Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заповнити грін-карту в 2019 році: зразок

 1. Коротка довідка про грін-карті
 2. Лотерея грін-кард
 3. Заповнення анкети
 4. Остання частина анкети

Постійне проживання в США - мрія багатьох громадян інших держав. Адже недарма запити на міграцію з кожним роком все ростуть і ростуть і давно перевалили за мільйонне число. Точно так само йде ситуація і в 2019 році, як і раніше величезна кількість людей хоче виїхати на ПМЖ в Штати. Але зробити це не так просто, як мінімум, для комфортного проживання обов'язково потрібно грін кард. Як правильно заповнити анкету на грін карту в 2019 році, приклад її заповнення, що взагалі потрібно від вас - розповімо сьогодні в цій статті.

Як правильно заповнити анкету на грін карту в 2019 році, приклад її заповнення, що взагалі потрібно від вас - розповімо сьогодні в цій статті

Коротка довідка про грін-карті

Почнемо з того, що дамо загальне уявлення про грін кард взагалі Почнемо з того, що дамо загальне уявлення про грін кард взагалі. Отже, цей документ - це підтвердження того, що іноземець має посвідку на проживання в США. При цьому громадянство Америки у нього відсутня і він як і раніше залишається громадянином іншої країни. Грін карта дає своєму власникові масу переваг, в тому числі і право спокійно працювати в будь-якій компанії. Отримати документ складно, необхідно зібрати величезну кількість різних довідок, паперів та іншої документації, це обходиться в досить велику суму грошей. Та й робиться грін карта США не так швидко, часом доводиться чекати видачі дуже довго.

Обов'язкова вимога, без якого ви не зможете отримати документ - правильно заповнена анкета. Про те, як саме її потрібно заповнювати в 2019 році, ми сьогодні і поговоримо.

Лотерея грін-кард

Найчастіше саме лотерея - це найбільш простий спосіб отримати такий бажаний вид на проживання в США Найчастіше саме лотерея - це найбільш простий спосіб отримати такий бажаний вид на проживання в США. Створена вона з метою залучення в країну представників тих національностей, які проживають в США в невеликій кількості (для країн, чиїх мігрантів в Америці багато, реєстрація на лотерею закрита). Є, звичайно ж, інші шляхи набуття грін карти, а саме:

 • Запрошення працевлаштуватися в американську організацію.
 • Вступ до шлюбу з громадянином Сполучених штатів.
 • Возз'єднання з кровними родичами, вже мають громадянство США.
 • Отримання статусу біженця або набуття політичного притулку.

Але саме диверсифікаційна лотерея грін кард - шанс отримати карту в 2019 році не докладаючи ніяких зусиль. Все, що від вас буде потрібно - правильно заповнена анкета, приклад якої ми наведемо нижче.

Не забувайте, що участь у лотереї є абсолютно безкоштовним! У 2019 приймаються заявки вже на розіграш 2019 року, так як лотерея користується величезною популярністю.

Заповнення анкети

Саме заповнення анкети правильно - запорука успіху, так як інакше ви ризикуєте взагалі не бути допущеним до участі Саме заповнення анкети правильно - запорука успіху, так як інакше ви ризикуєте взагалі не бути допущеним до участі. Коли прийом заявок відкривається і ви можете починати заповнювати анкету, не забувайте, що на все це вам відводиться тільки півгодини. Як тільки закінчаться тридцять хвилин, сесія автоматично завершиться і заповнювати анкету на грін карту в США доведеться заново. Зрозуміло, всі дані ви вносите тільки латиницею. Заздалегідь потурбуйтеся про те, як правильно пишеться ваше ім'я, якщо ви до сих пір цього не знали. Найкраще взяти цю інформацію з вашого закордонного паспорта. Отже, ось приклад того, як необхідно правильно оформити свої дані.

Рядки Name, Last Name - це ваші справжні ім'я та прізвище. Зверніть увагу, що рядок Middle Name заповнювати не потрібно, якщо тільки в вашому закордонному паспорті немає другого імені. Не плутайте його з по батькові! Просто поставте галочку, що оповідає про те, що другого імені у вас немає.

Birth Date - це дата вашого народження згідно з документом, що посвідчує особу. Далі ставте галочку про приналежність до чоловічої або жіночої статі відповідно.

Наступна графа анкети на грін карту в США в 2019 році - City Where You Were Born. Тут вкажіть місто, в якому ви народилися. Необхідно вказати тільки сам населений пункт, де ви з'явилися на світло, без уточнення різних адміністративних приладдя. Відповідно, Country Where You Were Born - це країна, де ви з'явилися на світ. Наступна сходинка - питання про те, в якій країні ви проживаєте на момент участі в лотереї на грін кард. Якщо на даний момент ви живете там же, де і народилися, то просто поставте необхідну галочку.

Наступний крок - завантаження правильного фото. Про те, якою має бути фотографія в 2019 році, ми писали окремо, з цією статтею ви при бажанні також можете ознайомитися. Дуже важливо докласти фотографію, зроблену за всіма правилами лотереї, інакше ви будете відраховані з числа учасників.

Восьмий пункт анкети - це вказівка ​​поштової адреси, на який буде доставлений конверт, в тому випадку, якщо ви станете щасливим володарем грін кард в США в 2019 році. Адреса може бути необов'язково тим, що зазначений у вашому паспорті або ж місцем проживання. Вкажіть будь-які дані, аби ви мали постійний доступ до поштової скриньки. Ось приклад того, як правильно пишеться адреса:

 • In Care Of. Цей рядок залишається порожньою;
 • Address Line 1. Тут ви пишете вулицю, номер будинку і квартири. ul. Moskovskaya d. 7 kv. 856;
 • Address Line 2. Цей рядок також пустує;
 • City / Town. Місто, де ви будете отримувати конверт. Наприклад, Moscow;
 • Postal Code / Zip Code. Як неважко здогадатися, це рядок для індексу за адресою. Нехай це будуть цифри 168 532;
 • Country. Країна проживання - Russia.

Наступний пункт анкети - країна вашого постійного проживання, так як це важливо знати в разі проведення інтерв'ю з претендентом на ВНЖ в США в 2019 році.

Номер телефону ви можете не вказувати, при бажанні можете вказати абсолютно будь-які дані доступного мобільного або стаціонарного апарату. А ось що стосується рядка E-mail Address - її заповнення обов'язкове! Це повинен бути реальний ящик, до якого ви маєте постійний доступ. Адреса необхідно ввести кілька разів, щоб підтвердити його реальність.

Нарешті, переходимо до відомостей про освіту. Потрібно вказати, яка саме ступінь освіти є у вас на момент заповнення анкети. Зі списку виберіть те, що відображає реальні відомості про вас.

Остання частина анкети

Кілька останніх питань містять в собі інформацію про ваш сімейний статус. Якщо ви не перебуваєте в шлюбних відносинах, то просто ставите галочку навпроти статусу Unmarried і на цьому заповнення анкети завершується. Для тих же, хто одружений або заміжня, необхідно буде внести відомості про дружину.

 • По-перше, потрібно вказати, громадянином якої країни є ваш чоловік і чи є у нього грін карта Америки. Якщо ви були замужем / одружені, але не розлучилися офіційно - це інша рядок, в якій також необхідно відзначити відомості.
 • По-друге, необхідно вказати повні ім'я та прізвище чоловіка, дату народження, країну і місто де він з'явився на світ, а також завантажити фото, що відповідає всім вимогам.
 • Якщо ви маєте дітей, то необхідно вказати їх загальне число (тільки тих, хто не досяг віку 21 років на момент подачі заявки). Якщо дітей немає, то необхідно поставити число нуль в графі.

Після заповнення анкети ви отримаєте можливість перевірити ще раз все те, що внесли в неї. Обов'язково уважно і ретельно прочитайте всі ці дані ще раз, щоб не втратити можливість виграти ВНЖ через дурної помилки, допущеної при заповненні або ж через поданих неправдивих відомостей про вашу персону.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: