Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати Wi-Fi на телефоні Андроїд

 1. Як увійти в налаштування WiFi на Android Перш ніж переходити до зміни конфігурації підключення слід...
 2. Чому Android не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео

Як увійти в налаштування WiFi на Android

Перш ніж переходити до зміни конфігурації підключення слід розібрати, як встановити вай-фай на Андроїд. Для цього вам потрібно просто включити адаптер. Зробити це можна двома способами:

 • У випадаючому меню в панелі інструментів.
 • У параметрах пристрою.

Перший варіант простіше і швидше. Для цього просто проведіть пальцем від верхньої частини екрану до нижньої. У меню в самому верху ви побачите панель інструментів. Знайдіть кнопку, яка позначена відповідним значком. Як правило, на всіх Андроїд пристроях ця кнопка є першою. При натисканні на неї модуль WiFi активується.

Після цього система автоматично почне пошук доступних підключень і видасть вам список. Ваше завдання полягає в тому, щоб вибрати потрібну мережу за назвою і підключитися до неї. Якщо вона захищена паролем, то введіть його і натисніть «Підключити». Це і є процедура встановлення WiFi зв'язку на Андроїд. Все відбувається автоматично. Однак іноді трапляються випадки, коли необхідно ввести ручні настройки мережі. Наприклад, якщо підключення приховано в параметрах роутера або відключена функція DHCP.

Як налаштувати WiFi на Android: Відео

Як відкрити ручні настройки WiFi на Android

Отже, як вручну налаштувати вай-фай на телефоні з Андроїд? Для того спочатку слід включити модуль бездротового зв'язку. Однак спосіб, зазначений вище, нам не підійде. Тому необхідно увійти в меню і знайти ярлик «Налаштування», який має вигляд шестерінки.

Відкрийте його. Подальші дії можу відрізнятися в залежності від версії Андроїд. На новіших моделях найпершим пунктом буде WiFi. Тут же його можна активувати або увійти в його налаштування. Так як нас цікавить останнє, то входимо в параметри.

На старіших версіях ОС спочатку увійдіть в «Бездротові мережі», після чого виберіть «Налаштування WiFi». Для активації адаптера встановіть галочку у відповідному рядку.

Після включення модуля система виконає пошук доступних підключень і запропонує вам список знайдених точок доступу. Якщо ви хочете підключитися до прихованої мережі, то перейдіть в самий кінець списку і натисніть кнопку «Додати мережу».

Якщо ви хочете підключитися до прихованої мережі, то перейдіть в самий кінець списку і натисніть кнопку «Додати мережу»

Насамперед нам потрібно вказати назву точки доступу (або назва мережі). Після цього потрібно вказати тип безпеки. При цьому пам'ятайте, що він повинен збігатися з тим, що зазначений в параметрах маршрутизатора. Після цього просто збережіть налаштування. Якщо ж на роутері відключена функція DHCP, то при додаванні нового підключення поставте галочку в рядку «Показати додаткові параметри».

Якщо ж на роутері відключена функція DHCP, то при додаванні нового підключення поставте галочку в рядку «Показати додаткові параметри»

Тут ви зможете вручну вказати проксі-сервер, IP-адресу та інші дані. Для того щоб вручну вказати IP адреса, DNS сервер і основний шлюз в рядку «Параметри IP» встановіть значення «Статичний». Заповніть з'явилися рядки відповідно до параметрів точки доступу і збережіть зміни. Як бачите, ручна настройка WiFi на пристроях на Андроїд - це нескладне завдання. Головне, щоб всі дані збігалися з конфігурацією роутера.

На деяких смартфонах щоб відкрити ручне управління в настройках WiFi слід натиснути кнопку «Меню». У вікні виберіть пункт «Додатково». Після цього відкриється ручна настройка бездротового з'єднання.

Чому Android не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: