Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити та налаштувати Wi-Fi роутер TP-Link TL-WR841N? Інструкція з картинками.

 1. Підключення TP-Link TL-WR841N
 2. Налаштування роутера TP-Link TL-WR841N
 3. Налаштування інтернету на TP-Link TL-WR841N
 4. Налаштування Wi-Fi мережі на TP-Link TL-WR841N

Вітаю, дорогі друзі. У наш час безлімітним інтернетом нікого не здивуєш, так як і великою швидкістю його роботи. Люди масово купують планшети, ноутбуки і смартфони, які мають вбудований модуль Wi-Fi, який дозволяє користуватися бездротовим інтернетом по всьому будинку. А дехто, просто хоче позбутися проводів по всій квартирі. В обох випадках на допомогу прийшли Wi-Fi роутери, які дозволяють легко роздавати інтернет по всьому будинку. Про це і поговоримо далі.

Про це і поговоримо далі

Я звичайно ж трохи з запізненням вирішив обзавестися Wi-Fi роутером. Так що знову стаття з власного досвіду. Я напишу сьогодні про те як підключити і налаштувати Wi-Fi роутер TP-Link TL-WR841N (саме цей роутер я собі купив). Так само поставимо пароль на Wi-Fi мережу, що б сусіди не крали інтернет :).

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Перш ніж перейти до написання інструкції, зверну увагу на питання, яке хвилює напевно дуже багатьох, хто замислювався про встановлення Wi-Fi роутера. Це про шкідливість Wi-Fi, про цей я писав статтю, можете почитати тут . І ще одне, Ви запитаєте (та що там питати, якщо Ви читаєте цю статтю, то вже напевно купили маррутізатор) чому я вибрав роутер TP-Link TL-WR841N? За моїми спостереженнями, це найкращий варіант за таку ціну, віддав я за нього 300 грн. (1200 рублів). Це не дорогий роутер, який зможе забезпечити повноцінну Wi-Fi мережу для будинку.

Щось я вже дуже багато зайвого тексту написав, але ж обіцяв тільки інструкцію з картинками 🙂

Підключення TP-Link TL-WR841N

1. Принесли Ви роутер додому, або в офіс, це не важливо, відкриваємо коробочку і знаходимо там багато папірців, диск на якому інструкція та майстер з налаштування роутера. Так само в комплекті йде звичайно ж сам роутер, якщо немає, то Вас обманули :), мережевий кабель для підключення його до комп'ютера і блок живлення, ніби все.

2 2. Підключаємо роутер до комп'ютера. Тут все дуже просто. Ставимо роутер недалеко від комп'ютера, просто кабель в комплекті йде не дуже довгий, якщо потрібно, то можна обжати більше кабелю (це навіть можна зробити самому, тут детальніше). Зробити цей можуть практично в будь-якому комп'ютерному магазині.

Підключаємо до роутера харчування і включаємо його в розетку. Потім підключаємо в синє гніздо WAN інтернет кабель. У роутере TP-Link TL-WR841N є 4 LAN порту, це означає, що можна підключити 4 комп'ютери з мережевого кабелю. З'єднуємо комп'ютер з роутером за допомогою кабелю, який йде в комплекті. Ось картинки:

Давайте швиденько пройдемося по кнопках і роз'ємів: Давайте швиденько пройдемося по кнопках і роз'ємів:

 1. Кнопка включення / вимикання.
 2. Кабель електромережі.
 3. Роз'єм WAN, для підключення інтернету.
 4. Роз'єм LAN для підключення роутера до комп'ютера з мережевого кабелю.
 5. включення функції QSS .
 6. Кнопка для скидання налаштувань роутера.

Кнопка для скидання налаштувань роутера

Ось і все, наш роутер підключений. Давайте тепер перейдемо до налаштування.

Налаштування роутера TP-Link TL-WR841N

Перед початком настройки, я раджу зробити скидання налаштувань .

Для настройки роутера відкриваємо будь-який браузер, і в адресному рядку пишемо 192.168.0.1, зазвичай проходить 192.168.1.1, але у мене вийшло отримати доступ до налаштувань тільки через 192.168.0.1. Вже тільки після настройки про оновлення прошивки доступ до налаштувань я отримую по 192.168.1.1.

Якщо у Вас виникли проблеми з входом в налаштування маршрутизатора, то почитайте цю статтю - https://f1comp.ru/sovety/ne-zaxodit-v-nastrojki-routera/

З'явиться вікно, в якому потрібно ввести логін і пароль для доступу до налаштувань роутера. За замовчуванням логін - admin і пароль - admin.

Якщо роутер не приймає пароль і логін за замовчуванням, то можливі рішення цієї проблеми, дивимося в статті https://f1comp.ru/internet/ne-podxodit-parol-login-pri-popytke-zajti-v-nastrojki-routera-na-adres-192-168-1-1-192-168-0-1/

Потрапляємо на сторінку настройки.

Давайте для початку оновимо прошивку на нашому TP-Link TL-WR841N. Для цього її спочатку потрібно завантажити з сайту tp-linkru.com. Знаходимо для нашої моделі і викачуємо останню версію. Разархівіруем файл прошивки на комп'ютер і повертаємося до налаштування.

Заходимо в меню "System Tools" і вибираємо "Firmware Upgrade". Потім натискаємо "Огляд", вибираємо скачаний нами файл і натискаємо "Upgrade". Чекаємо поки роутер оновить прошивку і перевантажиться.

Більш докладна інструкція по оновленню прошивки на роутері - https://f1comp.ru/internet/kak-proshit-wi-fi-router-na-primere-routera-tp-link-tl-wr841n/

ru/internet/kak-proshit-wi-fi-router-na-primere-routera-tp-link-tl-wr841n/

Продовжуємо настройку. Давайте поміняємо логін і пароль для входу в настройки роутера. Заходимо на вкладку "System Tools", а потім "Password". заповнюємо всі поля і натискаємо "Save".

заповнюємо всі поля і натискаємо Save

Налаштування інтернету на TP-Link TL-WR841N

Заходимо в "Network" і "WAN". Тут потрібно вибрати тип мережі. Якщо не знаєте що поставити, то зателефонуйте і запитайте у свого провайдера. Можете ще подивитися докладну статтю по натсройкі маршрутизатора на роботу з провайдером - https://f1comp.ru/internet/bez-dostupa-k-internetu-reshaem-glavnuyu-prichinu-nastraivaem-wi-fi-router-na-rabotu-s-provajderom/

Натискаємо "Save" рухаємося далі. Тут же переходимо на вкладку "MAC Clone" натискаємо кнопочку "Clone MAC Address" і "Save".

Налаштування Wi-Fi мережі на TP-Link TL-WR841N

Йдемо на вкладку "Wireless" і налаштовуємо такі параметри. В поле "Wireless Network Name" пропишете назву своєї Wi-Fi мережі. Трохи нижче можна вибрати регіон де ви живете.

Не забуваємо натиснути "Save" і переходимо на вкладку "Wireless Security". Це найголовніша сторінка, на ній ми налаштуємо параметри безпеки нашої Wi-Fi мережі.

Більш докладно про встановлення пароля на бездротову мережу - https://f1comp.ru/bezopasnost/kak-ustanovit-izmenit-parol-dlya-wi-fi-seti-na-routere-tp-link-tl-wr841n/

ru/bezopasnost/kak-ustanovit-izmenit-parol-dlya-wi-fi-seti-na-routere-tp-link-tl-wr841n/

Виставляємо все як у мене на скріншоті вище. В поле PSK Password придумуємо і вписуємо пароль, який буде використовуватися для підключення до вашої Wi-Fi мережі.

Зберігаємо наші настройки кнопкою "Save". Налаштування закінчена, давайте тепер перезавантажити наш роутер. Для цього переходимо на вкладку "System Tools", а потім "Reboot". Натискаємо на кнопку "Reboot" і підтверджуємо перезавантаження.

Ось і все, тільки що ми з Вами встановили і налаштували Wi-Fi роутер. Як бачите нічого складного тут немає і можна обійтися без виклику фахівця. Будуть питання задавайте їх у коментарях. Удачі друзі!

Оновлення: Написав статтю, в якій розповів, як вирішити проблему, коли Wi-Fi мережу є, але без доступу до інтернету. Якщо у вас виникла така проблема, а судячи з коментарів, виникають вони часто, то читайте " Wi-Fi мережу без доступу до інтернету. Вирішуємо проблему на прикладі роутера TP-Link ".

Оновлення: ще одна стаття по темі Як налаштувати локальну мережу через Wi-Fi роутер? Детальна інструкція на прикладі TP-Link TL-WR841N .

І ще одне, Ви запитаєте (та що там питати, якщо Ви читаєте цю статтю, то вже напевно купили маррутізатор) чому я вибрав роутер TP-Link TL-WR841N?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: