Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як роздати Wifi з ноутбука: покрокова інструкція

 1. Способи створення бездротової точки доступу
 2. Створення бездротової точки доступу за допомогою меню Windows
 3. Створення вайфай доступу через командний рядок
 4. Використання bat-файлу
 5. Створення віртуального роутера через додаткове ПО
 6. Роздача Wi-Fi за допомогою MyPublicWiFi
 7. Створення точки доступу вайфай через Connectify
 8. Можливі складності при створенні точки доступу Wi-Fi

Підключити телефон, планшет або інший девайс до високошвидкісного інтернету, підведених до будинку, без проблем можна через вай-фай роутер (маршрутизатор). Однак такий пристрій не завжди є під рукою (наприклад, ви поїхали на дачу, взявши з собою ноутбук і бездротовий USB модем). У подібних випадках використовувати інтернет на мобільному гаджеті можна через переносний комп'ютер, поклавши на нього функції роутера. Розглянемо, як зробити ноутбук точкою доступу Wifi.

Способи створення бездротової точки доступу

Будь-який сучасний ноутбук оснащується безпровідним адаптером, який може бути застосований в якості вай-фай роутера. Для цього необхідно створити своєрідний віртуальний міст, що з'єднує між собою мережеве обладнання (Wi-Fi адаптер і мережеву плату).

Щоб отримати таку маршрутизацію, можна скористатися наступними інструментами:

 • стандартними засобами ОС Windows (графічним додатком «Центр управління мережами ...», командним рядком або bat-файлом);
 • додатковим програмним забезпеченням.

Який би спосіб не був обраний, потрібно домогтися дотримання таких умов:

 1. На переносному комп'ютері повинна бути встановлена ​​ОС Віндовс 7 або вище. У більш ранніх версіях операційних систем (наприклад, в Windows XP) підтримка вай-фай мереж реалізована на низькому рівні. Тому не факт, що у вас вийде включити роздачу інтернету на старих операційних системах.
 2. Ноутбук має бути обладнаний вайфай адаптером. Щоб дізнатися, чи встановлений на ПК бездротовий адаптер, можна зайти в «Диспетчер пристроїв» і у вкладці «Мережеві адаптери» подивитися необхідну інформацію. Wi-Fi адаптер має назву типу Wireless 802.11. Підключити телефон, планшет або інший девайс до високошвидкісного інтернету, підведених до будинку, без проблем можна через вай-фай роутер (маршрутизатор)
 3. До ПК повинен бути підключений дротового або бездротового інтернет.

Створення бездротової точки доступу за допомогою меню Windows

Найпростіший спосіб створити віртуальний роутер - використовувати вбудоване в ОС функцію «Центр управління мережами ...». Для цього необхідно:

 1. У системному треї клацнути ПКМ по іконці доступу до глобальної мережі і вибрати необхідний пункт.
 2. У вікні активувати функцію «Створити нове підключення», а потім перейти в розділ «Підключення до вай-фай мережі вручну» ( «Налаштування мережі ПК-ПК»).
 3. Задати назву майбутньої бездротової мережі (наприклад, VirtualRouter), тип безпеки і ключ доступу. За допомогою ключа безпеки можна запобігти підключення до вайфай сторонніх осіб. В якості захисту рекомендується використовувати тип WPA2-Personal, що дозволяє встановити пароль від 8-ми символів. Якщо ваш телефон не може знайти мережу, захищену WPA-2, спробуйте поміняти шифрування на WEP або взагалі відмовтеся від пароля.
 4. Для створення точки вай-фай натисніть «Далі».

Після того як віртуальний роутер створений, для успішного використання через нього інтернету додатково може знадобитися включити загальний доступ. Робиться це в такий спосіб:

 1. Заходимо в «Центр управління мережами ...» і викликаємо властивості тієї мережі, через яку переносний комп'ютер приєднаний до інтернету.
 2. У вкладці «Доступ» відзначаємо пункт «Дозволити іншим користувачам використовувати інтернет на цьому ПК».
 3. Вибираємо пристрій, за допомогою якого буде підключатися телефон або інший пристрій. У нашому випадку доступ буде здійснено через вай-фай.

Після того як всі дії виконані, включаємо на мобільному гаджеті вайфай і запускаємо пошук доступних мереж. У випадаючому списку вибираємо назву мережі, яке було вказано при створенні віртуального Wi-Fi роутера, і вказуємо заданий ключ.

Створення вайфай доступу через командний рядок

Щоб підключити телефон до інтернету через ноутбук, тобто за допомогою віртуального роутера, також можна використовувати командний рядок. Дана процедура недосвідченому користувачу може здатися складною, однак, точно дотримуючись інструкції, у вас вийде включити точку вай-фай всього за кілька хвилин.

Щоб почати роздавати wifi з ноутбука на телефон, потрібно:

 1. Увійти в режим введення команд під адміністратором. Для цього в рядку «Пошук» (викликається за допомогою клавіш Win + Q) вводимо «Командний рядок» або cmd. У випадаючому списку тиснемо ПКМ на відповідній сходинці і вибираємо «Запуск від імені адміністратора».
 2. Ініціалізувати вай-фай мережу за допомогою першої команди, представленої на зображенні. У ній параметр TestShare позначає ім'я майбутньої мережі, а цифри, що йдуть по порядку - це вхідний пароль (мінімум 8 символів). Запустити зареєстровану мережу може друга за списком команда, а зупинити - остання.

Щоб роздавати через переносний комп'ютер інтернет на телефон або інший девайс, необхідно включити загальний доступ до щойно створеної точці вай-фай. Для цього переходимо в розділ «Мережеві підключення» і викликаємо властивості тієї мережі, через яку до ноутбука приєднаний інтернет. Після цього у вкладці «Додатково» ставимо «галочку» навпроти відповідного пункту, а в випадаючому списку вибираємо назву створеного віртуального роутера. Щоб роздавати через переносний комп'ютер інтернет на телефон або інший девайс, необхідно включити загальний доступ до щойно створеної точці вай-фай

Використання bat-файлу

Створення точки доступу вай-фай через командний рядок незручно тим, що після кожного вимикання ПК потрібно прописувати все команди повторно. Тому даний спосіб перетворення переносного комп'ютера в роутер може застосовуватися тільки для одноразового підключення інтернету на телефон.

Виконання вищеописаних команд можна повністю автоматизувати. Щоб це зробити, потрібно в стандартному текстовому редакторі Windows прописати невеликий скрипт, а потім зберегти документ на робочому столі ноутбука під будь-яким ім'ям в форматі .bat. Щоб почати роздачу вай-фай за допомогою віртуального роутера на телефон, потрібно всього лише запустити даний документ з правами адміністратора. Приклад скрипта показаний на малюнку, де YourSSID і YourPassword - це назва бездротового підключення і ключ доступу до нього. Виконання вищеописаних команд можна повністю автоматизувати

Створення віртуального роутера через додаткове ПО

Якщо жоден з вищерозглянутих способів не допоміг активувати роздачу інтернету на телефон, можна спробувати створити віртуальний вайфай роутер за допомогою спеціального софту. У мережі подібних утиліт досить багато, проте серед них найзручнішими вважаються:

Роздача Wi-Fi за допомогою MyPublicWiFi

Цей додаток є абсолютно безкоштовним і має зручний інтерфейс, хоча і на іноземній мові. З його допомогою можна зробити точку доступу вайфай всього декількома кліками:

 1. Завантажуємо і інсталюємо утиліту на ноутбук. Остання версія програми важить близько 1 Мб, так що з завантаженням проблем не буде.
 2. Запускаємо програму від імені адміністратора.
 3. Сама утиліта складається з трьох вкладок: Setting, Clients і Management. У першій вкладці можна вказати ім'я з'єднання (Network name), задати пароль (Network key) і вибрати підключення, яке використовує ноутбук. Обов'язково відзначте галочкою пункт «Включити загальний доступ до інтернету». Для запуску віртуального роутера клікніть ЛКМ Set Up and Start Hotspot.
 4. Щоб програма автоматично завантажувалася після кожного включення ПК, перейдіть у вкладку Management і виділіть відповідний пункт. Вам може знадобитися заборонити користувачам створеної мережі використовувати файлообмінники Download Master і mTorrent. Для цього поставте верхню галочку, як показано на малюнку.
 5. Щоб дізнатися, хто приєднаний до вашої точки, перейдіть у вкладку Clients.

Створення точки доступу вайфай через Connectify

Утиліта MyPublicWiFi може мати проблеми, якщо інтернет до переносного комп'ютера підключено не по кабелю, а через USB модем. В цьому випадку краще скористатися додатком Connectify. Існує платна і безкоштовна версія даної програми. Для періодичного використання досить і другого варіанту. Щоб включити роздачу вай-фай з ПК на телефон за допомогою Connectify, необхідно:

 1. Завантажити та встановити софт на ноутбук.
 2. Після першого запуску утиліти може знадобитися вибрати її версію - Lite або Pro. Відзначаємо перший варіант, так як Pro доступна тільки для користувачів, які заплатили за програму близько 45 $.
 3. Меню додатка практично нічим не відрізняється від MyPublicWiFi. Тут вам також потрібно прописати ім'я і пароль точки доступу, вказати джерело інтернету і інтерфейс, за яким потрібно з'єднатися мобільного телефону. У рядку Sharing Mode додатково потрібно задати тип мережі: відкрита або закрита з авторизацією.
 4. Для початку роздачі інтернету через вай-фай тиснемо Start Hotspot.

Можливі складності при створенні точки доступу Wi-Fi

При створенні нової точки доступу вайфай користувачі досить часто стикаються з невеликими труднощами. У таблиці представлені найбільш часті проблеми, які можуть перешкодити зробити роздачу інтернету з ноутбука, і можливі шляхи їх вирішення.

Суть проблеми Причина, яка за цим криється Можливе рішення Телефон не може запеленгувати мережу Wi-Fi, хоча вона і запущена Блокування з'єднання встановленим антивірусником або брандмауером Тимчасово вимкніть брандмауер або антивірусне програмне забезпечення На телефоні не працює інтернет, хоча вай-фай підключений Користувач при налаштуванні забув включити загальний доступ Увійдіть в «Центр управління мережами і загальним доступом» і включити загальний доступ З'єднання блокує брандмауер або антивирусник Вимкніть на час захист в режимі онлайн Вспл кість повідомлення «Не вдалося запустити мережу» На ноутбуці відключений бездротовий адаптер В налаштуваннях переносного комп'ютера включіть Wi-Fi Некоректно працюють драйвера на адаптер Оновлення драйвера за допомогою диска, що йде в комплекті до ПК, або інтернету

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: