Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як дізнатися пароль на роутер TP-Link? Дізнаємося пароль від Wi-Fi і налаштувань

 1. Якщо забули пароль для входу в настройки (admin)
 2. робимо висновки

Всі ці паролі, це взагалі хвора тема, коли мова йде про Wi-Fi роутерах. Не відразу зрозуміло, про яке паролі йдеться, адже на маршрутизаторі, може бути два, або навіть три різних пароля:

 • Пароль, який використовується для доступу до налаштувань TP-Link.
 • Пароль на Wi-Fi мережу.
 • І ще може бути пароль для підключення до інтернет-провайдера. Дивлячись який тип з'єднання використовує ваш провайдер.

У цій статті ми поговоримо конкретно про роутерах TP-Link. Я покажу і розкажу, як дізнатися пароль від Wi-Fi мережі, і від налаштувань роутера. Розглянемо ситуацію, коли ви забули пароль від Wi-Fi, або панелі у правління, на своєму роутере (модемі) TP-Link. Саме по забутого паролю від вашої Wi-Fi мережі, є окрема, докладну статтю: як дізнатися свій пароль від Wi-Fi, або що робити, якщо забули пароль . У ній я писав про те, як подивитися пароль на комп'ютері, і на різних роутерах. На TP-Link в тому числі.

Для того, що б зайти в панель управління, і знайти пароль, нам потрібно підключиться до роутера. Можна і по Wi-Fi. Так, пароль ви не пам'ятаєте (швидше за все), але можливо, у вас є вже підключений комп'ютер. Якщо немає, то підключіться до роутера з мережевого кабелю: на роутері кабель підключаємо в жовтий LAN роз'єм, а на комп'ютері (ноутбуці) в мережеву кару.

Потім, в браузері наберіть адресу 192.168.1.1 (може бути ще 192.168.0.1, або tplinkwifi.net) і перейдіть по ньому. Вкажіть ім'я користувача та пароль. Якщо ви їх не змінювали, то це admin і admin. Можете подивитися ще докладну інструкцію по входу в настройки . Ну і про всяк випадок даю посилання на статтю, якщо не виходить зайти на 192.168.1.1 (Або 192.168.0.1).

В панелі правління перейдіть на вкладку Wireless (Бездротовий режим) - Wireless Security (Захист бездротового режиму). В поле Wireless Password (Пароль PSK) ви побачите пароль від вашої Wi-Fi мережі.

В поле Wireless Password (Пароль PSK) ви побачите пароль від вашої Wi-Fi мережі

Ви так само легко можете змінити це пароль , Або залишити старий. У будь-якому випадку, тепер ви знаєте ключ, і зможете підключати до свого роутера нові пристрої.

Якщо забули пароль для входу в настройки (admin)

Практично на всіх роутерах, в тому числі і в TP-Link, вхід в настройки захищається паролем і ім'ям користувача. Тобто, що б зайти в налаштування маршрутизатора, потрібно вказати ім'я користувача і пароль. На пристроях TP-Link, стандартний пароль - admin, і ім'я користувача теж admin.

Стандартні дані, ви можете знайти знизу свого роутера.

Але, якщо ви змінили пароль, а змінювати пароль для входу в настройки потрібно, і забули, то відновити його практично неможливо. Хіба що спробувати пригадати. Якщо не вийшло, а в настройки потрібно зайти обов'язково, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань і налаштовувати роутер заново.

робимо висновки

Паролі міняти потрібно, ваша бездротова мережа і настройки маршрутизатора повинні бути добре захищені. Більш того, потрібно встановлювати складні паролі, які буде складно підібрати, або вгадати. Але, завжди намагайтеся записувати паролі, які ви встановлюєте, що б потім не шукати як їх відновити, витрачати час, налаштовувати заново маршрутизатор і т. Д.

Забули пароль від Wi-Fi - його можна подивитися на комп'ютері, або в налаштуваннях маршрутизатора TP-Link, як ми тільки що це зробили. Забули пароль для входу в настройки, швидше за все доведеться скидати настройки до заводських і налаштовувати все заново.

Якщо щось не виходить, пишіть в коментарях, постараємося вирішити вашу проблему. Всього доброго!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: