Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як перевірити результати лотереї Грін кард в 2019 році через офіційний сайт

 1. Лотерея на грін карту
 2. Як перевірити результат
 3. Виграш green card

Щорічно уряд США влаштовує лотерейний розіграш Green Card. Навесні всі бажаючі потрапити в штати знаходяться в очікуванні результатів лотереї. На початку травня проходить розіграш, при оформленні заявки в інструкції зазначено точне число, коли з'являться дані про виграш. У 2020 році перевірка заявок, поданих восени 2019 року на лотерею DV 2021, відбудеться на початку травня (2-7 травня 2020). Перевірити грін карту можна на офіційному сайті Держдепартаменту США.

Лотерея на грін карту

Результати dv 2017 - це результати заявок, поданих восени 2018 року (реєстрація проводилась з 3 жовтня 2018 р 06 листопада 2018 г.), оголошених навесні 2018 р перевірити статус заявки можна протягом року з моменту розіграшу лотереї. Період видачі віз зазвичай триває 4-5 місяців.

При реєстрації в лотереї видається індивідуальний номер (Confirmation Number), який буде потрібно щоб перевірити результати. Намагайтеся його не втратити, запишіть, збережіть або роздрукуйте. В крайньому випадку за допомогою персональних даних його можна буде відновити, раніше такої можливості не було, тому будьте уважні.

В крайньому випадку за допомогою персональних даних його можна буде відновити, раніше такої можливості не було, тому будьте уважні

Ідентифікаційний номер заявки складається з 16 символів, перші 4 - збігаються з роком проведення лотереї. Завжди перевіряйте правильність написання номера, наприклад:

 1. Символи 0 (цифра) і O (буква).
 2. Символи l (буква L), I (буква i), 1 (цифра).
 3. Перевіряючи заяву, вказується тільки Прізвище та рік народження. Ім'я та повну дату вводити не потрібно.

Як перевірити результат

Перевірка розіграшу лотереї на отримання гринкард проводиться в такому порядку:

 • На сайті знайдіть розділ Check Status.

На сайті знайдіть розділ Check Status

 • Вбийте свій ідентифікаційний номер, прізвище та рік народження.

Вбийте свій ідентифікаційний номер, прізвище та рік народження

 • Натисніть далі і чекайте результат.

Увага! Співробітники Держдепартаменту США не відправляють листи з повідомленням про виграш, не дзвонять і не надсилають e-mail. Перевірити грін карту можна тільки одним способом - самостійно на офіційному сайті. Остерігайтеся шахраїв! Переможців автоматично вибирає комп'ютер, тому ні за які гроші не можна отримати гарантію виграшу green card.

Далі допустимі 4 різних варіанти відповіді:

 1. «You are among those randomly selected for further processing» - УРА! Ви везучий! Починайте готуватися до співбесіди.
 2. «Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing» - на жаль, вам не пощастило цього разу, не турбуйтеся і готуйтеся подавати заявку через рік.
 3. «The information entered is not valid» - інформація про себе вказана невірно.
 4. «Session timed out» - сайт перевантажений, перевірте пізніше.

Майте на увазі, що дізнатися результати лотереї вийде тільки протягом одного року, далі індивідуальний номер буде вже недійсний, тому що з'являться дані наступного розіграшу. Якщо з першого разу ви зазнали невдачі і не виграли, рекомендується перевірити заявку восени, на початку жовтня.

Подарунок 2100 рублів на житло!

При реєстрації за посиланням в AirBnB ви отримаєте 2100 рублів на свій аккаунт.

За ці гроші можна зняти хороші апартаменти на 1 день за кордоном або в Росії. Бонус працює тільки для нових акаунтів.

Виграш green card

Ті, кому пощастило виграти грін кард повинні заповнити дві анкети DSP-122 DS-260 максимально чесно і докладно і відправити їх до підрозділу Держдепартаменту США, що займається лотереєю. Помилки або фальсифікація даних в заяві можуть привести до відмови в отриманні грін карти. Анкети заповнюються не тільки на людину, який виграв лотерею, але і на партнера і неповнолітніх дітей (в тому випадку, якщо він переїжджає з сім'єю). Більш детальну інформацію можна дізнатися в наступній статті.

Коли анкети відправлені і всі документи зібрані залишається тільки чекати виклику на співбесіду. Його відправляють з Kentucky Consular Center по електронній пошті, а також публікують список очікування інтерв'ю на сайті, чим раніше ви відправите дані в КСС, тим раніше будете в черзі на інтерв'ю. Так як бажаючих отримати Green Card дуже багато, інтерв'ю проводиться протягом року, з жовтня поточного по вересень наступного.

Так званий «візовий бюлетень» публікується в другій половині кожного місяця, тобто за півтора-два місяці до передбачуваного інтерв'ю. Сторінку з призначеної датою співбесіди необхідно роздрукувати і прикласти до загального пакету документів. Також перед проходженням інтерв'ю обов'язково сплатити візовий збір за себе і свою сім'ю.

Для тих, хто погано знає англійську мову або не має достатньо часу, для заповнення заявки на участь в лотереї, існують спеціальні агентства, готові за невелику винагороду допомогти в оформленні всіх документів, подання анкети і контролі за статусом заяви.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: