Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як Підключити Інтернет Через WiFi Роутер За 4 Кроку?

 1. Відео з підключення маршрутизатора до Інтернету
 2. Як підключити роутер до інтернету через DHCP?
 3. Налагодження підключення комп'ютера до роутера через LAN
 4. Підключення WiFi роутера до інтернету через порт WAN
 5. Як зашифрувати підключення до мережі WiFi

За моїми спостереженнями, мало хто з тих, хто зміг самостійно підключити wifi роутер, якщо є провідний інтернет, знали, як зробити це правильно. Тобто налаштувати з його допомогою бездротової мережі або об'єднати в неї різні пристрої. В результаті чого згодом стикаються з труднощами, які можна було вирішити ще на стадії проектування локальної мережі.

Відео з підключення маршрутизатора до Інтернету

Як підключити wifi роутер?

Перш ніж приступити до покрокового опису по підключенню вайфай маршрутизатора, хочу акцентувати вашу увагу на одному моменті.

Для створення повноцінної локальної бездротової мережі, вам потрібно купити саме такий пристрій, як роутер, або ще його називають маршрутизатор.

Справа в тому, що дуже багато схожих по виду і функціоналу пристроїв різного призначення. Наприклад, через незнання легко сплутати з проводовим маршрутизатором без WiFi, який теж розводить сигнал інтернету по пристроях. Але тільки за допомогою кабелів - у нього немає антени.

Інший пристрій, схожий за зовнішнім виглядом - точка доступу. У неї взагалі трохи відмінні від наших завдання. Характерною відмінністю роутера від точки доступу є наявність у нього декількох розеток для мережевих кабелів. У той час, як у точки він зазвичай один.


Сенс підключення роутера в тому, що саме він тепер, а не Ваш ПК, буде приєднуватися до інтернету через кабель. Для цього всі необхідні параметри, необхідні для з'єднання з провайдером, які були свого часу застосовані в вашому настільному комп'ютері, тепер будуть прописані в налаштуваннях маршрутизатора. А всі інші пристрої вже будуть отримувати інтернет по wifi саме від нього і за правилами, які будуть в ньому задані.

Для наочності подивіться на схему:


Для того, щоб підключити будинки роутер і налаштувати мережу вай-фай, я використовував з десяток моделей від абсолютно різних виробників. Можу з упевненістю сказати, що в плані власне конфігурації WiFi роутера і підключення до провайдера відмінність між ними полягає лише в деталях графічного оформлення адміністраторській панелі. Тому засвоївши один раз принцип на одній моделі, ви зможете їх застосувати на інших. Сьогодні в якості прикладу буду ілюструвати скриншотами з двох роутерів - TrendNet TEW-632BRP і ASUS WL-520GC.

Як підключити роутер до інтернету через DHCP?

Перша настройка, яку ми розберемо, це настройка DHCP сервера.
Якщо раніше комп'ютер був один і він один отримував IP адреса від провайдера, то до роутера ми зможемо підчепити багато комп'ютерів і гаджетів. А це означає, що саме маршрутизатор замість компа буде «спілкуватися» з обладнанням провайдера. А вже в рамках нашої домашньої мережі між цими пристроями він буде сам привласнювати внутрішній IP адреса кожного комп'ютера, ноутбука, телефону, ТБ і всього іншого.

Порядок дій:

 1. Після підключення до електроживлення насамперед потрібно налаштувати роутер на зв'язок з комп'ютером. Для цього вставте кабель Інтернету в слот WAN на пристрої. А інший кабель, з двома штекерами, який швидше за все додавався до пристрою, приєднуємо одним кінцем до мережевої карти комп'ютера. Туди, де раніше був інтернетівський кабель. Іншим - в будь-який з слотів LAN1, LAN2, LAN3 або LAN4 роутера.

  Іншим - в будь-який з слотів LAN1, LAN2, LAN3 або LAN4 роутера

  Також хочу зауважити, що підключати роутер до мережі краще через джерело безперебійного живлення. У мене був неприємний досвід, коли гарний пристрій від Netgear тьохнуло через стрибок напруги в мережі. Воно просто стало транслювати wifi не на 100, а на 2 метри. Зрозуміло, довелося купити новий.

  Зрозуміло, довелося купити новий

 2. Далі беремо інсталяційний диск, що додається до роутера. І запускаємо установку драйверів і програмного забезпечення.
 3. Після цього, нам треба налаштувати комп на роботу з маршрутизатором. Зараз у нас мережева карта налаштована на вихід безпосередньо в інтернет через провайдера. А значить, можливо, в панелі управління прописані якісь дані, які нам важливо зберегти і використовувати після цього при роботі з роутером. Для цього заходимо в налаштування протоколу TCP / IP v.4 як показано на схемі:

  Для Windows XP: «Пуск> Панель Управління> Переключитися до класичного вигляду> Мережеві підключення».

  У Windows 7: «Пуск> Панель Управління> Мережа та Інтернет> Центр управління мережами і загальним доступом> Управління мережевими підключеннями> Зміни параметрів адаптера».

  Далі із загального списку типів знаходимо і натискаємо двічі по ярлику «Підключення по локальній мережі> Властивості> Протокол Інтернету версії TCP / IP v.4»

  На скріншоті я заходжу в налаштування «бездротового з'єднання», але у вас його ще немає, і оскільки ми з'єднали комп з роутером кабелем, то вам потрібно вибрати пункт «Підключення по локальній мережі»:

  На скріншоті я заходжу в налаштування «бездротового з'єднання», але у вас його ще немає, і оскільки ми з'єднали комп з роутером кабелем, то вам потрібно вибрати пункт «Підключення по локальній мережі»:

  Якщо у вас тут щось зазначено, то запишіть ці дані на папірці. Особливо це актуально для тих, хто втратив свій договір на надання послуг і не знає даних для конекту до всесвітньої павутини. При певному типі з'єднання, про яких буде розказано нижче, це може стати в нагоді. Після цього тут же, в параметрах підключення до мережі на комп'ютері, треба проставити IP, шлюз і DNS на автоматичні. Ці параметри ми будемо вже вводити в самому бездротовому маршрутизаторі.

 4. Після цього заходимо за адресою «http://192.168.1.1». Зазвичай конфігурації з роутером відбуваються саме тут, якщо їх не довелося робити на стадії установки програмного забезпечення. Але ви подивіться в інструкції до пристрою, яким шляхом зайти в панель управління маршрутизатора. Так як попередньо встановлені за замовчуванням IP на різних моделях можуть відрізнятися. Також ще одне популярне місце розміщення коротких інструкцій - наклейка на днище пристрою. Подивіться і там. Якщо ж в інструкції вказівок немає, або вона загублена, то пройдіть в Панель управління, як я вже описав вище. Тільки після кліка правою кнопкою по «Підключення по локальній мережі» у вікні натискаємо кнопку «Відомості». У вікні, шукаємо IPv4 Основний шлюз - це і є IP-адреса роутера.

  У вікні, шукаємо IPv4 Основний шлюз - це і є IP-адреса роутера

 5. Тепер, нарешті, заходимо за вказаною там адресою через браузер (http: // IP АДРЕСА вашого роутера). І знаходимо в меню пункт DHCP Server (в Тренднете він об'єднаний з WAN) і встановлюємо діапазон значень для можливих IP адрес пристроїв всередині вашої локальної мережі. У мене він був таким: Start IP - 192.168.10.101, End IP 192.168.10.200. Ну і звичайно, напроти пункту DHCP Server повинен стояти параметр Enabled. Domain Name або Host Name - то ім'я майбутньої домашньої wifi мережі. Відразу обмовлюся, що наведені нижче скріншоти зроблені з моїх пристроїв, які вже працюють або працювали кілька років. Їх інтерфейс на інгліш, тому розібратися що до чого вітчизняному новачкові без допомоги було б відразу непросто - сподіваюся саме ці картинки вам допоможуть. Більшість же сучасних прошивок і софта йдуть вже в русифікованому вигляді, тому розібратися буде ще простіше.

  Ось так це виглядало в Тренднет (виділено червоним):

  А ось так в ASUS:

Налагодження підключення комп'ютера до роутера через LAN

Тепер будемо задавати параметри для нашої wifi мережі будинку - IP і маску роутера. Для Тренднета цей той же самий пункт (див. Рисунок 1, виділено зеленим), для Асус - розділ WAN & LAN - в самому низу сторінки налаштувань. У першому випадку я задав IP 192.168.10.1, у другому - 192.168.1.1. Цей ту адресу всередині локальної мережі, по якому ми зможемо заходити через браузер в адмінку. І через який комп'ютери будуть звертатися до інтернету. Маска - за замовчуванням, 255.255.255.0


Підключення WiFi роутера до інтернету через порт WAN

Це все були квіточки, тепер найцікавіше - настройка зовнішнього підключення роутера до інтернету.
Тут існує кілька типів залежно від налаштувань провайдера. Відбувається це в меню WAN.

Є ще кілька варіантів конекту до обладнання провайдера, але мені вони не траплялися. Тому про них поки говорити не буду.

Як зашифрувати підключення до мережі WiFi

Якщо зробили все правильно і зберегли всі налаштування, то всі пристрої, що підтримують wifi повинні тепер побачити нову мережу з заданим вами іменем. Однак на цьому питання, як підключити wifi будинку, ще не закрите. Домашня мережа wifi вийшла відкрита, тобто будь-який бажаючий може скористатися вашим доступом в інтернет на халяву. Щоб всіх обламати і зробити мережу wifi будинку доступним тільки для його господаря, треба захистити бездротову мережу.

Є кілька способів, я використовував у своїй практиці два WPE (або Shared Key) І WPA. Останній більш надійний, тому розгляну його. Заходимо в настройки безпеки. У Тренднете це пункт меню «Security», в Асус - «Wireless> Interface».

Вибираємо в меню WPE або WPA Personal (PSK, TKIP), задаємо пароль для авторизації - від 7 до 64 символів. І зберігаємо. Показую, як було у мене:


Ну ось, зараз щоб увійти в інтернет через ваш роутер, треба ввести пароль. Залишився останній штрих - щоб не виникало проблем з підключенням до роутера всіляких пристроїв та з роботою програм, виставимо вручну DNS-сервера. Налаштування цього параметра знаходиться там же де вводили параметри для з'єднання з інтернетом. Активуємо функцію ручного призначення DNS-серверів і пропишемо туди IP від ​​Google:

 • DNS-Primary (або DNS-сервер 1): 8.8.8.8
 • DNS-Secondary (або DNS-сервер 2): 8.8.4.4

Також можна вказати один з серверів Яндекса (наприклад 77.88.8.8).

Як бачите, підключити wifi через роутер і зробити мережу wifi будинку досить нескладно. Сподіваюся, у вас теж все вийде!

Тепер традиційне відео на десерт по підключенню роутера, яке ще більш зрозуміло розповість про типові настройки для роботи з мережею.

Як підключити роутер до інтернету через DHCP?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: