Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити Wi-Fi роутер будинку

 1. Визначаємо місце розташування Переважно розмістити маршрутизатор в центральній частині приміщення...
 2. Налаштування локальної мережі
 3. Налаштування WAN
 4. Як самому налаштувати Wi-Fi роутер: Відео

Визначаємо місце розташування

Переважно розмістити маршрутизатор в центральній частині приміщення (або якомога ближче до центру) де-небудь під стелею або на шафі.

Чим вище розташовується точка доступу, тим менше перешкод на шляху сигналу і тим більше зона покриття.

Вирішуючи, як встановити Wi-Fi роутер будинку, слід уникати дзеркал, так як вони відображають сигнал, і радіохвилі просто не будуть проходити; побутових приладів, особливо мають сильне випромінювання електромагнітних хвиль, таких, як мікрохвильові печі (НВЧ), холодильники, радіо, домашні телефони і так далі.

Якщо приміщення досить велике і один роутер не здатний покрити всю територію, то можна налаштувати два маршрутизатора в режимі міст і значно збільшити зону покриття. Варто зазначити, що на кожному роутере передбачені кріплення на стіну. Отже, тепер ви знаєте, де і як встановити роутер самостійно. Тепер можна переходити до налаштування.

Настройка обладнання

Зазвичай при першому включенні маршрутизатора Wi-Fi вже працює. Вам же залишається лише змінити ім'я мережі і призначити пароль для безпеки.

Для початку нам потрібно зайти в параметри точки доступу. Для цього потрібно дізнатися IP-адресу роутера. Він зазначений на заводській наклейці, яка є на кожному маршрутизаторі (уважно огляньте гаджет з усіх боків).

Він зазначений на заводській наклейці, яка є на кожному маршрутизаторі (уважно огляньте гаджет з усіх боків)

Дізнатися його можна і в командному рядку. Просто підключаємося до мережі, відкриваємо командний рядок, прописуємо команду ipconfig і натискаємо [Enter]. Далі треба знайти рядок «Основний шлюз» - там і буде потрібний нам адресу.

Далі треба знайти рядок «Основний шлюз» - там і буде потрібний нам адресу

Тепер цей IP-адреса потрібно ввести в адресний рядок будь-якого браузера і натиснути [Enter]. Як правило, IP-адреса виглядає наступним чином: 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Можуть бути й інші значення - це вже уточнюється вищеописаними способами.

Далі система попросить ввести логін і пароль. У більшості випадків за замовчуванням виробники ставлять такі значення: логін - admin, пароль - admin. Ці дані також вказані на заводській наклейці.

Отже, установка Wi-Fi роутера будинку передбачає два кроки налаштування:

 • настройка локальної мережі і Wi-Fi;
 • настройка інтернет-з'єднання.

Давайте докладніше розглянемо обидва пункти.

Налаштування локальної мережі

У питанні, як встановити новий роутер, в першу чергу слід розібрати саме настройку локальної мережі і Wi-Fi з'єднання. Подальші дії ми розглянемо на прикладі настройки маршрутизатора TP-Link. Якщо у вас інша модель, то не переживайте: все роутери налаштовуються за стандартною схемою. Відмінності можуть бути тільки в назві деяких розділів і в зовнішньому вигляді інтерфейсу.

Отже, виконайте наступні кроки:

 • входите в параметри роутера;
 • переходите в розділ «Бездротовий режим». Тут буде кілька додаткових вкладок:

  Тут буде кілька додаткових вкладок:

  1. настройки бездротового режиму (в деяких моделях назва буде «Основні настройки»). Тут в рядку «Ім'я мережі» (або) пишемо назву мережі (придумуєте будь-яку назву - саме воно і буде відображатися при підключенні) .Далі вибираєте свій регіон. У рядку «Режим» виставляєте той стандарт Wi-Fi, який вам потрібно. Найкраще вибирати 802.11bgn - це дозволить підключатися до мережі навіть застарілим девайсів, які працюють в старих стандартах.

   У рядку «Канал» найкраще поставити значення Auto. Ставимо галочку в рядку «Включити бездротове мовлення» і «Включити широкомовлення SSID»;

  2. захист бездротового режиму - тут ви можете встановити тип шифрування даних і призначити будь-який пароль. Вибираєте 2 (найнадійніший спосіб захисту для домашньої мережі). «Версія» і «Шифрування» - встановлюєте значення «Автоматично». Нижче в рядку «Пароль бездротової мережі» введіть свій пароль (повинен містити лише латинські літери та цифри, або того й іншого разом). Нижче тиснемо кнопку «Зберегти».

  Нижче тиснемо кнопку «Зберегти»

 • інші параметри залишаємо без змін. Після того, як ви вносите якісь зміни, завжди треба натискати кнопку «Зберегти» в самому низу сторінки.

На цьому настройка локальної мережі завершена. Але установка маршрутизатора на цьому не закінчується. Тепер нам потрібно налаштувати доступ до інтернету.

Налаштування WAN

Для того щоб налаштувати підключення до інтернету (WAN), слід знати, який тип з'єднання використовує ваш провайдер. Існує кілька варіантів:

 • PPPoE - в цьому випадку треба вводити логін і пароль, які видав вам провайдер;
 • прив'язка по MAC-адресу - в такому випадку, як правило, параметри мережі вручну вводити не потрібно;
 • статичний IP - це означає, що вам призначається конкретний IP-адресу та інші параметри, які треба вводити вручну.

У будь-якому випадку вам доведеться зателефонувати провайдеру і уточнити, як саме налаштовується роутер (який тип з'єднання використовується).

Існують такі варіанти, коли взагалі нічого налаштовувати не потрібно. Тобто ви підключаєте роутер до кабелю провайдера, підключаєте на комп'ютері до своєї мережі і завантажуєте будь web-сайт. При першій спробі система видасть віконце, в якому потрібно ввести логін і пароль, призначені вашим провайдером. Після введення даних роутер автоматично причепиться до системи, і мережа буде налаштована.

Отже, якщо вищеописаний варіант у вас не пройшов, то зробіть наступне:

 • входите в параметри роутера;
 • переходите в розділ «Мережа WAN»:
  • в рядку «Тип з'єднання» виставляєте відповідний варіант (попередньо уточніть це у вашого провайдера);
  • якщо в першому пункті встановили статичний IP, то нижче вводите параметри мережі. Якщо виставили PPPoE, то нижче вводите логін і пароль. Тиснете «Зберегти» і перезавантажувати роутер.

Тиснете «Зберегти» і перезавантажувати роутер

Як бачите, все досить просто. Тепер ви знаєте, як встановити Wi-Fi роутер в домашніх умовах.

Як самому налаштувати Wi-Fi роутер: Відео

Працюю приватним комп'ютерним майстром. Професійно займаюся ремонтом комп'ютерів більше 12 років, як любитель з 90-х років.
Два роки пропрацював керівником сервісного центру, що спеціалізується на підключенні абонентів до інтернету та комп'ютерної допомоги.

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: