Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підключити Wi-Fi вдома: що потрібно налаштувати

 1. Як організувати локальну бездротову мережу Розглянемо, як налаштувати локальну мережу через Wi-Fi...

Як організувати локальну бездротову мережу

Розглянемо, як налаштувати локальну мережу через Wi-Fi роутер, на прикладі маршрутизатора D-Link Dir-300. Якщо у вас інша модель, то не варто засмучуватися. Всі вони налаштовуються однаково. Різниця між маршрутизаторами складається лише в оформленні інтерфейсу і назві деяких розділів. В іншому ж суть роботи залишається однаковою для всіх.

Отже, слід увімкнути маршрутизатор і дочекайтеся, коли він завантажиться. Після цього ви можете підключатися до нього по Wi-Fi або через кабель, який додається до пристрою. Далі відкриваємо улюблений браузер і в адресному рядку вводимо IP-адресу роутера. Він зазначений на заводській наклейці, яка наклеєна на самому пристрої (просто уважно огляньте його з усіх боків). На цій же наклейці ви знайдете інформацію про логін та пароль для входу в меню параметрів.

Якщо наклейка відсутня або стерлася, то ви можете дізнатися всі необхідні дані в інструкції. Якщо жоден з варіантів вам не підходить, то після підключення до роутера запускаємо командний рядок і прописуємо в ній таку команду: ipconfig і натискаємо «Enter». Залишилося тільки знайти рядок «Основний шлюз» - це і буде адресою вашого роутера. Як правило, на T-Link і D-Link використовується ось такий IP-адреса: 192.168.0.1. Іноді зустрічаються маршрутизатори з наступним адресою: 192.168.1.1.

Отже, прописуємо вже відомий нам IP-адресу в браузері і натискаємо «Enter». Тепер система просить ввести пароль і логін для входу в меню параметрів. За замовчуванням в переважній більшості випадків використовуються наступні дані: логін - admin, пароль - admin.

Все, тепер ви в меню налаштувань роутера. Як вже говорилося вище, для створення локальної мережі особливо налаштовувати нічого не потрібно. Ви можете просто ввести, а також убезпечити її, придумавши складний пароль. Для цього перейдіть в розділ «Wi-Fi».

В основних налаштуваннях ви зможете ввести назву роутера. Для цього знайдіть рядок «SSID» (або ім'я користувача) і введіть в неї будь-яку вподобану вам.

Для цього знайдіть рядок «SSID» (або ім'я користувача) і введіть в неї будь-яку вподобану вам

Тепер переходимо в категорію «Налаштування безпеки». Тут ви зможете встановити тип шифрування в рядку «Мережева аутентифікація».

Трохи нижче ви побачите рядок «Ключ шифрування PSK». Це пароль для підключення до мережі. Ви можете ввести тут абсолютно будь-який пароль на ваш розсуд. Головне, потім не забути його, так як без цього ключа ви не зможете підключитися до Wi-Fi.

Звичайно, є ще купа налаштувань, але, як правило, ними ніхто не користується, так як для нормальної роботи мережі достатньо вказати назву і. Тепер ви знаєте, як встановити Wi-Fi вдома самому.

Але, якщо у вас є кабельний інтернет, ви можете підключити його до роутера. Це дозволить роздавати інтернет по Wi-Fi. Звичайно, це підключення також вимагає окремої настройки.

Налаштування WAN в маршрутизаторі

WAN - це глобальна обчислювальна мережа. Попросту кажучи - це інтернет. Якщо в квартиру (будинок) прокладений інтернет-кабель від провайдера, то ви можете підключити його до WAN-порту роутера (інтерфейс RJ-45). Звичайно, в даному маршрутизаторі також буде потрібно ввести певні настройки. Для цього перейдіть в розділ «Мережа» в настройках роутера. Далі переходимо в підкаталог «WAN».

Нижче натисніть кнопку «Додати». У рядку «Тип з'єднання» потрібно вказати той тип підключення, який надає ваш провайдер. Це можуть бути на вибір три варіанти:

 1. PPPoE - це підключення до інтернету за допомогою унікального логіна і пароля, який видає провайдер при підключенні.
 2. Статичний IP - в цьому випадку вам доведеться вручну вводити параметри мережі. Тобто провайдер видає вам певні мережеві настройки, які ви повинні вводити при налаштуванні підключення. Ці дані зазвичай вказані в контракті, укладеному з провайдером. Але ви можете зателефонувати в службу підтримки клієнтів і дізнатися у оператора всі необхідні дані.
 3. Динамічний IP - цей варіант встановлює параметри мережі автоматично. Він працює тільки в тому випадку, якщо провайдер надає такі послуги і підтримує технологію підключення клієнтів по MAC-адресу. Тобто замість логіна і пароля використовується унікальний номер - MAC-адресу вашої мережевої карти (або роутера).

Як правило, в переважній більшості випадків використовується перший варіант - PPPoE-з'єднання за допомогою логіна і пароля клієнта. Тому в рядку «Тип з'єднання» встановлюємо значення «PPPoE».

Нижче відкриються додаткові налаштування. Нас цікавить розділ «PPP». У ньому потрібно заповнити тільки три рядки:

 • «Ім'я користувача» - тут потрібно вказати логін, який вам присвоїв провайдер.
 • «Пароль» - введіть пароль, який вам призначив провайдер.
 • «Підтвердження пароля» - тут потрібно ще раз ввести пароль.

Якщо вам надається послуга IPTV, і ви будете дивитися ТБ на комп'ютері або на телевізорі з Wi-Fi адаптером, то встановіть галочку в рядку «IGMP». Після цього натискаємо «Застосувати» і перезавантажуємо роутер.

На цьому настройка роутера завершена. Всі підключені до нього пристрої будуть мати вихід в глобальну павутину. При цьому всі вони будуть складатися в одній домашній групі. Завдяки цьому ви зможете передавати між пристроями в групі інформацію, перекидати файли і так далі. Для цього потрібно просто налаштувати загальний доступ і відкрити доступ до потрібних ресурсів.

Ось, тепер ви знаєте, як провести Wi-Fi в квартиру. Однак є й інші варіанти.

Наприклад, якщо у вас є ноутбук, то ви можете роздати Wi-Fi з нього. Більш того, якщо підключити ноутбук до інтернету, то ваша віртуальна мережа буде мати вихід в інтернет. Найпростіший спосіб організувати роздачу Wi-Fi на ноутбуці - це використання програми Virtual Router Plus.

Програма безкоштовна і дуже проста у використанні. Думаю, ви розберетеся з її настройками. Більш докладно про те, як роздавати Wi-Fi з ноутбука, ви зможете дізнатися з.

Також ви можете роздавати через Wi-Fi зі смартфона мобільний інтернет. Для цього потрібно просто підключитися до 2G або 3G мережі на телефоні і в налаштуваннях Wi-Fi активувати функцію «Мобільна точка доступу». Детальніше про це ви зможете дізнатися.

Детальніше про це ви зможете дізнатися

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: