Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як роздати Wi-Fi з ноутбука Windows 8

 1. Як використовувати ноутбук у якості точки доступу
 2. Як створити wi fi мережу на Windows 8: Відео
 3. Як організувати роздачу WiFi на ноутбуці в командному рядку
 4. Як організувати роздачу WiFi на ноутбуці в командному рядку: Відео
 5. Чи не працює Wi-Fi на Windows 8: Відео

В наш час приватні бездротові мережі користуються великим поширенням. Справа в тому, що за допомогою подібних технологій з'являється можливість об'єднання різних пристроїв в групи для обміну інформацією, спільних ігор і так далі. При цьому варто відзначити, що кожна сучасна людина має кілька пристроїв, оснащених Wi-Fi адаптерами: смартфон, ноутбук, планшет і так далі. Тема даної статті - як роздати WiFi з ноутбука з Windows 8.

Справа в тому, що зазвичай організація мережі відбувається за допомогою точки доступу, функції якої виконує бездротової роутер Справа в тому, що зазвичай організація мережі відбувається за допомогою точки доступу, функції якої виконує бездротової роутер. Саме він об'єднує абонентські пристрої в групи. При цьому, якщо маршрутизатор підключений до інтернету, то він роздає його всім учасникам мережі. Але що робити, якщо такого роутера немає під рукою? В такому випадку можна роздати WiFi з ноутбука з Windows 8. Як це зробити? Все гранично просто.

Як використовувати ноутбук у якості точки доступу

Для початку давайте розберемо, як працює технологія бездротового з'єднання Wi-Fi. Це дозволить зрозуміти, як реалізувати домашню мережу. Справа в тому, що для передачі даних по повітрю використовується бездротової адаптер. Він є як в роутерах, так і в ноутбуках, і здатний одночасно приймати і відсилати пакети даних. Це означає, що Wi-Fi адаптер ноутбука цілком може виконувати функції повноцінної точки доступу.

Більш того, виконати це можна кількома способами:

 • За допомогою вбудованих утиліт Windows.
 • Використовуючи програми, створені сторонніми розробниками.

При цьому варто відзначити, що перший варіант також поділяється на два варіанти:

Отже, давайте розглянемо всі ці варіанти докладніше.

Як створити wi fi мережу на Windows 8: Відео

Як роздати WiFi з ноутбука за допомогою вбудованих утиліт

Отже, як роздавати WiFi c ноутбука з ОС Windows 8, використовуючи нове з'єднання «Комп'ютер-комп'ютер». Тут все гранично просто. Відкрийте центр управління мережами. Зробити це можна простим кліком правою кнопкою мишки по значку мережі в треї (область робочого столу в правому нижньому кутку). Виберіть відповідний пункт.

Тепер натисніть «Налаштування нового підключення». У меню опускаємо бігунок в самий низ і вибираємо пункт «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер». Тиснемо «Далі». Далі система запросить нас ввести назву підключення, вказати тип шифрування, а також придумати ключ безпеки. Назва і пароль ви повинні придумати самостійно, а ось метод шифрування настійна рекомендується вибрати «WPA2-personal». Це найнадійніший варіант, що надає максимальний захист.

Нижче ставимо галочку в рядку «Зберегти параметри цієї мережі». Натискаєте «Далі». Тепер дочекайтеся, поки Windows 8 автоматично створить мережу, після чого закрийте усі вікна. Тепер потрібно підключитися до неї самому, щоб інші учасники змогли виявити нове з'єднання.

Далі нам потрібно відкрити загальний доступ до створеної групи. Для цього знову входимо в центр управління мережами і в лівому меню вибираємо пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Тут слід включити мережеве виявлення і загальний доступ до папок і принтерів. У самому низу меню слід відключити доступ з парольного захистом. Це дозволить уникнути деяких труднощів надалі. Зберігаємо внесені налаштування і закриваємо всі вікна.

Якщо ваш ноутбук має підключення до інтернету через інтернет-кабель або USB- модем, то можна роздати його в нашій мережі. Для цього заходимо в центр управління мережами. У лівому меню вибираємо пункт «Зміна параметрів адаптера». Тут необхідно знайти ярлик з'єднання, за допомогою якого ваш комп'ютер виходить в інтернет. Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості». Потім входимо у вкладку «Доступ».

Потім входимо у вкладку «Доступ»

Тепер в рядку «Підключення домашньої мережі» вибираєте нашу створену мережу. Трохи вище встановлюємо галочку напроти пункту «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Натискаємо «Ок» і закриваємо всі вікна. Тепер всі учасники групи мають доступ до інтернету. Якщо щось не вдалося - читайте цю статтю .

Як організувати роздачу WiFi на ноутбуці в командному рядку

Другий спосіб, як роздавати WiFi через ноутбук з Windows 8 за допомогою вбудованих засобів - це створення віртуальної точки доступу в командному рядку. Для цього в першу чергу потрібно відкрити потрібний нам сервіс з правами адміністратора. Робиться це шляхом одночасного натискання двох клавіш Windows + X. В меню оберіть «Командний рядок (адміністратор)».

Після цього залишається тільки прописати потрібні команди. Одна з них потрібна для створення роздачі бездротової мережі, друга - запускає її роботу. Але, перш ніж переходити до створення групи, слід оновити драйвера. Найкраще зайти на офіційний сайт виробника ноутбука і завантажити останні версії драйверів для бездротового обладнання. Тільки після цього можна переходити до подальших дій. Отже, ось потрібні команди:

 • Створення віртуальної точки доступу - netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent. Тут SSID - це ім'я мережі, воно може бути будь-яким (тільки латинськими літерами), а Key - це пароль для входу в групу. Надалі його потрібно буде ввести для підключення.
 • Початок роботи віртуальної точки доступу - netsh wlan start hostednetwork.
 • Завершення роботи мережі-netsh wlan stop hostednetwork.

Тут необхідно строго дотримуватися абсолютно всі символи і прогалини. Якщо допустите помилку, то команда не буде виконана. Для того, щоб розшарити інтернет через WiFi в Windows 8, слід виконати дії, які були описані вище в розділі «Створення підключення комп'ютер-комп'ютер». Як ви бачите, все гранично просто. Але це ще не всі способи роздачі Вай-Фай в Віндовс 8.

Як організувати роздачу WiFi на ноутбуці в командному рядку: Відео

Як створити роздачу інтернету, використовуючи сторонні програми

Ще один спосіб, як на Windows 8 роздати WiFi полягає в тому, щоб використовувати спеціальний додаток. Таких програм досить багато, але найбільшим поширенням користаються дві з них:

 • My Virtual Router Plus.
 • Connectify.

Незважаючи на всю різноманітність і величезна кількість додатків, всі вони засновані на одному принципі. Їх налаштування зведені до мінімуму. Після установки і запуску програми вам залишається тільки вказати ім'я мережі, придумати ключ і вказати з'єднання, яке буде використовуватися для виходу в інтернет.

Слід знати, що вбудовані утиліти Windows 8 працюють набагато стабільніше, на відміну від програм, створених сторонніми розробниками. Більш того, іноді такі додатки вносять настройки в параметри бездротового адаптера, через що можуть виникати деякі складності з підключенням до мережі. Ще одна перевага вбудованих утиліт операційної системи полягає в тому, що, якщо ви створюєте віртуальну точку доступу в командному рядку, то можна використовувати один і той же Wi-Fi адаптер для виходу в інтернет і роздачі його іншим учасникам. Жоден інший спосіб цього не дозволяє.

Чи не працює Wi-Fi на Windows 8: Відео

Схожі статті

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Але що робити, якщо такого роутера немає під рукою?
8. Як це зробити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: