Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як самостійно налаштувати Wi-Fi-роутер

Підключити Wi-Fi вдома - найпоширеніша завдання сьогодні для звичайного користувача. Якщо не вникати в деякі тонкощі, пов'язані з мережевою безпекою, установка Wi-Fi-роутера тільки здається складною справою. На практиці все дуже просто.

Спочатку розберемося, який Wi-Fi-роутер вибрати. Мережеве обладнання ділиться на кілька категорій. ADSL Wi-Fi-роутери використовуються для підключення за технологією ADSL через телефонну лінію. Ця технологія використовується все рідше і рідше, а принципової різниці в налаштуванні немає. Wi-Fi-роутери, що підключаються через Ethernet, в свою чергу діляться на кілька категорій. Бувають мости (гейти), Wi-Fi-роутери, Wi-Fi-точки доступу, Wi-Fi-репітери (повторювачі). Принципової різниці між ними немає. Спеціальна настройка роутера перетворює один вид пристрою на інший. Так, багато моделей Wi-Fi-роутерів допоможуть виступати в якості репитера, а ретрансляція можна налаштувати як Wi-Fi-роутер. Wi-Fi-ретрансляція отримує сигнал від одного з Wi-Fi-роутерів і передає його далі. Таким чином розширюється зона охоплення домашньої Wi-Fi-мережі, посилюється сигнал Wi-Fi і ліквідуються «мертві зони». Wi-Fi-гейти передають Wi-Fi-сигнал на велику відстань. За допомогою двох Wi-Fi-гейтов можна встановити Wi-Fi-мережу в сусідніх будинках, а при використанні спеціальних спрямованих Wi-Fi-антен - встановити зв'язок через Wi-Fi на великій відстані (до 10 кілометрів). Налаштування роутера для використання в якості репітерів або гейтов зустрічається нечасто. Зате часто буває потрібно підключити по Wi-Fi ноутбук, стаціонарний комп'ютер або зробити так, щоб можна було підключитися по Wi-Fi з iPhone або іншого мобільного телефону. Для цих цілей потрібні звичайні точки доступу або настройка як Wi-Fi-роутера гейта або репитера. Виходячи з цього легко зробити висновок, що настройка роутера, якщо необхідно підключити Wi-Fi вдома, практично не відрізняється від настройки гейта або репитера. За умови, якщо налаштовувати Wi-Fi-роутер саме для домашньої Wi-Fi-мережі для звичайного використання.

Зазвичай буває важливо не просто підключити Wi-Fi вдома, а й забезпечити високу швидкість передачі даних.
Для комфортної роботи потрібен стандарт G, який забезпечує швидкість до 54 Mbps. У більшості випадків цього з запасом досить для комфортної роботи в інтернеті. Щасливим володарям швидкісного доступу в інтернет, ігроманам і тим, хто багато качає через торенти, бажано використовувати більш просунутий стандарт. Навіть ретельна настройка Wi-Fi-роутера не допоможе, якщо використовується застарілий стандарт. Для використання всього потенціалу сучасних високошвидкісних бездротових мереж бажаний стандарт N. У таблиці нижче дано порівняння стандартів, щоб підключити Wi-Fi вдома на потрібної швидкості:

Стандарт Швидкість Середня швидкість передачі даних 802.11b 11 Мбіт / с 5 Мбіт / с 802.11g 54 Мбіт / с 25 Мбіт / с 802.11a 54 Мбіт / с 25 Мбіт / с 802.11n 200+ Мбіт / с 100 Мбіт / с

Роутер D-Link DIR-620 підтримує стандарт 802.11n. Установка Wi-Fi-роутера D-Link DIR-620 стандартна і майже не відрізняється від установки Wi-Fi-роутера інших виробників. На прикладі налаштування цього роутера покажемо, як <strong> підключити Wi-Fi вдома </ strong> швидко і просто.
Для настройки роутера <strong> D-Link DIR-620 </ strong> вам потрібно слідувати наступної інструкції:
1) Увімкніть роутер в мережу. Підключіть інтернет-кабель до порту "Internet" роутера. Кабель, що з'єднує роутер з комп'ютером, підключіть до одного з портів LAN на задній панелі роутера, а інший його кінець підключіть до мережевої карти комп'ютера.
2) Відкрийте будь-який інтернет-браузер і наберіть в адресному рядку http://192.168.0.1.
Перейдіть по введеному адресою. З'явиться веб-інтерфейс, за допомогою якого ви налаштуєте роутер. Заповніть порожні поля: в поле "Ім'я користувача" введіть admin, в поле "Пароль" - admin. Клацніть по кнопці "Вхід".
Роутер D-Link DIR-620 підтримує стандарт 802
3) Далі відкрийте розділ "Мережа", підрозділ "З'єднання" і виберіть з'єднання під назвою WAN.

4) Після цього розгорнеться сторінка, що відображає настройки з'єднання. Натисніть на тип з'єднання IPoE і відзначте галочкою під типом пункт "Дозволити". Такі ж галочки повинні стояти біля пунктів "Отримати IP-адресу автоматично", "Включити IGMP", "Отримати адресу DNS сервера автоматично", "NAT", "Мережевий екран". Збережіть внесені зміни.
4) Після цього розгорнеться сторінка, що відображає настройки з'єднання
Приступаємо до налаштування Wi-Fi-з'єднання:
1) У розділі "Мережа" виберіть підрозділ "Wi-Fi". З'явиться пункт «Основні параметри". Переконайтеся, що навпроти рядка "Включити бездротове з'єднання" поставлена ​​галочка. Навпаки пункту "Приховати точку доступу" галочок бути не повинно. Виберіть канал "auto", максимальна кількість клієнтів - 0. Прийміть і збережіть внесені зміни.


2) Натисніть на підрозділ "Налаштування безпеки" і виберіть у випадаючому списку "Мережева аутентифікація" пункт "WPA-PSK / WPA2-PSK mixed".
2) Натисніть на підрозділ Налаштування безпеки і виберіть у випадаючому списку Мережева аутентифікація пункт WPA-PSK / WPA2-PSK mixed
Після того, як відкриються додаткові настройки, в рядку "Ключ шифрування PSK:" введіть пароль, за допомогою якого буде проводитися підключення до вашої бездротової мережі. Пароль повинен містити не менше 8 англійських символів. Для найбільшої безпеки при складанні пароля рекомендується комбінувати маленькі, великі літери, символи та цифри. Закінчивши введення пароля, прийміть і збережіть зроблені зміни.

Дана настройка роутера показана в якості зразка. Як бачимо, підключити Wi-Fi вдома нескладно.
<Strong> Установка Wi-Fi роутера </ strong> проста і безболісна. Але якщо ви дбаєте про свою безпеку, якщо хочете, щоб ваші особисті дані не «пішли на сторону», а в ваш комп'ютер не влізли зловмисники, рекомендуємо звернутися до фахівців, які швидко і якісно зроблять все, щоб настройка роутера відповідала найвищим стандартам мережевий безпеки.
Корисні поради:

 • Знімні антени зручні тим, що їх можна поміняти на більш потужні або зняти зайві якщо однієї антени вистачає для стійкого сигналу в межах приміщення.
 • Якщо якість прийому сигналу низька, швидкість маленька, а з'єднання постійно рветься, спробуйте зрушити Wi-Fi-роутер на 5-10 см в будь-яку сторону. Іноді це нехитре рух допомагає значно поліпшити якість прийому і відповідає посиленню Wi-Fi-сигналу.
 • Вибирайте пароль не менше 10 символів довжиною, з букв в різних регістрах, цифр і символів одночасно.
 • Готуючись до покупки Wi-Fi-роутера, ознайомтеся з відгуками в Інтернеті про існуючі моделях. Зверніть особливу увагу на інформацію про роботу роутера в різних режимах, при високих температурах і при інтенсивному навантаженні.
 • Незначна економія при покупці роутера може призвести до великих втрат часу згодом при установці і експлуатації пристрою.
 • Перед придбанням роутера, з'ясуйте у вашого інтернет-провайдера, які протоколи повинен підтримувати ваш майбутній маршрутизатор.
 • Завжди намагайтеся перепрошивати роутер на останню офіційну прошівку.Посетіте офіційний сайт виробника обраної вами моделі роутера і перевірте наявність нових прошивок і їх сумісність. Нові прошивки покращують стабільність і швидкість роботи бездротових пристроїв.
 • Якщо швидкість Інтернету раптово впала, сайти відкриваються повільно, можна перевірити швидкість вашого інтернет-з'єднання, зайшовши на безкоштовний веб-сервіс http: // speedtest, net .
 • Більшість неполадок, що виникають внаслідок збою в мережі, можна легко усунути за допомогою простої перезавантаження обладнання.

/ Головна сторінка / послуги / ціни / заявка через інтернет / Наші партнери /
/ станції метро / знижки / скарги та пропозиції / статті /

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: