Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як роздавати Wi-Fi з ноутбука - способи створення точки доступу в Windows 7/10

 1. Як роздавати Wi-Fi з ноутбука - способи створення точки доступу в Windows 7/10 Для підключення до...
 2. Роздача Wi-Fi за допомогою бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер в Windows 7
 3. Мобільний хот-спот в Windows 10
 4. Популярні програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука
 5. Як роздавати Wi-Fi з ноутбука - способи створення точки доступу в Windows 7/10
 6. Створення віртуального Wi-Fi роутера через командний рядок
 7. Роздача Wi-Fi за допомогою бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер в Windows 7
 8. Мобільний хот-спот в Windows 10
 9. Популярні програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука
 10. Як роздавати Wi-Fi з ноутбука - способи створення точки доступу в Windows 7/10
 11. Створення віртуального Wi-Fi роутера через командний рядок
 12. Роздача Wi-Fi за допомогою бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер в Windows 7
 13. Мобільний хот-спот в Windows 10
 14. Популярні програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Як роздавати Wi-Fi з ноутбука - способи створення точки доступу в Windows 7/10

Для підключення до мережі Інтернет відразу декількох пристроїв, в тому числі бездротовим способом, найчастіше використовується класичний Wi-Fi роутер. Сучасні роутери прекрасно справляються зі своїм завданням, забезпечуючи надійне і стійке до перешкод з'єднання, ось тільки маршрутизатор не завжди може виявитися під рукою. Стандартна ситуація - ви вирішили провести кілька днів на дачі і взяли з собою тільки ноутбук з USB-модемом. Непогано було б мати можливість підключатися через нього до Інтернету не тільки на своєму портативному комп'ютері, але і на мобільних гаджетах, таких як смартфон або iPod. Тобто виникає потреба у використанні ноутбука як окремої точки доступу Wi-Fi, до якої за аналогією зі звичайним роутером можуть приєднуватися інші пристрої. Якщо хто не знав, функціонал для реалізації такого завдання вбудований в операційні системи Windows 7/10, головне щоб ваш ноутбук був оснащений бездротовим адаптером.

Отже, в даній статті в покроковому режимі розглянемо всі основні способи роздачі Wi-Fi з ноутбука, що працює під управлінням Windows 7 або Windows 10. Точку доступу будемо створювати як засобами самої системи, так і за допомогою найбільш популярних сторонніх програм. Джерелом інтернету для ноутбука стане 3G-модем одного з операторів мобільного зв'язку. Втім, всі розглянуті схеми працюватимуть і в разі звичайного проводового підключення інтернету.

Створення віртуального Wi-Fi роутера через командний рядок

Користувачам, які не товаришують з командним рядком, це спосіб напевно здасться досить складним і хитромудрим. Однак якщо точно слідувати інструкціям, то ніяких проблем виникнути не повинно. Найголовніше, даний спосіб універсальний, тобто працює і в Window 7, і в Windows 10, і при цьому не вимагає установки якихось додаткових додатків.

Насамперед запустимо саму командний рядок від імені адміністратора. Зробити це можна через рядок пошуку меню Пуск, клікнувши по пункту «Командний рядок» правою кнопкою і вибравши «Запуск від імені адміністратора». У Windows 10 просто тиснемо правою клавішею миші по значку меню Пуск і вибираємо «Командний рядок (адміністратор)».

В консолі відразу ж виконуємо команду netsh wlan show drivers щоб упевнитися, що в поточний момент Wi-Fi адаптер ноутбука здатний працювати в режимі точки доступу. Після введення зазначеної команди тиснемо Enter і шукаємо рядок «Підтримка розміщеної мережі».

Якщо поруч стоїть «Так», то все в порядку і можна переходити до наступного етапу, якщо ж написано «Ні», то продовжувати не має сенсу, так як адаптер не готовий до роздачі Wi-Fi. Причини відсутності підтримки розміщеної мережі можуть бути самі різні - від некоректно встановлених (або старих) драйверів до несумісності поточної версії Windows з встановленим обладнанням. Способів вирішення подібної проблеми ми присвятили окрему статтю (див. « Не вдалося запустити розміщену мережу »), Тому зараз загострювати увагу на них не будемо і підемо далі.

На даному етапі нам потрібно ввести команду для ініціалізації створюваного віртуального хоста вай-фай. Виглядає вона так:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = InternetNout key = 87654321

 • InternetNout - ім'я бездротової мережі;
 • 87654321 - пароль.

Якщо все пройшло успішно, то з'явиться відповідне повідомлення, як на скріншоті.

Тепер запускаємо нашу мережу командою netsh wlan start hostednetwork, за підсумками виконання якої ми повинні побачити повідомлення "Розміщена мережу запущена».

Треба перевірити, чи дійсно з'явилася нова бездротове з'єднання. Заходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом» і знаходимо створену нами мережу InternetNout.

Правда, статус у неї поки «Без доступу до мережі», що нас категорично не влаштовує. Щоб віртуальна точка вай-фай змогла роздавати інтернет, вона повинна отримати доступ безпосередньо до того з'єднанню, через яке ноутбук сам отримує інтернет. У нашому випадку це Ethernet 3.

Кількома по ньому, а потім натискаємо на кнопку «Властивості».

Далі переходимо на вкладку «Доступ» і ставимо галочку поруч з пунктом «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Нижче в випадаючому списку вибираємо цільове підключення. У нас це «Підключення по локальній мережі * 14».

Тиснемо «ОК» для застосування параметрів. Тепер в центрі управління мережами статус InternetNout змінився на «Інтернет», чого ми і добивалися.

Беремо в руки смартфон і в відповідному розділі налаштувань перевіряємо, чи бачить пристрій створену Wi-Fi точку. Якщо всі описані вище кроки виконані, то мережу неодмінно буде виявлена. Кількома по ній, вводимо пароль і чекаємо, коли відбудеться підключення.

Ноутбук почне роздавати інтернет для нашого смартфона через Wi-Fi. Вивести інформацію про мережі, наприклад, число підключених клієнтів, дозволяє команда netsh wlan show hostednetwork. Для відключення точки доступу виконуємо команду netsh wlan stop hostednetwork.

Роздача Wi-Fi за допомогою бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер в Windows 7

Цей спосіб дозволяє створити точку доступу без всяких маніпуляцій з командним рядком, але працює методика тільки в Windows 7. Спочатку відкриваємо «Центр управління мережами і загальним доступом», а потім переходимо по посиланню «Налаштування нового підключення або мережі».

У вікні вибираємо пункт «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер», після чого тиснемо «Далі».

Заповнюємо поля «Ім'я мережі» та «Ключ безпеки», потім натискаємо ще раз «Далі».

З'явиться вікно, яке повідомить вас про те, що мережа готова до використання. На цьому ж етапі пропонується включити загальний доступ до підключення до Інтернету. Це необхідно обов'язково зробити, клацнувши відповідне посилання.

Тепер залишається тільки дочекатися завершення операції.

Щоб побачити тільки що створену мережу, в «Центрі управління мережами і загальним доступом» зліва потрібно перейти по посиланню «Управління бездротовими мережами».

Тут є можливість керувати з'єднаннями - видаляти, додавати, змінювати властивості, задавати пріоритет.

Ми вже додали один віртуальний хост і відкрили для нього доступ в Інтернет, так що роздача Wi-Fi з ноутбука на будь-який пристрій почнеться відразу ж після з'єднання гаджета (планшета або смартфона) з мережею.

Мобільний хот-спот в Windows 10

В системі Windows 10 існує можливість дуже швидко організувати точку доступу для мобільних пристроїв через утиліту Параметри. Запускаємо програму і переходимо в розділ «Мережа та Інтернет». В меню зліва вибираємо пункт «Мобільний хот-спот».

Якщо ноутбук підключений до інтернету провідним способом або за допомогою USB-модема, на сторінці можна буде дозволити спільне використання інтернет-з'єднання декількома пристроями. Тобто з'явиться та сама точка доступу вай фай, через яку з ноутбука піде роздача інтернету на інші пристрої. Для активації хот-споту перемещаем розташований зверху повзунок в положення "On".

Ім'я мережі і пароль для доступу до неї будуть вказані трохи нижче (вони генеруються автоматично). Мережа існує (у нас вона називається DESKTOP- EHJUIN4 3118), але поки не має доступу до інтернету, в чому можна переконатися, зайшовши в центр управління мережами.

Щоб відкрити цей доступ, потрібно повторити всі ті ж дії, які ми робили при роботі з командним рядком. Заходимо в Властивості підключення, що відповідає за «поставку» інтернету до ноутбука, і на вкладці «Доступ» ставимо галочку поруч з відповідним пунктом. Нижче вибираємо в списку потрібне підключення, для якого відкриваємо доступ до Інтернету. Зберігаємо зміни кнопкою OK.

Переконуємося в тому, що мережа тепер підключена до Інтернету.

Під'єднується до неї на смартфоні або будь-якому іншому пристрої.

Популярні програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Якщо всі наведені вище способи вас не влаштовують або за допомогою них не вийшло роздати Інтернет, є сенс скористатися сторонніми програмами, яких існує велика кількість. Ми розглянемо дві найбільш зручних на наш погляд.

MyPublicWiFi

Цей додаток має чимало позитивних відгуків і володіє простим інтерфейсом, що дозволяє вже після пари кліків почати роздавати інтернет по Wi-Fi з ноутбука. Викачуємо програму з офіційного сайту mypublicwifi.com і встановлюємо на свій портативний комп'ютер. В ході установки буде потрібно перезавантажити ноутбук. Далі запускаємо утиліту і задаємо настройки віртуальної точки доступу.

Прописуємо назву мережі і пароль, також вказуємо підключення, через яке буде здійснюватися роздача інтернету за допомогою Wi-Fi. Запускається віртуальна мережа натисканням кнопки «Set up and Start Hotspot». Налаштувань у програми мінімум, так що розібратися в них не складе труднощів.

Connectify Hotspot

Ще одна популярна програма, що надає можливість без проблем роздати вай-фай з ноутбука будь-яким портативних пристроїв. Викачуємо російськомовну версію утиліти за адресою http://www.connectify.me/ru/, встановлюємо її і перезавантажуємо комп'ютер. Запускаємо програму. На вкладці «Налаштування» ми бачимо, що додаток може працювати в декількох режимах. За умовчанням вибраний режим «Точка доступу Wi-Fi hotspot» - це нас влаштовує. Задаємо параметри віртуального роутера приблизно як на наведеному нижче скріншоті.

Задаємо параметри віртуального роутера приблизно як на наведеному нижче скріншоті

Звертаємо увагу на те, що ми створили нову бездротову точку доступу, отримуючи інтернет через той же вай-фай. Програма допускає таку конфігурацію. Виконавши всі налаштування, запускаємо точку натисненням кнопки в нижній частині вікна. Після декількох секунд очікування мережа повинна з'явитися. Знаходимо її на смартфоні і підключаємося, попередньо ввівши пароль.

Знаходимо її на смартфоні і підключаємося, попередньо ввівши пароль

У нас ніяких труднощів не виникло - після успішного з'єднання роздача інтернету з ноутбука відбувалася так, як якщо б це був звичайний роутер. Дані про всі підключені до вашого Wi-Fi користувачів відобразяться на вкладці «Клієнти» додатка Connectify Hotspot.

Дані про всі підключені до вашого Wi-Fi користувачів відобразяться на вкладці «Клієнти» додатка Connectify Hotspot

Зауважимо, що для створення точки доступу ми використовували безкоштовну версію програми, функціоналу якої виявилося цілком достатньо. Якщо вам будуть потрібні розширені можливості, то, звичайно, доведеться платити.

Це, мабуть, все, що ми хотіли розповісти по темі роздачі вай-фай з ноутбука засобами системи Windows 7/10 або за допомогою спеціальних програм. Якщо віртуальний роутер не хоче створюватися, то, швидше за все, є проблеми з драйверами адаптера або він зовсім не підтримує роботу в режимі точки доступу (друге малоймовірно). Якщо ж мережа з'явилася, але після підключення до неї сайти не завантажуються, значить загальний доступ до інтернету не відкритий або заблокований фаєрволом / антивірусом. Пишіть про виникаючі труднощі в коментарях нижче, і ми спільними зусиллями спробуємо вам допомогти.

Як роздавати Wi-Fi з ноутбука - способи створення точки доступу в Windows 7/10

Для підключення до мережі Інтернет відразу декількох пристроїв, в тому числі бездротовим способом, найчастіше використовується класичний Wi-Fi роутер. Сучасні роутери прекрасно справляються зі своїм завданням, забезпечуючи надійне і стійке до перешкод з'єднання, ось тільки маршрутизатор не завжди може виявитися під рукою. Стандартна ситуація - ви вирішили провести кілька днів на дачі і взяли з собою тільки ноутбук з USB-модемом. Непогано було б мати можливість підключатися через нього до Інтернету не тільки на своєму портативному комп'ютері, але і на мобільних гаджетах, таких як смартфон або iPod. Тобто виникає потреба у використанні ноутбука як окремої точки доступу Wi-Fi, до якої за аналогією зі звичайним роутером можуть приєднуватися інші пристрої. Якщо хто не знав, функціонал для реалізації такого завдання вбудований в операційні системи Windows 7/10, головне щоб ваш ноутбук був оснащений бездротовим адаптером.

Отже, в даній статті в покроковому режимі розглянемо всі основні способи роздачі Wi-Fi з ноутбука, що працює під управлінням Windows 7 або Windows 10. Точку доступу будемо створювати як засобами самої системи, так і за допомогою найбільш популярних сторонніх програм. Джерелом інтернету для ноутбука стане 3G-модем одного з операторів мобільного зв'язку. Втім, всі розглянуті схеми працюватимуть і в разі звичайного проводового підключення інтернету.

Створення віртуального Wi-Fi роутера через командний рядок

Користувачам, які не товаришують з командним рядком, це спосіб напевно здасться досить складним і хитромудрим. Однак якщо точно слідувати інструкціям, то ніяких проблем виникнути не повинно. Найголовніше, даний спосіб універсальний, тобто працює і в Window 7, і в Windows 10, і при цьому не вимагає установки якихось додаткових додатків.

Насамперед запустимо саму командний рядок від імені адміністратора. Зробити це можна через рядок пошуку меню Пуск, клікнувши по пункту «Командний рядок» правою кнопкою і вибравши «Запуск від імені адміністратора». У Windows 10 просто тиснемо правою клавішею миші по значку меню Пуск і вибираємо «Командний рядок (адміністратор)».

В консолі відразу ж виконуємо команду netsh wlan show drivers щоб упевнитися, що в поточний момент Wi-Fi адаптер ноутбука здатний працювати в режимі точки доступу. Після введення зазначеної команди тиснемо Enter і шукаємо рядок «Підтримка розміщеної мережі».

Якщо поруч стоїть «Так», то все в порядку і можна переходити до наступного етапу, якщо ж написано «Ні», то продовжувати не має сенсу, так як адаптер не готовий до роздачі Wi-Fi. Причини відсутності підтримки розміщеної мережі можуть бути самі різні - від некоректно встановлених (або старих) драйверів до несумісності поточної версії Windows з встановленим обладнанням. Способів вирішення подібної проблеми ми присвятили окрему статтю (див. « Не вдалося запустити розміщену мережу »), Тому зараз загострювати увагу на них не будемо і підемо далі.

На даному етапі нам потрібно ввести команду для ініціалізації створюваного віртуального хоста вай-фай. Виглядає вона так:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = InternetNout key = 87654321

 • InternetNout - ім'я бездротової мережі;
 • 87654321 - пароль.

Якщо все пройшло успішно, то з'явиться відповідне повідомлення, як на скріншоті.

Тепер запускаємо нашу мережу командою netsh wlan start hostednetwork, за підсумками виконання якої ми повинні побачити повідомлення "Розміщена мережу запущена».

Треба перевірити, чи дійсно з'явилася нова бездротове з'єднання. Заходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом» і знаходимо створену нами мережу InternetNout.

Правда, статус у неї поки «Без доступу до мережі», що нас категорично не влаштовує. Щоб віртуальна точка вай-фай змогла роздавати інтернет, вона повинна отримати доступ безпосередньо до того з'єднанню, через яке ноутбук сам отримує інтернет. У нашому випадку це Ethernet 3.

Кількома по ньому, а потім натискаємо на кнопку «Властивості».

Далі переходимо на вкладку «Доступ» і ставимо галочку поруч з пунктом «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Нижче в випадаючому списку вибираємо цільове підключення. У нас це «Підключення по локальній мережі * 14».

Тиснемо «ОК» для застосування параметрів. Тепер в центрі управління мережами статус InternetNout змінився на «Інтернет», чого ми і добивалися.

Беремо в руки смартфон і в відповідному розділі налаштувань перевіряємо, чи бачить пристрій створену Wi-Fi точку. Якщо всі описані вище кроки виконані, то мережу неодмінно буде виявлена. Кількома по ній, вводимо пароль і чекаємо, коли відбудеться підключення.

Ноутбук почне роздавати інтернет для нашого смартфона через Wi-Fi. Вивести інформацію про мережі, наприклад, число підключених клієнтів, дозволяє команда netsh wlan show hostednetwork. Для відключення точки доступу виконуємо команду netsh wlan stop hostednetwork.

Роздача Wi-Fi за допомогою бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер в Windows 7

Цей спосіб дозволяє створити точку доступу без всяких маніпуляцій з командним рядком, але працює методика тільки в Windows 7. Спочатку відкриваємо «Центр управління мережами і загальним доступом», а потім переходимо по посиланню «Налаштування нового підключення або мережі».

У вікні вибираємо пункт «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер», після чого тиснемо «Далі».

Заповнюємо поля «Ім'я мережі» та «Ключ безпеки», потім натискаємо ще раз «Далі».

З'явиться вікно, яке повідомить вас про те, що мережа готова до використання. На цьому ж етапі пропонується включити загальний доступ до підключення до Інтернету. Це необхідно обов'язково зробити, клацнувши відповідне посилання.

Тепер залишається тільки дочекатися завершення операції.

Щоб побачити тільки що створену мережу, в «Центрі управління мережами і загальним доступом» зліва потрібно перейти по посиланню «Управління бездротовими мережами».

Тут є можливість керувати з'єднаннями - видаляти, додавати, змінювати властивості, задавати пріоритет.

Ми вже додали один віртуальний хост і відкрили для нього доступ в Інтернет, так що роздача Wi-Fi з ноутбука на будь-який пристрій почнеться відразу ж після з'єднання гаджета (планшета або смартфона) з мережею.

Мобільний хот-спот в Windows 10

В системі Windows 10 існує можливість дуже швидко організувати точку доступу для мобільних пристроїв через утиліту Параметри. Запускаємо програму і переходимо в розділ «Мережа та Інтернет». В меню зліва вибираємо пункт «Мобільний хот-спот».

Якщо ноутбук підключений до інтернету провідним способом або за допомогою USB-модема, на сторінці можна буде дозволити спільне використання інтернет-з'єднання декількома пристроями. Тобто з'явиться та сама точка доступу вай фай, через яку з ноутбука піде роздача інтернету на інші пристрої. Для активації хот-споту перемещаем розташований зверху повзунок в положення "On".

Ім'я мережі і пароль для доступу до неї будуть вказані трохи нижче (вони генеруються автоматично). Мережа існує (у нас вона називається DESKTOP- EHJUIN4 3118), але поки не має доступу до інтернету, в чому можна переконатися, зайшовши в центр управління мережами.

Щоб відкрити цей доступ, потрібно повторити всі ті ж дії, які ми робили при роботі з командним рядком. Заходимо в Властивості підключення, що відповідає за «поставку» інтернету до ноутбука, і на вкладці «Доступ» ставимо галочку поруч з відповідним пунктом. Нижче вибираємо в списку потрібне підключення, для якого відкриваємо доступ до Інтернету. Зберігаємо зміни кнопкою OK.

Переконуємося в тому, що мережа тепер підключена до Інтернету.

Під'єднується до неї на смартфоні або будь-якому іншому пристрої.

Популярні програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Якщо всі наведені вище способи вас не влаштовують або за допомогою них не вийшло роздати Інтернет, є сенс скористатися сторонніми програмами, яких існує велика кількість. Ми розглянемо дві найбільш зручних на наш погляд.

MyPublicWiFi

Цей додаток має чимало позитивних відгуків і володіє простим інтерфейсом, що дозволяє вже після пари кліків почати роздавати інтернет по Wi-Fi з ноутбука. Викачуємо програму з офіційного сайту mypublicwifi.com і встановлюємо на свій портативний комп'ютер. В ході установки буде потрібно перезавантажити ноутбук. Далі запускаємо утиліту і задаємо настройки віртуальної точки доступу.

Прописуємо назву мережі і пароль, також вказуємо підключення, через яке буде здійснюватися роздача інтернету за допомогою Wi-Fi. Запускається віртуальна мережа натисканням кнопки «Set up and Start Hotspot». Налаштувань у програми мінімум, так що розібратися в них не складе труднощів.

Connectify Hotspot

Ще одна популярна програма, що надає можливість без проблем роздати вай-фай з ноутбука будь-яким портативних пристроїв. Викачуємо російськомовну версію утиліти за адресою http://www.connectify.me/ru/, встановлюємо її і перезавантажуємо комп'ютер. Запускаємо програму. На вкладці «Налаштування» ми бачимо, що додаток може працювати в декількох режимах. За умовчанням вибраний режим «Точка доступу Wi-Fi hotspot» - це нас влаштовує. Задаємо параметри віртуального роутера приблизно як на наведеному нижче скріншоті.

Задаємо параметри віртуального роутера приблизно як на наведеному нижче скріншоті

Звертаємо увагу на те, що ми створили нову бездротову точку доступу, отримуючи інтернет через той же вай-фай. Програма допускає таку конфігурацію. Виконавши всі налаштування, запускаємо точку натисненням кнопки в нижній частині вікна. Після декількох секунд очікування мережа повинна з'явитися. Знаходимо її на смартфоні і підключаємося, попередньо ввівши пароль.

Знаходимо її на смартфоні і підключаємося, попередньо ввівши пароль

У нас ніяких труднощів не виникло - після успішного з'єднання роздача інтернету з ноутбука відбувалася так, як якщо б це був звичайний роутер. Дані про всі підключені до вашого Wi-Fi користувачів відобразяться на вкладці «Клієнти» додатка Connectify Hotspot.

Дані про всі підключені до вашого Wi-Fi користувачів відобразяться на вкладці «Клієнти» додатка Connectify Hotspot

Зауважимо, що для створення точки доступу ми використовували безкоштовну версію програми, функціоналу якої виявилося цілком достатньо. Якщо вам будуть потрібні розширені можливості, то, звичайно, доведеться платити.

Це, мабуть, все, що ми хотіли розповісти по темі роздачі вай-фай з ноутбука засобами системи Windows 7/10 або за допомогою спеціальних програм. Якщо віртуальний роутер не хоче створюватися, то, швидше за все, є проблеми з драйверами адаптера або він зовсім не підтримує роботу в режимі точки доступу (друге малоймовірно). Якщо ж мережа з'явилася, але після підключення до неї сайти не завантажуються, значить загальний доступ до інтернету не відкритий або заблокований фаєрволом / антивірусом. Пишіть про виникаючі труднощі в коментарях нижче, і ми спільними зусиллями спробуємо вам допомогти.

Як роздавати Wi-Fi з ноутбука - способи створення точки доступу в Windows 7/10

Для підключення до мережі Інтернет відразу декількох пристроїв, в тому числі бездротовим способом, найчастіше використовується класичний Wi-Fi роутер. Сучасні роутери прекрасно справляються зі своїм завданням, забезпечуючи надійне і стійке до перешкод з'єднання, ось тільки маршрутизатор не завжди може виявитися під рукою. Стандартна ситуація - ви вирішили провести кілька днів на дачі і взяли з собою тільки ноутбук з USB-модемом. Непогано було б мати можливість підключатися через нього до Інтернету не тільки на своєму портативному комп'ютері, але і на мобільних гаджетах, таких як смартфон або iPod. Тобто виникає потреба у використанні ноутбука як окремої точки доступу Wi-Fi, до якої за аналогією зі звичайним роутером можуть приєднуватися інші пристрої. Якщо хто не знав, функціонал для реалізації такого завдання вбудований в операційні системи Windows 7/10, головне щоб ваш ноутбук був оснащений бездротовим адаптером.

Отже, в даній статті в покроковому режимі розглянемо всі основні способи роздачі Wi-Fi з ноутбука, що працює під управлінням Windows 7 або Windows 10. Точку доступу будемо створювати як засобами самої системи, так і за допомогою найбільш популярних сторонніх програм. Джерелом інтернету для ноутбука стане 3G-модем одного з операторів мобільного зв'язку. Втім, всі розглянуті схеми працюватимуть і в разі звичайного проводового підключення інтернету.

Створення віртуального Wi-Fi роутера через командний рядок

Користувачам, які не товаришують з командним рядком, це спосіб напевно здасться досить складним і хитромудрим. Однак якщо точно слідувати інструкціям, то ніяких проблем виникнути не повинно. Найголовніше, даний спосіб універсальний, тобто працює і в Window 7, і в Windows 10, і при цьому не вимагає установки якихось додаткових додатків.

Насамперед запустимо саму командний рядок від імені адміністратора. Зробити це можна через рядок пошуку меню Пуск, клікнувши по пункту «Командний рядок» правою кнопкою і вибравши «Запуск від імені адміністратора». У Windows 10 просто тиснемо правою клавішею миші по значку меню Пуск і вибираємо «Командний рядок (адміністратор)».

В консолі відразу ж виконуємо команду netsh wlan show drivers щоб упевнитися, що в поточний момент Wi-Fi адаптер ноутбука здатний працювати в режимі точки доступу. Після введення зазначеної команди тиснемо Enter і шукаємо рядок «Підтримка розміщеної мережі».

Якщо поруч стоїть «Так», то все в порядку і можна переходити до наступного етапу, якщо ж написано «Ні», то продовжувати не має сенсу, так як адаптер не готовий до роздачі Wi-Fi. Причини відсутності підтримки розміщеної мережі можуть бути самі різні - від некоректно встановлених (або старих) драйверів до несумісності поточної версії Windows з встановленим обладнанням. Способів вирішення подібної проблеми ми присвятили окрему статтю (див. « Не вдалося запустити розміщену мережу »), Тому зараз загострювати увагу на них не будемо і підемо далі.

На даному етапі нам потрібно ввести команду для ініціалізації створюваного віртуального хоста вай-фай. Виглядає вона так:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = InternetNout key = 87654321

 • InternetNout - ім'я бездротової мережі;
 • 87654321 - пароль.

Якщо все пройшло успішно, то з'явиться відповідне повідомлення, як на скріншоті.

Тепер запускаємо нашу мережу командою netsh wlan start hostednetwork, за підсумками виконання якої ми повинні побачити повідомлення "Розміщена мережу запущена».

Треба перевірити, чи дійсно з'явилася нова бездротове з'єднання. Заходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом» і знаходимо створену нами мережу InternetNout.

Правда, статус у неї поки «Без доступу до мережі», що нас категорично не влаштовує. Щоб віртуальна точка вай-фай змогла роздавати інтернет, вона повинна отримати доступ безпосередньо до того з'єднанню, через яке ноутбук сам отримує інтернет. У нашому випадку це Ethernet 3.

Кількома по ньому, а потім натискаємо на кнопку «Властивості».

Далі переходимо на вкладку «Доступ» і ставимо галочку поруч з пунктом «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Нижче в випадаючому списку вибираємо цільове підключення. У нас це «Підключення по локальній мережі * 14».

Тиснемо «ОК» для застосування параметрів. Тепер в центрі управління мережами статус InternetNout змінився на «Інтернет», чого ми і добивалися.

Беремо в руки смартфон і в відповідному розділі налаштувань перевіряємо, чи бачить пристрій створену Wi-Fi точку. Якщо всі описані вище кроки виконані, то мережу неодмінно буде виявлена. Кількома по ній, вводимо пароль і чекаємо, коли відбудеться підключення.

Ноутбук почне роздавати інтернет для нашого смартфона через Wi-Fi. Вивести інформацію про мережі, наприклад, число підключених клієнтів, дозволяє команда netsh wlan show hostednetwork. Для відключення точки доступу виконуємо команду netsh wlan stop hostednetwork.

Роздача Wi-Fi за допомогою бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер в Windows 7

Цей спосіб дозволяє створити точку доступу без всяких маніпуляцій з командним рядком, але працює методика тільки в Windows 7. Спочатку відкриваємо «Центр управління мережами і загальним доступом», а потім переходимо по посиланню «Налаштування нового підключення або мережі».

У вікні вибираємо пункт «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер», після чого тиснемо «Далі».

Заповнюємо поля «Ім'я мережі» та «Ключ безпеки», потім натискаємо ще раз «Далі».

З'явиться вікно, яке повідомить вас про те, що мережа готова до використання. На цьому ж етапі пропонується включити загальний доступ до підключення до Інтернету. Це необхідно обов'язково зробити, клацнувши відповідне посилання.

Тепер залишається тільки дочекатися завершення операції.

Щоб побачити тільки що створену мережу, в «Центрі управління мережами і загальним доступом» зліва потрібно перейти по посиланню «Управління бездротовими мережами».

Тут є можливість керувати з'єднаннями - видаляти, додавати, змінювати властивості, задавати пріоритет.

Ми вже додали один віртуальний хост і відкрили для нього доступ в Інтернет, так що роздача Wi-Fi з ноутбука на будь-який пристрій почнеться відразу ж після з'єднання гаджета (планшета або смартфона) з мережею.

Мобільний хот-спот в Windows 10

В системі Windows 10 існує можливість дуже швидко організувати точку доступу для мобільних пристроїв через утиліту Параметри. Запускаємо програму і переходимо в розділ «Мережа та Інтернет». В меню зліва вибираємо пункт «Мобільний хот-спот».

Якщо ноутбук підключений до інтернету провідним способом або за допомогою USB-модема, на сторінці можна буде дозволити спільне використання інтернет-з'єднання декількома пристроями. Тобто з'явиться та сама точка доступу вай фай, через яку з ноутбука піде роздача інтернету на інші пристрої. Для активації хот-споту перемещаем розташований зверху повзунок в положення "On".

Ім'я мережі і пароль для доступу до неї будуть вказані трохи нижче (вони генеруються автоматично). Мережа існує (у нас вона називається DESKTOP- EHJUIN4 3118), але поки не має доступу до інтернету, в чому можна переконатися, зайшовши в центр управління мережами.

Щоб відкрити цей доступ, потрібно повторити всі ті ж дії, які ми робили при роботі з командним рядком. Заходимо в Властивості підключення, що відповідає за «поставку» інтернету до ноутбука, і на вкладці «Доступ» ставимо галочку поруч з відповідним пунктом. Нижче вибираємо в списку потрібне підключення, для якого відкриваємо доступ до Інтернету. Зберігаємо зміни кнопкою OK.

Переконуємося в тому, що мережа тепер підключена до Інтернету.

Під'єднується до неї на смартфоні або будь-якому іншому пристрої.

Популярні програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Якщо всі наведені вище способи вас не влаштовують або за допомогою них не вийшло роздати Інтернет, є сенс скористатися сторонніми програмами, яких існує велика кількість. Ми розглянемо дві найбільш зручних на наш погляд.

MyPublicWiFi

Цей додаток має чимало позитивних відгуків і володіє простим інтерфейсом, що дозволяє вже після пари кліків почати роздавати інтернет по Wi-Fi з ноутбука. Викачуємо програму з офіційного сайту mypublicwifi.com і встановлюємо на свій портативний комп'ютер. В ході установки буде потрібно перезавантажити ноутбук. Далі запускаємо утиліту і задаємо настройки віртуальної точки доступу.

Прописуємо назву мережі і пароль, також вказуємо підключення, через яке буде здійснюватися роздача інтернету за допомогою Wi-Fi. Запускається віртуальна мережа натисканням кнопки «Set up and Start Hotspot». Налаштувань у програми мінімум, так що розібратися в них не складе труднощів.

Connectify Hotspot

Ще одна популярна програма, що надає можливість без проблем роздати вай-фай з ноутбука будь-яким портативних пристроїв. Викачуємо російськомовну версію утиліти за адресою http://www.connectify.me/ru/, встановлюємо її і перезавантажуємо комп'ютер. Запускаємо програму. На вкладці «Налаштування» ми бачимо, що додаток може працювати в декількох режимах. За умовчанням вибраний режим «Точка доступу Wi-Fi hotspot» - це нас влаштовує. Задаємо параметри віртуального роутера приблизно як на наведеному нижче скріншоті.

Задаємо параметри віртуального роутера приблизно як на наведеному нижче скріншоті

Звертаємо увагу на те, що ми створили нову бездротову точку доступу, отримуючи інтернет через той же вай-фай. Програма допускає таку конфігурацію. Виконавши всі налаштування, запускаємо точку натисненням кнопки в нижній частині вікна. Після декількох секунд очікування мережа повинна з'явитися. Знаходимо її на смартфоні і підключаємося, попередньо ввівши пароль.

Знаходимо її на смартфоні і підключаємося, попередньо ввівши пароль

У нас ніяких труднощів не виникло - після успішного з'єднання роздача інтернету з ноутбука відбувалася так, як якщо б це був звичайний роутер. Дані про всі підключені до вашого Wi-Fi користувачів відобразяться на вкладці «Клієнти» додатка Connectify Hotspot.

Дані про всі підключені до вашого Wi-Fi користувачів відобразяться на вкладці «Клієнти» додатка Connectify Hotspot

Зауважимо, що для створення точки доступу ми використовували безкоштовну версію програми, функціоналу якої виявилося цілком достатньо. Якщо вам будуть потрібні розширені можливості, то, звичайно, доведеться платити.

Це, мабуть, все, що ми хотіли розповісти по темі роздачі вай-фай з ноутбука засобами системи Windows 7/10 або за допомогою спеціальних програм. Якщо віртуальний роутер не хоче створюватися, то, швидше за все, є проблеми з драйверами адаптера або він зовсім не підтримує роботу в режимі точки доступу (друге малоймовірно). Якщо ж мережа з'явилася, але після підключення до неї сайти не завантажуються, значить загальний доступ до інтернету не відкритий або заблокований фаєрволом / антивірусом. Пишіть про виникаючі труднощі в коментарях нижче, і ми спільними зусиллями спробуємо вам допомогти.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: