Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як використовувати Google Analytics для угруповання контенту: 4 бізнес-прикладу

Що таке Групи контенту в Google Analytics і як їх можна застосувати на практиці?

Групи контенту - корисна функція, яка дозволяє переглянути разом вміст вашого веб-сайту або програми, а також сукупні метрики для кожної групи. Це особливо потрібно, якщо у вас є багато контенту для аналізу. Створення свого контенту, засноване на конкретній бізнес-структурі, може бути дуже корисним при створенні дашборда і інших призначених для користувача звітів.

Ця стаття про те, як потрібно використовувати дані, з конкретними прикладами для різних видів бізнесу.

Стандартні GA Звіти.

Ваші угруповання контенту доступні в звітах «Поведінка» Google Analytics. Зайдіть в Поведінка> Контент сайту> Все сторінки. Зверніть увагу: у верхній частині таблиці даних є селектор для первинного вимірювання. У цьому випадаючому меню відображаються всі групи контенту, які ви додали в Google Analytics.

У цьому випадаючому меню відображаються всі групи контенту, які ви додали в Google Analytics

Використовуйте селектор, щоб вибрати конкретне групування контенту в звітах Google Analytics.

Цей селектор також існує в потоці навігації, так що замість того, щоб розглядати, як користувачі переходять від сторінки до сторінки, ви можете побачити, як користувачі переміщаються між різними типами контенту на вашому сайті. Ви також можете використовувати ваші угруповання контенту в підсумковому навігаційних звіті.

Дуже зручно для розуміння поведінки користувачів!

Він також існує в багатьох інших звітах контенту - як в звіті «Сторінки входу», так і звіті «Час завантаження сторінок». Але хто використовує стандартні звіти в наші дні? Організації, що займаються аналізом, використовують призначені для користувача звіти і дашборда. Давайте подивимося, як ви можете використовувати угруповання контенту в обох випадках.

Призначені для користувача звіти та інформаційні панелі з угрупованням контенту.

При створенні угруповання контенту, Google Analytics створить параметр для кожної групи.

Пам'ятайте, що угруповання контенту містить ряд груп, і кожна група може містити кілька сторінок або екранів.

Кожна угруповання контенту містить кілька тематичних груп. Контент-група містить кілька фрагментів контенту.

Це означає, що значення для параметра угруповання контенту буде складатися з груп контенту, які ви створили в рамках цього угруповання. Ви можете створювати до п'яти угруповань контенту в Google Analytics, тому у вас може бути п'ять нових параметрів - по одному для кожної групи контенту.

Використовуйте параметри угруповання контенту так само, як і будь-який інший параметр. Ось простий користувальницький звіт, який показує можливу угруповання контенту для блогу.

Ви можете використовувати свої угруповання контенту в призначеному для користувача звіті Google Analytics. Коли ви подивіться на звіт, ви побачите щось на зразок цього:

При додаванні угруповання контенту до призначеного для користувача звітом Google Analytics, дані будуть зводитися воєдино на основі групи контенту.

Примітка: я додав цей користувацький звіт галерею рішень Google Analytics. Ви можете додати його безпосередньо до вашого аккаунту тут .

Ви також можете використовувати параметр угруповання контенту в ваших дашборда. Ось дуже простий приклад використання показника значущості сторінки і параметра угруповання контенту.

Ви також можете використовувати параметр «Угруповання контенту» в призначеному для користувача дашборда Google Analytics.

Це дійсно все, що досить знати для використання угруповань контенту в призначених для користувача звітах і призначених для користувача інформаційних панелях. Чому б не почати ними користуватися!

Ще одне зауваження: параметри угруповання контенту є параметрами рівня відвідуваності. Це означає, що ви можете використовувати їх тільки з показниками рівня відвідуваності - перегляди, середня тривалість відвідування і т.д. Ви не можете їх використовувати з сесійними показниками - такими як коефіцієнт конверсії, або дохід за відвідування.

Стратегії угруповання контенту

Щоб по-справжньому скористатися угрупованнями контенту, ви повинні їх ретельно планувати. Ви повинні розуміти, як ваша організація хоче аналізувати ці дані. Так що давайте подивимося на те, як різні види бізнесу можуть використовувати угруповання контенту.

Електронна комерція: Patagonia.com

Patagonia продає спеціальне спорядження для чоловіків, жінок і дітей. Вони відомі своїм кредо, що ви повинні подорожувати «швидко і без нічого», взявши на природу тільки те, що потрібно. Вони також відомі своїм захистом навколишнього середовища.

Обидва цих меседжу вони включають в свої маркетингові кампанії.

Ефективне розбиття структури контенту може допомогти кожному відділу в «Патагонії» краще зрозуміти свої маркетингові ініціативи і зусилля по оптимізації сайту. Отже, як ми могли б створити стратегію угруповання контенту на основі їх бізнесу?

Угруповання контенту може бути використана для організації контенту на сайті електронної торгівлі.

Сторінки продукту: почати можна з угруповання все сторінок продукту разом. Це дійсно важливо, щоб зрозуміти, якими користуються відвідувачі заходить на сторінки продукту. Якщо люди не потрапляють на сторінки продуктів, то вони, як правило, не можуть нічого купити. Можна піти ще далі - згрупувати сторінки продуктів за видами продукції. Також можна відокремити сторінки категорій від загальних сторінок продуктів.

Також можна відокремити сторінки категорій від загальних сторінок продуктів

Ви можете копіювати структуру продукту за допомогою ваших угруповань контенту.

Спеціальні інструменти для продажу: на сайті Patagoni є одна корисна функція - «створити комплект». Це інструмент, який дозволяє клієнту створити найкраще поєднання одягу для різних умов або видів діяльності. Це ще один розділ, який міг би реально використовувати свою власну контентную групу.

Спеціальні торговельні інструменти можуть бути класифіковані у своїй власній групі.

Сторінки оформлення замовлень: далі згрупуємо разом всі сторінки оформлення замовлень. Відсоток людей, які бачать сторінки оформлення замовлень, може бути дуже малий, але є сенс помістити ці сторінки в окрему групу. Вони не відносяться до продукту, вони не пов'язані з маркетингом - таким чином, їм необхідна окрема група.

Сторінки управління аккаунтом: багато сайтів електронної торгівлі дозволяють клієнтам управляти настройками облікового запису, щоб переглянути стан своїх замовлень, управляти поверненнями, і т.д. Можна об'єднати всі ці сторінки разом в групу «Керування рахунком».

Маркетингові сторінки: тепер ми займемося досить великою частиною контенту - маркетинговими сторінками. «Патагонія» має багато інформації про свій бренд і ініціативах. Замість того, щоб об'єднувати все це разом, як «Маркетингові сторінки», краще розбити все це на групи на основі різних ініціатив. У разі «Патагонії» логічно використовувати всі ці різні групи, які можна побачити в меню.

У разі «Патагонії» логічно використовувати всі ці різні групи, які можна побачити в меню

Використовуйте Угруповання контенту для категорій «Маркетингові сторінки».

Сторінки підтримки: Бізнес - це відносини. Це виражається різними типами контенту підтримки. Ми можемо створити групу «Підтримка», яка містить всі матеріали, пов'язані з підтримкою. Знову ж таки, ви можете створювати підгрупи для різних типів контенту підтримки (підтримка продукту, підтримка замовлень і т.д.)

Сторінки помилок: добре поєднувати всі сторінки помилок в одну групу, щоб потім зайти в неї і подивитися конкретні помилки.

Ця група може містити різні види помилок, в залежності від ваших особистих переваг. Це можуть бути технічні помилки - наприклад, 404 або 502. Або це можуть бути більш функціональні помилки - коли користувач додає неправильний номер кредитної картки під час покупки.

Програмне забезпечення як послуга: Mailchimp.com

Mailchimp є популярним сервісом, який допомагає компаніям керувати своїми email-розсилками. Як і всі SaaS-сайти, він, перш за все, складається з двох розділів: розділ маркетингу і розділ програми. Угруповання контенту буде відтворювати цю загальну структуру контенту.

Маркетингові сторінки продукту: Якщо люди збираються підписатися на послугу Mailchimp, то вони повинні знати про особливості! Маркетингові сторінки продукту є сторінками, присвяченими інформації про продукт, що включають в себе інформацію про ціну, особливості і т.д.

д

Для SaaS-сайту створіть групи для різних типів маркетингового контенту.

Крім конкретної інформації про продукт, є також багато матеріалів з управління, які допомагають вести маркетинг.

Сторінки маркетингового контенту: Це не ті сторінки продукт-маркетингу, які допоможуть вам продемонструвати ваше інтелектуальне управління. Це можуть бути сторінки блогу, або інший контент. На прикладі mailchimp.com, тут може бути кілька груп. Наприклад, у них є блог, але також вони мають безліч досліджень про електронному маркетингу. Цей матеріал можна поставити в рекламний текст групи. Або ще краще - в групу «Звіти».

Або ще краще - в групу «Звіти»

Потрібно створити контентную групу Google Analytics для дослідницьких звітів на сайті MailChimp.

Сторінки додатків: Іншим розділом на SaaS-сайті є сам додаток. Це розділ сайту, де ви можете увійти в систему і фактично використовувати продукт. Різних типів сторінок додатків може бути багато. Давайте повернемося до нашого прикладу Mailchimp.com. Контент можна розбити на основі властивостей продукту.

Можливо, ми могли б використовувати меню програми як шаблон для структури контенту.

Ви можете створювати різні групи для кожної частини онлайн-додатки.

Сторінки управління аккаунтом: Ось ще один приклад угруповання різних частин програми. Ми можемо легко згрупувати разом всі сторінки, які контролюють управління обліковими записами. І ви можете бачити на зображенні вище, що є розділи програми, присвячені іншому функціоналу - все повинні бути згруповані відповідно.

Сторінки помилок: Як і для інших типів сайтів, це хороша ідея згрупувати всі сторінки помилок разом. Дивіться вище розділ про електронну комерцію для більш докладної інформації. Ці групи можуть бути як помилками веб-сайту, так і помилками додатків - наприклад, сторінка помилки входу в систему.

Гра: Clash of Clans

Ми всі використовуємо наші мобільні пристрої для неймовірно важливих речей - таких, як ведення середньовічної війни з іншими кланами! ХА! Чи всім сподобається «Clash of Clans» ?

Ви можете класифікувати контент програми за допомогою Угруповання контенту.

Насправді, ігрові програми дуже схожі на інші бізнес-моделі - наприклад, видавництво і торгівлю. Деякі ігри приносять дохід від вбудованих рекламних оголошень, в той час як інші продають користувачам ігрові функції - такі, як новий рівень. Деякі роблять і те, і інше. Ми можемо об'єднати ігровий контент, як ми робили це для електронної комерції.

Скріни рівнів гри: Більшу частину контенту для гри, ймовірно, заснована на рівнях. Ми можемо повторити цю основну структуру в Google Analytics. Якщо ви є прихильником «Clash of Clans», то, крім рівнів, для вас є і інші частини гри. Є екрани атаки, вікна чату і т.д.

Екрани для електронної комерції: Ці екрани використовуються для продажу користувачам платних послуг. У разі «Clash of Clans», наприклад, можна купити більше дорогоцінних каменів, які потім можуть бути використані з метою купити інші речі - наприклад, більше армій.

У разі «Clash of Clans», наприклад, можна купити більше дорогоцінних каменів, які потім можуть бути використані з метою купити інші речі - наприклад, більше армій

Можна помістити все екрани електронних продажів в окрему групу контенту.

Екрани конфігурації: Більшість програм містять розділ конфігурації. Це те місце, де користувач може змінити все, починаючи від мови, кольору і т.д.

Екрани помилок: Вони не менш значущі, ніж інші. Це можуть бути технічні помилки програми або функціональні помилки - наприклад, вхід в систему.

Для видавців: MarketingLand.com

Подивимося правді в очі: групування контенту було створено для видавничої індустрії! Саме вони працюють з тисячами сторінок контенту.

Не будемо зупинятися на видавництві занадто багато, але давайте поглянемо на MarketingLand.com - популярне місце серед тих, хто працює в світі цифрового маркетингу. Якщо ви видавець, ви також можете використовувати угруповання контенту, щоб впорядковувати дані про контент. Це забезпечує ще один спосіб створення даних для аналізу.

Категорія контенту: Майже всі видавці впорядковують контент за категоріями - і тепер це можна зробити за допомогою функції угруповання контенту.

Категорія контенту: Майже всі видавці впорядковують контент за категоріями - і тепер це можна зробити за допомогою функції угруповання контенту

Видавці можуть створювати групи контенту на основі організації їх контенту.

Деякі видавничі сайти організують контент іншими способами - наприклад, по автору або датою публікації. Є сенс створити групи контенту для категоризації за темами, а також призначені для користувача параметри для будь-якої іншої організації (автор, дата, і т.д.)

Сторінки акаунтів: Деякі видавці - наприклад, New York Times - пропонують послуги преміум-членства. До MarketingLand.com це не відноситься. Але, якщо б у нього дійсно був розділ членства, можна було б згрупувати всі ці сторінки разом.

Сторінки помилок: треба повертатися до цього ще раз? Сподіваємося, що цей пост дасть якийсь стимул для використання угруповання контенту в вашому бізнесі. В кінцевому рахунку, то, як ви організуєте свої угруповання контенту, буде залежати від вашої організації. Немає правильного чи неправильного - просто використовуйте структуру, яка буде корисна.

Переклад і адаптація матеріалу: cutroni.com

© CubeLine Agency

Що таке Групи контенту в Google Analytics і як їх можна застосувати на практиці?
Але хто використовує стандартні звіти в наші дні?
Отже, як ми могли б створити стратегію угруповання контенту на основі їх бізнесу?
Сторінки помилок: треба повертатися до цього ще раз?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: