Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити драйвер для Wi-Fi на ноутбук

 1. Що потрібно знати
 2. Як перевірити встановлений і працює драйвер Wi-Fi
 3. Як шукати відповідний сумісний драйвер
 4. Як правильно встановити або оновити драйвер Wi-Fi
 5. Установка драйвера вручну
 6. підсумок

Існує певний ряд проблем, з якими доводиться стикатися всім користувачам Windows. Наприклад, може наступити момент, коли ваш ноутбук відмовиться працювати з бездротовою мережею або навіть просто приймати її сигнал. Які дії допоможуть в цій ситуації, що варто знати і розуміти початківцям користувачам, як встановити драйвер для Wi-Fi на ноутбук, ми максимально детально розглянемо в цій статті. Існує певний ряд проблем, з якими доводиться стикатися всім користувачам Windows

Драйвер пристрою відповідає за його правильне функціонування

Що потрібно знати

За коректну роботу кожного компонента в наших персональних пристроях під управлінням Windows відповідає особливий тип ПО, званий драйвером. Він визначає, як буде функціонувати конкретне обладнання, як воно буде взаємодіяти з ОС і програмами, інстальованими в ній. Встановити драйвер кожного окремого компонента може фірма-виробник, що випускає ноутбук, але в деяких ситуаціях це доведеться зробити самому користувачеві. Це стосується кожного, навіть самого дрібного компонента вашого ПК. Адаптер Wi-Fi - не виняток. Саме він відповідає за з'єднання і якісну роботу ПК з мережею Wi-Fi.

 • Якщо ви встановили в ноутбук нове обладнання або додали будь-який додатковий компонент, що не поставлявся в стандартній комплектації.
 • Якщо ви встановили нову операційну систему.
 • Якщо виробник випустив новішу версію драйвера.

У всіх цих ситуаціях вам можуть стати в нагоді інструкції, описані в цій статті. У кожній з цих ситуацій буде потрібно встановити новий драйвер. Ми розглянемо установку драйвера на прикладі адаптера Wi-Fi , Так як з проблемами при виконанні цієї процедури користувачі стикаються найбільш часто.

Як перевірити встановлений і працює драйвер Wi-Fi

Як тільки у користувачів виникають проблеми з підключенням ноутбука до бездротової мережі, ми рекомендуємо переконатися в тому, що відповідний адаптер на комп'ютері включений, драйвер для нього автоматично, а пристрій працює правильно.

Для цього перш за все варто спробувати включити Wi-Fi на ноутбуці механічним способом. Справа в тому, що в багатьох моделях під управлінням Windows для додаткової економії заряду акумулятора в ноутбуці передбачено швидке відключення і включення Wi-Fi за допомогою спеціального фізичного перемикача на корпусі або поєднання клавіш на клавіатурі. Деякі виробники для цього використовують поєднання функціональної клавіші Fn і кнопок F2 або F3. Цю інформацію ви можете дізнатися з керівництва до конкретної моделі ноутбука.

Коли спроба механічного включення проведена, потрібно засобами операційної системи Windows перевірити працездатність цього компонента в вашому ноутбуці, а також уточнити чи є в системі драйвер, який відповідає за правильну роботу мережевої плати Wi-Fi, і чи працює він належним чином. Отримати всю цю інформацію і дізнатися статус адаптера бездротової мережі можна в диспетчері пристроїв Windows. Знайдіть в цьому диспетчері мережеві адаптери і перевірте їх властивості. Якщо який-небудь з них відключений програмно або для нього не встановлено відповідне ПЗ, ви побачите інформаційне повідомлення та запобіжні іконки.

У кожній із цих ситуацій необхідно перейти до наступного пункту, який дозволить усунути проблеми з підключенням Wi-Fi і встановити необхідний драйвер.

Як шукати відповідний сумісний драйвер

Для того щоб знайти найбільш підходящий драйвер для бездротового мережевого адаптера Wi-Fi, встановленого у вашому ноутбуці, ми рекомендуємо ознайомитися з найбільш повними специфікаціями моделі на сайті виробника або скористатися спеціальним програмним забезпеченням.

Ноутбуки однієї і тієї ж моделі, випущені в різний час, можуть мати мережевий адаптер Wi-Fi від різних виробників і постачальників, а це автоматично означає, що встановлювати необхідно абсолютно різні драйвери. Для того щоб дізнатися виробника Wi-Fi адаптера, простіше і швидше за все скористатися безкоштовною утилітою HWVendorDetection для Windows. Вона не вимагає установки, і її досить просто знайти на просторах мережі. Після того як утиліта покаже виробника мережевого адаптера, необхідно перейти на його сайт і, вибравши версію операційної системи, встановленої в ноутбуці, скачати найсвіжіший на сьогоднішній день драйвер.

Після того як утиліта покаже виробника мережевого адаптера, необхідно перейти на його сайт і, вибравши версію операційної системи, встановленої в ноутбуці, скачати найсвіжіший на сьогоднішній день драйвер

При з'ясуванні моделі обладнання, пошуку сумісного ПО і автоматичної інсталяції драйвера вам можуть прийти на допомогу всілякі програмні рішення. Відомі вони більше як збірники драйверів або драйверпаки. Найчастіше вони самостійно пропонують пошук, скачування, інсталювання та оновлення ПЗ для різних компонентів обладнання, але роблять вони це абсолютно автоматично. Іноді це може привести до того, що буде встановлений не зовсім відповідний драйвер або ж він не буде знайдений зовсім. Подібна система автоматичного розпізнавання моделі і скачування драйвера діє і в самій ОС, починаючи з Windows 7, але не завжди знаходиться вірна версія ПО, і робота обладнання може виявитися не зовсім стабільною.

Саме тому ми рекомендуємо проводити пошук драйвера вручну і максимально переважно робити це на сайті виробника. Найбільші і поважають себе виробники випускають оновлення ПЗ досить регулярно, удосконалюючи роботу обладнання, в тому числі і адаптерів Wi-Fi.

Як правильно встановити або оновити драйвер Wi-Fi

Якщо ви використовуєте для установки драйверів спеціальне програмне забезпечення, швидше за все, вам не буде потрібно особливих навичок для того, щоб встановити драйвер бездротового адаптера. Подібні програми роблять все самостійно і в подальшому багато з них вміють у фоновому режимі перевіряти поява оновлень і оповіщати про них користувачів. На жаль (чи на щастя), подібною функціональністю і її надійної правильною роботою можуть похвалитися тільки найбільші і виключно платні програмні продукти. Безкоштовні аналоги часом можуть встановити не зовсім сумісну версію ПО, не вміють повідомляти про наявність оновлень і перевантажені рекламою.

Якщо ж ви не полінувалися і відвідали сайт виробника вашого ноутбука або мережевого адаптера і завантажили найбільш свіжу версію ПО для Windows, установка відбувається за допомогою запуску виконуваного файлу .exe і суворого дотримання інструкцій інсталятора. В такому випадку ви можете бути впевнені в тому, що встановіть на комп'ютер найбільш нову версію, адаптовану саме для вашої збірки Windows, а значить, адаптер буде працювати гарантовано якісно. Мінус такого способу тільки в тому, що нові оновлення вам належить моніторити самостійно, відвідуючи сайт виробника з певною періодичністю.

Установка драйвера вручну

Якщо ж після скачування ПО для вашого бездротового мережевого адаптера ви виявили в завантаженнях zip-архів з масою не зовсім зрозумілих файлів або серед завантажень немає виконуваного файлу .exe, швидше за все, вам буде потрібно ручна установка драйвера. Нижче ми наводимо покрокову інструкцію, яка ніколи, як саме це можна зробити.

 • Вийміть з завантаженого архіву всі файли і перемістіть їх в одну папку, підписавши її будь-яким, найбільш зручним і зрозумілим вам ім'ям.
 • Запустіть Диспетчер пристроїв Windows.
 • Виберіть мережевий адаптер, який не має драйвера або не функціонує належним чином.
 • Відкрийте контекстне меню (правою клавішею мишки) і виберіть Видалити. Ця процедура видалить існуючий драйвер і допоможе уникнути конфліктів старого і нового ПО при проведенні ручної процедури установки.
 • Знову виберіть цільової адаптер, клікніть по ньому (робити це необхідно правою кнопкою миші) і виберіть опцію "Оновити драйвери».
 • Серед двох запропонованих дій виберіть «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».
 • Система запропонує вказати якесь конкретне місце в файлової системі Windows для твору пошуку драйвера. Вкажіть папку, створену кількома кроками раніше, щоб система могла самостійно встановити ПО.


Після інсталяції будь-якого подібного оновлення програмних складових ми радимо перезапустити комп'ютер. Це допоможе системі налаштуватися оптимальним чином, активувати обладнання , Яке було відключено. При несумісних версіях ПО або невірної роботі обладнання може бути відключено самої Windows і запуститься тільки після перезавантаження.

підсумок

Головною рекомендацією при скачуванні та встановлення ПЗ для мережевого адаптера і будь-якого іншого обладнання в вашому ноутбуці є звернення або до сайту виробника, або до найбільш надійним і перевіреним джерелами. Це дозволить заощадити масу часу і отримати в результаті найбільш ефективну роботу ПК. Сам процес установки може бути ручним або автоматичним, але при використанні наведених тут інструкцій він стане простим і зрозумілим.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: