Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зламати Wi-Fi пароль - РадіоЛодка

 1. Як зламати Wi-Fi пароль Wi-fi мережі за останні кілька років отримали величезне поширення. Завдяки...
 2. Як зламати Wi-Fi пароль

Як зламати Wi-Fi пароль

Wi-fi мережі за останні кілька років отримали величезне поширення. Завдяки їм, а також стільникових мереж, пропала необхідність використовувати провідний інтернет, як це було років 15 тому. Користуватися інтернетом стало набагато зручніше і простіше. З'явилися більш дешеві тарифи, в тому числі безлімітні. Багато кафе і ресторани, готелі, місця громадського користування пропонують безкоштовне або умовно-безкоштовне підключення до свого Wi-Fi.

Але залишається безліч закритих, що надають платний доступ і приватних точок доступу, до яких просто так підключитися не виходить. Наприклад, у багатьох готелях за кордоном і в нашій країні, доступ до wi-fi інтернету може бути платним. Зазвичай тарифікація йде по днях або по годинах і коштує це задоволення недешево. Тому багато охочих використовувати інтернет безкоштовно задаються питанням, як зламати Wi-Fi пароль, мережа.

Якщо мова йде про квартирі або в приватному будинку, користувачів більше цікавить питання як зламати чужий сусідський вай фай, як зламати wi-fi мережу сусіда, дізнатися її пароль. Ну а якщо ви опинилися на стороні такого сусіда, це також хороша інструкція як захистити свою бездротову мережу від злому і проникнення зловмисників. У цій статті розглянемо обидві сторони цієї блискучої монети.

Злом і захист Wi-Fi. Опис технології. (Відео)

Навіщо потрібен злом Wi-Fi, програма для злому Wi-Fi?

 • В першу чергу, це звичайно халявний, безкоштовний інтернет. У надії заощадити 500 рублів кровно зароблених, користувачі готові віддати все за чудо-програму для злому Wi-Fi. Ну і нерідкі випадки, коли у сусіда більш висока швидкість підключення, ширина каналу. А як то кажуть, який російський не любить швидкого інтернету.
 • Друга найпопулярніша причина - дорогий інтернет в готелі, на відпочинку. Доступ в мережу в багатьох зарубіжних готелях, в основному 2-х або тризіркових (в 4-5 * зазвичай він входить у вартість проживання), платний. І скажу вам ціни не такі вже й демократичні. Тому багато туристів прагнуть заощадити і користуватися Wi-Fi нахаляву.
 • Решта мети злому носять "темний" характер. Такий як зламати вай фай мережу і пароль, для того щоб потім дізнатися інші паролі наприклад від пошти, соціальних мереж, сайтів, ICQ. Використання програма для злому чужого Wi-Fi в цілях промислового і корпоративного шпигунства.
 • Крім того багато корпоративних клієнтів використовують тестовий, добровільний злом Wi-Fi для перевірки безпеки. Якщо є необхідність дізнатися чи надійно захищена мережа, немає нічого кращого, ніж зламати пароль Wi-Fi. Якщо це не вдається зробити професіоналу, значить захист надійна.

Злом Wi-Fi, шифрування і безпеку (WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-PSK, PreShared Key, TKIP, AES).

В сучасних бездротових мережах для захисту від злому, існує безліч типів безпеки і шифрування. Залежно від сфери застосування і критичності втрати даних, характеру захисту, використовуються різні протоколи. У найбільш великих корпоративних і промислових wi-fi мережах використовуються більш складні алгоритми захисту. Як казав герой Х'ю Джекмана в фільмі "Пароль риба-меч": - "Немає нічого неможливого." Але для злому мережі такого масштабу будуть потрібні дуже великі ресурси.

У простих, домашніх і громадських точка доступу Wi-Fi застосовуються не такі серйозні, але при грамотному використанні, досить надійні засоби захисту. Але багато користувачів, компанії і адміністратори мереж часто нехтують безпекою встановлюють або слабкий, простий, загальнопоширений пароль, або допускають інші помилки, які дозволяють зламати Wi-Fi мережу без особливих труднощів. Найбільш сучасним стандартом безпеки на даний момент, для домашніх і громадських мереж, є WPA2, з встановленим типом шифрування AES. Також існує думка, що Wi-Fi захищений паролем WPA 2 неможливо зламати, це помилка. В кінці статті, наведу приклади, варіанти успішного злому Wi-Fi з даним типом безпеки і приведу посилання на дані приклади.

Як розкрити WiFi мережу з смартфона. (Відео)

Як зламати чужий пароль Wi-Fi, основні способи злому Wi-Fi мережі.

Не буду пропонувати варіанти злому Wi-Fi, шляхом підбору пароля у вигляді "12345", "123456789", "qwerty". Швидше за все найбільш прості комбінації пароля ви вже випробували і вони не працюють. Залежно від ситуації, а також цілей, можна зламати Wi-Fi тим чи іншим способом. Наприклад в таких випадках як зламати сусідський вай фай, пароль сусіда підійде один варіант. А в разі коли потрібно зламати конкретну точка доступу, наприклад в якійсь організації чи готелі, потрібно використовувати інші програми і інструменти для злому.

Також успіх отримання пароля для доступу до бездротової мережі залежить від уже наявних у вас в наявності інструментів або пристроїв. Наприклад більше шансів зламати Wi-Fi з ноутбука, нетбука, комп'ютера, ніж з телефону або планшета. І ще багато чого залежить від дальності прийому антени. Але в будь-якому випадку, проникнення в чужу бездротову мережу можливо на обмеженій відстані, в межах радіусу її дії.

Найбільш прості способи отримання пароля і доступу, це використання програм для ноутбуків і комп'ютерів (Linux, Windows 7, 8,8,1) або додатків для мобільних пристроїв, телефонів, смартфонів, планшетів (android, iphone, ipad). Зазначу що функціонал таких програм і додатків досить убогий. Вони дозволяють отримати доступ, зламати пароль тільки в тому випадку якщо господар Wi-Fi мережі дуже слабо її і захистив. Програма для злому Wi-Fi допомагає вирішити три завдання: як дізнатися яку вай фай мережу можна зламати, як підібрати пароль до Wi-Fi і, власне, як зламати чужий Wi-Fi. Приклади програм, що використовуються хакерами: Aircrack і Comm View. Вони найпопулярніші і допомагають перехоплювати необхідні пакети і використовувати їх в подальшому для злому.

Також існують програми для мобільних пристроїв, де користувачі можуть додавати свої захищені паролем Wi-Fi мережі і надавати до них спільний доступ. Тобто вай фай мережа захищена, але ви бачите який у неї пароль і можете до неї підключитися. Також ви можете бачити карту расшаренних точок доступу. Наприклад для iphone і телефонів на Android таке популярне додаток називається WiFi map. Крім того, є ряд інших додаток які допоможуть вам якщо не у зломі, то принаймні отриманні безкоштовного доступу до сотням і тисячам Wifi spot, наприклад osmino Wi-Fi.

Перш ніж завантажити програму, додаток для злому Wi-Fi, раджу гарненько подумати. Більшість з цих програм як мінімум можуть містити віруси, такі як програми для android. Завантажуючи їх, ви можете піддати свій комп'ютер або телефон небезпеки і позбутися важливих даних, а можливо і грошей. Рекомендую скачувати програми та програми лише з офіційних джерел, або надійних сайтів.

Способи злому Wi-Fi мережі:

 • Злом за допомогою підбору найпростішого пароля, наприклад: password, 12345, qwerty. Це найпростіший спосіб. Для того щоб захиститися необхідно встановлювати надійний пароль. Що складається не менше ніж з 8 символів, що містить латинські букви в різному регістрі, а також цифри і спецсимволи в довільному порядку.
 • Напівавтоматичний злом за допомогою підбору або перебору (брутфорса) пароля Wi-Fi за словниками. Цей спосіб вимагає ширших знань від зломщика, він більш трудомісткий. Для цього необхідно як мінімум наявність ноутбука, спеціального, потужного wi-fi адаптера, а також спеціального програмного забезпечення (Linux Back Track 5 і ін.). Якщо ваш пароль мало складний, наприклад містить тільки великі латинські літери або тільки цифри він також може бути підданий атаці за допомогою цього способу. Тому як і в попередньому пункті, раджу встановити складний пароль.
 • Злом wi fi через WPS. Якщо ваш роутер або точка доступу підтримує таку технологію, вони також схильні до злому. Незалежно від складності вашого пароля, мережа може бути зламана за допомогою вразливості в даній технології. Є випадки, коли за допомогою цієї уразливості зламували паролі довжиною понад 50 символів ( приклад )! Для захисту, рекомендується відключити цю технологію в настройках роутера або точки доступу, якщо ви їй не користуєтеся.

Як зламати Wi-Fi з телефону, смартфона або планшета (android, iphone, ipad).

Скажімо прямо, зламати бездротову мережу зі смартфона або планшета під силу тільки справдешньому хакеру, якщо її власник більш менш серйозно підійшов до захисту. А точніше, встановив досить складний пароль, приклад якого описаний вище. Тому весь процес злому Wi-Fi з телефону, планшета або іншого мобільного пристрою, зводиться до скачування всіляких додатків для відкриття доступу до точок вайфай. В основному, сенс таких додатків полягає в наданні інформації про карту відкритих точок доступу, або тим Wi-Fi, до яких їх власники дозволили підключатися. Як зламати WiFi з iPhone / iPad відео .

Слід також застерегти багатьох власників android пристроїв, а також пристрій від apple з мобільною операційною системою ios. Не потрібно завантажувати додатки з підозрілих сайтів, від невідомих видавців. Перед скачуванням краще ознайомитися з відгуками. Інакше, в спробі дізнатися як зламати вай фай сусіда, ви ризикуєте заразити ваш девайс небезпечним вірусом.

Як зламати Wi-Fi з ноутбука або нетбука (windows, linux).

Для здійснення деяких технік злому бездротової мережі Wi-Fi, необхідна наявність ноутбука, нетбука або комп'ютера з встановленою операційною системою на базі Linux - Back Track 5. Ця ОС спочатку створена для тестування вразливостей мереж, але часто використовуються хакерами для злому Wi-Fi. Приклад того, як зламати вай фай пароль сусіда або інший, чужий Wi-Fi, дивіться на наступному відео .

Підсумок: найбільш схильні до злому Wi-Fi мережі зі старими типами безпеки і шифрування (WEP, TKIP), а також будь-які інші, при нехтуванні до їх захисту. Найпростіше зламати вай фай мережу сусіда або будь-який інший чужий Wi-Fi, якщо на ньому встановлено занадто простий пароль. Грамотно налаштувавши і встановивши надійний, складний пароль ви зводите вірогідність несанкціонованого доступу мінімуму. Також звертайте увагу на інші уразливості вашої мережі. Краще відключити непотрібні, невикористовувані функції і технології, наприклад WPS. Корисні посилання по темі: посилання 1 , посилання 2

Даний посібник, інструкція по злому wi-fi пароля мережі, а також відео наведені з метою ознайомлення. В першу чергу знання як зламати пароль вай фай необхідні для захисту власної мережі від проникнення зловмисників або сусідів Даний посібник, інструкція по злому wi-fi пароля мережі, а також відео наведені з метою ознайомлення . Нагадую, що зламувати чужі комп'ютери, ноутбуки і мережі - кримінальний злочин. Тому, настійно не рекомендуємо користуватися захищеними паролем Wi-Fi мережами, без відома їх господарів, власників. Всі приклади наведені в цій статті проводилися в особистих вай фай мережах для демонстрації. І пам'ятайте, вся відповідальність за злому wi-fi, в разі якщо такий буде здійснено, ляже на вас.

Оригінальна стаття тут.

Як зламати Wi-Fi пароль

Wi-fi мережі за останні кілька років отримали величезне поширення. Завдяки їм, а також стільникових мереж, пропала необхідність використовувати провідний інтернет, як це було років 15 тому. Користуватися інтернетом стало набагато зручніше і простіше. З'явилися більш дешеві тарифи, в тому числі безлімітні. Багато кафе і ресторани, готелі, місця громадського користування пропонують безкоштовне або умовно-безкоштовне підключення до свого Wi-Fi.

Але залишається безліч закритих, що надають платний доступ і приватних точок доступу, до яких просто так підключитися не виходить. Наприклад, у багатьох готелях за кордоном і в нашій країні, доступ до wi-fi інтернету може бути платним. Зазвичай тарифікація йде по днях або по годинах і коштує це задоволення недешево. Тому багато охочих використовувати інтернет безкоштовно задаються питанням, як зламати Wi-Fi пароль, мережа.

Якщо мова йде про квартирі або в приватному будинку, користувачів більше цікавить питання як зламати чужий сусідський вай фай, як зламати wi-fi мережу сусіда, дізнатися її пароль. Ну а якщо ви опинилися на стороні такого сусіда, це також хороша інструкція як захистити свою бездротову мережу від злому і проникнення зловмисників. У цій статті розглянемо обидві сторони цієї блискучої монети.

Злом і захист Wi-Fi. Опис технології. (Відео)

Навіщо потрібен злом Wi-Fi, програма для злому Wi-Fi?

 • В першу чергу, це звичайно халявний, безкоштовний інтернет. У надії заощадити 500 рублів кровно зароблених, користувачі готові віддати все за чудо-програму для злому Wi-Fi. Ну і нерідкі випадки, коли у сусіда більш висока швидкість підключення, ширина каналу. А як то кажуть, який російський не любить швидкого інтернету.
 • Друга найпопулярніша причина - дорогий інтернет в готелі, на відпочинку. Доступ в мережу в багатьох зарубіжних готелях, в основному 2-х або тризіркових (в 4-5 * зазвичай він входить у вартість проживання), платний. І скажу вам ціни не такі вже й демократичні. Тому багато туристів прагнуть заощадити і користуватися Wi-Fi нахаляву.
 • Решта мети злому носять "темний" характер. Такий як зламати вай фай мережу і пароль, для того щоб потім дізнатися інші паролі наприклад від пошти, соціальних мереж, сайтів, ICQ. Використання програма для злому чужого Wi-Fi в цілях промислового і корпоративного шпигунства.
 • Крім того багато корпоративних клієнтів використовують тестовий, добровільний злом Wi-Fi для перевірки безпеки. Якщо є необхідність дізнатися чи надійно захищена мережа, немає нічого кращого, ніж зламати пароль Wi-Fi. Якщо це не вдається зробити професіоналу, значить захист надійна.

Злом Wi-Fi, шифрування і безпеку (WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-PSK, PreShared Key, TKIP, AES).

В сучасних бездротових мережах для захисту від злому, існує безліч типів безпеки і шифрування. Залежно від сфери застосування і критичності втрати даних, характеру захисту, використовуються різні протоколи. У найбільш великих корпоративних і промислових wi-fi мережах використовуються більш складні алгоритми захисту. Як казав герой Х'ю Джекмана в фільмі "Пароль риба-меч": - "Немає нічого неможливого." Але для злому мережі такого масштабу будуть потрібні дуже великі ресурси.

У простих, домашніх і громадських точка доступу Wi-Fi застосовуються не такі серйозні, але при грамотному використанні, досить надійні засоби захисту. Але багато користувачів, компанії і адміністратори мереж часто нехтують безпекою встановлюють або слабкий, простий, загальнопоширений пароль, або допускають інші помилки, які дозволяють зламати Wi-Fi мережу без особливих труднощів. Найбільш сучасним стандартом безпеки на даний момент, для домашніх і громадських мереж, є WPA2, з встановленим типом шифрування AES. Також існує думка, що Wi-Fi захищений паролем WPA 2 неможливо зламати, це помилка. В кінці статті, наведу приклади, варіанти успішного злому Wi-Fi з даним типом безпеки і приведу посилання на дані приклади.

Як розкрити WiFi мережу з смартфона. (Відео)

Як зламати чужий пароль Wi-Fi, основні способи злому Wi-Fi мережі.

Не буду пропонувати варіанти злому Wi-Fi, шляхом підбору пароля у вигляді "12345", "123456789", "qwerty". Швидше за все найбільш прості комбінації пароля ви вже випробували і вони не працюють. Залежно від ситуації, а також цілей, можна зламати Wi-Fi тим чи іншим способом. Наприклад в таких випадках як зламати сусідський вай фай, пароль сусіда підійде один варіант. А в разі коли потрібно зламати конкретну точка доступу, наприклад в якійсь організації чи готелі, потрібно використовувати інші програми і інструменти для злому.

Також успіх отримання пароля для доступу до бездротової мережі залежить від уже наявних у вас в наявності інструментів або пристроїв. Наприклад більше шансів зламати Wi-Fi з ноутбука, нетбука, комп'ютера, ніж з телефону або планшета. І ще багато чого залежить від дальності прийому антени. Але в будь-якому випадку, проникнення в чужу бездротову мережу можливо на обмеженій відстані, в межах радіусу її дії.

Найбільш прості способи отримання пароля і доступу, це використання програм для ноутбуків і комп'ютерів (Linux, Windows 7, 8,8,1) або додатків для мобільних пристроїв, телефонів, смартфонів, планшетів (android, iphone, ipad). Зазначу що функціонал таких програм і додатків досить убогий. Вони дозволяють отримати доступ, зламати пароль тільки в тому випадку якщо господар Wi-Fi мережі дуже слабо її і захистив. Програма для злому Wi-Fi допомагає вирішити три завдання: як дізнатися яку вай фай мережу можна зламати, як підібрати пароль до Wi-Fi і, власне, як зламати чужий Wi-Fi. Приклади програм, що використовуються хакерами: Aircrack і Comm View. Вони найпопулярніші і допомагають перехоплювати необхідні пакети і використовувати їх в подальшому для злому.

Також існують програми для мобільних пристроїв, де користувачі можуть додавати свої захищені паролем Wi-Fi мережі і надавати до них спільний доступ. Тобто вай фай мережа захищена, але ви бачите який у неї пароль і можете до неї підключитися. Також ви можете бачити карту расшаренних точок доступу. Наприклад для iphone і телефонів на Android таке популярне додаток називається WiFi map. Крім того, є ряд інших додаток які допоможуть вам якщо не у зломі, то принаймні отриманні безкоштовного доступу до сотням і тисячам Wifi spot, наприклад osmino Wi-Fi.

Перш ніж завантажити програму, додаток для злому Wi-Fi, раджу гарненько подумати. Більшість з цих програм як мінімум можуть містити віруси, такі як програми для android. Завантажуючи їх, ви можете піддати свій комп'ютер або телефон небезпеки і позбутися важливих даних, а можливо і грошей. Рекомендую скачувати програми та програми лише з офіційних джерел, або надійних сайтів.

Способи злому Wi-Fi мережі:

 • Злом за допомогою підбору найпростішого пароля, наприклад: password, 12345, qwerty. Це найпростіший спосіб. Для того щоб захиститися необхідно встановлювати надійний пароль. Що складається не менше ніж з 8 символів, що містить латинські букви в різному регістрі, а також цифри і спецсимволи в довільному порядку.
 • Напівавтоматичний злом за допомогою підбору або перебору (брутфорса) пароля Wi-Fi за словниками. Цей спосіб вимагає ширших знань від зломщика, він більш трудомісткий. Для цього необхідно як мінімум наявність ноутбука, спеціального, потужного wi-fi адаптера, а також спеціального програмного забезпечення (Linux Back Track 5 і ін.). Якщо ваш пароль мало складний, наприклад містить тільки великі латинські літери або тільки цифри він також може бути підданий атаці за допомогою цього способу. Тому як і в попередньому пункті, раджу встановити складний пароль.
 • Злом wi fi через WPS. Якщо ваш роутер або точка доступу підтримує таку технологію, вони також схильні до злому. Незалежно від складності вашого пароля, мережа може бути зламана за допомогою вразливості в даній технології. Є випадки, коли за допомогою цієї уразливості зламували паролі довжиною понад 50 символів ( приклад )! Для захисту, рекомендується відключити цю технологію в настройках роутера або точки доступу, якщо ви їй не користуєтеся.

Як зламати Wi-Fi з телефону, смартфона або планшета (android, iphone, ipad).

Скажімо прямо, зламати бездротову мережу зі смартфона або планшета під силу тільки справдешньому хакеру, якщо її власник більш менш серйозно підійшов до захисту. А точніше, встановив досить складний пароль, приклад якого описаний вище. Тому весь процес злому Wi-Fi з телефону, планшета або іншого мобільного пристрою, зводиться до скачування всіляких додатків для відкриття доступу до точок вайфай. В основному, сенс таких додатків полягає в наданні інформації про карту відкритих точок доступу, або тим Wi-Fi, до яких їх власники дозволили підключатися. Як зламати WiFi з iPhone / iPad відео .

Слід також застерегти багатьох власників android пристроїв, а також пристрій від apple з мобільною операційною системою ios. Не потрібно завантажувати додатки з підозрілих сайтів, від невідомих видавців. Перед скачуванням краще ознайомитися з відгуками. Інакше, в спробі дізнатися як зламати вай фай сусіда, ви ризикуєте заразити ваш девайс небезпечним вірусом.

Як зламати Wi-Fi з ноутбука або нетбука (windows, linux).

Для здійснення деяких технік злому бездротової мережі Wi-Fi, необхідна наявність ноутбука, нетбука або комп'ютера з встановленою операційною системою на базі Linux - Back Track 5. Ця ОС спочатку створена для тестування вразливостей мереж, але часто використовуються хакерами для злому Wi-Fi. Приклад того, як зламати вай фай пароль сусіда або інший, чужий Wi-Fi, дивіться на наступному відео .

Підсумок: найбільш схильні до злому Wi-Fi мережі зі старими типами безпеки і шифрування (WEP, TKIP), а також будь-які інші, при нехтуванні до їх захисту. Найпростіше зламати вай фай мережу сусіда або будь-який інший чужий Wi-Fi, якщо на ньому встановлено занадто простий пароль. Грамотно налаштувавши і встановивши надійний, складний пароль ви зводите вірогідність несанкціонованого доступу мінімуму. Також звертайте увагу на інші уразливості вашої мережі. Краще відключити непотрібні, невикористовувані функції і технології, наприклад WPS. Корисні посилання по темі: посилання 1 , посилання 2

Даний посібник, інструкція по злому wi-fi пароля мережі, а також відео наведені з метою ознайомлення. В першу чергу знання як зламати пароль вай фай необхідні для захисту власної мережі від проникнення зловмисників або сусідів Даний посібник, інструкція по злому wi-fi пароля мережі, а також відео наведені з метою ознайомлення . Нагадую, що зламувати чужі комп'ютери, ноутбуки і мережі - кримінальний злочин. Тому, настійно не рекомендуємо користуватися захищеними паролем Wi-Fi мережами, без відома їх господарів, власників. Всі приклади наведені в цій статті проводилися в особистих вай фай мережах для демонстрації. І пам'ятайте, вся відповідальність за злому wi-fi, в разі якщо такий буде здійснено, ляже на вас.

Оригінальна стаття тут.

Як зламати Wi-Fi пароль

Wi-fi мережі за останні кілька років отримали величезне поширення. Завдяки їм, а також стільникових мереж, пропала необхідність використовувати провідний інтернет, як це було років 15 тому. Користуватися інтернетом стало набагато зручніше і простіше. З'явилися більш дешеві тарифи, в тому числі безлімітні. Багато кафе і ресторани, готелі, місця громадського користування пропонують безкоштовне або умовно-безкоштовне підключення до свого Wi-Fi.

Але залишається безліч закритих, що надають платний доступ і приватних точок доступу, до яких просто так підключитися не виходить. Наприклад, у багатьох готелях за кордоном і в нашій країні, доступ до wi-fi інтернету може бути платним. Зазвичай тарифікація йде по днях або по годинах і коштує це задоволення недешево. Тому багато охочих використовувати інтернет безкоштовно задаються питанням, як зламати Wi-Fi пароль, мережа.

Якщо мова йде про квартирі або в приватному будинку, користувачів більше цікавить питання як зламати чужий сусідський вай фай, як зламати wi-fi мережу сусіда, дізнатися її пароль. Ну а якщо ви опинилися на стороні такого сусіда, це також хороша інструкція як захистити свою бездротову мережу від злому і проникнення зловмисників. У цій статті розглянемо обидві сторони цієї блискучої монети.

Злом і захист Wi-Fi. Опис технології. (Відео)

Навіщо потрібен злом Wi-Fi, програма для злому Wi-Fi?

 • В першу чергу, це звичайно халявний, безкоштовний інтернет. У надії заощадити 500 рублів кровно зароблених, користувачі готові віддати все за чудо-програму для злому Wi-Fi. Ну і нерідкі випадки, коли у сусіда більш висока швидкість підключення, ширина каналу. А як то кажуть, який російський не любить швидкого інтернету.
 • Друга найпопулярніша причина - дорогий інтернет в готелі, на відпочинку. Доступ в мережу в багатьох зарубіжних готелях, в основному 2-х або тризіркових (в 4-5 * зазвичай він входить у вартість проживання), платний. І скажу вам ціни не такі вже й демократичні. Тому багато туристів прагнуть заощадити і користуватися Wi-Fi нахаляву.
 • Решта мети злому носять "темний" характер. Такий як зламати вай фай мережу і пароль, для того щоб потім дізнатися інші паролі наприклад від пошти, соціальних мереж, сайтів, ICQ. Використання програма для злому чужого Wi-Fi в цілях промислового і корпоративного шпигунства.
 • Крім того багато корпоративних клієнтів використовують тестовий, добровільний злом Wi-Fi для перевірки безпеки. Якщо є необхідність дізнатися чи надійно захищена мережа, немає нічого кращого, ніж зламати пароль Wi-Fi. Якщо це не вдається зробити професіоналу, значить захист надійна.

Злом Wi-Fi, шифрування і безпеку (WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-PSK, PreShared Key, TKIP, AES).

В сучасних бездротових мережах для захисту від злому, існує безліч типів безпеки і шифрування. Залежно від сфери застосування і критичності втрати даних, характеру захисту, використовуються різні протоколи. У найбільш великих корпоративних і промислових wi-fi мережах використовуються більш складні алгоритми захисту. Як казав герой Х'ю Джекмана в фільмі "Пароль риба-меч": - "Немає нічого неможливого." Але для злому мережі такого масштабу будуть потрібні дуже великі ресурси.

У простих, домашніх і громадських точка доступу Wi-Fi застосовуються не такі серйозні, але при грамотному використанні, досить надійні засоби захисту. Але багато користувачів, компанії і адміністратори мереж часто нехтують безпекою встановлюють або слабкий, простий, загальнопоширений пароль, або допускають інші помилки, які дозволяють зламати Wi-Fi мережу без особливих труднощів. Найбільш сучасним стандартом безпеки на даний момент, для домашніх і громадських мереж, є WPA2, з встановленим типом шифрування AES. Також існує думка, що Wi-Fi захищений паролем WPA 2 неможливо зламати, це помилка. В кінці статті, наведу приклади, варіанти успішного злому Wi-Fi з даним типом безпеки і приведу посилання на дані приклади.

Як розкрити WiFi мережу з смартфона. (Відео)

Як зламати чужий пароль Wi-Fi, основні способи злому Wi-Fi мережі.

Не буду пропонувати варіанти злому Wi-Fi, шляхом підбору пароля у вигляді "12345", "123456789", "qwerty". Швидше за все найбільш прості комбінації пароля ви вже випробували і вони не працюють. Залежно від ситуації, а також цілей, можна зламати Wi-Fi тим чи іншим способом. Наприклад в таких випадках як зламати сусідський вай фай, пароль сусіда підійде один варіант. А в разі коли потрібно зламати конкретну точка доступу, наприклад в якійсь організації чи готелі, потрібно використовувати інші програми і інструменти для злому.

Також успіх отримання пароля для доступу до бездротової мережі залежить від уже наявних у вас в наявності інструментів або пристроїв. Наприклад більше шансів зламати Wi-Fi з ноутбука, нетбука, комп'ютера, ніж з телефону або планшета. І ще багато чого залежить від дальності прийому антени. Але в будь-якому випадку, проникнення в чужу бездротову мережу можливо на обмеженій відстані, в межах радіусу її дії.

Найбільш прості способи отримання пароля і доступу, це використання програм для ноутбуків і комп'ютерів (Linux, Windows 7, 8,8,1) або додатків для мобільних пристроїв, телефонів, смартфонів, планшетів (android, iphone, ipad). Зазначу що функціонал таких програм і додатків досить убогий. Вони дозволяють отримати доступ, зламати пароль тільки в тому випадку якщо господар Wi-Fi мережі дуже слабо її і захистив. Програма для злому Wi-Fi допомагає вирішити три завдання: як дізнатися яку вай фай мережу можна зламати, як підібрати пароль до Wi-Fi і, власне, як зламати чужий Wi-Fi. Приклади програм, що використовуються хакерами: Aircrack і Comm View. Вони найпопулярніші і допомагають перехоплювати необхідні пакети і використовувати їх в подальшому для злому.

Також існують програми для мобільних пристроїв, де користувачі можуть додавати свої захищені паролем Wi-Fi мережі і надавати до них спільний доступ. Тобто вай фай мережа захищена, але ви бачите який у неї пароль і можете до неї підключитися. Також ви можете бачити карту расшаренних точок доступу. Наприклад для iphone і телефонів на Android таке популярне додаток називається WiFi map. Крім того, є ряд інших додаток які допоможуть вам якщо не у зломі, то принаймні отриманні безкоштовного доступу до сотням і тисячам Wifi spot, наприклад osmino Wi-Fi.

Перш ніж завантажити програму, додаток для злому Wi-Fi, раджу гарненько подумати. Більшість з цих програм як мінімум можуть містити віруси, такі як програми для android. Завантажуючи їх, ви можете піддати свій комп'ютер або телефон небезпеки і позбутися важливих даних, а можливо і грошей. Рекомендую скачувати програми та програми лише з офіційних джерел, або надійних сайтів.

Способи злому Wi-Fi мережі:

 • Злом за допомогою підбору найпростішого пароля, наприклад: password, 12345, qwerty. Це найпростіший спосіб. Для того щоб захиститися необхідно встановлювати надійний пароль. Що складається не менше ніж з 8 символів, що містить латинські букви в різному регістрі, а також цифри і спецсимволи в довільному порядку.
 • Напівавтоматичний злом за допомогою підбору або перебору (брутфорса) пароля Wi-Fi за словниками. Цей спосіб вимагає ширших знань від зломщика, він більш трудомісткий. Для цього необхідно як мінімум наявність ноутбука, спеціального, потужного wi-fi адаптера, а також спеціального програмного забезпечення (Linux Back Track 5 і ін.). Якщо ваш пароль мало складний, наприклад містить тільки великі латинські літери або тільки цифри він також може бути підданий атаці за допомогою цього способу. Тому як і в попередньому пункті, раджу встановити складний пароль.
 • Злом wi fi через WPS. Якщо ваш роутер або точка доступу підтримує таку технологію, вони також схильні до злому. Незалежно від складності вашого пароля, мережа може бути зламана за допомогою вразливості в даній технології. Є випадки, коли за допомогою цієї уразливості зламували паролі довжиною понад 50 символів ( приклад )! Для захисту, рекомендується відключити цю технологію в настройках роутера або точки доступу, якщо ви їй не користуєтеся.

Як зламати Wi-Fi з телефону, смартфона або планшета (android, iphone, ipad).

Скажімо прямо, зламати бездротову мережу зі смартфона або планшета під силу тільки справдешньому хакеру, якщо її власник більш менш серйозно підійшов до захисту. А точніше, встановив досить складний пароль, приклад якого описаний вище. Тому весь процес злому Wi-Fi з телефону, планшета або іншого мобільного пристрою, зводиться до скачування всіляких додатків для відкриття доступу до точок вайфай. В основному, сенс таких додатків полягає в наданні інформації про карту відкритих точок доступу, або тим Wi-Fi, до яких їх власники дозволили підключатися. Як зламати WiFi з iPhone / iPad відео .

Слід також застерегти багатьох власників android пристроїв, а також пристрій від apple з мобільною операційною системою ios. Не потрібно завантажувати додатки з підозрілих сайтів, від невідомих видавців. Перед скачуванням краще ознайомитися з відгуками. Інакше, в спробі дізнатися як зламати вай фай сусіда, ви ризикуєте заразити ваш девайс небезпечним вірусом.

Як зламати Wi-Fi з ноутбука або нетбука (windows, linux).

Для здійснення деяких технік злому бездротової мережі Wi-Fi, необхідна наявність ноутбука, нетбука або комп'ютера з встановленою операційною системою на базі Linux - Back Track 5. Ця ОС спочатку створена для тестування вразливостей мереж, але часто використовуються хакерами для злому Wi-Fi. Приклад того, як зламати вай фай пароль сусіда або інший, чужий Wi-Fi, дивіться на наступному відео .

Підсумок: найбільш схильні до злому Wi-Fi мережі зі старими типами безпеки і шифрування (WEP, TKIP), а також будь-які інші, при нехтуванні до їх захисту. Найпростіше зламати вай фай мережу сусіда або будь-який інший чужий Wi-Fi, якщо на ньому встановлено занадто простий пароль. Грамотно налаштувавши і встановивши надійний, складний пароль ви зводите вірогідність несанкціонованого доступу мінімуму. Також звертайте увагу на інші уразливості вашої мережі. Краще відключити непотрібні, невикористовувані функції і технології, наприклад WPS. Корисні посилання по темі: посилання 1 , посилання 2

Даний посібник, інструкція по злому wi-fi пароля мережі, а також відео наведені з метою ознайомлення. В першу чергу знання як зламати пароль вай фай необхідні для захисту власної мережі від проникнення зловмисників або сусідів Даний посібник, інструкція по злому wi-fi пароля мережі, а також відео наведені з метою ознайомлення . Нагадую, що зламувати чужі комп'ютери, ноутбуки і мережі - кримінальний злочин. Тому, настійно не рекомендуємо користуватися захищеними паролем Wi-Fi мережами, без відома їх господарів, власників. Всі приклади наведені в цій статті проводилися в особистих вай фай мережах для демонстрації. І пам'ятайте, вся відповідальність за злому wi-fi, в разі якщо такий буде здійснено, ляже на вас.

Оригінальна стаття тут.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: