Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як дізнатися пароль від WiFi

 1. Як дізнатися пароль від Wi-Fi в Windows
 2. Як подивитися пароль від wifi на роутері

Сайт комп'ютерних рад smartronix.ru вітаємо Вас, шановні відвідувачі! Багато власників домашніх Wi-Fi роутерів і точок доступу стикаються з проблемою коли пароль від власної Wi-Fi мережі забутий. Це відбувається з різних причин, наприклад Ви давно підключали WiFi роутер або Вам його налаштовував провайдер і вказав пароля. Або ви просто його забули згодом, оскільки WiFi мережу підключається автоматично при запуску ноутбука або комп'ютера, то про WiFi паролі цієї бездротової мережі особливо і не замислюєшся. Працює Wi-Fi, і добре. Але рано чи пізно постає питання, як дізнатися пароль від WiFi від домашньої мережі?

Зазвичай ми хочемо подивитися пароль від wifi коли хочемо підключити новий пристрій до бездротової мережі, будь то новий ноутбук, телефон або планшетний комп'ютер . Якщо Ви його не знаєте пароля від вашої власної мережі, то не турбуйтеся. У цій статті ми розповімо, як дізнатися WiFi пароль через Windows і зайшовши на роутер (або як його ще називають бездротової WiFi маршрутизатор). Отже, давайте з'ясуємо, де можна подивитися аутентифікаційні дані вашої мережі.


Як дізнатися пароль від Wi-Fi в Windows

Дана глава нашої інструкції допоможе тим з вас, хто має вже підключену мережу до комп'ютера з вбудованим WiFi модулем або до ноутбука. Якщо у Вас є такий комп'ютер і вайфай мережу на ньому вже функціонує, то дізнатися пароль не складе труднощів. Правда зразу хочемо попередити, зробити це можна тільки за адміністратором, тобто на ноутбук або ПК потрібно зайти з адміністративними правами. Як зайти від імені адміністратора в Windows можна прочитати за вказаним URL.

Отже, знаходимо значок Wi-Fi у вигляді драбинки в треї Windows, або заходимо в «Панель управління» операційної системи. Нам потрібно знайти пункт «Центр управління мережами і загальним доступом», ось як на зображенні:


Опинившись в центрі управління мережами знаходимо пункт меню «Управління бездротовими мережами», як показано на наступному скріншоті нашої інструкції:

Після цього, потрібно знайти працюючу Wi-Fi мережу, до якої Ви хочете підключитися, клікнути по ній правою кнопкою мишки і вибрати пункт меню «Властивості». Ось скріншот, як це робиться:

Зауважимо, що в деяких урізаних редакціях Windows 7 і Windows 8 пункту «Управління бездротовими мережами» може не виявитися, в цьому випадку потрібно відкрити список WiFi мереж в треї, знайти вашу бездротову WiFi мережу, клікнути по ній правою кнопкою миші і натиснути на «Властивості». Як з'ясувати потрібну мережу, якщо їх багато? Дуже просто, навпаки повинно бути написано «Підключено» (як уже писали вище, якщо підключеної мережі немає, то вся затія щодо з'ясування WiFi пароля з Windows безглузда).

Отже, зайшовши в властивості бездротової Wi-Fi мережі, нам потрібно потрапити на вкладку «Безпека», як це показано на наступній картинці (не забудьте, що все потрібно виконувати під адміністратором). Після цього, на вкладці досить поставити галочку "Показувати вводяться значки» і в рядку «Ключ безпеки мережі» з'явиться довгоочікуваний пароль.

До речі, тут же можна дізнатися тип безпеки і тип шифрування вашої мережі, що буває корисно при підключенні смартфона або планшета. Здавалося б, статтю можна завершити і у нас вийшло дізнатися пароль від WiFi, але що робити якщо у Вас немає підключеної бездротової мережі, як в такому випадку дізнатися забутий wifi пароль? У цьому випадку наш шлях лежить прямо в інтерфейс роутера або точки доступу, в залежності від того, що Wi-Fi роздає.

Як подивитися пароль від wifi на роутері

Напевно для новачків буде важким вхід на сам Wi-Fi роутер. Але і тут smartronix.ru поспішає на допомогу. За наступним посиланням Ви знайдете повноцінне керівництво, як зайти в налаштування роутера . Коротко це робиться так:
 • Відкриваємо браузер.
 • Забиваємо в адресний рядок адресу WiFi роутера - це або 192.168.0.1, або 192. 168.1.1.
 • У вікні вбиваємо логін і пароль до інтерфейсу.

Якщо не пам'ятаєте пароль роутера, то доведеться скидати настройки кнопкою «Reset», яка розташована позаду маршрутизатора, і налаштовувати WiFi роутер заново. В принципі, подальші дії нами вже описані в статті про те, як поставити пароль на Wi-Fi , Але для ясності, ми мабуть повторимося. Оскільки роутери у всіх різні, то і інтерфейс цих роутерів також буде відрізнятися. Якщо Ви потрапили сюди в налаштуваннях вперше, то не варто цього лякатися. Потрібно подивитися уважно і знайти пункт меню роутера який зазвичай називається «Wireless» або «Wireless Security».

На роутерах з русифікованої прошивкою потрібно шукати пункт «Бездротова мережа».


Як видно з двох попередніх картинок, саме поле, де встановлено пароль WiFi може називатися по-різному. Це може бути і «PSK Password», і «Ключ WPA-PSK» або просто «Passphrase». Якщо вже зовсім не можете знайти потрібний пункт в настройках, то скачайте керівництво до вашої моделі роутера. Варто зауважити, що не на всіх роутерах пароль відображається:

Якщо в налаштуваннях вашого Wi-Fi роутера пароль непомітний (як це показано на скріншоті вище), то його потрібно просто поміняти на інший. Наостанок, хочемо відповісти на цікавить багатьох, - як дізнатися пароль wifi сусіда. Насправді все не так просто, як вам здається, шановні читачі. Якщо Wi-Fi мережу захищена шифрування типу TKIP, WPA або WPA (про них ми писали в статті про налаштування WiFi ), То зламати чужу мережу досить проблематично, оскільки дані типи шифрування забезпечують хороший захист каналу.

Для допитливих, ми радимо подивитися цю статтю, в якій описаний метод перебору паролів за умови, якщо відома модель бездротового маршрутизатора. На цьому хочемо закінчити. Якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або просто захочете поставити запитання, то просимо це робити в формі для коментарів, яка розташована нижче.

Але рано чи пізно постає питання, як дізнатися пароль від WiFi від домашньої мережі?
Як з'ясувати потрібну мережу, якщо їх багато?
Здавалося б, статтю можна завершити і у нас вийшло дізнатися пароль від WiFi, але що робити якщо у Вас немає підключеної бездротової мережі, як в такому випадку дізнатися забутий wifi пароль?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: