Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати Wi-Fi на планшеті з Android OS

 1. Частина 1. Включення Wi-Fi на модемі або роутере
 2. Частина 2. Підключення планшета по Wi-Fi
 3. Частина 3. Нескінченне отримання IP адреси ...

Якщо у вас є планшет на Андроїд ОС, то скоріше за все у нього буде вбудований модуль Wi-Fi. Я ще жодного разу не бачив планшета без Wi-Fi, навіть найдешевші китайські моделі оснащуються даним типом бездротового зв'язку.

Інструкція буде представлена ​​в двох частинах, спочатку йде налагодження модему / роутера, потім - підключення планшета до точки доступу Wi-Fi. Якщо ви давно вже користуєтеся даною технологією, але не знаєте тільки як налаштувати Wi-Fi на планшеті, можете пропускати першу частину і приступати відразу до другої.

Частина 1. Включення Wi-Fi на модемі або роутере

Я припускаю, що ви взагалі не уявляєте що таке цей «Вайфай», як його включити і як користуватися. Якщо я правий, то тоді ви правильно зробили що почали читати статтю звідси, з першої частини. Повторюся, якщо у вас все налаштовано давно, ви користуєтеся вайфай на ноутбуці, то читайте частину 2.

Перш ніж користуватися домашнім Wi-Fi на планшеті, необхідно його включити на вашому модемі. Я сподіваюся, ваш модем вміє створювати Wi-Fi мережі. Щоб в цьому переконатися, почитайте інструкцію до модему або подивіться його характеристики на сайті. Шукайте там такі слова як «802.11» або «Wi-Fi». Найпростіший спосіб це дізнатися - знайти на модемі індикатор-лампочку з написом «WLAN». Якщо вона є, то й Wi-Fi є.

Підключайтеся до Інтернету, і в браузері (Opera, Chrome, Firefox, Internet Explorer) відкривайте адреса https://192.168.1.1.

Далі виникне вікно із запитом логіна і / або пароля для модему.

Якщо ви не в курсі що сюди писати, спробуйте дізнатися ці дані у того хто вам налаштовував інтернет або у того, хто вам це модем продав. Як варіант можете звернутися до свого інтернет-провайдера.

Подальші дії залежать від моделі вашого модему. Необхідно знайти пункт меню з назвою на кшталт «WLAN» або «Wireless Lan». Пошукайте зліва в меню. Ставите галочку навпроти «Active Wireless LAN» або «Enable». Встановіть тип захисту мережі в «WPA2-PSK». Задайте ім'я вашої мережі Wi-Fi в поле «SSID» і введіть пароль який хочете вашої мережі в поле «Pre-Shared Key». Натисніть кнопку «Apply» або «Submit» щоб зберегти настройки.

Але це ще не все. Йдемо в налаштування DHCP (ця штука якимось чином роздає IP-адреси всіх, хто підключається до мережі). Залежно від моделі модему, ці установки можуть бути в самих різних місцях. На скріншоті показано можливе місце розташування таких налаштувань. Хоча в моєму модемі від Zyxel вони заховані по шляху Network -> LAN -> DHCP Setup. Включаємо DHCP, якщо вимкнений, переключивши галочку на Enable. Якщо DHCP включений, читайте наступний абзац. Якщо галочок немає, але є список - виберете пункт Server напроти пункту DHCP. Після включення перезавантажте модем (це можна зробити як в інтерфейсі налаштувань модему, в якому ви зараз власне і перебуваєте, або ж просто кнопкою на модемі).

Частина 2. Підключення планшета по Wi-Fi

Залишилося тільки підключити планшет до щойно створеної мережі. Дії будуть залежати від версії Андроїд на вашому планшеті. Якщо у вас 4-я версія і вище, прямо в настройках перший пункт Wi-Fi. Включаємо. Якщо у вас Андроїд 3-й версії, необхідно ще зайти в пункт налаштувань бездротових з'єднань. І там уже включити Wi-Fi.

Після того, як пристрій подумає, воно вам покаже список зі знайденими мережами. Вибираєте ту мережу, що створювали в 1-й частині (називатися ця мережа буде так, як ви її назвали в поле «SSID»), ну або яка у вас і так вже є і до якої ви вже давно підключаєте ноутбук. Далі вас попросять ввести пароль для неї. Знову ж, вводите той пароль, що ви задавали в поле «Pre-Shared Key». Після всіх дій планшет повинен підключитися до мережі, про що ви дізнаєтеся по з'явився значку антеннки поруч з годинником.

Частина 3. Нескінченне отримання IP адреси ...

Найчастіша проблема, яка виникає у користувачів при підключенні планшета по Wi-Fi - це постійна напис «Отримання IP-адреси». Далі її підключення не йде. Є кілька варіантів розв'язання проблеми:

- Перейменувати Wi-Fi мережу на англійську мову. Як підказують в коментарях, іноді планшети не підключаються до мереж, в назвах яких є російські літери.

- Банальна перезавантаження модему. Ви не повірите, але зазвичай цього вистачає щоб все працювало.

- Включення сервера DHCP. Як його включити, читайте вище, в 1-й частині цієї статті в самому кінці.

- Зміна типу шифрування мережі Wi-Fi. Ви можете змінити тип захисту в налаштуваннях безпеки Wi-Fi (це там же, де ви задавали пароль і ім'я мережі). Спробуйте змінити будь-яке інше значення в виділених пунктах. Не бійтеся, ви не запор модем своїми експериментами. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте модем.

- Прописати вручну IP-адреси і DNS-сервера в настройках з'єднання на планшеті. При підключенні до мережі Wi-Fi в тому віконці, де вас просять ввести пароль відкрийте меню додаткових налаштувань. І там виберете Налаштування IP -> для користувача. В поле IP-адреса потрібно ввести свою адресу, він має вигляд 192.168.1. *** (наприклад - 192.168.1.128). В поле Шлюз вводимо 192.168.1.1 або 192.168.0.1 (уточніть у свого правайдера). І залишилося ввести DNS, які у всіх різні, але які теж можна дізнатися у свого інтернет-провайдера.

Нехитре відео з підключення планшета на Android до інтернету по Wi-Fi:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: