Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити Wi Fi до комп'ютера

 1. Як підключити Wi Fi до комп'ютера XXI століття - це століття технологічного прогресу, інтернет став...
 2. Як підключити Wi Fi до комп'ютера

Як підключити Wi Fi до комп'ютера

XXI століття - це століття технологічного прогресу, інтернет став невід'ємною частиною життя більшої частини населення всієї планети. Абсолютно всі прагнуть до того, щоб доступ до Глобальної мережі був максимально зручним і комфортним, звідси й назва нашої сьогоднішньої розмови. Адже, щоб користуватися інтернетом, спочатку треба до нього підключитися, тому треба знати, як підключити WiFi до комп'ютера.

Щоб дізнатися докладніше про Wi - Fi, читайте статтю: « Що таке Wi-Fi ».

Для початку обговоримо, а для чого нам, власне, потрібен цей WiFi? Чи варто його взагалі підключати? І я вам відповім, що варто! WiFi в даний час вирішує відразу кілька проблем. Перша - це, зрозуміло, позбавлення від довгих і вічно заплутуються, мішаються під ногами проводів. Погодьтеся, приємно, коли під ногами немає купи проводів, які постійно заважають вам і вашим дітям. Чесно, я не знаю, щоб робив без вай фая, зараз моя доча в свої 9 місяців так і норовить, що то віддерти.

По-друге, тільки завдяки WiFi в одній квартирі тепер можна підключатися до інтернету одночасно з декількох пристроїв. Так, наприклад, дружина читає книгу через інтернет на ноутбуці, коли я включив YouTube на своєму і благополучно дивлюся ролики, а інший комп'ютер в цей час викачує необхідні файли. Також я дуже часто використовую WiFi для входу в інтернет через планшет і стільникові телефони. Погодьтеся, зручно!

Всім завжди зручно, і це, безумовно, тільки плюс! Сьогодні я хочу торкнутися теми, яка цікава багатьом користувачам, адже за замовчуванням при покупці комп'ютера Wi-Fi адаптер не йде в комплекті. Назріває питання, що робити тоді? У нього ж немає вбудованого WiFi адаптера, яким можуть похвалитися всі сучасні мобільні апарати і ноутбуки.

У цій ситуації вам потрібно купити Wi-Fi адаптер. Вони бувають двох типів, які представлені нижче:

ЗовнішніWiFiадаптери.

На вигляд вони виглядають як звичайний USB-накопичувач (в просто народі - флешка), але, як я вже сказав раніше, вміють приймати WiFi-сигнал. Купити таку річ можна навіть за 300-400 рублів, якщо добре пошукати. Підключається до комп'ютера через звичайний USB-роз'єм, або за допомогою USB-кабелю (якщо хочете його розмістити в якомусь конкретному місці), кінець якого вставляється в вищевказаний роз'єм, а другий кінець призначений для вставки флешок, або в нашому випадку - WiFi приймачів .

Внутрішні WiFi адаптери. Щоб підключити до комп'ютера такий пристрій, доведеться трохи розібрати комп'ютер, але підключається він дуже легко, трохи нижче розповім докладніше.

Нам доведеться відкривати системний блок і розмістити його там. Такий різновид приймачів набагато більше за розміром, ніж ті, яких ми обговорювали трохи вище.

Особисто я рекомендую користуватися зовнішніми приймачами, оскільки, початківцю буде менше мороки при підключенні. Якщо ви не боїтеся німого поколупатися в комп'ютері, тоді ніякої різниці немає.

До речі, багато хто запитував, що хочуть пересісти на вай фай, але бояться, що будуть проблеми з інтернетом або при скачуванні файлів швидкість буде нижче. Відповідь - Ні. На Wi-Fi адаптери написана їхня пропускна здатність. Наприклад, ваша швидкість інтернету 1 MB в секунду, а на Wi-Fi написано до 54 MB в секунду. З цих цифр випливає, що ваш інтернет не буде гальмувати, тому що пропускна здатність адаптера на багато вище.

Давайте спочатку підемо від легкого до більш складного, а саме розберемося, як підключити WiFi до комп'ютера на прикладі зовнішнього приймача. Щоб перейти безпосередньо до самої процедури підключення, для початку визначимося з тим, що нам для цього потрібно, приймач сигналу, а також трохи уважності і максимум 20 хвилин вільного часу.

Насамперед підключаємо наш приймач сигналу WiFi до комп'ютера через USB. Пам'ятаємо про те, що я користуюся зовнішнім, якщо у вас внутрішній, то його необхідно підключити безпосередньо до материнської палаті у відповідний роз'єм.

Як бачите, він не зовсім великий, як може декому здатися, при покупці через інтернет. Трохи більше звичайної флешки, хоча є ще менше.

Далі встановлюємо драйвера з диска, які йшли в комплекті. Я не буду загострювати увагу на цьому. Просто дотримуйтесь інструкцій майстра установки, які будуть з'являтися на екрані монітора. Зазвичай, треба вибрати ваш адаптер, так як на диску можуть перебувати драйвера не тільки для вашого вай фая. Під час установки драйвера, може з'явитися попередження, в якому вибираєте «Все одно встановити цей драйвер».

Під час установки драйвера, може з'явитися попередження, в якому вибираєте «Все одно встановити цей драйвер»

Подальші дії виконуєте, керуючись майстром установки. Далі, далі і так далі;).

Щоб обійти різні казуси, які можуть статися при підключенні до інтернету, зайдіть в «Зміна параметрів адаптера» і відключіть всі активні підключення.

Далі зліва, натисніть «Зміна параметрів адаптера».

На скріншоті нижче, ви можете побачити, що я користуюся вай фаем, якої вбудований в ноутбук.

Натискаю на єдине активне підключення «Бездротове мережеве з'єднання» правою кнопкою миші і вибираю «Відключити».

Тепер у мене немає інтернету, але будемо виправляти за допомогою зовнішнього wi-fi адаптера. До речі, моєму wi-fi адаптера не потрібно диска, я просто його підключаю, і він відразу починає працювати.

Отже, підключаю його в USB роз'єм.

Отже, підключаю його в USB роз'єм

Зараз мені треба трохи почекати, після чого в треї мене сповістять, що він встановлений і готовий до роботи. Щоб переконатися що драйвер встановився, натисніть правою кнопкою миші по «Комп'ютер» і виберіть «Властивості».

Щоб переконатися що драйвер встановився, натисніть правою кнопкою миші по «Комп'ютер» і виберіть «Властивості»

Виберіть Диспетчер пристроїв.

Виберіть Диспетчер пристроїв

У вікні, натисніть «Мережеві адаптери», після чого з'явиться список пристроїв. Як ви бачите тут є мій Wi-Fi, модель D-lick Wirelless G DWA-110 USB. Значить установка пройшла успішно, тепер можна користуватися інтернетом.

Значить установка пройшла успішно, тепер можна користуватися інтернетом

Тепер знову заходите в Мережеві підключення і перевіряєте, що дійсно з'явилося ще одне з'єднання. І як видно на скріншоті нижче, я вже підключений до мережі Stiker 2 і в даний момент у мене через це з'єднання надходить інтернет.

І як видно на скріншоті нижче, я вже підключений до мережі Stiker 2 і в даний момент у мене через це з'єднання надходить інтернет

Щоб підключитися до будь-якої мережі, натисніть на значок в треї і виберіть потрібну вам мережу.

Щоб підключитися до будь-якої мережі, натисніть на значок в треї і виберіть потрібну вам мережу

Якщо будуть проблеми з паролем, тоді рекомендую прочитати статтю: « Як дізнатися пароль від Wi Fi ».

Можливо, що під час або після установки драйверів, все буде не так як я говорив. Тоді перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову.

Не міг закінчити статтю на цьому, тому що варто розповісти, як підключити Wi-Fi адаптер НЕ USB-овий.

Ось так він виглядає у мене:

Відкриваємо кришку системного блоку, відкручує антену від адаптера (якщо вона була прикручена) і підключаємо його. Вибачте за бордель, який твориться в ньому, користуюся їм не дуже часто.

Коли підключили саму плату, тепер прикручуємо антену на місце.

В кінцевому підсумку вийде типу такого:

Включаєте комп'ютер і встановлюєте драйвера.

Як бачите, в основному, нічого дуже вже такого складного і страшного тут немає. Якщо коротко, то виходить, що вся послідовність дій полягає в покупці WiFi адаптера, підключенні його до комп'ютера та встановлення драйверів. А вже потім підключаєтеся до потрібного мережі вай фай і користуєтеся їй.

На сьогодні це все. Я сподіваюся, що допоміг вам розібратися в тому, як підключити WiFi до комп'ютера і більше у вас такого питання не виникне. Дякую за увагу і до нових зустрічей!

Пазли 7-го туру:

Відправляємо відповідь СЮДИ

Як підключити Wi Fi до комп'ютера

XXI століття - це століття технологічного прогресу, інтернет став невід'ємною частиною життя більшої частини населення всієї планети. Абсолютно всі прагнуть до того, щоб доступ до Глобальної мережі був максимально зручним і комфортним, звідси й назва нашої сьогоднішньої розмови. Адже, щоб користуватися інтернетом, спочатку треба до нього підключитися, тому треба знати, як підключити WiFi до комп'ютера.

Щоб дізнатися докладніше про Wi - Fi, читайте статтю: « Що таке Wi-Fi ».

Для початку обговоримо, а для чого нам, власне, потрібен цей WiFi? Чи варто його взагалі підключати? І я вам відповім, що варто! WiFi в даний час вирішує відразу кілька проблем. Перша - це, зрозуміло, позбавлення від довгих і вічно заплутуються, мішаються під ногами проводів. Погодьтеся, приємно, коли під ногами немає купи проводів, які постійно заважають вам і вашим дітям. Чесно, я не знаю, щоб робив без вай фая, зараз моя доча в свої 9 місяців так і норовить, що то віддерти.

По-друге, тільки завдяки WiFi в одній квартирі тепер можна підключатися до інтернету одночасно з декількох пристроїв. Так, наприклад, дружина читає книгу через інтернет на ноутбуці, коли я включив YouTube на своєму і благополучно дивлюся ролики, а інший комп'ютер в цей час викачує необхідні файли. Також я дуже часто використовую WiFi для входу в інтернет через планшет і стільникові телефони. Погодьтеся, зручно!

Всім завжди зручно, і це, безумовно, тільки плюс! Сьогодні я хочу торкнутися теми, яка цікава багатьом користувачам, адже за замовчуванням при покупці комп'ютера Wi-Fi адаптер не йде в комплекті. Назріває питання, що робити тоді? У нього ж немає вбудованого WiFi адаптера, яким можуть похвалитися всі сучасні мобільні апарати і ноутбуки.

У цій ситуації вам потрібно купити Wi-Fi адаптер. Вони бувають двох типів, які представлені нижче:

ЗовнішніWiFiадаптери.

На вигляд вони виглядають як звичайний USB-накопичувач (в просто народі - флешка), але, як я вже сказав раніше, вміють приймати WiFi-сигнал. Купити таку річ можна навіть за 300-400 рублів, якщо добре пошукати. Підключається до комп'ютера через звичайний USB-роз'єм, або за допомогою USB-кабелю (якщо хочете його розмістити в якомусь конкретному місці), кінець якого вставляється в вищевказаний роз'єм, а другий кінець призначений для вставки флешок, або в нашому випадку - WiFi приймачів .

Внутрішні WiFi адаптери. Щоб підключити до комп'ютера такий пристрій, доведеться трохи розібрати комп'ютер, але підключається він дуже легко, трохи нижче розповім докладніше.

Нам доведеться відкривати системний блок і розмістити його там. Такий різновид приймачів набагато більше за розміром, ніж ті, яких ми обговорювали трохи вище.

Особисто я рекомендую користуватися зовнішніми приймачами, оскільки, початківцю буде менше мороки при підключенні. Якщо ви не боїтеся німого поколупатися в комп'ютері, тоді ніякої різниці немає.

До речі, багато хто запитував, що хочуть пересісти на вай фай, але бояться, що будуть проблеми з інтернетом або при скачуванні файлів швидкість буде нижче. Відповідь - Ні. На Wi-Fi адаптери написана їхня пропускна здатність. Наприклад, ваша швидкість інтернету 1 MB в секунду, а на Wi-Fi написано до 54 MB в секунду. З цих цифр випливає, що ваш інтернет не буде гальмувати, тому що пропускна здатність адаптера на багато вище.

Давайте спочатку підемо від легкого до більш складного, а саме розберемося, як підключити WiFi до комп'ютера на прикладі зовнішнього приймача. Щоб перейти безпосередньо до самої процедури підключення, для початку визначимося з тим, що нам для цього потрібно, приймач сигналу, а також трохи уважності і максимум 20 хвилин вільного часу.

Насамперед підключаємо наш приймач сигналу WiFi до комп'ютера через USB. Пам'ятаємо про те, що я користуюся зовнішнім, якщо у вас внутрішній, то його необхідно підключити безпосередньо до материнської палаті у відповідний роз'єм.

Як бачите, він не зовсім великий, як може декому здатися, при покупці через інтернет. Трохи більше звичайної флешки, хоча є ще менше.

Далі встановлюємо драйвера з диска, які йшли в комплекті. Я не буду загострювати увагу на цьому. Просто дотримуйтесь інструкцій майстра установки, які будуть з'являтися на екрані монітора. Зазвичай, треба вибрати ваш адаптер, так як на диску можуть перебувати драйвера не тільки для вашого вай фая. Під час установки драйвера, може з'явитися попередження, в якому вибираєте «Все одно встановити цей драйвер».

Під час установки драйвера, може з'явитися попередження, в якому вибираєте «Все одно встановити цей драйвер»

Подальші дії виконуєте, керуючись майстром установки. Далі, далі і так далі;).

Щоб обійти різні казуси, які можуть статися при підключенні до інтернету, зайдіть в «Зміна параметрів адаптера» і відключіть всі активні підключення.

Далі зліва, натисніть «Зміна параметрів адаптера».

На скріншоті нижче, ви можете побачити, що я користуюся вай фаем, якої вбудований в ноутбук.

Натискаю на єдине активне підключення «Бездротове мережеве з'єднання» правою кнопкою миші і вибираю «Відключити».

Тепер у мене немає інтернету, але будемо виправляти за допомогою зовнішнього wi-fi адаптера. До речі, моєму wi-fi адаптера не потрібно диска, я просто його підключаю, і він відразу починає працювати.

Отже, підключаю його в USB роз'єм.

Отже, підключаю його в USB роз'єм

Зараз мені треба трохи почекати, після чого в треї мене сповістять, що він встановлений і готовий до роботи. Щоб переконатися що драйвер встановився, натисніть правою кнопкою миші по «Комп'ютер» і виберіть «Властивості».

Щоб переконатися що драйвер встановився, натисніть правою кнопкою миші по «Комп'ютер» і виберіть «Властивості»

Виберіть Диспетчер пристроїв.

Виберіть Диспетчер пристроїв

У вікні, натисніть «Мережеві адаптери», після чого з'явиться список пристроїв. Як ви бачите тут є мій Wi-Fi, модель D-lick Wirelless G DWA-110 USB. Значить установка пройшла успішно, тепер можна користуватися інтернетом.

Значить установка пройшла успішно, тепер можна користуватися інтернетом

Тепер знову заходите в Мережеві підключення і перевіряєте, що дійсно з'явилося ще одне з'єднання. І як видно на скріншоті нижче, я вже підключений до мережі Stiker 2 і в даний момент у мене через це з'єднання надходить інтернет.

І як видно на скріншоті нижче, я вже підключений до мережі Stiker 2 і в даний момент у мене через це з'єднання надходить інтернет

Щоб підключитися до будь-якої мережі, натисніть на значок в треї і виберіть потрібну вам мережу.

Щоб підключитися до будь-якої мережі, натисніть на значок в треї і виберіть потрібну вам мережу

Якщо будуть проблеми з паролем, тоді рекомендую прочитати статтю: « Як дізнатися пароль від Wi Fi ».

Можливо, що під час або після установки драйверів, все буде не так як я говорив. Тоді перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову.

Не міг закінчити статтю на цьому, тому що варто розповісти, як підключити Wi-Fi адаптер НЕ USB-овий.

Ось так він виглядає у мене:

Відкриваємо кришку системного блоку, відкручує антену від адаптера (якщо вона була прикручена) і підключаємо його. Вибачте за бордель, який твориться в ньому, користуюся їм не дуже часто.

Коли підключили саму плату, тепер прикручуємо антену на місце.

В кінцевому підсумку вийде типу такого:

Включаєте комп'ютер і встановлюєте драйвера.

Як бачите, в основному, нічого дуже вже такого складного і страшного тут немає. Якщо коротко, то виходить, що вся послідовність дій полягає в покупці WiFi адаптера, підключенні його до комп'ютера та встановлення драйверів. А вже потім підключаєтеся до потрібного мережі вай фай і користуєтеся їй.

На сьогодні це все. Я сподіваюся, що допоміг вам розібратися в тому, як підключити WiFi до комп'ютера і більше у вас такого питання не виникне. Дякую за увагу і до нових зустрічей!

Пазли 7-го туру:

Відправляємо відповідь СЮДИ

Як підключити Wi Fi до комп'ютера

XXI століття - це століття технологічного прогресу, інтернет став невід'ємною частиною життя більшої частини населення всієї планети. Абсолютно всі прагнуть до того, щоб доступ до Глобальної мережі був максимально зручним і комфортним, звідси й назва нашої сьогоднішньої розмови. Адже, щоб користуватися інтернетом, спочатку треба до нього підключитися, тому треба знати, як підключити WiFi до комп'ютера.

Щоб дізнатися докладніше про Wi - Fi, читайте статтю: « Що таке Wi-Fi ».

Для початку обговоримо, а для чого нам, власне, потрібен цей WiFi? Чи варто його взагалі підключати? І я вам відповім, що варто! WiFi в даний час вирішує відразу кілька проблем. Перша - це, зрозуміло, позбавлення від довгих і вічно заплутуються, мішаються під ногами проводів. Погодьтеся, приємно, коли під ногами немає купи проводів, які постійно заважають вам і вашим дітям. Чесно, я не знаю, щоб робив без вай фая, зараз моя доча в свої 9 місяців так і норовить, що то віддерти.

По-друге, тільки завдяки WiFi в одній квартирі тепер можна підключатися до інтернету одночасно з декількох пристроїв. Так, наприклад, дружина читає книгу через інтернет на ноутбуці, коли я включив YouTube на своєму і благополучно дивлюся ролики, а інший комп'ютер в цей час викачує необхідні файли. Також я дуже часто використовую WiFi для входу в інтернет через планшет і стільникові телефони. Погодьтеся, зручно!

Всім завжди зручно, і це, безумовно, тільки плюс! Сьогодні я хочу торкнутися теми, яка цікава багатьом користувачам, адже за замовчуванням при покупці комп'ютера Wi-Fi адаптер не йде в комплекті. Назріває питання, що робити тоді? У нього ж немає вбудованого WiFi адаптера, яким можуть похвалитися всі сучасні мобільні апарати і ноутбуки.

У цій ситуації вам потрібно купити Wi-Fi адаптер. Вони бувають двох типів, які представлені нижче:

ЗовнішніWiFiадаптери.

На вигляд вони виглядають як звичайний USB-накопичувач (в просто народі - флешка), але, як я вже сказав раніше, вміють приймати WiFi-сигнал. Купити таку річ можна навіть за 300-400 рублів, якщо добре пошукати. Підключається до комп'ютера через звичайний USB-роз'єм, або за допомогою USB-кабелю (якщо хочете його розмістити в якомусь конкретному місці), кінець якого вставляється в вищевказаний роз'єм, а другий кінець призначений для вставки флешок, або в нашому випадку - WiFi приймачів .

Внутрішні WiFi адаптери. Щоб підключити до комп'ютера такий пристрій, доведеться трохи розібрати комп'ютер, але підключається він дуже легко, трохи нижче розповім докладніше.

Нам доведеться відкривати системний блок і розмістити його там. Такий різновид приймачів набагато більше за розміром, ніж ті, яких ми обговорювали трохи вище.

Особисто я рекомендую користуватися зовнішніми приймачами, оскільки, початківцю буде менше мороки при підключенні. Якщо ви не боїтеся німого поколупатися в комп'ютері, тоді ніякої різниці немає.

До речі, багато хто запитував, що хочуть пересісти на вай фай, але бояться, що будуть проблеми з інтернетом або при скачуванні файлів швидкість буде нижче. Відповідь - Ні. На Wi-Fi адаптери написана їхня пропускна здатність. Наприклад, ваша швидкість інтернету 1 MB в секунду, а на Wi-Fi написано до 54 MB в секунду. З цих цифр випливає, що ваш інтернет не буде гальмувати, тому що пропускна здатність адаптера на багато вище.

Давайте спочатку підемо від легкого до більш складного, а саме розберемося, як підключити WiFi до комп'ютера на прикладі зовнішнього приймача. Щоб перейти безпосередньо до самої процедури підключення, для початку визначимося з тим, що нам для цього потрібно, приймач сигналу, а також трохи уважності і максимум 20 хвилин вільного часу.

Насамперед підключаємо наш приймач сигналу WiFi до комп'ютера через USB. Пам'ятаємо про те, що я користуюся зовнішнім, якщо у вас внутрішній, то його необхідно підключити безпосередньо до материнської палаті у відповідний роз'єм.

Як бачите, він не зовсім великий, як може декому здатися, при покупці через інтернет. Трохи більше звичайної флешки, хоча є ще менше.

Далі встановлюємо драйвера з диска, які йшли в комплекті. Я не буду загострювати увагу на цьому. Просто дотримуйтесь інструкцій майстра установки, які будуть з'являтися на екрані монітора. Зазвичай, треба вибрати ваш адаптер, так як на диску можуть перебувати драйвера не тільки для вашого вай фая. Під час установки драйвера, може з'явитися попередження, в якому вибираєте «Все одно встановити цей драйвер».

Під час установки драйвера, може з'явитися попередження, в якому вибираєте «Все одно встановити цей драйвер»

Подальші дії виконуєте, керуючись майстром установки. Далі, далі і так далі;).

Щоб обійти різні казуси, які можуть статися при підключенні до інтернету, зайдіть в «Зміна параметрів адаптера» і відключіть всі активні підключення.

Далі зліва, натисніть «Зміна параметрів адаптера».

На скріншоті нижче, ви можете побачити, що я користуюся вай фаем, якої вбудований в ноутбук.

Натискаю на єдине активне підключення «Бездротове мережеве з'єднання» правою кнопкою миші і вибираю «Відключити».

Тепер у мене немає інтернету, але будемо виправляти за допомогою зовнішнього wi-fi адаптера. До речі, моєму wi-fi адаптера не потрібно диска, я просто його підключаю, і він відразу починає працювати.

Отже, підключаю його в USB роз'єм.

Отже, підключаю його в USB роз'єм

Зараз мені треба трохи почекати, після чого в треї мене сповістять, що він встановлений і готовий до роботи. Щоб переконатися що драйвер встановився, натисніть правою кнопкою миші по «Комп'ютер» і виберіть «Властивості».

Щоб переконатися що драйвер встановився, натисніть правою кнопкою миші по «Комп'ютер» і виберіть «Властивості»

Виберіть Диспетчер пристроїв.

Виберіть Диспетчер пристроїв

У вікні, натисніть «Мережеві адаптери», після чого з'явиться список пристроїв. Як ви бачите тут є мій Wi-Fi, модель D-lick Wirelless G DWA-110 USB. Значить установка пройшла успішно, тепер можна користуватися інтернетом.

Значить установка пройшла успішно, тепер можна користуватися інтернетом

Тепер знову заходите в Мережеві підключення і перевіряєте, що дійсно з'явилося ще одне з'єднання. І як видно на скріншоті нижче, я вже підключений до мережі Stiker 2 і в даний момент у мене через це з'єднання надходить інтернет.

І як видно на скріншоті нижче, я вже підключений до мережі Stiker 2 і в даний момент у мене через це з'єднання надходить інтернет

Щоб підключитися до будь-якої мережі, натисніть на значок в треї і виберіть потрібну вам мережу.

Щоб підключитися до будь-якої мережі, натисніть на значок в треї і виберіть потрібну вам мережу

Якщо будуть проблеми з паролем, тоді рекомендую прочитати статтю: « Як дізнатися пароль від Wi Fi ».

Можливо, що під час або після установки драйверів, все буде не так як я говорив. Тоді перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову.

Не міг закінчити статтю на цьому, тому що варто розповісти, як підключити Wi-Fi адаптер НЕ USB-овий.

Ось так він виглядає у мене:

Відкриваємо кришку системного блоку, відкручує антену від адаптера (якщо вона була прикручена) і підключаємо його. Вибачте за бордель, який твориться в ньому, користуюся їм не дуже часто.

Коли підключили саму плату, тепер прикручуємо антену на місце.

В кінцевому підсумку вийде типу такого:

Включаєте комп'ютер і встановлюєте драйвера.

Як бачите, в основному, нічого дуже вже такого складного і страшного тут немає. Якщо коротко, то виходить, що вся послідовність дій полягає в покупці WiFi адаптера, підключенні його до комп'ютера та встановлення драйверів. А вже потім підключаєтеся до потрібного мережі вай фай і користуєтеся їй.

На сьогодні це все. Я сподіваюся, що допоміг вам розібратися в тому, як підключити WiFi до комп'ютера і більше у вас такого питання не виникне. Дякую за увагу і до нових зустрічей!

Пазли 7-го туру:

Відправляємо відповідь СЮДИ

Для початку обговоримо, а для чого нам, власне, потрібен цей WiFi?
Чи варто його взагалі підключати?
Назріває питання, що робити тоді?
Для початку обговоримо, а для чого нам, власне, потрібен цей WiFi?
Чи варто його взагалі підключати?
Назріває питання, що робити тоді?
Для початку обговоримо, а для чого нам, власне, потрібен цей WiFi?
Чи варто його взагалі підключати?
Назріває питання, що робити тоді?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: