Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як роздати WiFi з ноутбука

 1. Роздаємо Інтернет, використовуючи можливості Windows
 2. Включаємо роздачу Інтернет в Windows 10
 3. Роздаємо Інтернет за допомогою утиліти Connectify

Застосування роутера для роздачі доступу в Інтернет в домашніх умовах сьогодні вже можна назвати аксіомою. Таке підключення по WiFi, на відміну від стільникового зв'язку, забезпечує безкоштовний швидкісний доступ в Мережу для всіх мобільних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони і планшети.

Однак, в деяких випадках, наприклад, на орендованій квартирі або в гуртожитку, не завжди доцільно купувати маршрутизатор, а в якості транслятора цілком можна використовувати і ноутбук Однак, в деяких випадках, наприклад, на орендованій квартирі або в гуртожитку, не завжди доцільно купувати маршрутизатор, а в якості транслятора цілком можна використовувати і ноутбук.

Звичайно, таке рішення накладає деякі обмеження, в тому числі і невелика потужність сигналу, а значить і радіус дії істотно менше. Проте - це варіант вирішення завдання, і ми розповімо, як його реалізувати на практиці.

Роздаємо Інтернет, використовуючи можливості Windows

У Windows 7 і Windows 10 розробники передбачили функцію створення віртуального роутера, але активувати її трохи складніше, ніж це організовано, наприклад, на смартфонах під управлінням ОС Android. Там досить в меню активувати функцію «Точка доступу», задати пароль - і роздача Інтернету запущена.

Що потрібно зробити для цього в Windows? Відзначимо, що способи роздавати WiFi в Windows 7 і Windows 10 серйозно різняться, і в останньому випадку все набагато простіше. Тому, почнемо в налаштування віртуального роутера в Windows 7, а потім розповімо, як включити все в «Десятці».

Більшість описаних в Мережі способів настройки в Windows 7 відносяться до організації віртуальної «вай фай» мережі в меню «Центр управління мережами і загальним доступом | Створення та налагодження нового підключення або мережі ». Головним тут є пункт «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер». Все б добре, але біда в тому, що в деяких версіях Windows такого пункту просто немає, і користувачі встають в глухий кут.

Але вихід є! Ми розповімо, як роздати WiFi з ноутбука, використовуючи командний рядок і за допомогою сторонніх утиліт. Повірте, це зовсім не складно.

Отже, в Windows 7 в меню Пуск наберіть в пошуку «cmd» і запустіть її з правами адміністратора Отже, в Windows 7 в меню Пуск наберіть в пошуку «cmd» і запустіть її з правами адміністратора. У вікні, введіть команду:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = «WiFiNout» key = "Test5678» keyUsage = persistent

де WiFiNout - приклад імені створюваної Wi-Fi мережі, а параметр Test5678 - приклад пароля (ключа) до мережі, які ви можете задати на свій розсуд.

Після підтвердження виконання операції необхідно активувати віртуальну бездротову мережу Після підтвердження виконання операції необхідно активувати віртуальну бездротову мережу. Зробити це можна за допомогою команди:

netsh wlan start hostednetwork

Після виконання цієї команди ноутбук починає роздавати WiFi мережу. Але нам належить ще організувати до неї доступ ваших пристроїв. Для цього клікніть правою кнопкою миші по значку мережі в треї Windows і виберіть в контекстному меню «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні, в меню зліва виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера» У вікні, в меню зліва виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера». Відкриється список наявних мережевих підключень, серед яких з'явилося нове з ім'ям «WiFiNout».

Щоб організувати цієї мережі доступ до Інтернету, потрібно дозволити його в нашому поточному підключенні по кабелю Щоб організувати цієї мережі доступ до Інтернету, потрібно дозволити його в нашому поточному підключенні по кабелю. Для цього клікніть правою кнопкою по значку проводового з'єднання і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості».

Відкриється вікно з параметрами підключення, в якому потрібно на вкладці «Доступ» поставити галочку в полі «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера» і нижче вибрати створену нами мережу Відкриється вікно з параметрами підключення, в якому потрібно на вкладці «Доступ» поставити галочку в полі «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера» і нижче вибрати створену нами мережу.

Після цього, бажано перезавантажити комп'ютер. Після перезавантаження, щоб ноутбук почав роздавати мережу, потрібно знову активувати її в командному рядку командою:

netsh wlan start hostednetwork

Для зупинки Wi-Fi трансляції використовуйте команду:

netsh wlan stop hostednetwork

Включаємо роздачу Інтернет в Windows 10

Щоб включити роздачу вай фай в Windows 10 розробники додали окрему функцію - «Мобільний хот-спот». Для того, щоб його активувати, відкрийте в меню «Пуск» розділ «Параметри» і клацніть по іконці «Мережа та Інтернет».

Відкриється вікно з параметрами, пов'язаними з мережею Відкриється вікно з параметрами, пов'язаними з мережею. Тут в лівому меню знайдіть пункт «Мобільний пункт хот-спот» і клацніть по ньому. Тепер, в правому полі ви побачите поточні параметри вашої майбутньої бездротовий мережі, її ім'я і мережевий пароль. Задайте відповідні вам назви і ключ мережі.

Якщо ви не хочете, щоб хтось мав можливість включати роздачу Wi-Fi віддалено по Blutooth, то вимкніть цю функцію в даному вікні.

Тепер можна активувати бездротову мережу Тепер можна активувати бездротову мережу. Для цього клікніть по вимикачі в верхній частині вікна налаштувань. Щоб пристрої, що підключаються по Wi-Fi мережі, отримали доступ до Інтернету, потрібно дати доступ для новоствореної мережі, як ми зазначали вище, зайшовши в меню «Налаштування параметрів адаптера» (справа вгорі в цьому ж вікні) і налаштувати доступ в властивості кабельного підключення.

В даному випадку, це мережа з номером 13. Щоб пристрої змогли підключатися, перезавантажте ПК.

Роздаємо Інтернет за допомогою утиліти Connectify

Невелика утиліта Connectify має безкоштовну версію і її цілком достатньо для роздачі Інтернету з ноутбука при підключенні через кабельне з'єднання Невелика утиліта Connectify має безкоштовну версію і її цілком достатньо для роздачі Інтернету з ноутбука при підключенні через кабельне з'єднання. Щоб активувати функцію підключення Інтернету через USB-адаптер стільникового оператора 3G і 4G, буде потрібно купити програму (2650 рублів).

Завантажити утиліту можна з  сайту програми Завантажити утиліту можна з сайту програми . Після установки віртуального роутера вас коротко ознайомлять з можливостями настройки, після чого можна приступати до запуску роздачі Wi-Fi.

Від вас буде потрібно вибрати мережевий адаптер, через який в ноутбук з'єднується з Інтернет і задати власний пароль.

Щоб активувати трансляцію, натисніть кнопку в нижній частині вікна програми - «Запустіть точку доступу Hotspot».

Читайте також:

Топ-10 кращих WLAN-роутерів для створення ідеальної мережі

Усуваємо проблеми з підключенням до бездротової мережі при роботі за ноутбуком від батареї

Фото: компанії-виробники; www.pexels.com

Що потрібно зробити для цього в Windows?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: