Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити та налаштувати домашній WiFi-роутер правильно

 1. Розташування WiFi-роутера в квартирі
 2. Підключення WiFi роутера до комп'ютера
 3. Налаштування домашнього маршрутизатора.
 4. Конфігурація параметрів мережевої плати.
 5. IP-адреса пристрою в локальній мережі.
 6. Алгоритм налаштування WiFi-роутера.
 7. Якщо зайти в налаштування пристрою не виходить.

З розвитком цифрових технологій, кожному користувачеві рано чи пізно, але доводиться купувати і налаштовувати домашній WiFi-маршрутизатор

З розвитком цифрових технологій, кожному користувачеві рано чи пізно, але доводиться купувати і налаштовувати домашній WiFi-маршрутизатор. Або, як його ще називають - WiFi-роутер. Складного в цьому нічого немає - потрібно тільки бажання і терпіння.
Покупку і вибір маршрутизатора для будинку я вже описував тут - посилання .

Розташування WiFi-роутера в квартирі

Правильно розташувати домашній бездротовий маршрутизатор так, щоб він покривав мережею WiFi якомога більший простір - справа часом дуже не проста. І тут багато що залежить від матеріалу, з якого зроблені стіни і які використовувалися для обробки. На заваді може стати килим, акваріум або навіть кімнатні рослини.
Дуже часто користувачі ставлять WiFi-роутер на столі перед собою, або кладуть на системний блок. Це не зовсім вірно. Ні, пристрій буде працювати, «вай-фай буде вайфай», то якість сигналу і покриття можуть кульгати. Тому, пристрій бажано розташовувати якомога вище і, бажано, приблизно в середині квартири.
Ось приклад оптимального розташування бездротової точки доступу в одноповерховому будинку або квартирі:

Оптимальне розташування точки доступу в двоповерховому будинку таке:

Зону прийому WiFi можна визначити за допомогою ноутбука або смартфона, обходячи квартиру по межі прийому. При цьому, пересуваючи бездротове пристрій, можна зміщувати і межі зони покриття Вай-Фай. Ще один важливий момент - бездротовий маршрутизатор треба розташовувати подалі від джерел електромагнітних завад - мікрохвильових піч, радіотелефонів і т.п.

Підключення WiFi роутера до комп'ютера

Виробниками прийнято єдиний стандарт, згідно з яким всі роз'єми на маршрутизаторі знаходяться із задньої стінки пристрою. З передньої, як правило, тільки світлові індикатори.
У стандартному виконанні у WiFi-роутера є 1 порт WAN (або Internet), до якого підключається кабель провайдера, і 4 LAN-порту, до яких можна підключати комп'ютери і ноутбуки за допомогою мережевого патч-корду. На більш просунутих моделях є ще USB-порти для підключення флешок, принтерів і 3G-модемів. Так само на задній панелі пристрою (у деяких моделей на нижній кришці) розташована кнопка скидання налаштувань - reset.

Увага! Після натискання кнопки Reset стається збій всіх налаштувань бездротового маршрутизатора до заводських передустановках.

Налаштування домашнього маршрутизатора.

Здебільшого, після покупки пристрою, користувач задається питанням - як налаштувати роутер і Вай-Фай мережу на ньому. Виняток можуть становити провайдери, які використовують тип підключення «Dynamic IP». Більшість домашніх бездротових пристроїв спочатку налаштовані на такий тип підключення. І тим не менше, все одно доведеться заходити в налаштування WiFi-роутера щоб хоча б налаштувати бездротову мережу.

Конфігурація параметрів мережевої плати.

Перед тим, як намагатися зайти в налаштування маршрутизатора, треба правильно налаштувати мережеву плату. Щоб це зробити, Вам треба зайти в «Мережеві підключення». Для цього натискаємо комбінацію клавіш Win + R і вводимо команду ncpa.cpl.

Натискаємо «ОК». Відкриється вікно Мережевих підключень.
Натискаємо правою кнопкою миші на тому, через який до комп'ютера підключений роутер:

У меню, вибираємо пункт «Властивості».
Відкриється вікно «Властивості підключення по локальній мережі». Тут потрібно вибрати компонент «Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і клікнути на ньому двічі.
У вікні, треба поставити галочки на автоматичному одержанні IP-адрес і адрес DNS.

У 99% випадків у Вай-Фай роутера в локальну мережу дивиться активний DHCP-сервер, який видасть IP-адреса Вашого комп'ютера. Подивитися його можна в «Стані підключення», натиснувши кнопку Відомості.

IP-адреса пристрою в локальній мережі.

У кожного маршрутизатора є IP-адреса в локальній мережі. Як правило, це 192.168.1.1. Виняток становлять пристрої від D-Link і NetGear - у них адреса 192.168.0.1, а так само домашні маршрутизатори TrendNet - 192.168.10.1. Тобто, після того, як Ви підключили до пристрою комп'ютер, Вам треба запустити браузер і в адресному рядку ввести адресу веб-інтерфейсу - http://192.168.1.1 (в разі D-Link: http://192.168.0.1, для TrendNET - http://192.168.10.1). Після цього, Ви побачите запит імені користувача і пароля на доступ до веб-інтерфейсу. У переважній більшості випадків ім'я користувача - admin і пароль так само - admin. Виняток становлять пристрої Zyxel - у них пароль 1234.
Примітка: IP-адреса роутера, ім'я користувача і пароль дуже часто надруковані на наклейці, яка розташована на нижній кришці пристрою.

Алгоритм налаштування WiFi-роутера.

Щоб правильно налаштувати домашній Wi-Fi маршрутизатор, треба діяти за таким, нехитрому алгоритму:
1. Налагодження підключення до провайдера.
2. Налаштування IPTV (якщо у Вас підключена ця послуга)
3. Налаштування бездротової мережі Wi-Fi.
4. Зміна пароля на доступ до веб-інтерфейсу конфігурації.
5. Збереження налаштувань пристрою (на деяких моделях в цьому немає необхідності, так як настройки зберігаються автоматично).
Докладні настройки для найпопулярніших і поширених моделей WiFi-маршрутизаторів з покроковою інструкцією Ви можете знайти на сторінці з інструкціями (головне меню сайту).

Якщо зайти в налаштування пристрою не виходить.

Дуже часто користувачі бездротових маршрутизаторів звертаються з тим, що у них не виходить зайти в налаштування пристрою, або їх «не пускає» в веб-інтерфейс роутера. Що робити і як налаштувати роутер в цьому випадку?
- Якщо веб-інтерфейс не доступний і не з'являється запит авторизації. По-перше, перевірити чи отримує комп'ютер IP-адресу від DHCP-сервера пристрою. По-друге - спробувати прописати IP-адресу вручну в налаштуваннях протоколу TCP / IP. Після цього спробуйте пропінгувати роутер. Для цього треба відкрити командний рядок і в ній запустити команду:
ping 192.168.1.1 (або ping 192.168.0.1, якщо у Вас Вай-Фай маршрутизатор D-Link або NetGear).

- Якщо пристрій пінгуєтся без втрат, спробуйте зайти з іншого браузера.
- Якщо не пінгуєтся - в цьому випадку або Ви неправильно прописали IP-адреса або адреса шлюзу, або заглючить і його настройки треба скинути до заводських за допомогою кнопки reset.
Так само я раджу вивчити ось ці статті: як зайти на 192.168.1.1 , і як зайти на 192.168.0.1

Що робити і як налаштувати роутер в цьому випадку?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: