Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити стаціонарний комп'ютер до wifi?

 1. Чи можна звичайний комп'ютер підключити до wifi?
 2. Як підключити домашній комп'ютер до wifi?
 3. Як встановити вай фай на комп'ютері з ОС Windows 7?
 4. Як налаштувати вай фай, якщо немає інсталяційного диска?

З необхідністю підключитися до вай фай сучасна людина стикається повсюдно: бездротові мережі набагато практичніше і зручніше своїх кабельних «побратимів».

Ось тільки подібними WiFi-привілеями в основному «користуються» всілякі мобільні гаджети: телефони, планшети, смартфони і більшість сучасних ноутбуків. Відповідно, виникає питання: чим «класичний» персональний комп'ютер-то гірше? Адже працювати на персональному комп'ютері набагато зручніше, а підключення кабельного інтернету часто завдає чимало клопоту.

І в даній статті ми розберемо, як підключити стаціонарний комп'ютер до wifi, і що потрібно зробити, щоб комп'ютер «ловив» незримий вай фай.

І в даній статті ми розберемо, як підключити стаціонарний комп'ютер до wifi, і що потрібно зробити, щоб комп'ютер «ловив» незримий вай фай

До слова, вік девайса не має прямого відношення до створення бездротової мережі, і підключити WiFi можна навіть на порівняно старий комп'ютер.

Чи можна звичайний комп'ютер підключити до wifi?

Деякі складнощі з підключенням вай фай на персональному комп'ютері пов'язані аж ніяк не з «забобонами» розробників або невдалої сповненого знегод долею даного девайса.

Справа в тому, що мобільні пристрої і сучасні ноутбуки спочатку забезпечені вбудованим Wi-Fi-адаптером для підключення до бездротової мережі (який відсутній на стаціонарному комп'ютері). Однак такі пристрої в більшості своїй призначені для короткочасного виходу в мережу, і мають досить мізерним набором функціональних можливостей.

У той час як стаціонарний комп'ютер призначений для тривалої роботи як з серйозним оффлайновим софтом, так і з будь-якими ресурсами глобальної інформаційної мережі. Відповідно, сполучення з усіма периферійними пристроями та зовнішніми мережами (Інтернет, електроживлення і т.д.) тут здійснюється більш надійним кабельним способом.

Кабельне підключення до Інтернету для стаціонарного комп'ютера є більш стабільним, ніж бездротове вай фай з'єднання. Так, при WiFi підключенні надійність і швидкість роботи мережі безпосередньо залежать від числа активних підключень, завантаженості каналу, архітектури приміщення і безлічі інших сторонніх чинників.

Тому, вирішуватися підключити домашній комп'ютер до wifi виключно з естетичних міркувань - все ж не варто. «Стандартне» кабельне з'єднання надійніше, ефективніше (НЕ «Ріжеться» швидкість інтернету ), Та й шкоди здоров'ю інтернет-користувача завдає набагато менше.

Однак якщо жорстке з'єднання з джерелом інтернету з якоїсь причини недоступне, то підключити вай фай на домашньому комп'ютері можна в лічені хвилини.

Як підключити домашній комп'ютер до wifi?

Щоб підключити wifi на стаціонарний ПК, перш за все, необхідно придбати спеціальний знімний Wi-Fi-адаптер - мініатюрну антену, яка буде «ловити» передається роутером інтернет-сигнал і повертати маршрутизатора оброблені користувачем дані.

Найбільш популярним і недорогим рішенням тут буде вибір для комп'ютера знімного USB-адаптера.

Найбільш популярним і недорогим рішенням тут буде вибір для комп'ютера знімного USB-адаптера

Щоб не отримати «кота в мішку», купувати девайс краще у відомих і перевірених часом виробників: TP-Link, D-Link і т.д.

Якщо ви придбали адаптер у офіційного дистриб'ютора, то в комплекті з пристроєм поставляється диск зі спеціальною програмою для установки драйверів.

Як встановити вай фай на комп'ютері з ОС Windows 7?

1. Підключіть Ваш адаптер в будь-який USB-роз'єм на комп'ютері.

2. Встановіть диск в дисковод, запустіть утиліту автонастройки і на вимогу програми натискайте кнопку «Далі».

3. Після установки драйвера в папці «Центр управління мережами» для Windows 7 (або «Мережеві підключення» для Windows XP) ви побачите новий ярлик (крім звичного «Підключення по локальній мережі»). У назві ярлика буде присутній марка виробника вашого адаптера.

4. Тепер ви можете підключити ваш стаціонарний комп'ютер до wifi. Для цього одноразово клікніть по ярлику правою кнопкою миші -> «Підключення» -> Виберіть назву Вашої Wi-Fi мережі і введіть пароль.

Як налаштувати вай фай, якщо немає інсталяційного диска?

Крім «класичного» придбання новенького ліцензійного адаптера, бувають випадки, коли вай фай на комп'ютері знадобився користувачу «тут і зараз», і він позичив у знайомих / придбав старенький б / у адаптер WiFi.

Диск з драйвером на такий адаптер, природно, давно втрачений.

У такій ситуації необхідно завантажити архів з драйвером з інтернету.

«Але інтернету адже немає!» - скажете ви - «Що робити?»

Тут для підключення настільного комп'ютера до wifi слід:

1. 1

- З'єднати настроюється комп'ютер з маршрутизатором за допомогою кабелю (якщо є така можливість).

Зайти на офіційний сайт виробника даного адаптера (або профільний ресурс ddriver.ru), відшукати за назвою USB-Wi-Fi-адаптера потрібний вам драйвер і завантажити на комп'ютер.

- Якщо ж кабельне підключення до роутера не представляється можливим, скачайте потрібний вам драйвер на будь-який підключений до інтернету комп'ютер, і за допомогою знімного носія (флешки) скопіюйте архів на ваш провідний комп'ютер.

2. Далі правою кнопкою миші одноразово клікніть по ярлику «Мій комп'ютер» далі - «Управління» і виберіть тут «Диспетчер пристроїв». У розділі «Мережеві адаптери» знайдіть назву нашого USB-адаптера, натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Оновити драйвер» .Далі вкажіть папку, в яку був скопійований архів з потрібними драйверами, і натисніть «OK».

3. Після завершення встановлення ви зможете підключити ваш стаціонарний комп'ютер до wifi. Для цього в «Мережевих підключеннях»:

- виберіть новий ярлик;

- натисніть по ньому правою кнопкою миші;

- виберіть пункт меню «Підключення»;

- виберіть назву Вашої Wi-Fi мережі (яке Ви вказували в SSID при налаштуванні маршрутизатора);

- введіть пароль і можете користуватися Інтернетом.

Чи можна звичайний комп'ютер підключити до wifi?
Як підключити домашній комп'ютер до wifi?
Як встановити вай фай на комп'ютері з ОС Windows 7?
Як налаштувати вай фай, якщо немає інсталяційного диска?
Відповідно, виникає питання: чим «класичний» персональний комп'ютер-то гірше?
Чи можна звичайний комп'ютер підключити до wifi?
Як підключити домашній комп'ютер до wifi?
Як встановити вай фай на комп'ютері з ОС Windows 7?
Як налаштувати вай фай, якщо немає інсталяційного диска?
» - скажете ви - «Що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: