Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити та налаштувати WiFi-роутер

 1. Підключення роутера до комп'ютера
 2. Входимо в настройки роутера
 3. Мережевий кабель не підключено
 4. Невірні налаштування TCP / IP
 5. Швидка настройка Wi-Fi підключення на роутері
 6. Ручна настройка
 7. Як підключити ноутбук до WiFi
 8. Немає значка вай-фаю або не вдалося підключитися

Інтернет без проводів набирає все більшої популярності і цей процес вже не зупинити Інтернет без проводів набирає все більшої популярності і цей процес вже не зупинити. Щоб удома був бездротовий інтернет, потрібен роутер або точка доступу Wi-Fi. Я постарався докладно викласти процес підключення Wi-Fi роутера з фотографіями і відео.

Насправді нічого складного тут немає, але потрібно трохи уважності і, можливо, телефон свого інтернет-провайдера Насправді нічого складного тут немає, але потрібно трохи уважності і, можливо, телефон свого інтернет-провайдера  Весь процес можна розбити на три етапи: фізичне підключення, настройка роутера і настройка комп'ютера або ноутбука Весь процес можна розбити на три етапи: фізичне підключення, настройка роутера і настройка комп'ютера або ноутбука.

Підключення роутера до комп'ютера

Після того, як ви дістали роутер з коробки, його треба підключити до комп'ютера. За замовчуванням, я буду мати на увазі що у вас звичайний провідний інтернет.

Отже:

Входимо в настройки роутера

Після включення роутера йому потрібен час щоб завантажитися і привести себе в порядок. В цей час можуть загорятися і потухати лампочки на передній панелі, зачекайте 1 хвилину. Нам потрібно зайти в адміністративний інтерфейс роутера і налаштувати його. Робиться це через будь-який браузер, наприклад Internet Explorer, Google Chrome або Opera. Щоб зайти в «адмінку» маршрутизатора потрібно написати в адресному рядку:

192.168.1.1

і натиснути «Enter». Далі потрібно ввести логін і пароль, за замовчуванням:

логін:

пароль:

Невелика ремарка: адреса 192.168.1.1 використовується в більшості роутерів. Якщо ви отримуєте помилку "Сторінку не знайдено» або «Сторінку не відкривається», то спробуйте використовувати іншу адресу, наприклад: 192.168.0.1

Якщо і тут засідка, то потрібно дізнатися правильну адресу, наприклад з наклейки на зворотній стороні пристрою:

Якщо і тут засідка, то потрібно дізнатися правильну адресу, наприклад з наклейки на зворотній стороні пристрою:

Якщо там немає, то потрібно дивитися інструкцію, яка може бути на комплектному диску, або пошукати в інтернеті з телефону. Те ж стосується логіна (username) і пароля (password), тобто не у всіх вони admin / admin. Якщо пристрій б / у, то може бути хтось змінив параметри за замовчуванням. В цьому випадку потрібно скинути всі налаштування на дефолтні . Для цього потрібно знайти на роутері отвір «Reset» і сірником натиснути на кнопку всередині.

Мережевий кабель не підключено

Припустимо, адреса входу і логін / пароль відомі, але все-одно в адмінку не виходить зайти через помилку мережі. Тоді потрібно перевірити налаштування мережевої карти в Windows 7/10. Заходимо. Там зліва знаходимо «Зміна параметрів адаптера». З'єднання «Підключення по локальній мережі» НЕ повинно бути в статусі «Мережевий кабель не підключений»:

Якщо це так, то скоріше за все справа в цьому, тобто кабель не підключено, не туди підключений або несправний.

Також, статус не повинен бути. Якщо це так, то натискаємо по значку правою кнопкою і вибираємо.

Невірні налаштування TCP / IP

Якщо все одно не заходить в адмінку, тоді натискаємо правою кнопкою по значку підключення та вибираємо «Властивості», а там знаходимо «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і клікаєм по ньому два рази. У властивостях протоколу потрібно перевірити щоб галочки стояли на «Отримати IP адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Натискаємо «OK» два рази. Тепер почекайте секунд 10 і можна перевіряти.

Сподіваюся з цим розібралися і в адмінку роутера вийшло зайти без проблем.

Швидка настройка Wi-Fi підключення на роутері

Тут складніше, тому що всі маршрутизатори різні і інтерфейс може сильно відрізнятися. Та й налаштування інтернету у провайдерів теж можуть разюче відрізнятися. Якщо у вас роутер TP-Link або інший з можливістю швидкого налаштування, то вам пощастило, все може закінчитися дуже швидко Тут складніше, тому що всі маршрутизатори різні і інтерфейс може сильно відрізнятися Знаходимо в меню зліва або зверху пункт «Quick Setup» і слідуємо вказівкам майстра:

На першому екрані просто тиснемо «Next»

На першому екрані просто тиснемо «Next»

У мене 3G-роутер, тому пропонується вибрати пріоритетний тип з'єднання: 3G або кабель. У мене немає 3G-модема тому я вибираю «WAN only»

У мене немає 3G-модема тому я вибираю «WAN only»

Далі пропонується вибрати тип підключення до інтернету: PPPoE, Dynamic IP, Static IP або Auto-Detect:

Далі пропонується вибрати тип підключення до інтернету: PPPoE, Dynamic IP, Static IP або Auto-Detect:

Якщо не знаєте що вибрати, то спробуйте автоматичний режим. Роутер сам постарається визначити тип підключення. Якщо у нього вийде, то майстер перейде до наступного кроку налаштування. Але може знадобитися ввести логін і пароль (у разі PPPoE з'єднання)

Але може знадобитися ввести логін і пароль (у разі PPPoE з'єднання)

або настройки мережі (в разі з'єднання типу «Static IP»)

або настройки мережі (в разі з'єднання типу «Static IP»)

Всю цю інформацію вам повинен був видати провайдер, уважно подивіться в договорі. Якщо ж майстру не виходить визначити підключення автоматично, то доведеться дзвонити провайдеру і питати, чи намагатися методом тику, варіантів, як би, не багато Всю цю інформацію вам повинен був видати провайдер, уважно подивіться в договорі

На наступному кроці майстер пропонує нам включити Wi-Fi модуль:

 • - це і є Wi-Fi, має бути в положенні «Enabled»
 • В поле впишіть будь-яку назву точки англійською мовою
 • Параметри: «Channel», «Mode», «Channel Width», «Max Tx Rate» поставте як на скріншоті або залиште за умовчанням.
 • , Безпеку. Не залишайте Wi-Fi без пароля! Мало того, що вашим інтернетом користуватимуться все навколо і завантажувати канал, це буде такою величезною-величезною діркою в вашої безпеки! Фактично будь-хто зможе отримати доступ до всіх ваших особистих даних. Ставимо перемикач в положення WPA / WPA2 і вводимо складний пароль.

Невеликий відступ: коли все запрацює, якщо виявиться що інтернет працює дуже повільно або якщо будуть постійні перебої в роботі , То спробуйте вибрати «Channel» не "Auto», а який-небудь номер від 1 до 13 і зберегти налаштування. Можна перебрати всі номери в пошуках підходящого. Справа в тому, що зараз дуже багато wifi-обладнання навколо, і кожному пристрою потрібен свій канал для роботи. У підсумку, пристрої працюють на одному каналі заважають один одному.

Добре якщо у вас не найдешевший роутер і він вміє працювати на частоті 5МГц. У цьому випадку буде відповідна опція вибору частоти 2,4 або 5МГц. На цій частоті працює набагато менше пристроїв, і тому ймовірність, що хтось буде заважати, зменшується в рази.

Ручна настройка

Ну а якщо автоматичної настройки не було, то доведеться пройтися по пунктах ручками. Знаходимо розділ щось типу «Network» і там пункт зі словом «WAN»:

Повинні бути схожі пункти налаштувань. Тут все теж саме, що і для автоматичної настройки, тільки ми самі повинні вибрати тип інтернет-підключення і ввести логін / пароль.

 • «Secondary Connection» залиште «Disabled» або «Dynamic IP», це потрібно тільки для доступу до внутрішньої мережі провайдера.
 • «Connection Mode» поставте «Connect Automatically» щоб роутер підключався до інтернету автоматично після кожної перезавантаження.

Якщо провайдер вимагає вказувати IP-адреса і DNS-сервера, то це можна зробити в додаткових (Advanced) настройках, але зазвичай цього робити не потрібно:

Але, наприклад, у мене провайдер з проблемними DNS-серверами і я прописую сервер гугла: 8.8.4.4, який працює завжди! Як проявляється проблемний DNS-сервер? Це коли жоден сайт або половина сайтів не відкривається , Але Skype або торренти працюють без проблем! Однак, якщо встановити сервер на гугловський, то можуть не відкриватися внутрішні сайти деяких провайдерів, наприклад такі як поповнення рахунку і статистика.

Саме тут, в ручних налаштуваннях, можна вказати тип з'єднання - VPN, якщо у вас такої. Для цього вибираємо «L2TP», вводимо ім'я / пароль і адресу VPN-сервера (дає провайдер). Якщо надаються IP-адреса, маска, шлюз і DNS - то вибираємо «Static IP» і вводимо всі дані. Внизу не забудьте встановити галочку автоматичного підключення.

Внизу не забудьте встановити галочку автоматичного підключення

Все, зберігаємо налаштування і шукаємо розділ меню (бездротовий зв'язок):

Все, зберігаємо налаштування і шукаємо розділ меню (бездротовий зв'язок):

Всі настройки були описані вище. Щоб вай-фай працював повинна стояти галочка.

Наступний пункт, тут включаємо шифрування, чи то пак налаштовуємо безпеку як вже було вище:

Налаштування роутера закінчена! Раджу зберегти всі параметри з меню. Кнопка «Backup» - зберігає, «Restore» - відновлює з збереженого файлу. Це стане в нагоді на випадок якщо раптом все полетить до дідька і злетять всі налаштування. Ви зможете їх легко відновити з файлу Налаштування роутера закінчена

Ах так, мало не забув, змініть пароль за замовчуванням для входу в адмінку. Робиться це в розділі.

Як підключити ноутбук до WiFi

У Windows 8/10 потрібно клікнути по іконці внизу екрану:

Справа виїде панель, де вам потрібно вибрати потрібну бездротову мережу. Пам'ятайте, ми давали назву мережі на англійській мові? Ось його тут потрібно знайти. Якщо це суспільна установа і ви не знаєте до якої мережі підключитися, то вибирайте будь-яку з більшим рівнем сигналу. При наведенні на мережу відображається підказка, необхідно отримати пароль чи ні. Якщо при наведенні бачите щось типу WPA / WPA2, це означає що потребує введення пароля для підключення до Wi-Fi мережі.

Можна залишити галочку «Підключатися автоматично». Далі система з'єднатися з роутером і запросить пароль Wi-Fi, який ми встановили раніше. Якщо ваш пристрій підтримує технологію QSS, то пароль можна не вводити, а просто натиснути на роутері кнопочку, підписану як «QSS». При цьому пароль буде заповнений без нашої участі!

Коли система запитає про загальний доступ до файлів, раджу вибрати «Ні, не включати загальний доступ», якщо ви не знаєте навіщо воно треба:

Я зробив коротенький видеоурок як це все робиться:

У Windows 7 все так же, тільки значок і віконце з знайденими мережами виглядають по «семёровскі»

У Windows 7 все так же, тільки значок і віконце з знайденими мережами виглядають по «семёровскі»

Тут також знаходите потрібне підключення, клікаєте по ньому і вуаля.

Немає значка вай-фаю або не вдалося підключитися

Спершу перевірте, чи включений модуль бездротового зв'язку за допомогою перемикача на корпусі ноутбука. Багато моделей Asus, Toshiba, Sony і Acer мають такий перемикач. На деяких ноута wifi можна активувати за допомогою гарячих кнопок, наприклад «Fn + F2» (шукайте значок антенки на кнопках F1-F12). У будь-якому випадку працює спосіб через «Центр управління мережами», так само, коли ми «включали» мережевий інтерфейс для підключення до роутера по дроту.

У більш важких випадках вивчіть будь ласка чому може не працювати wifi .

Сподіваюся, що все у вас вийшло! Швидше за все питання будуть виникати по налаштуванню роутера, тому що інтерфейс і назви параметрів у всіх різні. Щоб отримати відповідь в коментарях надсилайте відразу посилання на скріншот вікна.

Як проявляється проблемний DNS-сервер?
Пам'ятайте, ми давали назву мережі на англійській мові?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: