автоматично робить точку для відновлення системи, щоб відкотити систему - якщо щось піде не так під час установки. Ви самі можете в будь-який момент запустити створення точки для відновлення системи, коли в цьому буде необхідність. Коли система Windows 7 не завантажувалася - можна було при включенні комп'ютера натискати клавішу F8, після чого з'являлося меню і в ньому вибираючи "Остання відома вдала конфігурація" - ви повертали працездатність системи. У Windows 8 і 10, якщо система не завантажується - автоматично з'являється меню, в якому можна повернути працездатність системи за допомогою точки відновлення. Також якщо після поновлення комп'ютер став працювати з помилками - можна відкотити систему.

Також якщо після поновлення комп'ютер став працювати з помилками - можна відкотити систему

Під час створення точки відновлення системи не робиться резервна копія особистих файлів. З цього сподіватися на те, що відкотивши систему з її допомогою повернеться якийсь віддалений особистий файл - не варто. Тобто, якщо ви відкочується систему на кілька днів назад - особисті файли зворушені не будуть, і будуть ті ж, що і до запуску відновлення.

Що відбувається з додатками під час відкоту системи?

Якщо відновити систему з раніше створеної точки відновлення - то всі програми, які були встановлені після створення точки - будуть видалені! Тобто додатки залишаться тільки ті, які були на той момент.

Коли ви запускаєте відновлення системи, то вибравши точку для відкату - можна побачити які програми будуть порушені.

Відновлення системи видалить віруси і шкідливі програми?

Ні, на жаль віруси і шкідливі програми прописуються у багатьох місцях і відкат тут повністю не вирішить проблему. Хоча, якщо відкинути систему на кілька днів назад - система буде більш працездатна і можна відразу запустити її очищення від вірусів, і шкідливого ПЗ. Антивірус часто не все знаходить, особливо він не рятує від шкідливого ПО. З цього рекомендую скористатися безкоштовними програмами AdwCleaner, Malwarebytes, Zemana (Є версії цих програм платні, але для разового лікування безкоштовних вистачить !!!).

Як включити функцію відновлення системи?

На деяких комп'ютерах функція відновлення включена за замовчуванням для системного диска С, в інших вона отключенадля всіх дисків. Увімкнути автоматичне створення контрольних точок відновлення системи можна не тільки для системного диска, а для всіх наявних дисків на комп'ютері.

Для включення функції відновлення системи - потрібно в рядку пошуку ввести "Створення точки" і вибрати зі знайдених варіантів "Створення точки відновлення"

Для включення функції відновлення системи - потрібно в рядку пошуку ввести Створення точки і вибрати зі знайдених варіантів Створення точки відновлення

У вкладці "Захист системи" біля "Параметри захисту" ви побачите всі активні диски в системі, і біля них буде написано включена функція відновлення системи для цього диска або відключена. Якщо функція відключена для якогось з дисків, а ви хочете для нього її включити - натисніть на сам диск, після чого виберіть "Налаштувати".

У моєму випадку функція відновлення системи включена для локального диска С, а для диска D відключена, ось для нього і будемо включати цю функцію. Натискаємо на локальний диск D і вибираємо "Налаштувати"

У вікні, поставте галочку в поле "Включити захист системи", нижче за допомогою повзунка ви можете виділити місце на жорсткому диску для зберігання створених точок відновлення. Чим більше місця ви дасте для точок, тим більше їх буде зберігатися. Якщо по мінімуму залишити місця - то кожна наступна створена точка буде затирати попередню. Після вибору параметрів - натисніть "ОК".

Тепер система буде автоматично створювати точки для відновлення для тих дисків, які ви вибрали вище.

Як створити точку відновлення.

Система автоматично створює точку відновлення раз в тиждень, або коли встановлюються якісь драйвера або поновлення. Але ви можете створити її самі коли захочете. Для цього в рядку пошуку, як і вище, пишемо "Створення точки" і вибираємо зі знайдених варіантів "Створення точки відновлення" => у вікні натискаємо "Створити"

У наступному вікні ви можете додати опис для створюваної точки відновлення, що не є обов'язковим. Натискаємо "Створити"

Чекаємо пару хвилин

Після створення точки ви побачите віконце оповіщення "Точка відновлення створена успішно", потім "Вийти"

Як відновити систему до більш ранньої точки відновлення

Коли щось недобре відбувається з вашою системою, починають з'являтися помилки або вона взагалі не завантажується - вас може врятувати відкат до раніше створеної точки відновлення.

Щоб відкотити Windows до попереднього стану з самої системи - потрібно в рядку пошуку ввести "Створення точки" і вибрати зі знайдених варіантів "Створення точки відновлення"

У вкладці "Захист системи" вибрати "Відновити"

У вікні натиснути "Далі"

За замовчуванням буде показуватися тільки одна точка відновлення, поставте галочку в поле "Показати інші точки відновлення" щоб побачити їх все. Визначтеся з точкою, до якої ви хочете відкотити систему, виділіть її (натиснувши на неї один раз лівою клавішею миші) => натисніть на "Пошук торкається програм", щоб побачити які програми будуть порушені під час відновлення системи.

Відкриються два списки: у верхньому ви побачите програми і драйвера, які будуть видалені під час відновлення системи з цієї точки, а в нижньому - програми і драйвера, які будуть відновлені. Після ознайомлення натисніть "Закрити".

Коли ви вже остаточно визначилися з точкою для відновлення - виберіть її лівою клавішею миші і натисніть "Далі"

Виберіть диски, які ви хочете відновити з точки відновлення і натисніть "Далі"

Наступне вікно із загальною інформацією про майбутнє відновлення, натисніть "Готово"

Після того як ви натиснете "Так" відновлення вже не можна буде скасувати, потрібно буде чекати поки воно завершить цей процес. Якщо натиснете "Ні", то скасуйте процес відновлення повністю.

Комп'ютер піде в перезавантаження і почнеться відновлення, через хвилин десять система завантажиться і буде такою, як на момент створення точки відновлення, до якої ви відкотили її. Перед відновленням системи також створювалася точка відновлення, до якої ви можете повернуться по потребі.

Відновлення Windows до більш ранньої точці, якщо систем не завантажується.

Якщо комп'ютер не завантажує Windows, то в Windows 7 потрібно натискати на клавішу f8 при включенні комп'ютера і вибрати "Остання відома вдала конфігурація". Якщо і після цього система Windows не завантажився - в меню виберіть "Безпечний режим з підтримкою мережі". У безпечному режимі сканувати систему на шкідливе ПЗ , виконайте команду sfc / scannow , І перевірте локальний диск С на наявність помилок (зайдіть в "Комп'ютер" => натисніть на локальний диск С правою клавішею миші та виберіть "Властивості" => у вкладці "Сервіс" натисніть на "Виконати перевірку" => поставте галочку в усі поля і натисніть "Запуск" => після перезавантаження пройде сканування і система повинна завантажитися)

У безпечному режимі  сканувати систему на шкідливе ПЗ  ,  виконайте команду sfc / scannow  , І перевірте локальний диск С на наявність помилок (зайдіть в Комп'ютер => натисніть на локальний диск С правою клавішею миші та виберіть Властивості => у вкладці Сервіс натисніть на Виконати перевірку => поставте галочку в усі поля і натисніть Запуск => після перезавантаження пройде сканування і система повинна завантажитися)

У Windows 8 і 10, якщо система не завантажується - має завантажиться меню завантаження, в якому ви зможете як повернути Windows до попереднього стану (за допомогою точки відновлення), так і скинути систему до заводських налаштувань. Якщо і це меню не вантажиться - можна створити "Диск відновлення" на іншому комп'ютері, завантажитися з нього і відновити систему.

Якщо і це меню не вантажиться - можна  створити Диск відновлення  на іншому комп'ютері,  завантажитися з нього  і відновити систему

У Windows 10, є ще можливість повернути комп'ютер в початковий стан .

У Windows 10, є ще можливість  повернути комп'ютер в початковий стан

Також можливо ваша система не завантажується через недавно встановленого оновлення, його можна видалити через безпечний режим і заборонити його установку в майбутньому .

Також можливо ваша система не завантажується через недавно встановленого оновлення, його можна видалити через безпечний режим і  заборонити його установку в майбутньому

Відновлення системи хоч і не ідеальний інструмент, але все ж рятує і дуже часто систему від перевстановлення. З цього, коли виникають помилки в Windows, перш за все спробуйте відновити систему з точки відновлення. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂

Що відбувається з додатками під час відкоту системи?
Відновлення системи видалить віруси і шкідливі програми?
Як включити функцію відновлення системи?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: