Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати WiFi роутер - настройка WiFi роутера

 1. Як налаштувати WiFi роутер Привіт, наші шановні читачі, сьогодні ми детально розповімо, як налаштувати...
 2. Як налаштувати вайфай роутер на прикладі Trendnet TEW-652BRP
 3. Після настройки WiFi роутера
 4. Як налаштувати WiFi роутер
 5. Налаштування Wi-Fi роутера - підготовчий етап
 6. Як налаштувати вайфай роутер на прикладі Trendnet TEW-652BRP
 7. Після настройки WiFi роутера
 8. Як налаштувати WiFi роутер
 9. Налаштування Wi-Fi роутера - підготовчий етап
 10. Як налаштувати вайфай роутер на прикладі Trendnet TEW-652BRP
 11. Після настройки WiFi роутера

Як налаштувати WiFi роутер

Привіт, наші шановні читачі, сьогодні ми детально розповімо, як налаштувати WiFi роутер в домашніх умовах Привіт, наші шановні читачі, сьогодні ми детально розповімо, як налаштувати WiFi роутер в домашніх умовах. Насправді, ми вже описували, як підключити wifi роутер , І в принципі, за посиланням можна ознайомитися з усім процесом налаштування і підключення. Але в даній статті, ми хочемо розкрити тему настройки wi-fi роутера ще більш детально, оскільки в коментарях задають багато однотипних питань.

Тому, зараз ми з вами постараємося налаштувати всю вайфай мережу, починаючи від підключення та налаштування параметрів роутера, і закінчуючи налаштуванням комп'ютера. В кінцевому підсумку, ми отримаємо робочий wifi роутер, до якого можна буде підключити будь-який пристрій, здатне приєднуватися по WiFi. У цій статті, ми постараємося розкрити тему настройки Wi-Fi роутера настільки детально, що до нього можна буде підключити будь-якого провайдера, в тому числі таких іменитих, як Білайн і Ростелеком.


Налаштування Wi-Fi роутера - підготовчий етап

Отже, Ви купили новий WiFi роутер, щоб його налаштувати, потрібно в першу чергу правильно підключити його. На ринку представлено досить багато виробників роутерів, з яких можна виділити наступні: TP-Link, Netgear, ASUS, Trendnet і Zyxel. Також, з'явилися китайські виробники, наприклад такі, як Sagemcom, Qtech і Huawei. Якщо Ви купили такий роутер, то лякатися не варто, оскільки загальна схема налаштування та підключення вайфай роутера виглядає так:

Щоб налаштувати wifi роутер, нам знадобитися:

 1. Сам Wi-Fi роутер.
 2. Ноутбук або комп'ютер з WiFi модулем.
 3. Мережевий кабель-патчкорд.
 4. Мережевий кабель від провайдера з інтернетом.
 5. Півгодини вільного часу .

Зупинимося на цьому трохи докладніше. Сподіваємося, що з підключенням роутера до мережі живлення проблем не виникне. У порт роутера, який названий «WAN», потрібно підключити кабель від вашого інтернет провайдера. Якщо він вже вставлений в мережеву карту комп'ютера, то зробити це можна в самому кінці настройки WiFi роутера. Далі, потрібно з'єднати ваш wifi роутер з комп'ютером або ноутбуком для його початкову конфігурацію.


Для цього в комплекті з роутером зазвичай йде патчкорд, тобто мережевий кабель, один кінець якого потрібно увіткнути в нумерований порт вашого вайфай маршрутизатора, а другий в мережеву карту ноутбука або комп'ютера. Якщо такого кабелю в комплекті немає, то його потрібно або купити, або зробити самому, обжавши виту пару самостійно.

Наша поточна задача, - підключитися до роутера, щоб здійснити його настройку. На зображенні вказано, що потрібно впевнитися, щоб мережева карта отримувала дані автоматично. Іноді це не працює. В інструкції зазвичай пишеться IP адреса роутера, на який можна зайти і потрапити в адміністративну панель. Зазвичай, це адреса «192.168.1.1", але він може і відрізнятися, все залежить від моделі маршрутизатора.

1, але він може і відрізнятися, все залежить від моделі маршрутизатора

Отже, щоб потрапити на роутер, в його адмін-панель, потрібно налаштувати мережеву карту. Дізнаємося адреса роутера, для цього, потрібно зробити наступне:

Дізнаємося адреса роутера, для цього, потрібно зробити наступне:

IP адреса основного шлюзу це і є адреса нашого роутера. Якщо підключення по локальній мережі не працює, і адреса не відображається, а на самому значку підключення відображається червоний хрестик або жовтий знак значок, то має сенс перевірити фізичне з'єднання роутера з комп'ютером. наприклад, пропінгувати адреса роутера, вказаний в інструкції, що додається до нього інструкції. Далі, перевіримо настройки мережевої карти. Потрібно зайти в Windows за нижченаведеними адресами:

У Windows XP → Пуск → Панель управління → Мережеві підключення (дивіться картинку)

У Windows 7 / Vista → Пуск → Панель Управління → Центр управління мережами і загальним доступом → Управління мережевими підключеннями (дивіться картинку)

Кількома мишкою по мережевому інтернет підключення і перевіряємо тип з'єднання. Нам потрібен протокол інтернету TCP / IP.

Тепер, потрібно визначитися, як Ви хочете, щоб WiFi роутер роздавав IP адреси. Налаштувати wi-fi роутер можна на автоматичну роздачу IP адрес, для всіх учасників мережі. Для цього потрібно буде включити на роутері DHCP службу, про це нижче. А можна зробити так, щоб на кожному пристрої, будь то ноутбук , планшет або смартфон, IP повинен бути вказаний. Для новачків, радимо зупинитися на першому способі отриманні IP-адрес учасниками мережі, оскільки з підключенням таких гаджетів, як iPhone, iPad або їм подібним Android конкурентам, можуть виникнути проблеми настройки (хоч все там і передбачено).

До речі, про підключення iPhone або iPad до wi-fi, ми розповідали в статті «Як підключити WiFi» . Тепер давайте почнемо настроювати WiFi роутер До речі, про підключення iPhone або iPad до wi-fi, ми розповідали в статті  «Як підключити WiFi» . Відкриваємо браузер. Радимо користуватися браузером Firefox або Google Chrome підійде будь-який, навіть Internet Explorer . Вбиваємо адресу шлюзу, про який ми розповідали вище:

Вбиваємо адресу шлюзу, про який ми розповідали вище:

Після цього, Ви потрапите в панель адміністратора. Для будь-якого WiFi роутера бажано оновити прошивку, яку необхідно знайти і завантажити на сайті виробника. Зробити це потрібно тому, що стара прошивка може бути недопрацьована, і роутер буде працювати нестабільно. Оскільки WiFi роутери у всіх різні, ми наведемо кілька типових інструкцій з налаштування конкретної моделі роутера.

Як налаштувати вайфай роутер на прикладі Trendnet TEW-652BRP

Опишемо налаштування Wi-Fi роутера Trendnet моделі TEW-652BRP. Якщо вирішили оновити прошивку роутера, то йдемо по шляху, показаному на зображенні.

Після цього, тупотимо у вкладку WAN. Якраз саме тут потрібно зрозуміти, як Ви отримуєте IP адресу від вашого провайдера. Вище ми розповіли, як подивитися настройки мережевого підключення в Windows. Якщо в налаштуваннях точки стоять на «Отримувати автоматично», то на WiFi роутер включити DHCP службу, як на зображенні:

Деякі інтернет провайдери прив'язують своє аккаунт до спеціального MAC адресою мережевої карти комп'ютера. Тому на скріншоті вказана можливість копіювання MAC адреси в роутер. Якщо ж, в настройках мережевого підключення вказані IP, маска, шлюз і DNS сервери, то дані потрібно прописати на вайфай роутер, щоб він міг отримати інтернет канал від провайдера. Варто окремо розповісти про пункт «Connection Type». Щоб наш Wi-Fi роутер зміг правильно розпізнати, який тип з'єднання використовує ваш провайдер, потрібно з'ясувати тип цього з'єднання Деякі інтернет провайдери прив'язують своє аккаунт до спеціального MAC адресою мережевої карти комп'ютера . Все просто, знову йдемо в «Мережеві підключення» і дивимося:

Варто зауважити, що якщо Ви не оновилися до останньої прошивки, то тип з'єднання може й не бути. Крім типу з'єднання, у провайдерів є й інші настройки для коректного підключення. На зображенні показана специфіка L2TP з'єднання для Білайн, ваші настройки напевно відрізняються, якщо провайдер наприклад Ростелеком або який-небудь інший. Якщо Ви ці настройки не знаєте, чи сумніваєтеся в їх правильності, сміливо звертайтеся з службу техпідтримки провайдера, повинні допомогти. Як видно на наступній картинці, для Білайн все налаштовується приблизно так:

Після цих маніпуляцій, якщо все вбили правильно, на роутері повинен з'явитися «Великий Інтернет». Їдемо далі, налаштуємо Wi-Fi мережу, вкладка «Wireless». Далі вкладка «Basic». Тут потрібно налаштувати наступне. Крапку на «Enabled», SSID - назва вашої мережі. Після цього вибираємо номер каналу і протокол передачі даних.

Не забуваємо про безпеку. Ми вже розповідали, як поставити пароль на цей wifi роутер . На вкладці «Secutity» вибираємо тип шифрування, краще WPA2. І придумуємо Passphase позаборістее. В цілому, налаштувати доведеться наступні параметри:

 1. SSID - назва мережі.
 2. Channel - часто краще залишити «auto».
 3. Wireless Mode - теж можна залишити «auto», або вибрати протокол передачі новіше, наприклад «N».
 4. Authentication Method - метод аутентифікації, ставте щось типу WPA2 або WPA2-Personal.
 5. WEP Encrypting - метод шифрування даних.
 6. WPA Pre-Shared Key - пароль для доступу в вашу Wi-Fi мережу.

Після всіх маніпуляцій і налаштувань не забуваємо натиснути кнопку «Apply».

Все, після цього роутер і WiFi на ньому налаштовані. Не забудьте змінити пароль на панель адміністрування, щоб сусід не зміг його поміняти за Вас. Тепер розберемося з типовими настройками в Windows: IP адресою, міський та шлюзом вашої мережі.

Після настройки WiFi роутера

Дана глава потрібна для того, щоб комп'ютер, підключений через кабель до маршрутизатора зміг його побачити. Припустимо, Ви не вказали на роутері роздачу IP адрес по DHCP, а його адреса нехай буде 192.168.0.1. Ця електронна адреса була і є шлюз. Тепер, щоб комп'ютер зміг підключитися до Wi-Fi мережі, потрібно вказати потрібні налаштування в мережевому підключенні, яке використовує мережева карта комп'ютера. Дізнатися, яке саме підключення до мережі Вам потрібно, можна по значку в треї Windows.


Йдемо в налаштування мережевого підключення.

Якщо раніше, там були вказані налаштування вашого інтернет провайдера, то їх потрібно поміняти на потрібні, в нашому прикладі, це:

Якщо в налаштуваннях інтернет протоколу TCP / IP даного підключення все було вказано за замовчуванням, то IP, шлюз, маску і DNS потрібно прописати. Або ж, включити DHCP на даному маршрутизаторі. Тепер, спробуйте зайти в інтернет через комп'ютер або підключити по Wi-Fi ноутбук.

Як налаштувати WiFi роутер


Привіт, наші шановні читачі, сьогодні ми детально розповімо, як налаштувати WiFi роутер в домашніх умовах Привіт, наші шановні читачі, сьогодні ми детально розповімо, як налаштувати WiFi роутер в домашніх умовах. Насправді, ми вже описували, як підключити wifi роутер , І в принципі, за посиланням можна ознайомитися з усім процесом налаштування і підключення. Але в даній статті, ми хочемо розкрити тему настройки wi-fi роутера ще більш детально, оскільки в коментарях задають багато однотипних питань.

Тому, зараз ми з вами постараємося налаштувати всю вайфай мережу, починаючи від підключення та налаштування параметрів роутера, і закінчуючи налаштуванням комп'ютера. В кінцевому підсумку, ми отримаємо робочий wifi роутер, до якого можна буде підключити будь-який пристрій, здатне приєднуватися по WiFi. У цій статті, ми постараємося розкрити тему настройки Wi-Fi роутера настільки детально, що до нього можна буде підключити будь-якого провайдера, в тому числі таких іменитих, як Білайн і Ростелеком.


Налаштування Wi-Fi роутера - підготовчий етап

Отже, Ви купили новий WiFi роутер, щоб його налаштувати, потрібно в першу чергу правильно підключити його. На ринку представлено досить багато виробників роутерів, з яких можна виділити наступні: TP-Link, Netgear, ASUS, Trendnet і Zyxel. Також, з'явилися китайські виробники, наприклад такі, як Sagemcom, Qtech і Huawei. Якщо Ви купили такий роутер, то лякатися не варто, оскільки загальна схема налаштування та підключення вайфай роутера виглядає так:

Щоб налаштувати wifi роутер, нам знадобитися:

 1. Сам Wi-Fi роутер.
 2. Ноутбук або комп'ютер з WiFi модулем.
 3. Мережевий кабель-патчкорд.
 4. Мережевий кабель від провайдера з інтернетом.
 5. Півгодини вільного часу .

Зупинимося на цьому трохи докладніше. Сподіваємося, що з підключенням роутера до мережі живлення проблем не виникне. У порт роутера, який названий «WAN», потрібно підключити кабель від вашого інтернет провайдера. Якщо він вже вставлений в мережеву карту комп'ютера, то зробити це можна в самому кінці настройки WiFi роутера. Далі, потрібно з'єднати ваш wifi роутер з комп'ютером або ноутбуком для його початкову конфігурацію.


Для цього в комплекті з роутером зазвичай йде патчкорд, тобто мережевий кабель, один кінець якого потрібно увіткнути в нумерований порт вашого вайфай маршрутизатора, а другий в мережеву карту ноутбука або комп'ютера. Якщо такого кабелю в комплекті немає, то його потрібно або купити, або зробити самому, обжавши виту пару самостійно.

Наша поточна задача, - підключитися до роутера, щоб здійснити його настройку. На зображенні вказано, що потрібно впевнитися, щоб мережева карта отримувала дані автоматично. Іноді це не працює. В інструкції зазвичай пишеться IP адреса роутера, на який можна зайти і потрапити в адміністративну панель. Зазвичай, це адреса «192.168.1.1", але він може і відрізнятися, все залежить від моделі маршрутизатора.

1, але він може і відрізнятися, все залежить від моделі маршрутизатора

Отже, щоб потрапити на роутер, в його адмін-панель, потрібно налаштувати мережеву карту. Дізнаємося адреса роутера, для цього, потрібно зробити наступне:

Дізнаємося адреса роутера, для цього, потрібно зробити наступне:

IP адреса основного шлюзу це і є адреса нашого роутера. Якщо підключення по локальній мережі не працює, і адреса не відображається, а на самому значку підключення відображається червоний хрестик або жовтий знак значок, то має сенс перевірити фізичне з'єднання роутера з комп'ютером. наприклад, пропінгувати адреса роутера, вказаний в інструкції, що додається до нього інструкції. Далі, перевіримо настройки мережевої карти. Потрібно зайти в Windows за нижченаведеними адресами:

У Windows XP → Пуск → Панель управління → Мережеві підключення (дивіться картинку)

У Windows 7 / Vista → Пуск → Панель Управління → Центр управління мережами і загальним доступом → Управління мережевими підключеннями (дивіться картинку)

Кількома мишкою по мережевому інтернет підключення і перевіряємо тип з'єднання. Нам потрібен протокол інтернету TCP / IP.

Тепер, потрібно визначитися, як Ви хочете, щоб WiFi роутер роздавав IP адреси. Налаштувати wi-fi роутер можна на автоматичну роздачу IP адрес, для всіх учасників мережі. Для цього потрібно буде включити на роутері DHCP службу, про це нижче. А можна зробити так, щоб на кожному пристрої, будь то ноутбук , планшет або смартфон, IP повинен бути вказаний. Для новачків, радимо зупинитися на першому способі отриманні IP-адрес учасниками мережі, оскільки з підключенням таких гаджетів, як iPhone, iPad або їм подібним Android конкурентам, можуть виникнути проблеми настройки (хоч все там і передбачено).

До речі, про підключення iPhone або iPad до wi-fi, ми розповідали в статті «Як підключити WiFi» . Тепер давайте почнемо настроювати WiFi роутер До речі, про підключення iPhone або iPad до wi-fi, ми розповідали в статті  «Як підключити WiFi» . Відкриваємо браузер. Радимо користуватися браузером Firefox або Google Chrome підійде будь-який, навіть Internet Explorer . Вбиваємо адресу шлюзу, про який ми розповідали вище:

Вбиваємо адресу шлюзу, про який ми розповідали вище:

Після цього, Ви потрапите в панель адміністратора. Для будь-якого WiFi роутера бажано оновити прошивку, яку необхідно знайти і завантажити на сайті виробника. Зробити це потрібно тому, що стара прошивка може бути недопрацьована, і роутер буде працювати нестабільно. Оскільки WiFi роутери у всіх різні, ми наведемо кілька типових інструкцій з налаштування конкретної моделі роутера.

Як налаштувати вайфай роутер на прикладі Trendnet TEW-652BRP

Опишемо налаштування Wi-Fi роутера Trendnet моделі TEW-652BRP. Якщо вирішили оновити прошивку роутера, то йдемо по шляху, показаному на зображенні.

Після цього, тупотимо у вкладку WAN. Якраз саме тут потрібно зрозуміти, як Ви отримуєте IP адресу від вашого провайдера. Вище ми розповіли, як подивитися настройки мережевого підключення в Windows. Якщо в налаштуваннях точки стоять на «Отримувати автоматично», то на WiFi роутер включити DHCP службу, як на зображенні:

Деякі інтернет провайдери прив'язують своє аккаунт до спеціального MAC адресою мережевої карти комп'ютера. Тому на скріншоті вказана можливість копіювання MAC адреси в роутер. Якщо ж, в настройках мережевого підключення вказані IP, маска, шлюз і DNS сервери, то дані потрібно прописати на вайфай роутер, щоб він міг отримати інтернет канал від провайдера. Варто окремо розповісти про пункт «Connection Type». Щоб наш Wi-Fi роутер зміг правильно розпізнати, який тип з'єднання використовує ваш провайдер, потрібно з'ясувати тип цього з'єднання Деякі інтернет провайдери прив'язують своє аккаунт до спеціального MAC адресою мережевої карти комп'ютера . Все просто, знову йдемо в «Мережеві підключення» і дивимося:

Варто зауважити, що якщо Ви не оновилися до останньої прошивки, то тип з'єднання може й не бути. Крім типу з'єднання, у провайдерів є й інші настройки для коректного підключення. На зображенні показана специфіка L2TP з'єднання для Білайн, ваші настройки напевно відрізняються, якщо провайдер наприклад Ростелеком або який-небудь інший. Якщо Ви ці настройки не знаєте, чи сумніваєтеся в їх правильності, сміливо звертайтеся з службу техпідтримки провайдера, повинні допомогти. Як видно на наступній картинці, для Білайн все налаштовується приблизно так:

Після цих маніпуляцій, якщо все вбили правильно, на роутері повинен з'явитися «Великий Інтернет». Їдемо далі, налаштуємо Wi-Fi мережу, вкладка «Wireless». Далі вкладка «Basic». Тут потрібно налаштувати наступне. Крапку на «Enabled», SSID - назва вашої мережі. Після цього вибираємо номер каналу і протокол передачі даних.

Не забуваємо про безпеку. Ми вже розповідали, як поставити пароль на цей wifi роутер . На вкладці «Secutity» вибираємо тип шифрування, краще WPA2. І придумуємо Passphase позаборістее. В цілому, налаштувати доведеться наступні параметри:

 1. SSID - назва мережі.
 2. Channel - часто краще залишити «auto».
 3. Wireless Mode - теж можна залишити «auto», або вибрати протокол передачі новіше, наприклад «N».
 4. Authentication Method - метод аутентифікації, ставте щось типу WPA2 або WPA2-Personal.
 5. WEP Encrypting - метод шифрування даних.
 6. WPA Pre-Shared Key - пароль для доступу в вашу Wi-Fi мережу.

Після всіх маніпуляцій і налаштувань не забуваємо натиснути кнопку «Apply».

Все, після цього роутер і WiFi на ньому налаштовані. Не забудьте змінити пароль на панель адміністрування, щоб сусід не зміг його поміняти за Вас. Тепер розберемося з типовими настройками в Windows: IP адресою, міський та шлюзом вашої мережі.

Після настройки WiFi роутера

Дана глава потрібна для того, щоб комп'ютер, підключений через кабель до маршрутизатора зміг його побачити. Припустимо, Ви не вказали на роутері роздачу IP адрес по DHCP, а його адреса нехай буде 192.168.0.1. Ця електронна адреса була і є шлюз. Тепер, щоб комп'ютер зміг підключитися до Wi-Fi мережі, потрібно вказати потрібні налаштування в мережевому підключенні, яке використовує мережева карта комп'ютера. Дізнатися, яке саме підключення до мережі Вам потрібно, можна по значку в треї Windows.


Йдемо в налаштування мережевого підключення.

Якщо раніше, там були вказані налаштування вашого інтернет провайдера, то їх потрібно поміняти на потрібні, в нашому прикладі, це:

Якщо в налаштуваннях інтернет протоколу TCP / IP даного підключення все було вказано за замовчуванням, то IP, шлюз, маску і DNS потрібно прописати. Або ж, включити DHCP на даному маршрутизаторі. Тепер, спробуйте зайти в інтернет через комп'ютер або підключити по Wi-Fi ноутбук.

Як налаштувати WiFi роутер


Привіт, наші шановні читачі, сьогодні ми детально розповімо, як налаштувати WiFi роутер в домашніх умовах Привіт, наші шановні читачі, сьогодні ми детально розповімо, як налаштувати WiFi роутер в домашніх умовах. Насправді, ми вже описували, як підключити wifi роутер , І в принципі, за посиланням можна ознайомитися з усім процесом налаштування і підключення. Але в даній статті, ми хочемо розкрити тему настройки wi-fi роутера ще більш детально, оскільки в коментарях задають багато однотипних питань.

Тому, зараз ми з вами постараємося налаштувати всю вайфай мережу, починаючи від підключення та налаштування параметрів роутера, і закінчуючи налаштуванням комп'ютера. В кінцевому підсумку, ми отримаємо робочий wifi роутер, до якого можна буде підключити будь-який пристрій, здатне приєднуватися по WiFi. У цій статті, ми постараємося розкрити тему настройки Wi-Fi роутера настільки детально, що до нього можна буде підключити будь-якого провайдера, в тому числі таких іменитих, як Білайн і Ростелеком.


Налаштування Wi-Fi роутера - підготовчий етап

Отже, Ви купили новий WiFi роутер, щоб його налаштувати, потрібно в першу чергу правильно підключити його. На ринку представлено досить багато виробників роутерів, з яких можна виділити наступні: TP-Link, Netgear, ASUS, Trendnet і Zyxel. Також, з'явилися китайські виробники, наприклад такі, як Sagemcom, Qtech і Huawei. Якщо Ви купили такий роутер, то лякатися не варто, оскільки загальна схема налаштування та підключення вайфай роутера виглядає так:

Щоб налаштувати wifi роутер, нам знадобитися:

 1. Сам Wi-Fi роутер.
 2. Ноутбук або комп'ютер з WiFi модулем.
 3. Мережевий кабель-патчкорд.
 4. Мережевий кабель від провайдера з інтернетом.
 5. Півгодини вільного часу .

Зупинимося на цьому трохи докладніше. Сподіваємося, що з підключенням роутера до мережі живлення проблем не виникне. У порт роутера, який названий «WAN», потрібно підключити кабель від вашого інтернет провайдера. Якщо він вже вставлений в мережеву карту комп'ютера, то зробити це можна в самому кінці настройки WiFi роутера. Далі, потрібно з'єднати ваш wifi роутер з комп'ютером або ноутбуком для його початкову конфігурацію.


Для цього в комплекті з роутером зазвичай йде патчкорд, тобто мережевий кабель, один кінець якого потрібно увіткнути в нумерований порт вашого вайфай маршрутизатора, а другий в мережеву карту ноутбука або комп'ютера. Якщо такого кабелю в комплекті немає, то його потрібно або купити, або зробити самому, обжавши виту пару самостійно.

Наша поточна задача, - підключитися до роутера, щоб здійснити його настройку. На зображенні вказано, що потрібно впевнитися, щоб мережева карта отримувала дані автоматично. Іноді це не працює. В інструкції зазвичай пишеться IP адреса роутера, на який можна зайти і потрапити в адміністративну панель. Зазвичай, це адреса «192.168.1.1", але він може і відрізнятися, все залежить від моделі маршрутизатора.

1, але він може і відрізнятися, все залежить від моделі маршрутизатора

Отже, щоб потрапити на роутер, в його адмін-панель, потрібно налаштувати мережеву карту. Дізнаємося адреса роутера, для цього, потрібно зробити наступне:

Дізнаємося адреса роутера, для цього, потрібно зробити наступне:

IP адреса основного шлюзу це і є адреса нашого роутера. Якщо підключення по локальній мережі не працює, і адреса не відображається, а на самому значку підключення відображається червоний хрестик або жовтий знак значок, то має сенс перевірити фізичне з'єднання роутера з комп'ютером. наприклад, пропінгувати адреса роутера, вказаний в інструкції, що додається до нього інструкції. Далі, перевіримо настройки мережевої карти. Потрібно зайти в Windows за нижченаведеними адресами:

У Windows XP → Пуск → Панель управління → Мережеві підключення (дивіться картинку)

У Windows 7 / Vista → Пуск → Панель Управління → Центр управління мережами і загальним доступом → Управління мережевими підключеннями (дивіться картинку)

Кількома мишкою по мережевому інтернет підключення і перевіряємо тип з'єднання. Нам потрібен протокол інтернету TCP / IP.

Тепер, потрібно визначитися, як Ви хочете, щоб WiFi роутер роздавав IP адреси. Налаштувати wi-fi роутер можна на автоматичну роздачу IP адрес, для всіх учасників мережі. Для цього потрібно буде включити на роутері DHCP службу, про це нижче. А можна зробити так, щоб на кожному пристрої, будь то ноутбук , планшет або смартфон, IP повинен бути вказаний. Для новачків, радимо зупинитися на першому способі отриманні IP-адрес учасниками мережі, оскільки з підключенням таких гаджетів, як iPhone, iPad або їм подібним Android конкурентам, можуть виникнути проблеми настройки (хоч все там і передбачено).

До речі, про підключення iPhone або iPad до wi-fi, ми розповідали в статті «Як підключити WiFi» . Тепер давайте почнемо настроювати WiFi роутер До речі, про підключення iPhone або iPad до wi-fi, ми розповідали в статті  «Як підключити WiFi» . Відкриваємо браузер. Радимо користуватися браузером Firefox або Google Chrome підійде будь-який, навіть Internet Explorer . Вбиваємо адресу шлюзу, про який ми розповідали вище:

Вбиваємо адресу шлюзу, про який ми розповідали вище:

Після цього, Ви потрапите в панель адміністратора. Для будь-якого WiFi роутера бажано оновити прошивку, яку необхідно знайти і завантажити на сайті виробника. Зробити це потрібно тому, що стара прошивка може бути недопрацьована, і роутер буде працювати нестабільно. Оскільки WiFi роутери у всіх різні, ми наведемо кілька типових інструкцій з налаштування конкретної моделі роутера.

Як налаштувати вайфай роутер на прикладі Trendnet TEW-652BRP

Опишемо налаштування Wi-Fi роутера Trendnet моделі TEW-652BRP. Якщо вирішили оновити прошивку роутера, то йдемо по шляху, показаному на зображенні.

Після цього, тупотимо у вкладку WAN. Якраз саме тут потрібно зрозуміти, як Ви отримуєте IP адресу від вашого провайдера. Вище ми розповіли, як подивитися настройки мережевого підключення в Windows. Якщо в налаштуваннях точки стоять на «Отримувати автоматично», то на WiFi роутер включити DHCP службу, як на зображенні:

Деякі інтернет провайдери прив'язують своє аккаунт до спеціального MAC адресою мережевої карти комп'ютера. Тому на скріншоті вказана можливість копіювання MAC адреси в роутер. Якщо ж, в настройках мережевого підключення вказані IP, маска, шлюз і DNS сервери, то дані потрібно прописати на вайфай роутер, щоб він міг отримати інтернет канал від провайдера. Варто окремо розповісти про пункт «Connection Type». Щоб наш Wi-Fi роутер зміг правильно розпізнати, який тип з'єднання використовує ваш провайдер, потрібно з'ясувати тип цього з'єднання Деякі інтернет провайдери прив'язують своє аккаунт до спеціального MAC адресою мережевої карти комп'ютера . Все просто, знову йдемо в «Мережеві підключення» і дивимося:

Варто зауважити, що якщо Ви не оновилися до останньої прошивки, то тип з'єднання може й не бути. Крім типу з'єднання, у провайдерів є й інші настройки для коректного підключення. На зображенні показана специфіка L2TP з'єднання для Білайн, ваші настройки напевно відрізняються, якщо провайдер наприклад Ростелеком або який-небудь інший. Якщо Ви ці настройки не знаєте, чи сумніваєтеся в їх правильності, сміливо звертайтеся з службу техпідтримки провайдера, повинні допомогти. Як видно на наступній картинці, для Білайн все налаштовується приблизно так:

Після цих маніпуляцій, якщо все вбили правильно, на роутері повинен з'явитися «Великий Інтернет». Їдемо далі, налаштуємо Wi-Fi мережу, вкладка «Wireless». Далі вкладка «Basic». Тут потрібно налаштувати наступне. Крапку на «Enabled», SSID - назва вашої мережі. Після цього вибираємо номер каналу і протокол передачі даних.

Не забуваємо про безпеку. Ми вже розповідали, як поставити пароль на цей wifi роутер . На вкладці «Secutity» вибираємо тип шифрування, краще WPA2. І придумуємо Passphase позаборістее. В цілому, налаштувати доведеться наступні параметри:

 1. SSID - назва мережі.
 2. Channel - часто краще залишити «auto».
 3. Wireless Mode - теж можна залишити «auto», або вибрати протокол передачі новіше, наприклад «N».
 4. Authentication Method - метод аутентифікації, ставте щось типу WPA2 або WPA2-Personal.
 5. WEP Encrypting - метод шифрування даних.
 6. WPA Pre-Shared Key - пароль для доступу в вашу Wi-Fi мережу.

Після всіх маніпуляцій і налаштувань не забуваємо натиснути кнопку «Apply».

Все, після цього роутер і WiFi на ньому налаштовані. Не забудьте змінити пароль на панель адміністрування, щоб сусід не зміг його поміняти за Вас. Тепер розберемося з типовими настройками в Windows: IP адресою, міський та шлюзом вашої мережі.

Після настройки WiFi роутера

Дана глава потрібна для того, щоб комп'ютер, підключений через кабель до маршрутизатора зміг його побачити. Припустимо, Ви не вказали на роутері роздачу IP адрес по DHCP, а його адреса нехай буде 192.168.0.1. Ця електронна адреса була і є шлюз. Тепер, щоб комп'ютер зміг підключитися до Wi-Fi мережі, потрібно вказати потрібні налаштування в мережевому підключенні, яке використовує мережева карта комп'ютера. Дізнатися, яке саме підключення до мережі Вам потрібно, можна по значку в треї Windows.


Йдемо в налаштування мережевого підключення.

Якщо раніше, там були вказані налаштування вашого інтернет провайдера, то їх потрібно поміняти на потрібні, в нашому прикладі, це:

Якщо в налаштуваннях інтернет протоколу TCP / IP даного підключення все було вказано за замовчуванням, то IP, шлюз, маску і DNS потрібно прописати. Або ж, включити DHCP на даному маршрутизаторі. Тепер, спробуйте зайти в інтернет через комп'ютер або підключити по Wi-Fi ноутбук.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: