Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зробити щоб ноутбук роздавав вай фай?

 1. Як зробити, щоб ноутбук роздавав вай фай?
 2. Як роздати провідний інтернет з ноутбука на інший комп'ютер?
 3. Як роздати вай фай через ноутбук на андроїд?

Як відомо, «класичним» способом створення бездротової точки доступу є підключення додаткового мережевого обладнання - маршрутизатора, який буде свого роду сполучною ланкою між усіма вузлами локальної мережі.

До слова, апаратний спосіб створення зони WiFi є єдино правильним рішенням налаштування більш-менш серйозної локальної мережі: він забезпечує стабільне тривале підключення будь-яких мобільних пристроїв, а також підтримує безліч додаткових функцій.

Але часом потрібно «поділитися інтернетом» безпосередньо або організувати безпровідний файлообмін між кількома пристроями з мінімальними фінансовими витратами.

Але часом потрібно «поділитися інтернетом» безпосередньо або організувати безпровідний файлообмін між кількома пристроями з мінімальними фінансовими витратами

І в даній статті ми розберемо, як зробити, щоб ноутбук роздавав вай фай без роутера, і яка настройка Windows 7 буде потрібно для підключення до інтернету.

Як правило, необхідність роздавати wifi з ноутбука виникає при підключенні до всесвітньої мережі через USB модем або роботі з бездротовими периферійними пристроями ( підключення до ноутбука wifi принтера і т.д.).

Однак на подібний мережевий подвиг здатний далеко не кожен сучасний ноутбук: дана функція безпосередньо залежить від можливостей мережевої карти вашого ПК.

З'ясувати, чи може ноутбук роздавати wifi без роутера, найлегше за допомогою «Командного рядка». Для цього треба зайти «Пуск» -> «Виконати» -> «СMD», у вікні, введіть команду netsh wlan show drivers і натисніть клавішу «Enter» (для Windows XP / Windows 7).

Якщо система видасть вам повідомлення «Служба автоналаштування не запущено», то на даному ПК відсутній необхідний для wifi підключення модуль.

Якщо команда «проходить» без помилок, то знайдіть рядок «Підтримка розміщеної мережі» ( «Hosted Network»), яка характеризує здатність вашого ноутбука роздавати wifi.

- якщо тут вказано «Так» - можете спокійно приступати до подальшої налаштування вашого ноутбука;

- в іншому випадку оновіть драйвер мережевої карти до найбільш свіжої версії (завантажувати софт рекомендується тільки на офіційному сайті виробника) і знову перевірте можливості мережевого адаптера через командний рядок. Якщо результат залишився незадовільним, то роздати інтернет з ноутбука у вас не вийде.

Як зробити, щоб ноутбук роздавав вай фай?

Якщо з адаптером все в порядку, і апаратні можливості даного ПК дозволяють створити бездротову точку доступу на основі комп'ютера, то змусити ноутбук роздавати wifi можна трьома різними способами:

 • - через «Центр управління мережами і загальним доступом»;
 • - за допомогою командного рядка;
 • - за допомогою спеціального софту (через програму Connectify і т.д.)

В рамках даної статті ми розглянемо, як роздати wifi з ноутбука без програм, тобто за допомогою ручної настройки ОС windows 7.

Як роздати провідний інтернет з ноутбука на інший комп'ютер?

Найбільш простим способом зробити так, щоб ноутбук роздавав вай фай, є створення нової мережі через «Центр управління» на ОС windows 7.

Такий метод дозволяє роздати wifi з ноутбука тільки іншим комп'ютерів, що працюють на ОС Windows. Іншими словами, створюється проста однорангова мережа (т.зв. ad-hoc mode), і «розшарити» інтернет на андроїд з її допомогою у вас не вийде.

Отже, щоб роздавати wifi без роутера через ноутбук:

1. Зайдіть через меню «Пуск» -> «Панель управління» -> «Мережа та інтернет» в підрозділ «Центр управління мережами і загальним доступом».

2. Виберіть в основному вікні пункт «Налаштування нового підключення або мережі».

3. У вікні, виберіть "Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер», клікніть «Далі» і знову «Далі» (в інформаційному розділі).

У вікні, виберіть Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер», клікніть «Далі» і знову «Далі» (в інформаційному розділі)

4. У наступному вікні введіть налаштування нової локальної мережі:

 • - Ім'я мережі (SSID) - назва wifi точки доступу, яке відіб'ється в «пошуку доступних підключень» інших комп'ютерів;
 • - Тип безпеки - вибирайте «стандартний варіант» WPA2-Personal;
 • - Ключ безпеки - унікальний пароль для підключення до локальної мережі.

Встановіть маркер на «Зберегти параметри цієї мережі» та натисніть «Далі».

5. У новому вікні натисніть «Включити загальний доступ до підключення до інтернету» і закрийте майстер настройки бездротової мережі.

Тепер ноутбук здатний роздавати інтернет і обмінюватися інформацією з іншими комп'ютерами. Щоб підключитися до wifi на сторонньому ПК досить зайти в «Центр управління мережами», по SSID вибрати потрібну точку доступу і ввести встановлені аутентифікаційні дані.

На жаль, це далеко не універсальний метод, оскільки в більшості випадків потрібно роздати вай фай з ноутбука на різні android пристрої (з метою економії мобільного трафіку) або підключитися до периферійних функціональних вузлів (мережевий принтер і т.д.).

Як роздати вай фай через ноутбук на андроїд?

Крім вищевикладеного способу, роздати wifi з ноутбука можна за допомогою командного рядка. Перевага такого підключення в тому, що роздавати інтернет можна без прив'язки до операційної системи пристрою одержувача: на планшет, телефон і т.д.

Однак при перезавантаженні (або «засипанні») ноутбука така точка доступу припиняє свою роботу, і для працездатності мережі потрібно або регулярно підтримувати ПК в робочому режимі, або після перезавантаження заново проводити всі етапи налаштування локальної мережі.

Отже, щоб ноутбук з ОС виндовс роздавав вай фай необхідно:

- Через «Пуск» -> «Усі програми» -> «Стандартні» зайти в командний рядок в режимі адміністратора.

- Тут прописати команду:

netsh WLAN set hostednetwork mode = allow ssid = «назва вашої мережі» key = "пароль"

(Наприклад, netsh WLAN set hostednetwork mode = allow ssid = «setka» key = "horowiikluch»)

для створення нової бездротової точки доступу.

- Включити створену мережу за допомогою команди: netsh wlan start hostednetwork

(Якщо дана операція виконана успішно, виникне системне повідомлення: «Розміщена мережу запущена»)

- Надати всім пристроям мережі право доступу в інтернет. Для цього перейдіть в «Панель управління» -> «Мережа та Інтернет» -> «Центр управління мережами» -> «Зміна параметрів адаптера», одноразово клікніть правою кнопкою миші по ярлику активного підключення до інтернету і виберіть пункт меню «Властивості».

Для цього перейдіть в «Панель управління» -> «Мережа та Інтернет» -> «Центр управління мережами» -> «Зміна параметрів адаптера», одноразово клікніть правою кнопкою миші по ярлику активного підключення до інтернету і виберіть пункт меню «Властивості»

У вікні:

- перейдіть у вкладку «Доступ»;

- встановіть маркер напроти «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету»;

- виберіть в графі «Підключення домашньої мережі» створене вами нове підключення;

Після виконання даної інструкції на всіх комп'ютерах в зоні дії wifi вашого ноутбука при «Пошуку доступних бездротових підключень» з'явиться нова точка доступу до зазначеного вами SSID.

Щоб після перезавантаження ноутбук автоматично роздавав вай фай по даній локальній мережі, можна зробити автозавантаження командного рядка. Для цього в текстовому документі збережіть команду netsh wlan start hostednetwork, змініть розширення файлу на .bat і скопіюйте його в папку автозавантаження ОС Windows7 (Windows8).

Як зробити, щоб ноутбук роздавав вай фай?
Як роздати провідний інтернет з ноутбука на інший комп'ютер?
Як роздати вай фай через ноутбук на андроїд?
Як зробити, щоб ноутбук роздавав вай фай?
Як роздати вай фай через ноутбук на андроїд?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: