Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати роутер з телефону (Android, iPhone) по Wi-Fi

 1. Як зайти в налаштування роутера з телефону
 2. Налаштування Wi-Fi на роутері з телефону або планшета
 3. Налаштування захисту роутера з Android або iPhone
 4. Налаштування Інтернету на роутері з телефону

Знайома ситуація: ви принесли додому новий вай-фай роутер, вже передчуваєте, як зараз з'єднання з Інтернетом і будете дивитися фільми, спілкуватися з друзями і ділитися фотографіями, але ось незадачка: у вас немає ні комп'ютера, ні ноутбука, щоб налаштувати маршрутизатор звичним чином : через мережевий кабель (патч-корд). Але немає нічого неможливого! Отже, вашій увазі пропонується докладна покрокова інструкція про те, як налаштувати роутер з телефону або планшета з Android, а також iPhone або iPad з Wi-Fi без кабелю. Процес описаний настільки детально, що мануал підійде як впевненим користувачам, так і новачкам. І, до речі, дані кроки також знадобляться для настройки маршрутизатора з нуля по Wi-Fi з ноутбука, де немає Ethernet порту як такого - наприклад, MacBook Air. Звичайно, варто відмітити, що налаштувати роутер з телефону у вас вийде тільки в тому випадку, якщо він з коробки віщає в ефір Wi-Fi мережу. Але, як правило, у всіх сучасних моделях (по крайней мере, тих, які мені траплялися) мовлення бездротової мережі включено за замовчуванням. Знайома ситуація: ви принесли додому новий вай-фай роутер, вже передчуваєте, як зараз з'єднання з Інтернетом і будете дивитися фільми, спілкуватися з друзями і ділитися фотографіями, але ось незадачка: у вас немає ні комп'ютера, ні ноутбука, щоб налаштувати маршрутизатор звичним чином : через мережевий кабель (патч-корд)

Якщо веб-інтерфейс вашого роутера не адаптований під екрани мобільних пристроїв, використовуйте жест двома пальцями або подвійний тап для збільшення. Можливо, вам буде зручно розгорнути телефон на 90 градусів для маніпуляцій з сайтом налаштувань.

На деяких моделях маршрутизаторів присутній апаратний (тобто фізичний) вимикач Wi-Fi On-Off на корпусі. Переконайтеся, що він в положенні On (включено) перед початком (див. Скріншот нижче).

Як зайти в налаштування роутера з телефону

 1. Підключіть кабель провайдера в порт маршрутизатора, який називається WAN або INTERNET. Часто він виділений особливим кольором і відрізняється від інших портів (LAN):
 2. Увімкніть Wi-Fi на своєму телефоні. Для цього на iPhone потрібно перейти в «Налаштування», вибрати «Wi-Fi» і включити його: Хоча, на сучасних айфон Wi-Fi включений завжди за замовчуванням і цей пункт вам навряд чи знадобиться.
  У Андроїд потягніть шторку, натисніть і утримуйте палець на значку Wi-Fi: і так само переконайтеся, що він включений:
 3. Підключіться до мережі роутера. У різних виробників маршрутизаторів мережу буде називатися по-різному: у D-Link може бути dlink або, наприклад, dir300nru; у сучасних TP-Link SSID за замовчуванням буде на зразок TP-LINK_A0816A (де друга частина імені - це 6 останніх символів MAC адреси).
 4. Введіть пароль Wi-Fi мережі (т.зв. ключ безпеки) і натисніть «Підключити»: Тут знову все залежить від виробника. Якщо у вас роутер фірми TP-Link використовуйте ПІН вказаний на наклейці: Якщо за умовчанням мережу без пароля, то ви підключіться без введення ключа.
 5. Важливо! Тепер вимкніть мобільний інтернет на телефоні, оскільки якщо Інтернет на роутері ще не налаштований, ваш телефон спробує вийти в мережу через мобільні дані і ви не зможете зайти на 192.168.0.1 :
 6. Відкрийте на телефоні браузер. Наприклад Chrome.
 7. Введіть в адресному рядку IP-адреса або ім'я сайту роутера, який вказаний на наклейці, і натисніть Enter. наприклад http://192.168.0.1
  Увага! Якщо у вас не виходить відкрити настройки по IP-адресою, який надрукований на стікері, прочитайте нашу статтю Як дізнатися IP-адресу роутера з телефону .
 8. Введіть ім'я користувача, пароль з тієї ж наклейки і натисніть УВІЙТИ або LOGIN. При цьому, переконайтеся, що ви вводите логін з маленької літери: На старих прошивках маршрутизаторів TP-Link вікно входу може виглядати так: При успішному вході в налаштування роутера з телефону ви повинні Уведіть такий екран:

Налаштування Wi-Fi на роутері з телефону або планшета

Після зміни таких параметрів як ім'я мережі, ключ безпеки мережі з телефону (iPhone або Android) вам доведеться кожного разу перепідключатися до мережі. Я рекомендую таку послідовність дій:

 1. Перейдіть в розділ Бездротовий режим.
 2. Змініть ім'я Wi-Fi мережі на своє.
 3. Натисніть Зберегти.
 4. Підключіться до мережі з новим ім'ям, але використовуючи старий пароль (в нашому випадку пароль з наклейки).
 5. Зайдіть в налаштування знову на ту саму адресу (наприклад, 192.168.0.1).
 6. Зайдіть в розділ «Захист бездротового режиму».
 7. Виберіть тип безпеки WPA2-PSK.
 8. Встановіть алгоритм шифрування AES.
 9. Введіть свій пароль PSK (він же «пароль на вай фай» і «ключ безпеки бездротової мережі»):
 10. Натисніть зберегти. Ви знову від'єднати від мережі.
 11. На телефоні знайдіть в списку свою мережу. Натисніть на неї і введіть новий ключ, який ви тільки що встановили. На цьому етапі ви можете зіткнутися з помилкою, коли смартфон або планшет перестане підключатися до мережі і під її назвою буде написано «Збережено», «Аутентифікація ...» або «Помилка аутентифікації»:

У такому випадку виконайте довге натискання на ім'я Wi-Fi мережі і виберіть «Забути мережу» або «Видалити цю мережу»: У такому випадку виконайте довге натискання на ім'я Wi-Fi мережі і виберіть «Забути мережу» або «Видалити цю мережу»:  При цьому профіль мережі зі старим паролем віддалиться з телефону, ви побачите пропозицію ввести пароль і зможете нормально підключитися:
При цьому профіль мережі зі старим паролем віддалиться з телефону, ви побачите пропозицію ввести пароль і зможете нормально підключитися:

Налаштування захисту роутера з Android або iPhone

 1. Перейдіть в розділ «Системні інструменти».
 2. Виберіть підрозділ «Пароль».
 3. Введіть нове ім'я користувача та новий пароль:
  При цьому, запишіть їх на аркуші паперу і збережіть в надійному місці.
 4. Вимкніть WPS, як ми описували в цієї статті :

Налаштування Інтернету на роутері з телефону

 1. Зайдіть в налаштування маршрутизатора.
 2. Введіть нове ім'я користувача та пароль, які ви щойно призначили.
 3. Перейдіть в налаштування «Мережа» - «WAN (Internet)».
 4. Виберіть тип підключення. Якщо у вас просто динамічний IP, то власне нічого налаштовувати і не потрібно. Просто вийдіть з налаштувань.
 5. Якщо у вас PPPoE або PPTP, потрібно буде ввести логін і пароль. Їх можна знайти у вашому договорі з провайдером. Не забудьте в кінці натиснути «Зберегти».

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: