Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати Wi-Fi роутер з планшета, або телефону?

 1. Важливий момент при налаштуванні роутера по Wi-Fi мережі

Якщо у вас вдома є стаціонарний комп'ютер, або ноутбук, то з налаштуванням роутера ніяких проблем виникнути не повинно. Встановили, підключили, налаштували, і все готово. Але що робити, якщо у вас немає комп'ютера, а ви хочете самі налаштувати Wi-Fi роутер. Звичайна ситуація в наш час, зараз багато хто виходить в інтернет з планшетів, телефонів і навіть телевізорів. Вед роутер без проблем може працювати без підключення до комп'ютера, писав про це тут .

Так ось, якщо у вас немає ноутбука (ПК), але ви хочете самі встановити роутер і налаштувати будинку Wi-Fi мережу, то це можна без проблем зробити з того ж планшета, або смартфона (телефону). Головне, що б пристрій могло підключиться до Wi-Fi мережі. Ну а якщо ви вирішили обзавестися Wi-Fi роутером, то такий пристрій у вас точно є. Ваш планшет, або смартфон може працювати як на Android, так і на iOS. Тобто, iPad, iPhone так само підійде. Якщо є можливість, то налаштовувати найкраще звичайно ж з планшета. Тільки тому, що там екран більше, і буде зручніше.

Сам процес налаштування роутера з планшета, майже нічим не відрізняється від настройки з комп'ютера. Хіба що самим підключенням, і ще кількома нюансами, про які я зараз розповім. Головне, що у вас повинно бути, так це підключений інтернет (прокладений кабель в будинок) і сам Wi-Fi роутер.

Насамперед, потрібно підключити роутер, підготувати його. Увімкніть роутер в розетку, і в WAN роз'єм підключіть інтернет (кабель від ADSL модему, або інтернет-провайдера). Можете подивитися підключення роутера на прикладі Tp-Link . Не важливо якої марки у вас маршрутизатор, увімкніть живлення і підключіть інтернет. Так само, підключіть антени, якщо вони знімні.

Відразу після включення маршрутизатора, він почне транслювати Wi-Fi мережу. Якщо роутер новий, то мережа буде мати стандартну назву. Щось типу: "Asus", "Keenetic-7534", або "TP-LINK_0919". Все залежить від того, який у вас роутер. Мережа буде без пароля.

Якщо мережа, яку почне роздавати ваш роутер матиме якесь нестандартне назву, або буде захищена паролем, то потрібно зробити скидання налаштувань і тоді продовжити. Скидання налаштувань можна зробити затиснувши на 10 секунд кнопку RESET на самому роутері. Ось інструкція по скидання налаштувань на прикладі Tp-Link .

Беремо наш планшет, або телефон, заходимо в налаштування, на вкладку Wi-Fi, і в списку доступних мереж вибираємо свою мережу. Підключаємося до неї. Вона повинна бути без пароля. Якщо з'явиться запит пароля, то робимо скидання налаштувань (дивіться вище). У деяких випадках, код для підключення до мережі вказано знизу роутера.

Далі, на своєму планшеті, або смартфоні відкриваємо будь-який браузер (Опера, Хром, Safari), в адресному рядку набираємо адресу 192.168.1.1, або 192.168.0.1 і переходимо по ньому. Адреса вашого роутера ви можете подивитися на наклейці, яка зазвичай знаходиться знизу самого пристрою.

Залежно від роутера, ви можете відразу потрапити в налаштування, або ж з'явиться вікно із запитом імені користувача та пароля. Як правило, за замовчуванням це admin і admin. Вказуємо їх і потрапляємо в налаштування. Можете глянути універсальну інструкцію по входу в настройки маршрутизаторів .

Можете глянути універсальну  інструкцію по входу в настройки маршрутизаторів

Якщо все зробили правильно, то потрапите в налаштування вашого маршрутизатора. Я без проблем зайшов в панель управління Tp-Link.

Я без проблем зайшов в панель управління Tp-Link

Налаштування роутера Asus з планшета:

Налаштування роутера Asus з планшета:

А далі вже налаштовуємо як зазвичай. Якщо не знаєте як налаштувати свій маршрутизатор, то дивіться інструкції у нас на сайті в розділі "Налаштування роутера".

Важливий момент при налаштуванні роутера по Wi-Fi мережі

В процесі настройки ви будете міняти різні параметри, в тому числі, настройки Wi-Fi мережі. В основному, це ім'я мережі і пароль. Так ось, коли ви поміняєте ім'я вашої Wi-Fi мережі, і встановіть пароль, то Ви зберегли і перезавантаження роутера, можуть виникнути проблеми з підключенням вашого планшета, або смартфона (з якого налаштовуєте) до вашої Wi-Fi мережі.

У будь-якому випадку, потрібно буде вручну, заново підключити пристрій до своєї мережі. А якщо це не вийде, будуть з'являтися якісь помилки типу "не вдалося підключиться", то потрібно просто видалити мережу на вашому мобільному пристрої, і підключиться до неї заново.

На iPad, або iPhone просто натискаємо на потрібну мережу, і вибираємо "забути цю мережу".

На Android пристроях натискаємо на потрібну нам мережу, і вибираємо "Видалити мережу".

Після цього, підключіться до своєї мережі вказавши встановлений пароль.

Коли ви змінюєте параметри бездротової мережі в налаштуваннях роутера, то коригувати параметри потрібно буде на всіх підключених пристроях.

Налаштувати маршрутизатор з планшета, або того ж смартфона можна без проблем. Це не складніше, ніж настройка за допомогою комп'ютера. Задавайте питання, і діліться порадами в коментарях!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: