Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зламати wi-fi пароль сусіда за 5 хвилин?

 1. Способи злому пароля від вай фай
 2. Злом wi-fi пароля шляхом його підбору
 3. Підключаємося до відкритої мережі вай фай змінивши свій mac-адресу
 4. Додатки для пошуку розшарений Wi-fi паролів
 5. Програми для злому / підбору паролів від wi fi
 6. Як захистити свою wi-fi мережу від злому?
 7. Ризики використання чужого вайфая

Напевно, багато хто бували в ситуації, коли потрібно терміново зайти в інтернет, а свого вай фая немає

Напевно, багато хто бували в ситуації, коли потрібно терміново зайти в інтернет, а свого вай фая немає. Може, ви опинилися в іншому місті або в гостях. Ваш ноутбук, планшет або смартфон ловлять доступні мережі, але всі вони запаролено? Не турбуйтеся. Цю проблему можна вирішити досить просто.

зміст:

Способи злому пароля від вай фай

Є кілька способів злому знаходиться неподалік wi-fi:

 • Перехоплення і дешифрування пакетів даних. Щоб зрозуміти, як працює цей спосіб, потрібно розуміти сам принцип роботи вай фай. Роутер, в який підключений кабель з інтернетом від провайдера, роздає його (інтернет) в навколишній простір. Якщо у вас є бажання користуватися цим wi-fi, запит від вашого комп'ютера або смартфона надходить до роутера, де звіряється пароль, в результаті чого ви або підключаєтеся до нього, чи ні. Але і після успішного підключення роутер продовжує обмінюватися з кожним підключеним до нього пристроєм інформацією - т.зв. пакетами даних. Вони, в тому числі, містять пароль від роутера. Таким чином, якщо ці пакети перехопити або розшифрувати, то можна дізнатися пароль від роутера. Для того, щоб здійснити цю операцію, знадобиться або високий рівень знання комп'ютерних технологій, або спеціальне програмне забезпечення.
 • Підбір паролів. Даний спосіб є набагато простішим, в порівнянні з попереднім. Розглянемо його докладніше.

Злом wi-fi пароля шляхом його підбору

Для початку, варто спробувати найочевидніші комбінації на кшталт 12345678, 87654321 і т.д. На подив, такі паролі зустрічаються у багатьох власників бездротового інтернету.

До речі, спеціально для вас ми склали список з 30 найпопулярніших паролів користувачів, ось він - ТОП-30 найпопулярніших паролів .

Якщо такий варіант не підійшов, можна використовувати спеціальні програми для автоматичного підбору паролів. Вони просто перебирають всі можливі комбінації цифр і букв, знаходячи шукану комбінацію. Часто такі програми працюють по так званим словників (найбільш часто використовуваних сполученням логін / пароль) з божевільною швидкістю і в кілька сотень потоків одночасно. Процес підбору може зайняти як 5 хвилин, так і годину. Так, може, це довго, нудно і монотонно, але зате дієво. Ось найпоширеніші програми для автоматичного підбору WiFi пароля:

Підключаємося до відкритої мережі вай фай змінивши свій mac-адресу

Деякі власники wi-fi використовують замість паролів фільтрацію по mac-адресами. В такому випадку, мережа буде виглядати відкритою, доступною і незапароленной, але підключитися до неї не вдасться. Як зламати wifi сусіда в такому випадку? Для початку, потрібно розібратися, що взагалі таке mac-адресу.

Mac-адреса - це особливий ідентифікатор, який встановлюється окремо для кожного знаходиться в комп'ютерній мережі пристрою. Для того, щоб дізнатися, які адреси дозволені для конкретного роутера, існують спеціальні програми-сканери, які можуть почерпнути цю інформацію з трансльованих їм пакетів даних.

Після того, як ця інформація буде отримана, можна просто поміняти mac-адресу свого комп'ютера на один з дозволених, після чого з'явиться можливість використовувати цей вай фай.
Змінити його можна дуже просто. Для цього потрібно зайти в Панель управління комп'ютера, там вибрати пункт Центр управління мережами і загальним доступом, і всередині нього - Зміна параметрів мережевого адаптера. Тут потрібно натиснути правою кнопкою на мережевому підключенні, для якого ви хочете поміняти mac-адресу.
У меню нам необхідний пункт Властивості, де у вкладці Мережа натискаємо на кнопку Налаштувати. У вкладці Додатково потрібно активувати Мережевий адреса, після чого ввести новий необхідний 12-значний mac-адресу, натиснути ОК і перезапустити з'єднання з мережею.
Виконавши цю процедуру, ви зможете підключитися до бездротового з'єднання, маючи вже дозволений mac-адресу.

Додатки для пошуку розшарений Wi-fi паролів

Як би це дивно не звучало, але, найчастіше, не потрібно зламувати паролі від вай фай мереж - інші люди вже поділилися доступом від закритого вайфая до якого Ви хотіли б підключитися.
Уже кілька років існують спеціальні додатки, які містять необхідну інформацію для підключення до мільйонів закритих WiFi мереж. Щодня тисячі людей діляться логінами і паролями від закритих вай фай мереж через ці спеціальні додатки. Спробуйте встановити одне з цих додатків і, можливо, Вам не доведеться нічого зламувати:

До речі, деякі з цих програм наочно, на карті, можуть показати Вам доступні WiFi мережі поруч.

Програми для злому / підбору паролів від wi fi

Одним з найпопулярніших програмних рішень для підбору пароля від wi fi є програма Aircrack-ng . Ще можливими варіантами є AirSlax . Wi-FI Sidejacking - також популярна програма для злому паролів.

програма MAC Address Scanner буде відмінним варіантом для пошуку дозволених для роутера mac-адрес.

програма  MAC Address Scanner  буде відмінним варіантом для пошуку дозволених для роутера mac-адрес

Як захистити свою wi-fi мережу від злому?

Існує кілька простих кроків, які дозволять вам убезпечити свою мережу від сторонніх користувачів. Багато користувачів нехтують ними, незважаючи на легкість їх здійснення. Наведемо основні з них:

 • Поміняти пароль, встановлений для доступу до інтерфейсу роутера. За замовчуванням, там стоїть заводський пароль, який можна легко підібрати і міняти без відома господаря основні настройки.
 • Встановити і налаштувати шифрування рівня WPA2 і підібрати пароль довжиною більше 10 знаків. Так, багато хто ставить паролі простіше або попонятнее, щоб потім їх не забути, або щоб їх було нескладно вводити. Але можна один раз налаштувати і придумати складний пароль, нехай навіть випадковий набір букв і цифр, записати його куди-небудь, і буде набагато складніше зламати вашу домашню мережу.
 • Відмовитися і відключити функцію WPS, яка запам'ятовує підключаються пристрої і дозволяє навіть стороннім девайсів автоматично підключатися до відомої мережі.

Як зламати пароль вай фай від вашого роутера після виконання рекомендацій викладених вище? Та ніяк, це практично неможливо. Ці прості рекомендації допоможуть вам убезпечити свою домашню або робочу мережу від будь-яких видів злому, але періодично дивитися хто підключений до Вашого Wi-Fi все ж варто.

Ризики використання чужого вайфая

Ризики використання чужого вайфая

Багато хто може задатися питанням - чи безпечно використовувати чужі бездротові мережі? Чи можуть в такому випадку бути перехоплені будь-які ваші паролі від різних сайтів або файли, які ви передаєте через інтернет?
Відповідь - ні. Стандартних налаштувань безпеки, встановлених в Windows, більш ніж вистачає для того, щоб подібного не сталося. Тому при підключенні до нової мережі чесно відповідайте на питання, які вам буде задавати операційна система, і можете про подібні речі не турбуватися.

Ще 3 корисних статті:

Ваш ноутбук, планшет або смартфон ловлять доступні мережі, але всі вони запаролено?
Як зламати wifi сусіда в такому випадку?
Як захистити свою wi-fi мережу від злому?
Як зламати пароль вай фай від вашого роутера після виконання рекомендацій викладених вище?
Чи можуть в такому випадку бути перехоплені будь-які ваші паролі від різних сайтів або файли, які ви передаєте через інтернет?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: