Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi? докладна інструкція

 1. Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi? докладна інструкція Windows може перетворити Ваш комп'ютер...
 2. Роздаємо інтернет через Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера в Windows 8
 3. Роздача інтернету через Wi-Fi в Windows 7
 4. Роздаємо провідний Інтернет через додаток
 5. Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi? докладна інструкція
 6. Як роздати інтернет з Windows 10
 7. Роздаємо інтернет через Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера в Windows 8
 8. Роздача інтернету через Wi-Fi в Windows 7
 9. Роздаємо провідний Інтернет через додаток
 10. Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi? докладна інструкція
 11. Як роздати інтернет з Windows 10
 12. Роздаємо інтернет через Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера в Windows 8
 13. Роздача інтернету через Wi-Fi в Windows 7
 14. Роздаємо провідний Інтернет через додаток

Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi? докладна інструкція

Windows може перетворити Ваш комп'ютер або ноутбук в бездротову точку доступу, якщо дозволити йому роздати інтернет по Wi-Fi. Налаштувати роздачу інтернету на Windows 7, 8 і 10 дещо відрізняється між собою. Тому для установки роздачі інтернету через Wi-Fi розглянемо для кожної операційної системи Windows окрему інструкцію. Поїхали.

Можливість спільного використання проводового підключення до інтернету Вашого комп'ютера або ноутбука для підключення бездротових пристроїв доступна в Windows 7, 8 і 10 без установки додаткових компонентов.Создавать подібні з'єднання, що є прикладом тимчасових мереж, простіше простого. Взагалі класичним прикладом тимчасової мережі є мережа виду комп'ютер - комутатор - комп'ютер, причому що комп'ютери є однакові права в цій мережі. А в нашому випадку бездротової мережевий інтерфейс Wi-Fi буде відповідати за роль комутатора.

Зверніть увагу, при налаштуванні тимчасової мережі за допомогою Wi-Fi адаптера Вашого комп'ютера на роздачу інтернету по Wi-Fi, поточний Wi-Fi з'єднання, якщо воно є, буде відключено. Так як Wi-Fi адаптер буде задіяний на роздачу інтернету і приймати його він уже не зможе.

Хочу повідомити, що тут не наводжу яким чином після всіх налаштувань знайти вийшла точку доступу на смартфоні або ноутбуці і підключитися до неї. В силу розквіту ринку смартфонів думаю, що підключитися до Wi-Fi мережі вміє кожен.

Як роздати інтернет з Windows 10

Якщо ви використовуєте Windows 10 з Ювілейним оновленням (Update Anniversary) v1607, то Вам пощастило. За допомогою цього оновлення Windows тепер має простий спосіб, який можна використовувати, щоб роздати інтернет з windows 10 і перетворити будь-який ПК з Wi-Fi в точку доступу. Причому не має значення чи є підключення до Інтернету, яким Ви хочете поділитися, дротових або бездротових.

1. Запустіть Параметри будь-яким зручним для Вас способом: натиснувши 1 + I на клавіатурі, через меню ПУСК натиснувши на іконку . На головній сторінці налаштувань, натисніть кнопку Мережа та Інтернет.

2. Далі з правкою боку перейдіть в розділ Мобільний хот-спот і там дозвольте використання інтернет-з'єднання, включивши перемикач.

3. Далі, якщо хочете, можете задати власне ім'я мережі і пароль. Для цього натисніть на кнопку Змінити.

4. У вікні зміни відомостей про мережі задайте ім'я мережі і введіть свій пароль, що складається з не менше 8 символів.

Ось і все що потрібно зробити в Windows 10, щоб роздати Інтернет з комп'ютера по Wi-Fi. Це одна з кращих особливостей ювілейного поновлення Windows 10.

Роздаємо інтернет через Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера в Windows 8

На жаль, Windows 8 не володіє графічним інтерфейсом для налаштування тимчасової мережі, тому скористаємося на деяких етапах по налаштування інтернету через Wi-Fi командним рядком.

Потрібно сказати що цей спосіб роздачі інтернету через Wi-Fi, описаний для Windows8, без будь-яких доповнень підходить і для Windows 7. Всі кроки повністю ідентичні.

1. Відкрийте Мережеві підключення зручним для Вас способом, наприклад, натиснувши на клавіатурі комбінацію 1 + R і набравши у вікні Виконати команду ncpa.cpl, натисніть кнопку ОК.

2. Далі в вікні Мережні підключення натисніть правкою кнопкою миші на Вашому бездротовому з'єднанню (За замовчуванням мережевий адаптер називається Бездротова мережа) і виберіть Властивості.

Далі в вікні Мережні підключення натисніть правкою кнопкою миші на Вашому бездротовому з'єднанню (За замовчуванням мережевий адаптер називається Бездротова мережа) і виберіть Властивості

3. Перейдіть на вкладку Доступ і включіть параметр Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера. Якщо другий параметр Дозволити іншим користувачам мережі управління загальним доступом до підключення до Інтернету. Потім натисніть кнопку OK.

Потім натисніть кнопку OK

4. Далі потрібно запустити командний рядок з правами адміністратора. Відкрийте меню ПУСК і введіть cmd. У результатах пошуку на рядку Командний рядок натисніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню Запуск від імені адміністратора.

У результатах пошуку на рядку Командний рядок натисніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню Запуск від імені адміністратора

5. У командному рядку з привілеями адміністратора введіть:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "<SSID>" key = "<PASSWORD>"

Де <SSID> це ім'я Вашої мережі і <PASSWORD> пароль для підключення до мережі, який потрібно буде вводити, щоб з'єднатися с.точкой доступу. При цьому підключення буде здійснюватися на основі шифрування WPA2-PSK (AES).

При цьому підключення буде здійснюватися на основі шифрування WPA2-PSK (AES)

6. Далі, введіть команду початку трансляції:

netsh wlan start hostednetwork

З цього моменту Ваш комп'ютер або ноутбук вже готові роздати інтернет через Wi-Fi.

7. У будь-який час Ви можете подивитися інформацію про підключення, де можна дізнатися про те, який канал використовує Ваше з'єднання, ім'я точки доступу, тип аутентифікації, тип Wi-Fi і кількість клієнтів, підключених до мережі.

netsh wlan show hostednetwork

8. Зупинити трансляцію роздачі Wi-Fi інтернету можна за допомогою такої команди:

netsh wlan stop hostednetwork

Роздача інтернету через Wi-Fi в Windows 7

Як вже було сказано раніше, налаштувати роздачу інтернету можна способом, який підходить для Windows 8. Але ми розглянемо використання мережі комп'ютер-комп'ютер (Ad-hoc), щоб роздати інтернет по Wi-Fi. Цей спосіб цікавий тим, що не потрібно використовувати командний рядок для встановлення роздачі.

1. Відкрийте в Панелі управління Центр управління мережами і загальним доступом. У розділі Зміна мережевих параметрів натисніть на Налаштування нового підключення або мережі.

У розділі Зміна мережевих параметрів натисніть на Налаштування нового підключення або мережі

2. Потім у вікні, вибираємо Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер і натискаємо Далі.

Потім у вікні, вибираємо Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер і натискаємо Далі

3. Далі заповнюємо три параметра:

 • Ім'я мережі - придумуємо на свій смак;
 • Тип безпеки - вибираємо WPA2-ptrsonal;
 • Ключ безпеки - задаємо пароль, який необхідно буде вводити, щоб підключитися до мережі.

Нижче ставимо галку Зберегти параметри цієї мережі і натискаємо Далі.

4. Система автоматично налаштує роздачу інтернету через WiFi і покаже вікно готовності підключення до мережі WiFi з зазначеними параметрами. У вікні натисніть Увімкнути загальний доступ до підключення до Інтернету.

Роздаємо провідний Інтернет через додаток

Якщо перераховані вище способи Вам не підходять або є інша причина, поділитися проводовим підключенням до Інтернету в Windows 8 або 7 з іншими бездротовими пристроями можна, використовуючи сторонні додатки. Я рекомендую спробувати безкоштовний додаток з відкритим вихідним кодом Virtual Router .

Встановлюємо, запускаємо, вказуємо ім'я мережі (SSID), задаємо бажаний пароль, і вибираємо наше бездротової з'єднання, яке хочемо роздати. Натискаємо кнопку Start Virtual Router, і готово. Нижче ви можете побачити список підключених пристроїв. Простіше просто нікуди.

Налаштування роздачі Інтернету через Wi-Fi може для когось здатися важким заняттям, але насправді в цьому не так вже й складно. Все залежить від того, скільки разів Windows Ви використовуєте. Крім того завжди можна використовувати додаток стороннього виробника, робота з яким зводиться до ще більш простому способу зробити зі свого комп'ютера або ноутбука точку доступу.

Тепер Ви завжди зможете використовуючи цю статтю роздати свій Інтернет канал по Wi-Fi, навіть якщо під рукою не виявиться Wi-Fi роутера.

Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi? докладна інструкція

Windows може перетворити Ваш комп'ютер або ноутбук в бездротову точку доступу, якщо дозволити йому роздати інтернет по Wi-Fi. Налаштувати роздачу інтернету на Windows 7, 8 і 10 дещо відрізняється між собою. Тому для установки роздачі інтернету через Wi-Fi розглянемо для кожної операційної системи Windows окрему інструкцію. Поїхали.

Можливість спільного використання проводового підключення до інтернету Вашого комп'ютера або ноутбука для підключення бездротових пристроїв доступна в Windows 7, 8 і 10 без установки додаткових компонентов.Создавать подібні з'єднання, що є прикладом тимчасових мереж, простіше простого. Взагалі класичним прикладом тимчасової мережі є мережа виду комп'ютер - комутатор - комп'ютер, причому що комп'ютери є однакові права в цій мережі. А в нашому випадку бездротової мережевий інтерфейс Wi-Fi буде відповідати за роль комутатора.

Зверніть увагу, при налаштуванні тимчасової мережі за допомогою Wi-Fi адаптера Вашого комп'ютера на роздачу інтернету по Wi-Fi, поточний Wi-Fi з'єднання, якщо воно є, буде відключено. Так як Wi-Fi адаптер буде задіяний на роздачу інтернету і приймати його він уже не зможе.

Хочу повідомити, що тут не наводжу яким чином після всіх налаштувань знайти вийшла точку доступу на смартфоні або ноутбуці і підключитися до неї. В силу розквіту ринку смартфонів думаю, що підключитися до Wi-Fi мережі вміє кожен.

Як роздати інтернет з Windows 10

Якщо ви використовуєте Windows 10 з Ювілейним оновленням (Update Anniversary) v1607, то Вам пощастило. За допомогою цього оновлення Windows тепер має простий спосіб, який можна використовувати, щоб роздати інтернет з windows 10 і перетворити будь-який ПК з Wi-Fi в точку доступу. Причому не має значення чи є підключення до Інтернету, яким Ви хочете поділитися, дротових або бездротових.

1. Запустіть Параметри будь-яким зручним для Вас способом: натиснувши 1 + I на клавіатурі, через меню ПУСК натиснувши на іконку . На головній сторінці налаштувань, натисніть кнопку Мережа та Інтернет.

2. Далі з правкою боку перейдіть в розділ Мобільний хот-спот і там дозвольте використання інтернет-з'єднання, включивши перемикач.

3. Далі, якщо хочете, можете задати власне ім'я мережі і пароль. Для цього натисніть на кнопку Змінити.

4. У вікні зміни відомостей про мережі задайте ім'я мережі і введіть свій пароль, що складається з не менше 8 символів.

Ось і все що потрібно зробити в Windows 10, щоб роздати Інтернет з комп'ютера по Wi-Fi. Це одна з кращих особливостей ювілейного поновлення Windows 10.

Роздаємо інтернет через Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера в Windows 8

На жаль, Windows 8 не володіє графічним інтерфейсом для налаштування тимчасової мережі, тому скористаємося на деяких етапах по налаштування інтернету через Wi-Fi командним рядком.

Потрібно сказати що цей спосіб роздачі інтернету через Wi-Fi, описаний для Windows8, без будь-яких доповнень підходить і для Windows 7. Всі кроки повністю ідентичні.

1. Відкрийте Мережеві підключення зручним для Вас способом, наприклад, натиснувши на клавіатурі комбінацію 1 + R і набравши у вікні Виконати команду ncpa.cpl, натисніть кнопку ОК.

2. Далі в вікні Мережні підключення натисніть правкою кнопкою миші на Вашому бездротовому з'єднанню (За замовчуванням мережевий адаптер називається Бездротова мережа) і виберіть Властивості.

Далі в вікні Мережні підключення натисніть правкою кнопкою миші на Вашому бездротовому з'єднанню (За замовчуванням мережевий адаптер називається Бездротова мережа) і виберіть Властивості

3. Перейдіть на вкладку Доступ і включіть параметр Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера. Якщо другий параметр Дозволити іншим користувачам мережі управління загальним доступом до підключення до Інтернету. Потім натисніть кнопку OK.

Потім натисніть кнопку OK

4. Далі потрібно запустити командний рядок з правами адміністратора. Відкрийте меню ПУСК і введіть cmd. У результатах пошуку на рядку Командний рядок натисніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню Запуск від імені адміністратора.

У результатах пошуку на рядку Командний рядок натисніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню Запуск від імені адміністратора

5. У командному рядку з привілеями адміністратора введіть:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "<SSID>" key = "<PASSWORD>"

Де <SSID> це ім'я Вашої мережі і <PASSWORD> пароль для підключення до мережі, який потрібно буде вводити, щоб з'єднатися с.точкой доступу. При цьому підключення буде здійснюватися на основі шифрування WPA2-PSK (AES).

При цьому підключення буде здійснюватися на основі шифрування WPA2-PSK (AES)

6. Далі, введіть команду початку трансляції:

netsh wlan start hostednetwork

З цього моменту Ваш комп'ютер або ноутбук вже готові роздати інтернет через Wi-Fi.

7. У будь-який час Ви можете подивитися інформацію про підключення, де можна дізнатися про те, який канал використовує Ваше з'єднання, ім'я точки доступу, тип аутентифікації, тип Wi-Fi і кількість клієнтів, підключених до мережі.

netsh wlan show hostednetwork

8. Зупинити трансляцію роздачі Wi-Fi інтернету можна за допомогою такої команди:

netsh wlan stop hostednetwork

Роздача інтернету через Wi-Fi в Windows 7

Як вже було сказано раніше, налаштувати роздачу інтернету можна способом, який підходить для Windows 8. Але ми розглянемо використання мережі комп'ютер-комп'ютер (Ad-hoc), щоб роздати інтернет по Wi-Fi. Цей спосіб цікавий тим, що не потрібно використовувати командний рядок для встановлення роздачі.

1. Відкрийте в Панелі управління Центр управління мережами і загальним доступом. У розділі Зміна мережевих параметрів натисніть на Налаштування нового підключення або мережі.

У розділі Зміна мережевих параметрів натисніть на Налаштування нового підключення або мережі

2. Потім у вікні, вибираємо Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер і натискаємо Далі.

Потім у вікні, вибираємо Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер і натискаємо Далі

3. Далі заповнюємо три параметра:

 • Ім'я мережі - придумуємо на свій смак;
 • Тип безпеки - вибираємо WPA2-ptrsonal;
 • Ключ безпеки - задаємо пароль, який необхідно буде вводити, щоб підключитися до мережі.

Нижче ставимо галку Зберегти параметри цієї мережі і натискаємо Далі.

4. Система автоматично налаштує роздачу інтернету через WiFi і покаже вікно готовності підключення до мережі WiFi з зазначеними параметрами. У вікні натисніть Увімкнути загальний доступ до підключення до Інтернету.

Роздаємо провідний Інтернет через додаток

Якщо перераховані вище способи Вам не підходять або є інша причина, поділитися проводовим підключенням до Інтернету в Windows 8 або 7 з іншими бездротовими пристроями можна, використовуючи сторонні додатки. Я рекомендую спробувати безкоштовний додаток з відкритим вихідним кодом Virtual Router .

Встановлюємо, запускаємо, вказуємо ім'я мережі (SSID), задаємо бажаний пароль, і вибираємо наше бездротової з'єднання, яке хочемо роздати. Натискаємо кнопку Start Virtual Router, і готово. Нижче ви можете побачити список підключених пристроїв. Простіше просто нікуди.

Налаштування роздачі Інтернету через Wi-Fi може для когось здатися важким заняттям, але насправді в цьому не так вже й складно. Все залежить від того, скільки разів Windows Ви використовуєте. Крім того завжди можна використовувати додаток стороннього виробника, робота з яким зводиться до ще більш простому способу зробити зі свого комп'ютера або ноутбука точку доступу.

Тепер Ви завжди зможете використовуючи цю статтю роздати свій Інтернет канал по Wi-Fi, навіть якщо під рукою не виявиться Wi-Fi роутера.

Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi? докладна інструкція

Windows може перетворити Ваш комп'ютер або ноутбук в бездротову точку доступу, якщо дозволити йому роздати інтернет по Wi-Fi. Налаштувати роздачу інтернету на Windows 7, 8 і 10 дещо відрізняється між собою. Тому для установки роздачі інтернету через Wi-Fi розглянемо для кожної операційної системи Windows окрему інструкцію. Поїхали.

Можливість спільного використання проводового підключення до інтернету Вашого комп'ютера або ноутбука для підключення бездротових пристроїв доступна в Windows 7, 8 і 10 без установки додаткових компонентов.Создавать подібні з'єднання, що є прикладом тимчасових мереж, простіше простого. Взагалі класичним прикладом тимчасової мережі є мережа виду комп'ютер - комутатор - комп'ютер, причому що комп'ютери є однакові права в цій мережі. А в нашому випадку бездротової мережевий інтерфейс Wi-Fi буде відповідати за роль комутатора.

Зверніть увагу, при налаштуванні тимчасової мережі за допомогою Wi-Fi адаптера Вашого комп'ютера на роздачу інтернету по Wi-Fi, поточний Wi-Fi з'єднання, якщо воно є, буде відключено. Так як Wi-Fi адаптер буде задіяний на роздачу інтернету і приймати його він уже не зможе.

Хочу повідомити, що тут не наводжу яким чином після всіх налаштувань знайти вийшла точку доступу на смартфоні або ноутбуці і підключитися до неї. В силу розквіту ринку смартфонів думаю, що підключитися до Wi-Fi мережі вміє кожен.

Як роздати інтернет з Windows 10

Якщо ви використовуєте Windows 10 з Ювілейним оновленням (Update Anniversary) v1607, то Вам пощастило. За допомогою цього оновлення Windows тепер має простий спосіб, який можна використовувати, щоб роздати інтернет з windows 10 і перетворити будь-який ПК з Wi-Fi в точку доступу. Причому не має значення чи є підключення до Інтернету, яким Ви хочете поділитися, дротових або бездротових.

1. Запустіть Параметри будь-яким зручним для Вас способом: натиснувши 1 + I на клавіатурі, через меню ПУСК натиснувши на іконку . На головній сторінці налаштувань, натисніть кнопку Мережа та Інтернет.

2. Далі з правкою боку перейдіть в розділ Мобільний хот-спот і там дозвольте використання інтернет-з'єднання, включивши перемикач.

3. Далі, якщо хочете, можете задати власне ім'я мережі і пароль. Для цього натисніть на кнопку Змінити.

4. У вікні зміни відомостей про мережі задайте ім'я мережі і введіть свій пароль, що складається з не менше 8 символів.

Ось і все що потрібно зробити в Windows 10, щоб роздати Інтернет з комп'ютера по Wi-Fi. Це одна з кращих особливостей ювілейного поновлення Windows 10.

Роздаємо інтернет через Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера в Windows 8

На жаль, Windows 8 не володіє графічним інтерфейсом для налаштування тимчасової мережі, тому скористаємося на деяких етапах по налаштування інтернету через Wi-Fi командним рядком.

Потрібно сказати що цей спосіб роздачі інтернету через Wi-Fi, описаний для Windows8, без будь-яких доповнень підходить і для Windows 7. Всі кроки повністю ідентичні.

1. Відкрийте Мережеві підключення зручним для Вас способом, наприклад, натиснувши на клавіатурі комбінацію 1 + R і набравши у вікні Виконати команду ncpa.cpl, натисніть кнопку ОК.

2. Далі в вікні Мережні підключення натисніть правкою кнопкою миші на Вашому бездротовому з'єднанню (За замовчуванням мережевий адаптер називається Бездротова мережа) і виберіть Властивості.

Далі в вікні Мережні підключення натисніть правкою кнопкою миші на Вашому бездротовому з'єднанню (За замовчуванням мережевий адаптер називається Бездротова мережа) і виберіть Властивості

3. Перейдіть на вкладку Доступ і включіть параметр Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера. Якщо другий параметр Дозволити іншим користувачам мережі управління загальним доступом до підключення до Інтернету. Потім натисніть кнопку OK.

Потім натисніть кнопку OK

4. Далі потрібно запустити командний рядок з правами адміністратора. Відкрийте меню ПУСК і введіть cmd. У результатах пошуку на рядку Командний рядок натисніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню Запуск від імені адміністратора.

У результатах пошуку на рядку Командний рядок натисніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню Запуск від імені адміністратора

5. У командному рядку з привілеями адміністратора введіть:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "<SSID>" key = "<PASSWORD>"

Де <SSID> це ім'я Вашої мережі і <PASSWORD> пароль для підключення до мережі, який потрібно буде вводити, щоб з'єднатися с.точкой доступу. При цьому підключення буде здійснюватися на основі шифрування WPA2-PSK (AES).

При цьому підключення буде здійснюватися на основі шифрування WPA2-PSK (AES)

6. Далі, введіть команду початку трансляції:

netsh wlan start hostednetwork

З цього моменту Ваш комп'ютер або ноутбук вже готові роздати інтернет через Wi-Fi.

7. У будь-який час Ви можете подивитися інформацію про підключення, де можна дізнатися про те, який канал використовує Ваше з'єднання, ім'я точки доступу, тип аутентифікації, тип Wi-Fi і кількість клієнтів, підключених до мережі.

netsh wlan show hostednetwork

8. Зупинити трансляцію роздачі Wi-Fi інтернету можна за допомогою такої команди:

netsh wlan stop hostednetwork

Роздача інтернету через Wi-Fi в Windows 7

Як вже було сказано раніше, налаштувати роздачу інтернету можна способом, який підходить для Windows 8. Але ми розглянемо використання мережі комп'ютер-комп'ютер (Ad-hoc), щоб роздати інтернет по Wi-Fi. Цей спосіб цікавий тим, що не потрібно використовувати командний рядок для встановлення роздачі.

1. Відкрийте в Панелі управління Центр управління мережами і загальним доступом. У розділі Зміна мережевих параметрів натисніть на Налаштування нового підключення або мережі.

У розділі Зміна мережевих параметрів натисніть на Налаштування нового підключення або мережі

2. Потім у вікні, вибираємо Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер і натискаємо Далі.

Потім у вікні, вибираємо Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер і натискаємо Далі

3. Далі заповнюємо три параметра:

 • Ім'я мережі - придумуємо на свій смак;
 • Тип безпеки - вибираємо WPA2-ptrsonal;
 • Ключ безпеки - задаємо пароль, який необхідно буде вводити, щоб підключитися до мережі.

Нижче ставимо галку Зберегти параметри цієї мережі і натискаємо Далі.

4. Система автоматично налаштує роздачу інтернету через WiFi і покаже вікно готовності підключення до мережі WiFi з зазначеними параметрами. У вікні натисніть Увімкнути загальний доступ до підключення до Інтернету.

Роздаємо провідний Інтернет через додаток

Якщо перераховані вище способи Вам не підходять або є інша причина, поділитися проводовим підключенням до Інтернету в Windows 8 або 7 з іншими бездротовими пристроями можна, використовуючи сторонні додатки. Я рекомендую спробувати безкоштовний додаток з відкритим вихідним кодом Virtual Router .

Встановлюємо, запускаємо, вказуємо ім'я мережі (SSID), задаємо бажаний пароль, і вибираємо наше бездротової з'єднання, яке хочемо роздати. Натискаємо кнопку Start Virtual Router, і готово. Нижче ви можете побачити список підключених пристроїв. Простіше просто нікуди.

Налаштування роздачі Інтернету через Wi-Fi може для когось здатися важким заняттям, але насправді в цьому не так вже й складно. Все залежить від того, скільки разів Windows Ви використовуєте. Крім того завжди можна використовувати додаток стороннього виробника, робота з яким зводиться до ще більш простому способу зробити зі свого комп'ютера або ноутбука точку доступу.

Тепер Ви завжди зможете використовуючи цю статтю роздати свій Інтернет канал по Wi-Fi, навіть якщо під рукою не виявиться Wi-Fi роутера.

Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi?
Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi?
Як роздати інтернет з комп'ютера по Wi-Fi?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: