Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як роздати Wi-Fi з ноутбука на Windows 10?

 1. Точка доступу Wi-Fi на ноутбуці з Windows 10
 2. Як управляти роздачею Wi-Fi з ноутбука на Windows 10?
 3. Що робити, якщо ноутбук не роздає Wi-Fi, не працює інтернет, або не підключаються устрйоства?
 4. Помилка «Не вдалося запустити розміщену мережу. Група або ресурс не перебувають в потрібному стані ... »
 5. Відео: налаштовуємо роздачу Wi-Fi в Windows 10

Статей на тему запуску віртуальних Wi-Fi мереж на ноутбуках написано вже дуже багато. Ми ж зараз будемо налаштовувати роздачу інтернету по Wi-Fi в Windows 10. Чесно кажучи, роздати інтернет з ноутбука, якщо він працює на Windows 10 можна точно так само, як і на Windows 7, або 8. Там практично нічого не змінилося. Але, думаю, що стаття конкретно по налаштуванню точки доступу в Windows 10 точно не буде зайвою.

Якщо ви ще не в темі, що таке взагалі віртуальний Wi-Fi, і як це з ноутбука, або стаціонарного комп'ютера (з бездротовим адаптером) можна роздавати інтернет на інші пристрої, то я зараз постараюся все пояснити. Ось дивіться, є у вас скажімо ноутбук, до нього підключений інтернет по мережевому кабелю. А ще, у вас є телефон, планшет, ще один ноутбук, або інший пристрій, що можна підключити до інтернету через бездротову мережу. Так, можна купити роутер, і роздати інтернет на інші пристрої. А можна не купувати роутер, і використовувати ваш ноутбук в якості роутера.

Така штука так само може стане в нагоді в тому випадку, якщо у вас інтернет через 3G модем, і вам потрібно роздати його на інші пристрої. У будь-якому випадку, функція корисна, і вона реально працює. Зараз ми будемо налаштовувати точку доступу (hotspot) на Windows 10.

Оновлення: після установки ювілейного поновлення від 2 серпня 2016 року, в Windows 10 (версії 1607) з'явилася можливість запускати точку доступу через настройки. Функція називається "Мобільний хот-спот". Я вже написав докладну інструкцію з налаштування: мобільний хот-спот в Windows 10. Запуск точки доступу простим способом .

Їли хот-спот у вас не працює (наприклад, у вас високошвидкісне підключення до інтернету), то використовуйте спосіб, про який я писав нижче.

Ви напевно вже знаєте, що є дуже багато відмінних програм, які дозволяють запустити точку доступу без будь-яких проблем. Так, на Windows 10 вони теж працюють, і ми обов'язково їх перевіримо, можливо в окремій статті. А зараз, ми все налагодимо через командний рядок. Там все дуже просто і зрозуміло, зараз побачите.

Якщо цей спосіб вам здасться складним, то можете спробувати налаштувати роздачу Wi-Fi за допомогою програми Switch Virtual Router . І ще, універсальна інструкція по запуску точки доступу різними програмами (Virtual Router, Maryfi, Connectify) .

Якщо у вас Windows 7, або Windows 8, то дивіться інструкцію з налаштування віртуальної Wi-Fi мережі в Windows 7 .

Точка доступу Wi-Fi на ноутбуці з Windows 10

Головне, у вас повинен бути підключений інтернет, і він повинен працювати. У мене підключений звичайний Ethernet (мережевий кабель). А ще, у вас повинен бути встановлений драйвер на Wi-Fi адаптер. Як правило, Windows 10 сама встановлює цей драйвер. Простіше кажучи, Wi-Fi у вас повинен працювати, і включити. Перевірити дуже просто:

Я вже писав, що робити в разі, якщо у вас немає кнопки "Wi-Fi" , І не виходить його включити. Таке можливо. А якщо все добре, то можна продовжувати. Для початку, нам потрібно відкрити командний рядок з правами адміністратора. Натисніть на клавіатурі клавіші Win + X, і виберіть Командний рядок (адміністратор).

Далі нам потрібно виконати кілька команд. Скопіюйте в командний рядок, і виконайте (натиснувши Ентер) таку команду:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "help-wifi.com" key = "11111111" keyUsage = persistent

com key = 11111111 keyUsage = persistent

Ви можете задати своє ім'я мережі і пароль:

 • help-wifi.com - це ім'я мережі, ви можете його змінити на своє.
 • 11111111 - у мене в прикладі, це пароль, який буде використовуватися для підключення до створеної мережі.

Цією командою ми створюємо саму мережу, задаємо ім'я і пароль. Якщо команда виконана правильно, то ви побачите звіт, що режим розміщеної мережі дозволений, і все таке. Як у мене на скріншоті вище. Тепер нам потрібно запустити створену мережу. Робиться це такою командою:

netsh wlan start hostednetwork

netsh wlan start hostednetwork

Виконавши її, ви запускаєте мережу. Ноутбук вже буде роздавати Wi-Fi.

Ви зможете підключати вже свої пристрої до запущеної бездротової мережі, але інтернет працювати не буде. Нам потрібно відкрити загальний доступ до інтернету. У Windows 10 це робиться так:

Натискаємо правою кнопкою миші на значок з'єднання і вибираємо пункт Центр управлінні мережами і загальним доступом.

Натискаємо правою кнопкою миші на значок з'єднання і вибираємо пункт Центр управлінні мережами і загальним доступом

Зліва вибираємо Зміна параметрів адаптера.

Зліва вибираємо Зміна параметрів адаптера

Далі увагу, натисніть правою кнопкою миші на той адаптер, через який у вас підключений інтернет. Якщо у вас звичайне підключення по мережевому кабелю, як це зазвичай буває, то це швидше за все адаптер "Ethernet". Так само, це може бути високошвидкісне з'єднання. У випадаючому меню виберіть Властивості.

Перейдіть на вкладку Доступ, встановіть галочку біля пункту Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера. Потім, нижче виберіть зі списку з'єднання, яке у вас з'явилося (дивіться на прикладі скриншота нижче). У мене воно називається "Підключення по локальній мережі * 4". У вас же, воно може називатися інакше (як правило, інший може бути тільки цифра).

Дуже часто, в списку не виходить вибрати потрібну мережу. Як вирішити цю проблему, я писав в окремій статті: не вдається надати загальний доступ до інтернету по Wi-Fi в Windows 10 .

Після цих дій бажано зупинити запущену нами мережу, робиться це такою командою:

netsh wlan stop hostednetwork

І потім, знову запустити мережу командою:

netsh wlan start hostednetwork

Все повинно працювати. Включайте Wi-Fi на своєму пристрої, і підключайтеся до щойно запущеній нами мережі. Ось запущена мною віртуальна Wi-Fi мережу в Windows 10 на планшеті:

Якщо мережа не запрацювала, тоді перезавантажте комп'ютер і запустіть мережу знову. Командою, про яку я писав вище.

Як управляти роздачею Wi-Fi з ноутбука на Windows 10?

Кожен раз, після перезавантаження комп'ютера, коли ви захочете роздати інтернет, потрібно буде запустити hotspot командою:

netsh wlan start hostednetwork

Для зупинки мережі виконуйте команду:

netsh wlan stop hostednetwork

А для зміни імені мережі, або пароля, виконуйте команду:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "help-wifi.com" key = "11111111" keyUsage = persistent

Змінивши пароль і ім'я на свої, якщо хочете.

Створюємо файли для управління

Якщо створити мережу нам потрібно тільки один раз, ну і коли ви захочете змінити ім'я мережі, або пароль, то запускати роздачу потрібно після кожного вимикання комп'ютера. Не дуже зручно кожен раз відкривати командний рядок, копіювати команду і виконувати її. Тому, я раджу створити два файли: один для запуску мережі, другий для її зупинки.

Робимо так: створюємо на робочому столі текстовий файл, і перейменовуємо його в start.bat. Файл може бути будь-яким. Головне, що б розширення було .bat.

bat

Натискаємо правою кнопкою миші на наш .bat файл, і вибираємо Змінити. Далі, копіюємо і вставляємо в нього команду:

netsh wlan start hostednetwork

Закриваємо файл, і обов'язково зберігаємо зміни в файлі.

Закриваємо файл, і обов'язково зберігаємо зміни в файлі

Ось і все, тепер у нас є файл start.bat, натиснувши на який (подвійний клік), відразу запуститься роздача Wi-Fi. Точно таким же способом можна створити файл для зупинки мережі. Назвіть файл наприклад stop.bat, і вставте в нього команду "netsh wlan stop hostednetwork". Після запуску цього файлу, віртуальна мережа буде зупинена.

Якщо не виходить створити .bat файл, то рішення дивіться тут .

Оновлення: якщо необхідно, то можна зробити так, що б ноутбук починав роздавати інтернет автоматично, відразу після включення. Як це зробити, я писав в статті: автоматичний запуск роздачі Wi-Fi при включенні ноутбука .

Що робити, якщо ноутбук не роздає Wi-Fi, не працює інтернет, або не підключаються устрйоства?

Якщо ви запустили мережу на своєму комп'ютері з Windows 10, і у вас виникли проблеми з самим запуском, підключенням, або доступом до інтернету, то зараз ми спробуємо розібратися з цими проблемами.

 • Якщо виникла якась проблема, то першим ділом перезавантаження комп'ютера і перевірте, запускаєте ви командний рядок від імені адміністратора. Це важливо.
 • Може бути таке, що не виходить створити саму мережу (першою командою з цієї статті). В такому випадку, перевірте, чи включений у вас Wi-Fi (показував як це зробити на початку статті). Якщо взагалі немає можливості включити Wi-Fi, то швидше за все у вас не встановлений драйвер на бездротової адаптер. Встановіть драйвер і спробуйте знову.
  Якщо драйвер встановлений, але так і не виходить запустити роздачу інтернету, то спробуйте оновити драйвер на Wi-Fi. Завантаживши його з сайту виробника для вашої моделі ноутбука і OS.
 • Якщо мережу на ноутбуку запущена, але до неї не підключаються пристрої. Насамперед, вимкніть антивірус і фаєрвол (якщо є). Або інші програми, які можуть блокувати підключення.
  Так само, перевірте, чи правильно ви вказуєте пароль. Можете запустити мережу з новим паролем. І подивіться поради з цієї статті.
 • Дуже популярна проблема, коли підключення до мережі є, всі пристрої підключаться відмінно, але інтернет не працює, сайти не відкриваються. Рішення: насамперед потрібно перевірити чи працює інтернет на комп'ютері, з якого хочете роздати інтернет. Якщо все ок, то перевірте налаштування загального доступу до інтернету, які ви повинні були обов'язково поставити в процесі запуску мережі. Дивіться вище, як ми дозволяли використовувати підключення до інтернету.
  Так само, можна спробувати відключити антивірус, брандмауер і т. Д. З цієї проблеми я підготує окрему статтю: роздали Wi-Fi з ноутбука, а інтернет не працює «Без доступу до інтернету» .

Помилка «Не вдалося запустити розміщену мережу. Група або ресурс не перебувають в потрібному стані ... »

Дуже популярна проблема, коли на Windows 10 при спробі запустити віртуальну мережу з'являється помилка «Не вдалося запустити розміщену мережу. Група або ресурс не перебувають в потрібному стані для виконання необхідної операції ».

У коментарях Антон порадив зробити так: зайти в диспетчер пристроїв. Пуск - Параметри - Пристрої, і знизу вибираємо Диспетчер пристроїв. Далі, за допомогою диспетчера натискаємо на вкладку Вид, і вибираємо пункт Показати приховані пристрої.

Відкриваємо вкладку Мережеві адаптери, шукаємо адаптер який називається "Microsoft Hosted Network Virtual Adapter", або "Віртуальний адаптер розміщеної мережі (Майкрософт)" натискаємо на нього правою кнопкою миші, і вибираємо Задіяти.

Після цього пробуємо запустити мережу командою netsh wlan start hostednetwork.

Якщо ви в диспетчері завдань не знайдете такого адаптера, або у вас взагалі немає ніяких ознак Wi-Fi (наприклад, пункту в налаштуваннях, кнопки включення), то швидше за все, у вас не встановлений драйвер на бездротової адаптер. Або, його потрібно просто оновити. Може бути й таке, що в драйвері немає підтримки віртуальної мережі. подивіться цю статтю. У ній я писав про схожу проблему. Якщо ви запускали вже раніше hotspot, то питань у випадку з роздачею Wi-F в Windows 10 виникнути не повинно.

Відео: налаштовуємо роздачу Wi-Fi в Windows 10

Підготував невелике відео, на якому ви можете побачити запуск точки доступу в Windows 10 (вибирайте максимальну якість, і робіть на весь екран). До речі, це моя перша відео-інструкція, так що прошу сильно не лаяти :)

Якщо ж у вас щось не вийшло, або якісь моменти зі статті залишилися незрозумілими, то пишіть в коментарях, постараюся допомогти.

Що робити, якщо ноутбук не роздає Wi-Fi, не працює інтернет, або не підключаються устрйоства?
Як управляти роздачею Wi-Fi з ноутбука на Windows 10?
Що робити, якщо ноутбук не роздає Wi-Fi, не працює інтернет, або не підключаються устрйоства?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: