Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як дізнатися пароль від Wi Fi

 1. Як дізнатися пароль від Wi-Fi з комп'ютера
 2. Як дізнатися чи поміняти свій пароль від wi-fi на роутері

Здрастуйте дорогі читачі! У цій статті ми з вами розберемося, як дізнатися пароль від Wi Fi. В даний час все більше і більше приладів, якими ми користуємося в побуті, отримують вбудовані засоби для виходу в інтернет. Для організації загального доступу в глобальну мережу смартфонів, ноутбуків, медіаплеєрів, телевізорів та іншої техніки необхідно об'єднати всі пристрої в єдину мережу.

Організація такої мережі справа досить непроста і вимагає певних знань, тому багато користувачів довіряють цей процес друзям, знайомим або фахівцям. Часто буває так, що, закінчивши роботу, фахівці не залишають ніяких даних про конфігурацію, якщо звичайно їх про це спеціально не питають. Деякі не дають цих даних, тому що хочуть, щоб наступного разу ви викликали іменного його або просто можуть забути або порахувати непотрібним. На початковому етапі ці дані знати немає особливої ​​необхідності - все і так працює, завдання виконано і немає нікого бажання забивати собі голову непотрібними подробицями. Але з плином часу з'являються нові пристрої, які теж непогано було б підключити до мережі, і тут виникає питання - як дізнатися свій пароль від Wi-Fi.

Увага Увага! Якщо ви викликаєте фахівця, який налаштовує Wi-Fi, то обов'язково запитуйте у нього пароль і записуйте, щоб не забути.

Їли ви не в курсі, що таке Wi-Fi, в цьому випадки я рекомендую прочитати статтю на блозі « Що таке Wi-Fi ».

Нещодавно десь читав, що за даними статистики більше половини всіх користувачів використовують бездротове підключення до інтернету, яке має на увазі наявність спеціального приладу під назвою роутер. Це пристрій, що здійснює ідентифікацію в мережі всіх пристроїв і їх спільний доступ в інтернет. Одним з головних ознак, за якими роутер пропускає «своїх» користувачів, є пароль. Він встановлюється для всієї мережі і перевіряється при кожному запиті на з'єднання. Тому якщо пароль не відомий, то для проведення будь-яких дій, пов'язаних зі змінами існуючих параметрів або реєстрацією нових пристроїв, необхідно його відновити. Можна, звичайно, знову викликати людину, яка налаштовував Wi-Fi, але для цього потрібен час і гроші. Ось і підійшли до самої теми статті;).

Як дізнатися пароль від Wi-Fi з комп'ютера

Якщо є хоча б один комп'ютер, на якому вже налаштоване і працює підключення до бездротової мережі, то дізнатися пароль від Wi-Fi досить просто. Далі буде показано, як це зробити для пристрою, що працює під Windows 7, для інших операційних систем процес буде майже абсолютно аналогічний.

Отже, заходимо в «Пуск», натискаємо «Панель управління». Далі вибираємо «Центр управління мережами і загальним доступом», де відкривається відомості і налаштування підключень локальної мережі.

Також сюди можна потрапити більш швидким способом Також сюди можна потрапити більш швидким способом. Для цього знаходимо в треї значок локальної або бездротової мережі, натискаємо правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню з двох пунктів, нам необхідно вибрати «Центр управління мережами і загальним доступом». Даний спосіб вважаю набагато простіше, тому що не потрібно робити зайвих рухів мишкою. Тепер в лівій частині екрана натискаємо на «Управління бездротовими мережами» (якщо цього пункту немає, читайте далі):

Далі вибираємо мережу, пароль якої хочемо дізнатися, викликаємо контекстне меню - натисканням правої кнопки миші і вибираємо пункт «Властивості» Далі вибираємо мережу, пароль якої хочемо дізнатися, викликаємо контекстне меню - натисканням правої кнопки миші і вибираємо пункт «Властивості».

Далі вибираємо мережу, пароль якої хочемо дізнатися, викликаємо контекстне меню - натисканням правої кнопки миші і вибираємо пункт «Властивості»

У отрившемся вікні переходимо у вкладку «Безпека». Щоб побачити пароль, ставимо галочку "Показувати вводяться знаки». До цих налаштувань можна дістатися швидше, натискаємо лівою кнопкою миші по значку треї і тиснемо правою кнопкою миші по підключенню, до якого потрібно дізнатися пароль. З'явиться контекстне меню, натискаємо «Властивості».

Тепер навпаки «Ключ безпеки мережі» бачимо пароль від Wi - Fi Тепер навпаки «Ключ безпеки мережі» бачимо пароль від Wi - Fi. Залишилося його прописати в необхідні пристрої і на них з'явиться доступ в інтернет.

Якщо «Управління бездротовими мережами» відсутній, то вам треба зайти в «Зміна параметрів адаптера».

Якщо «Управління бездротовими мережами» відсутній, то вам треба зайти в «Зміна параметрів адаптера»

Тепер знайдіть бездротове підключення, через які ви підключаєтеся до свого роутера, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Стан».

Тепер знайдіть бездротове підключення, через які ви підключаєтеся до свого роутера, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Стан»

Далі натисніть «Властивості бездротової мережі». Далі керуєтеся інформацією, яку озвучував раніше.

Далі керуєтеся інформацією, яку озвучував раніше

Як дізнатися чи поміняти свій пароль від wi-fi на роутері

Якщо підключених по Wi-Fi комп'ютерів немає, то змінити пароль можна в налаштуваннях роутера. Цей процес розглянемо на прикладі Wi-Fi роутера Huawei HG530. Для входу в меню управління, в рядку браузера, набираємо адресу 192.168.1.1 (в інших моделях це значення може бути іншим, якщо не виходить, то подивіться інструкцію).

Якщо ви не знаєте IP адресу свого роутера, тоді можете його дізнатися на комп'ютері, який має вихід в інтернет, через даний роутер. Отже, у нас є цей комп'ютер, тепер натискаємо на мережу лівою кнопкою миші і тиснемо «Центр управління мережами і загальним доступом» (показав ще інший спосіб, як потрапити в налаштування управління мережами).

Зліва натискаємо «Зміна параметрів адаптера» Зліва натискаємо «Зміна параметрів адаптера».

Тепер потрібно натиснути правою кнопкою миші по тому підключенню, яке використовується для виходу в інтернет. У моєму випадку, я зараз сиджу через Wi-Fi, значить мені потрібно «Бездротове мережеве з'єднання». У контекстному меню натискаєте «Стан».

У вікні тиснемо «Відомості У вікні тиснемо «Відомості ...».

»

У цьому вікні потрібно знайти рядок «шлюз IPv4». Саме, то що знаходиться правіше і є IP адреса роутера, в який нам потрібної зайти. А по «DHCP - сервер IPv4» ви можете дізнатися, роздає чи роутер IP адреси автоматично.

Якщо ви не знали, то роутер може роздавати IP адреси автоматично (DHCP), а якщо автоматична роздача відключена, тоді необхідно прописувати IP адреси, такий спосіб називається статичний. Як я і говорив вище, мій IP: 192.168.1.1.

Якщо все, що розповів вище, вам не допомогло, то є ще один варіант Якщо все, що розповів вище, вам не допомогло, то є ще один варіант. Зверніть увагу ззаду вашого роутера або рідко знизу, може бути є наклейка, на якій іноді пишуть IP адреса. Іноді зустрічаюся, коли настройки роутера знаходяться прямо на самому роутері.

Внизу додаю фотографію, щоб ви приблизно зрозуміли, де шукати цю інформацію.

Тепер відкриваємо будь-який браузер і в адресний рядок вводимо IP адреса вашого роутера, натискаємо «Enter» Тепер відкриваємо будь-який браузер і в адресний рядок вводимо IP адреса вашого роутера, натискаємо «Enter».

Тепер відкриваємо будь-який браузер і в адресний рядок вводимо IP адреса вашого роутера, натискаємо «Enter»

З'явиться стандартне вікно, де потрібно ввести ім'я користувача і пароль для входу в меню роутера. За замовчуванням, як правило, це admin-admin (знову ж у разі ускладнень вивчаємо інструкцію, або звертаємо увагу на наклейку), дані параметри змінюють рідко. Якщо не підходить пароль admin, то можете спробувати pass або password.

Буває, що вхід взагалі без пароля, просто вводите admin і тиснете «Увійти» Буває, що вхід взагалі без пароля, просто вводите admin і тиснете «Увійти». Після правильного введення ми опиняємося в головному меню:

У моєму роутере треба натиснути «Basic» - «Wireless Lan».

Як ви бачите з сріншота вище, зараз мій пароль «Абракадабра» (для прикладу) Як ви бачите з сріншота вище, зараз мій пароль «Абракадабра» (для прикладу). У деяких роутерах можна подивитися існуючий пароль, але можна зустріти біля пароля напис «Password Viewer», «Click here to display» або щось подібне. Натиснувши на відповідний напис, з'являється пароль від Wi-Fi. Якщо в роутері немає функції перегляду пароля, тоді можна ввести свій пароль, тобто змінити його.

У вас звичайно може бути трохи по-іншому. Наприклад, треба натиснути на «Wireless» - «Security». Як ви зрозуміли, навіть якщо є якісь відмінності, все одно можна приблизно зрозуміти, де знаходяться налаштування для Wi-Fi. Якщо немає ніяких написів пов'язаних з Wi-Fi, тоді просто проходимся по всіх розділах.

Невелике попередження: якщо змінити ім'я мережі, то доведеться перепідключатися всі пристрої. Якщо ж просто поміняти пароль, то мережеві підключення залишаться колишніми, в них просто потрібно буде замінити старий пароль на новий.

Ось так можна просто і швидко, не звертаючись до сторонніх фахівців дізнатися чи поміняти пароль від своєї бездротової мережі Wi-Fi.

Також, щоб дізнатися пароль від Wi-Fi можна розглядати варіант, коли можете зателефонувати фахівця, який налаштовував ваш роутер. Але потрібно бути готовим до відповіді, що він його забув і не записав собі в блокнот. Зазвичай вони відповідають, що потрібно приїхати і подивитися пароль, а якщо ви навіть запитаєте як це зробити самостійно, то позитивної відповіді ви швидше за все не дочекаєтеся. Тут палиця двох кінців, він хоче, щоб ви заплатили йому грошей, адже йому треба приїхати до вас, витративши свій час, за яке природно вам потрібно буде заплатити.

Важливо! Завжди створюйте пароль для Wi-Fi, ви напевно здогадалися про що зараз хочу вам сказати. Є такі люди, які не проти посидіти за чужий рахунок в інтернеті, а якщо у вас ще і лімітований інтернет, то тоді ви будете завжди в нерозумінні, куди пропадає ваш трафік. Якщо ви не знаєте, як можна відстежувати вхідний / вихідний трафік, тоді прочитайте статтю: « Лічильник трафіку ».

На цьому статтю закінчую, до швидкої зустрічі!

Для наочного прикладу, подивіться відео - як дізнатися пароль на D-link:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: