Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати ноутбук в якості роутера - найефективніші способи

 1. Способи налаштування ноутбука на роздачу Wi-Fi
 2. Установка підключення через «Мобільний хот-спот»
 3. Налаштування бездротового з'єднання за допомогою командного рядка
 4. Використання сторонніх додатків

Якщо ви шукайте інтернет-магазин ноутбуків в Одесі і бажаєте купити дешево ноутбук зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Часто виникає необхідність в доступі до інтернету для декількох девайсів одночасно, коли до мережі підключено лише ноутбук . Для цього використовують роутер, який здатний одночасно транслювати Wi-Fi сигнал для смартфонів, планшетів, портативних ПК. Але що робити в ситуації, коли немає можливості встановити маршрутизатор? Для цього розглянемо способи, як налаштувати ноутбук, як роутер.

Щоб створити на пристрої точку доступу до бездротової мережі, воно повинно мати вбудований Wi-Fi адаптер. Така функція є у всіх сучасних ноутбуків, а також у деяких стаціонарних ПК. При цьому адаптер повинен бути в робочому стані і мати актуальне встановлене ПЗ.

Способи налаштування ноутбука на роздачу Wi-Fi

Способи налаштування ноутбука на роздачу Wi-Fi

Реалізувати таку опцію можна декількома методами. Причому виконати це вийде у будь-якого користувача ПК. Щоб почати роздавати Wi-Fi з ноутбука, необхідно провести настроювання мережі найбільш зручним з нижчеперелічених способів:

 • За допомогою системної функції «Мобільний хот-спот». Такий спосіб є досить простим і інтуїтивно зрозумілим. Цей метод дозволяє роздавати Wi-Fi з ноутбука в середовищі Windows 10. Дана версія ОС має інтегровану утиліту для установки бездротової мережі за допомогою вбудованого Wi-Fi адаптера.
 • Із застосуванням командного рядка. Цей метод дає можливість налаштувати ноутбук на роздачу Wi-Fi для ОС Windows 7 і пізніших версій. Прописавши всього кілька спеціальних команд, ви протягом декількох хвилин отримаєте можливість підключення до бездротової мережі.
 • За допомогою зовнішніх програм і утиліт. Існує десяток додатків в мережі, які дозволяють налаштувати Wi-Fi на ноутбуці без роутера. Все, що необхідно зробити - завантажити спеціальну програму, встановити її на пристрої і, слідуючи інструкціям, виконати необхідні настройки.

Установка підключення через «Мобільний хот-спот»

Установка підключення через «Мобільний хот-спот»

Це базова вкладка Windows 10, яка встановлюється за умовчанням, разом з операційною системою. Вона дозволяє налаштувати Wi-Fi на ноутбуці без роутера. За своїм функціоналом дуже схожа на спеціальні програми для установки бездротової мережі. Щоб її запустити, потрібно в меню «Пуск» перейти на вкладку «Параметри». У вікні, знаходимо і активуємо ярлик «Мережа та Інтернет». Серед списку, функцій потрібно вибрати рядок «Мобільний хот-спот».

У вікні ви побачите параметри бездротового підключення, встановлені за замовчуванням. Назва інтернет з'єднання і пароль ви можете залишити такими ж або задати власні, натиснувши вкладку «Змінити». У розділі «Спільне використання з'єднання» потрібно вибрати рядок «Ethernet» або назву підключення вашого провайдера, якщо воно відрізняється. Після цього необхідно активувати функцію «Дозволити використання мого інтернет-з'єднання на іншому пристрої».

Після виконання цих нескладних операцій, ви зможете застосовувати свій ноутбук, як точку доступу до бездротового інтернету. За допомогою такого методу можна з'єднання восьми користувачів одночасно. Для цього на підключених пристроїв потрібно ввести назву з'єднання і вказати пароль.

Налаштування бездротового з'єднання за допомогою командного рядка

Налаштування бездротового з'єднання за допомогою командного рядка

Даний спосіб лякає багатьох недосвідчених користувачів ПК уявній складністю. Але на ділі все дуже просто і зрозуміло. Для цього потрібно запустити програмне вікно від імені адміністратора. Виконавши цю операцію, починаємо прописувати такі команди:

 • «Netsh wlan show drivers» - за допомогою цього рядка ми дізнаємося, чи підтримує ноутбук роботу вбудованого адаптера. Після виконання команди має висвітитися слово «Так»;
 • «Netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid =" назва мережі "key =" пароль "» - таким чином присвоюємо ім'я з'єднанню і вводимо персональний пароль;
 • «Netsh wlan start hostednetwork» - ця команда активує бездротове з'єднання;
 • «Netsh wlan stop hostednetwork» - після введення цього рядка і натискання клавіші Enter, роздача Wi-Fi сигналу припиниться.

Важливо знати, що при кожному перезавантаженні системи, з'єднання буде скидатися. Тому налаштування мережі потрібно буде виробляти заново.

Використання сторонніх додатків

Використовувати ноутбук, як точку доступу до інтернету по Wi-Fi, можна із застосуванням деяких програм. Одними з найвідоміших утиліт з простим і зрозумілим інтерфейсом є:

 • Virtual Router Plus;
 • Connectify Hotspot;
 • Switch Virtual Router;
 • My Public WiFi і інші.

З їх допомогою досить просто використовувати портативний ПК замість маршрутизатора. Дотримуючись простих інструкцій, можна досить легко виконати всі налаштування. Для цього у вікні програми потрібно задати назву майбутньої мережі, вказати і підтвердити пароль, активувати підключення. Після цього ви можете роздавати Wi-Fi з ноутбука для своїх мобільних пристроїв.

Для створення ефективного і надійного бездротового інтернет з'єднання рекомендуємо використовувати роутер . Даний девайс забезпечить більш сильний і стабільний сигнал для декількох пристроїв одночасно. В нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент маршрутизаторів за доступними цінами.

Всі товари сертифіковані і мають гарантію від виробника. Телефонуйте нам , Ми допоможемо вам з вибором і доставимо покупку в будь-яку точку України!

В'ячеслав Вербанов

Але що робити в ситуації, коли немає можливості встановити маршрутизатор?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: