Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як з'єднати "Андроїд" планшет і ноутбук "Windows" по WI-FI

 1. Покрокова анімація по установці

Почну з простого питання, у Вас є бездротовий пристрій, ну наприклад мобільний телефон або планшет під управлінням операційної системи Андроїд? Думаю не помилюся на 99%, якщо відповім за вас, Та є!

Тоді ще одне питання, а як ви передаєте файли, (ну там фото, музику, картинки) на персональний комп'ютер, ноутбук? Напевно за допомогою кабелю USB або карти пам'яті, а може Bluetooth або WI-FI.

Я перейнявся цим питанням, коли у мене з'явився планшет Samsung Galaxy Tab 2, зняте мною відео та фото мало чималий розмір і зберігати його на планшеті не було ніякої можливості (карта пам'яті не гумова) Я перейнявся цим питанням, коли у мене з'явився планшет Samsung Galaxy Tab 2, зняте мною відео та фото мало чималий розмір і зберігати його на планшеті не було ніякої можливості (карта пам'яті не гумова). Постійно підключати кабель або витягувати карту пам'яті з планшета, для перенесення файлів на ноутбук було ліниво і втомлює.

Тому довелося знайти спосіб передавати і отримувати файли по бездротовому зв'язку з планшета під управлінням операційної системи Андроїд, на ноутбук з Windows 8.1 і навпаки.

ЗАВДАННЯ:
Сидячи за стаціонарним комп'ютером або ноутбуком з бездротовим зв'язком Wi-Fi, під управлінням операційної системи Windows 8.1 отримувати або передавати файли на мобільні пристрої під управлінням Android 4.1.2

ІНСТРУМЕНТИ:
1. Програма mHotspot (Під Windows)
2. Програма Total Commander або будь-який інший FTP клієнт (під Windows)
3. Програма Total Commander і плагіни FTP і LAN (Під Android)
4. Програма Ftp сервер (Під Android)

РІШЕННЯ:
WINDOWS: Почнемо з установки і настройки програм під Windows 8.1 на ноутбуці. Раз вже Ви перейнялися такою проблемою, то думаю, просто встановити дві програми (mHotspot і Total Commander) вам не складе труднощів. І так тепер покрокова інструкція:

1. Перед тим як створити і налаштувати точку доступу програмою mHotspot, необхідно включити бездротову мережу (зв'язок).

У Windows 7 це можна зробити вибравши Центр мобільності в Панелі управління натиснувши клавіші Windows + X, а в Windows 8 У Windows 7 це можна зробити вибравши "Центр мобільності" в "Панелі управління" натиснувши клавіші Windows + X, а в Windows 8.1 натиснувши на значку Мережа справа в панелі завдань і вибравши ВКЛ. Пропустіть цей пункт, якщо бездротовий зв'язок у Вас вже включена!

2 2. Запустіть програму mHotspot і заповніть всі поля на свій розсуд, потім натисніть кнопку "Start Hotspot". Як тільки з'явиться повідомлення про успішний запуск точки доступу "Hotspot Started Successfully" натисніть кнопку "OK", на цьому настройка ноутбука закінчена. Точка доступу з ім'ям MY-WIFI створена і знаходиться в очікуванні підключення.

ANDROID: Тепер переходимо до встановлення та налаштування програм під Андроїд, на вашому мобільному пристрої (я налаштовую на планшеті).

Покрокова анімація по установці

1. Скачайте програми Ftp сервер і Total Commander (плагіни FTP і LAN), потім помістіть їх на карту пам'яті мобільного пристрою і встановіть на Android, як на анімаційному малюнку.

Можливо також установка, потрібних програм і плагінів з магазину Play Market (https://play.google.com/store), але для цього треба зареєструватися.

2 2. Запуск WI-FI на мобільному пристрої, для цього натисніть "Налаштування" (Знайти ярлик можна натиснувши на квадрат з точок в правому верхньому куті). У вікні, доторкніться до кнопки Wi-Fi, щоб вона змінила колір.

3 3. Як тільки мережа MY-WIFI буде знайдена, натисніть на ній до появи повідомлення, а потім натисніть "Підключення до мережі".

4 4. У вікні введіть пароль до мережі MY-WIFI і натисніть кнопку "Підключитися".

5 5. Дочекайтеся повідомлення "Підключено до мережі WI-FI", потім запускайте програму "Ftp сервер" клацнувши на ярлику.

Дочекайтеся повідомлення Підключено до мережі WI-FI, потім запускайте програму Ftp сервер клацнувши на ярлику

6. У програмі "Ftp сервер", натисніть на кнопці включення, а потім запишіть або запам'ятайте дані: адресу сервера (ftp://192.168.173.39:2221) і ім'я (francis) і пароль (francis).

У налаштуваннях програми можна створити будь-яке ім'я і пароль, але ми залишимо все за замовчуванням. Ці дані знадобляться нам для введення на ноутбуці або персональному комп'ютері, де ми налаштовували точку доступу.

На цьому установка і налаштування мобільного пристрою (планшета) завершена, можна відкласти його в сторону На цьому установка і налаштування мобільного пристрою (планшета) завершена, можна відкласти його в сторону.

WINDOWS: Повертаємося до ноутбука, на якому у нас запущена точка доступу і налаштована бездротова мережа MY-WIFI.

1 1. Запускаємо програму Total Commander, в меню FTP переходимо на вкладку «Нове FTP-з'єднання ...», потім вводимо адресу сервера і пароль, які ми отримали на мобільному пристрої.

Відбувається з'єднання і в правій частині програми ми бачимо структуру папок мобільного пристрою під керуванням Android. Далі працюємо як зі звичайними файлами в операційній системі Windows.

Обов'язково при першому підключенні і налаштуванні вимкніть свій файерво? Л (Брандмауер)!

Наприклад, ESET Smart Security навіть після настройки дозволу, через пару хвилин починає блокувати мережу, так що мені доводиться на час відключати його.

Автор: Ruterk
27 квітня 2014 р

Тоді ще одне питання, а як ви передаєте файли, (ну там фото, музику, картинки) на персональний комп'ютер, ноутбук?
Обов'язково при першому підключенні і налаштуванні вимкніть свій файерво?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: