Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як роздати WiFi з телефону Андроїд, роздавати вайфай через Android телефон

 1. Як роздати Wi-Fi з телефону на телефон
 2. Як роздати Wi-Fi з телефону на ПК
 3. Який смартфон краще використовувати для роздачі Wi-Fi
 4. чому Fly

Маючи на руках сучасний смартфон, користувач може не тільки вирішити будь-яке завдання для себе, але і допомогти оточуючим. Наприклад, якщо поруч знаходиться людина, якій терміново потрібно вийти в Інтернет, але він, по тій або іншій причині, не може цього зробити. В цьому випадку мобільний пристрій можна перетворити в модем і використовувати його в якості Wi-Fi роутера.

Крім того, після установки точки доступу, телефон перетворюється в модем для персонального комп'ютера або ноутбука. Це допоможе в тому випадку, якщо, наприклад, провайдер проводить технічні роботи на лінії і на час відключив кабельний Інтернет.

У нашій статті ми детально розповімо, як роздати Wi-Fi з телефону Андроїд і перетворити гаджет в роутер для стаціонарного ПК.

Як роздати Wi-Fi з телефону на телефон

Для того щоб роздати сигнал мобільного інтернету, в смартфоні на Андроїд передбачена спеціальна функція «Точка доступу». Перед її активацією необхідно підготувати смартфон до перетворення в роутер. Ми розберемо настройку точку доступу на Андроїд 6.0, так як тут кількість кроків зведено до мінімуму:

 • Увімкніть мобільний інтернет. Для цього потягніть за верхню шторку на головному екрані та натисніть відповідну іконку;
 • Там же натисніть на кнопку точки доступу;
 • З'явиться діалогове вікно, в якому відобразяться назву точки доступу і «нульовий» пароль. Натискаємо Ок;
 • В налаштуваннях точки доступу встановіть ім'я мережі, а в пункті «Захист» виберете WPA2 PSK;
 • Встановіть пароль, мінімум, з 8 символів.

Детально про те, як запустити мережеве з'єднання на телефоні, читайте статтю « Як запустити мобільний інтернет ».

В цьому ж меню можна призначити максимальну кількість користувачів, які можуть підключитися до вашої точки доступу. Кожне нове підключення буде відображатися в панелі повідомлення. У смартфоні-приймачі залишиться тільки включити Wi-Fi і знайти ваше підключення.

Важливо!
Зверніть увагу на те, що якість сигналу буде прямо залежати від стандарту вашого інтернет-з'єднання. Так що ми рекомендуємо роздавати Wi-Fi при підключенні інтернету не нижче 3G.
Також стежте за своїм мобільним трафіком. Якщо він вичерпається на вашому смартфоні, без Інтернету залишиться і підключений до вас користувач.

Як роздати Wi-Fi з телефону на ПК

Для того щоб перетворити телефон у Wi-Fi роутер для персонального комп'ютера або ноутбука, існує два простих способи:

 • Налаштувати телефон як USB-модем;
 • Про налаштування бездротового з'єднання.

Обидва способи також передбачають підключення телефону до мобільного інтернету 3G або 4G.

Спосіб 1. USB-модем

 • З'єднайте смартфон і комп'ютер USB-кабелем;
 • Перейдіть в налаштування Андроїда;
 • Виберете розділ «Бездротові мережі»;
 • Натисніть на пункт «Ще»;
 • Виберете режим модему;
 • Натисніть кнопку USB-модем.

З'єднайте смартфон і комп'ютер USB-кабелем;  Перейдіть в налаштування Андроїда;  Виберете розділ «Бездротові мережі»;  Натисніть на пункт «Ще»;  Виберете режим модему;  Натисніть кнопку USB-модем

Після цього комп'ютер визначить телефон як модем, через який здійсниться підключення до Інтернету. Зі швидкістю кабельного інтернету даний вид зв'язку, звичайно, не зрівняється. Втім, для перегляду веб-сторінок і електронної пошти швидкості повинно вистачити.

Спосіб 2. Налаштування смартфона в якості Wi-Fi роутера

Даний спосіб аналогічний тому, що ми описували для роздачі Wi-Fi з телефону на телефон. Щоб роздати Інтернет на планшет, ноутбук або ПК із спеціальним Wi-Fi модулем, включіть в своєму смартфоні мобільну мережу і запустіть точку доступу.

Докладні інструкції інтернет-з'єднання між ПК і смартфоном описані в статті « Як підключити інтернет до комп'ютера за допомогою мобільного телефону ».

Який смартфон краще використовувати для роздачі Wi-Fi

Як ми писали вище, для стійкого і швидкісного Wi-Fi з'єднання необхідно мати смартфон, який підтримує стандарт високошвидкісного зв'язку, найкраще - 4G. Також бажано, щоб на мобільному пристрої була встановлена ​​операційна система Андроїд які не досягли 6-й версії.

Справа в тому, що до 4-ї версії можливості створити точку доступу в смартфоні не було зовсім. А в наступних версіях настройка включає в себе значну кількість кроків з налагодження.

А в наступних версіях настройка включає в себе значну кількість кроків з налагодження

Роздаючи Wi-Fi, смартфон працює під подвійний енергонавантаження. З одного боку, заряд батареї витрачається на роботу модуля зв'язку, з іншого боку, акумулятор навантажує сама точка доступу, яка роздає сигнал. Отже, необхідний гаджет, який зможе пропрацювати в такому посиленому режимі не одну годину.

Тестуючи різні способи роздачі Wi-Fi на кілька стаціонарних і мобільних пристроїв, ми використовували потужний і продуктивний смартфон Fly Cirrus 9 .

чому Fly

З 2003 року британська компанія Fly є постачальником надійних, продуктивних, і найголовніше, доступних смартфонів. Яка б завдання не стояло перед користувачем, від використання стандартних функцій гаджета до роботи з різноманітними мультимедійними можливостями, компанія Fly завжди готова надати найкращий смартфон по вкрай приємною ціною.

Нашу увагу смартфон Fly Cirrus 9 привернув поєднанням декількох особливо важливих для нашої теми характеристик:

 • Чистий і оптимізований Android 6.0 без зайвих налаштувань, незвичних іконок і з інтуїтивним інтерфейсом;
 • Модуль широкосмугового зв'язку 4G LTE, який забезпечив стабільну роздачу Wi-Fi сигналу;
 • Ємний акумулятор на 2800 мАг витримав всі навантаження при роботі декількох модулів бездротового і дротового з'єднання. В результаті індикатор заряду до кінця тесту показав залишок в 70%;
 • Варто відзначити і потужний 4-ядерний процесор на 1,25 ГГц, який забезпечив плавну роботу системи під час тестування.

У висновку ми порекомендуємо бездротове з'єднання, якщо ви вирішили роздавати Wi-Fi з телефону. Воно більш стійке і надійне, і не залежить від USB-кабелю, який може виявитися несправним в самий невідповідний момент.


© www.fly-phone.ru

На правах реклами

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: