Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як просто налаштувати Wi-Fi роутер з планшета або телефону?

 1. Налагодження роутера без стаціонарного комп'ютера, але за допомогою телефону або планшета
 2. У разі вдалого підключення
 3. Установка параметрів в момент настройки роутера

Як налаштувати Wi-Fi роутер з планшета або телефону? При наявності ПК або нетбука будинку, з настройками пристрою такого як роутер не повинно виникати ніяких питань. Все що потрібно це придбати, встановити, підключити, налаштувати і вже можна користуватися. З іншого боку, виникають питання у користувачів планшетів або телефонів, у яких немає комп'ютера і навіть ноутбука, а бажання користуватися бездротовим і недорогим інтернетом дуже велике. Якщо гаджет вже є, тоді потрібно придбати Wi-Fi роутер і налаштувати його, а прості і стандартні настройки роутера, допоможуть зайти в інтернет навіть з телевізора.

Якщо гаджет вже є, тоді потрібно придбати Wi-Fi роутер і налаштувати його, а прості і стандартні настройки роутера, допоможуть зайти в інтернет навіть з телевізора

Зміст статті

Навіть через брак комп'ютерної техніки налаштувати роутер сьогодні можна легко і швидко за допомогою телефону або будь-якого іншого гаджета. Найголовніша вимога до гаджетам щоб вони мали можливість підключатися до мережі по Wi-Fi. Такими можливостями зараз наділені планшети і смартфони, що працюють на операційних системах Android і iOS. Якщо є вибір, то наладку краще проводити за допомогою планшета, просто тому, що там побільше дозвіл екрана, що набагато зручніше.

Якщо говорити про сам процес налаштування, то він аналогічний діям проводяться з комп'ютера. Відмінністю при налаштуванні буде саме підключення і ще кілька нюансів, про які будемо писати нижче. Найголовніше провести інтернет в будинок або квартиру і придбати роутер.

Налагодження роутера без стаціонарного комп'ютера, але за допомогою телефону або планшета

Першим кроком в налаштуванні буде підключення роутера і його підготовка. Підключаємо роутер до електромережі, і в потрібний роз'єм встромляємо кабель, який відповідає за підключення до інтернет провайдеру. Тут можна детально прочитати підключення роутера на прикладі Tp-Link . Не залежно від марки і виробника маршрутизатора, його потрібно обов'язково підключити до мережі і до інтернету. Якщо є зовнішні, знімні антени їх важливо підключити до пристрою.

Після запуску пристрою, роутер почне відразу підключатися до інтернету і автоматично роздавати його по бездротовій мережі Wi-Fi. Якщо роутер підключений вперше, то в списку підключень він матиме стандартне ім'я, зазвичай це назва роутера. Мережею вже можна буде користуватися, але вона буде незахищена паролем.

Корисна інформація:

Змінене ім'я роутера і захист мережі паролем означає, що маршрутизатором користувалися раніше, тому потрібно провести скидання налаштувань. Для цього є спеціальна кнопка (RESET), що знаходиться зазвичай на задній панелі пристрою. Подивіться інформацію по скидання налаштувань на прикладі Tp-Link тут.

Далі необхідно взяти смартфон або планшет, зайти в меню налаштувань і вибрати мережу Wi-Fi. Якщо список складається з декількох мереж, тоді необхідно вибрати саме свою і підключитися до неї простим натисканням. При підключенні до обраної мережі, не повинно бути запрашіванія пароля, якщо пароль все-таки потрібен для підключення, робимо повторний скидання налаштувань, так як робили вище. Деякі моделі роутера програмують з паролем у вигляді коду, якій вказано на самому пристрої знизу.

У разі вдалого підключення

Якщо підключитися до мережі вийшло, на гаджеті запускайте будь-який з браузерів, яким зазвичай користуєтеся і для подальшої настройки в командному рядку набирайте 192.168.1.1 або http://192.168.0.1/ і натисніть перейти. Адреса моделі роутера зазвичай прописується на наклейці пристрою на нижній частині.

При цьому можна відразу потрапити в налаштування роутера або ж після введення імені користувача і пароля - це повністю залежить від моделі маршрутизатора. Якщо пароль і ім'я все-таки запитує, вводимо в дві графи одне і те ж слово - admin. Після повинно вже пустити в настройки. Для більш детального огляду подібних дій можна подивитися інструкцію по входу в настройки маршрутизаторів . За цим посиланням є універсальна інструкція, що підійде для будь-якої моделі роутерів.

Після правильно виконаних дій на планшеті (смартфоні), доступ до налаштувань мережі та панелі управління повинен відкритися.

Наочні настройки роутера моделі Asus з планшета:

Далі проводяться звичайні, стандартні дії. Якщо подібні функції з налагодження проводите вперше, або виникають питання, що стосуються інструкції, тоді знайдіть на нашому сайті розділ «настройка роутера».

Установка параметрів в момент настройки роутера

Щоб налаштувати доступ і захистити Wi-Fi паролем, потрібно змінити різні параметри:

 1. Найголовнішими даними для зміни вважаються логін і пароль мережі.
 2. Після зміни імені та пароля, збереження даних і перезавантаження роутера, часто виникають проблеми з доступом до мережі з планшета або смартфона (гаджета з якого проводиться налагодження пристрою). Але для цього досить ввести вже змінені дані (ім'я та пароль) на планшеті вручну.
 3. Якщо доступ до таких дій не відкривається, тоді видаляєте зі списку наявну мережу і після підключаєтеся до неї заново. Такі дії допомагають якщо з'являються повідомлення при підключенні у вигляді - «не вдалося підключитися». З iPad, або iPhone можна просто натиснути на недоступну мережу і вибрати «забути цю мережу».

Телефони, що працюють на Android, будуть викидати меню з пропозицією «Видалити мережу» після натискання на обрану мережу в списку.

 1. Після видалення мережі, щоб розпочати пошук наявних доступів до мережі і знайдіть в списку свою. Натисніть на неї і введіть раніше встановлені ім'я і пароль.

При кожній зміні імені, пароля або інших параметрів доступу до мережі, такі ж зміни слід запроваджувати і на інших пристроях які будуть використовувати мережу для входу в інтернет.

Налагодження маршрутизатора такий же легкий і стандартний процес, як і настройка за допомогою стаціонарного комп'ютера.

Дипломований спеціаліст з безпеки комп'ютерних мереж. Навички маршрутизації, створення складних схем покриття мережею, в тому числі безшовний Wi-Fi.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: