Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити ноутбук (комп'ютер) до Wi-Fi? Проблеми з підключенням до Wi-Fi

 1. Підключаємо ноутбук до Wi-Fi
 2. Включаємо "Бездротове мережеве з'єднання" на ноутбуці
 3. Включаємо бездротові з'єднання кнопками на ноутбуці
 4. Перевіряємо і встановлюємо драйвер на Wi-Fi

У цій статті ми детально розглянемо процес підключення ноутбука, або комп'ютера на Windows 7 до інтернету по Wi-Fi. Думаю, стаття в нагоді багатьом, так як при першому підключенні до Wi-Fi завжди з'являється багато питань. Як правило, вони пов'язані з установкою потрібних драйверів, включенням бездротового адаптера на ноутбуці і т. Д. Про це трохи пізніше.

Ноутбук, взагалі відмінна штука. Не дуже розумію людей, які зараз купують стаціонарні комп'ютери. Хіба що для серйозних ігор. Ну погодьтеся, з ноутбуком ж набагато зручніше. Якщо хочете великий екран, то можна підключити його до монітора, або телевізору. Він не шумить, і його при необхідності можна взяти з собою. А ще, у всіх сучасних (і не дуже) ноутбуках є вбудований Wi-Fi модуль. Приймач, який дозволяє підключати ваш ноутбук до інтернету через бездротову Wi-Fi мережі. У випадку зі стаціонарним комп'ютером, вам потрібно буде купувати USB (або PCI) Wi-Fi приймач .

Все, що вам знадобитися, це купити і встановити Wi-Fi роутер (Якщо у вас його ще немає), він буде роздавати Wi-Fi, до якого ви підключите свій ноутбук. Можна підключити свій комп'ютер до безкоштовної Wi-Fi мережі в кафе, магазинах і т. Д. Або ж, до незахищеної мережі вашого сусіда 🙂 Це набагато зручніше, ніж прокладати мережевий кабель. Якщо для звичайного стаціонарного комп'ютера це ще нормально, то для ноутбука це вже не те. Та й не зручно з цим проводом весь час по дому переміщатися.

Підключити ноутбук до інтернету не складно, але за умови, що драйвер на Wi-Fi встановлено. У багатьох саме через драйвера з'являється купа проблем. Якщо вам просто не встановили драйвер на ваш Wi-Fi приймач, або ви самі встановлювали Windows і не встановили його, то до Wi-Fi підключитися не вийде. Але, можливо, у вас вже все встановлено і налаштовано, тому, спочатку розглянемо процес звичайного підключення до бездротової мережі. Якщо у вас не повчитися, що не буде бездротового з'єднання і т. Д., То читайте статтю до кінця, ми розглянемо можливі проблеми.

Підключаємо ноутбук до Wi-Fi

Давайте для початку розглянемо процес підключення без всяких там налаштувань і перевірок. Навіщо все ускладнювати, можливо у вас вже все налаштовано. Якщо все добре, ваш ноутбук бачить бездротову мережу і готовий до підключення, то значок інтернет з'єднання на панелі повідомлень буде виглядати ось так:

Статус з'єднання, який виглядає як рівень мережі із зірочкою (як на малюнку вище) говорить про те, що ноутбук бачить доступні мережі і готовий до них підключиться. Натискаємо на цю іконку, потім вибираємо Wi-Fi мережу до якої нам потрібно підключитися і натискаємо кнопку Підключення. У Windows 10 процес підключення до Wi-Fi німого відрізняється. Якщо необхідно, докладна інструкція тут .

Якщо мережа захищена паролем, то з'явиться вікно, в якому потрібно вказати пароль і підтвердити підключення натиснувши кнопку Ok.

Ось і все, ваш ноутбук повинен підключиться до Wi-Fi мережі. Статус з'єднання буде ось таким:

Можете користуватися інтернетом.

Саме так буде проходити підключення, коли у вас встановлений драйвер на Wi-Fi адаптер і сам адаптер включений. Але дуже часто адаптер на ноутбуці вимкнений, або драйвер на нього взагалі ніхто не встановлював. Ось в таких випадках з'являється багато питань. Зараз ми детально розберемо обидва випадки, через які у вас можуть з'явитися проблеми з підключенням ноутбука до бездротової мережі.

Включаємо "Бездротове мережеве з'єднання" на ноутбуці

Якщо у вас відключено бездротове з'єднання, або не встановлений драйвер на Wi-Fi, то статус з'єднання буде виглядати ось так:

Це означає, що немає можливості підключитися до інтернету по Wi-Fi, і немає підключення по мережевому кабелю. Як я вже писав вище, таке буває через вимкненого адаптера, або через відсутність драйвера. Давайте спочатку перевіримо, чи не відключено чи у вас "Бездротове мережеве з'єднання". Це звичайно ж навряд чи, хіба що ви його самі відключали, але перевірити треба.

Натисніть на значок інтернет з'єднання, і виберіть Центр управління мережами і загальним доступом.

Натисніть на значок інтернет з'єднання, і виберіть Центр управління мережами і загальним доступом

Потім вибираємо Зміна параметрів адаптера.

Потім вибираємо Зміна параметрів адаптера

Дивимося на адаптер "Бездротове мережеве з'єднання", якщо він відключений, то натискаємо на нього правою кнопкою миші і вибираємо Включити.

Дивимося на адаптер Бездротове мережеве з'єднання, якщо він відключений, то натискаємо на нього правою кнопкою миші і вибираємо Включити

Після цього, повинен з'явиться статус з'єднання "Є доступні підключення" (якщо в радіусі є Wi-Fi мережі).

Включаємо бездротові з'єднання кнопками на ноутбуці

Мені здається, що зараз вже виробники не встановлюють окремих кнопок для включення Wi-Fi адаптера. Але, якщо у вас виникли проблеми з підключенням до Wi-Fi, то чарівно перевірте, чи немає спеціальної кнопки для відключення / включення бездротових з'єднань на вашому ноутбуці. Точно знаю, що компанія Toshiba любила робити такі перемикачі.

Зараз, на ноутбуках для відключення / включення бездротової мережі використовують поєднання клавіш на клавіатурі. Як правило, у різних виробників, клавіші різні. Але, звичайно це Fn + F2. Так на ноутбуках Asus. У себе ви можете подивитися, там на клавіші, яка натискається в парі з Fn, повинен бути значок мережі. Приблизно ось так:

Приблизно ось так:

Правда, у мене поєднання цих кнопок відповідає за відключення Bluetooth. На Wi-Fi начебто ніяк не реагує. Але, у вас може бути по-іншому. Перевірити варто однозначно.

Якщо у вікні управління адаптерами зовсім немає адаптера "Бездротове мережеве з'єднання", але Wi-Fi на вашому комп'ютері / ноутбуці є точно, то це означає, що не встановлений драйвер на Wi-Fi адаптер.

Зараз ми все перевіримо і постараємося вирішити цю проблему.

Перевіряємо і встановлюємо драйвер на Wi-Fi

Ще не бачив випадку, що б після установки Windows 7, система сама встановила драйвер на Wi-Fi адаптер. У Windows 8 з цим набагато краще. Windows 10 часто сама ставить необхідні драйвера. Так ось, після установки Windows, що б користуватися Wi-Fi, потрібно встановити драйвер саме для вашого ноутбука, або адаптера (дуже часто, в одну модель ноутбука встановлюють адаптери різних виробників. Саме через це, ви можете бачити кілька драйверів на Wi -Fi, на сайті виробника).

Заходимо в диспетчер пристроїв.

Заходимо в диспетчер пристроїв

У диспетчері пристроїв відкриваємо вкладку Мережеві адаптери, і шукаємо драйвер на Wi-Fi. У мене, він називатися Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter, він встановлений. У вас має бути теж щось типу Wireless Network Adapter.

У вас має бути теж щось типу Wireless Network Adapter

Якщо бездротового з'єднання у вас немає, то і адаптера швидше за все ви теж не знайдете. Потрібно встановити драйвер, тоді Wi-Fi запрацює. І ще, якщо драйвер на Wireless Network Adapter не встановлено, то в диспетчері пристроїв буде як мінімум одне невідомий пристрій з жовтим знаком оклику. Виглядає воно приблизно ось так:

Виглядає воно приблизно ось так:

Це швидше за все і є той самий Wireless адаптер, з яким ноутбук не знає як працювати.

установка драйвера

Все що потрібно зробити, це завантажити потрібний драйвер і встановити його. Завантажувати драйвер найкраще з офіційного сайту виробника вашого ноутбука / адаптера, і для вашої моделі ноутбука (або адаптера). Найкраще, знайдіть через Гугл офіційний сайт вашого ноутбука, наприклад Asus, потім на сайті скористайтеся пошуком по сайту, вказавши модель вашого ноутбука. Швидше за все буде знайдена сторінка вашого комп'ютера, відкрийте її і знайдіть там завантаження утиліт і драйверів. Знайдіть драйвер на Wireless і скачайте його для потрібної вам операційної системи.

Швидше за все, драйвер буде в архіві. Для установки, запустіть .exe файл з архіву. Для прикладу, архів з драйвером для мого ноутбука:

Після установки драйвера перезавантажте ноутбук і спробуйте підключитися до бездротової мережі, за інструкцією. Більш докладно про встановлення драйвера я писав у статті про установці драйвера на Wi-Fi адаптер в Windows 7 .

Якщо якісь моменти зі статті для вас залишилися незрозумілими, або у вас так і не вийшло підключити свій комп'ютер до Wi-Fi, то напишіть про це в коментарях, постараємося вирішити вашу проблему.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: