Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як змінити швидкість обертання кулера

 1. Використання програми SpeedFan
 2. Використання коштів BIOS

Кулер - важливий елемент системи охолодження системного блоку, що запобігає перегрів основних компонентів Кулер - важливий елемент системи охолодження системного блоку, що запобігає перегрів основних компонентів. Однак іноді вентилятор працює надмірно інтенсивно, виробляючи зайвий шум. Давайте подивимося, як змінити швидкість обертання кулера, використовуючи програми Speedfan і вбудовані засоби BIOS, щоб відрегулювати рівень виробленого шуму.

Використання програми SpeedFan

Програма для регулювання швидкості кулера SpeedFan є найбільш відомою утилітою, за допомогою якої користувачі керують роботою вентилятора. Поширюється вона з безоплатної ліцензії, до того ж має російськомовний інтерфейс, який можна включити в розділі «Options».

Важливо! Щоб ви могли управляти кольором, він повинен бути підключений до материнської плати через 3 pin роз'єм. Якщо у вас кілька вентиляторів, і харчуються вони безпосередньо від блоку живлення, то їх потрібно обов'язково переключити, інакше збільшити швидкість кулера або зменшити її не вийде.

Утиліта надає безліч функція для управління компонентами комп'ютера, але ми зупинимося саме на роботі з кольором:

 1. Зверніть увагу на пункт «CPU 0Fan» - в ньому відображена швидкість обертання кулера процесора.
 2. Внизу ви бачите кілька полів з процентними показниками. Вам потрібно знайти те поле, яке відповідає за кулер. Робиться це так: ви по черзі міняєте значення кожного з полів до 50-70% і дивіться, коли в пункті «CPU 0Fan» починає падати кількість обертів.
 3. За допомогою знайденого поля знизьте швидкість обертання, щоб кулер почав працювати тихіше. Не забувайте перевіряти температуру процесора ; якщо вентилятор буде недостатньо охолоджувати чіп, він перегріється.

Не забувайте  перевіряти температуру процесора  ; якщо вентилятор буде недостатньо охолоджувати чіп, він перегріється

Подібним чином можна відрегулювати швидкість всіх кольорів, підключених до материнської плати. Можна використовувати більш гнучкий варіант настройки і вказати не конкретне значення, а діапазон інтенсивності обертання вентилятора.

 1. Натисніть кнопку «Конфігурація».
 2. Перейдіть на вкладку «Швидкості».
 3. Виберіть рядок, яка відповідає за швидкість обертання потрібного вам вентилятора.
 4. Поставте відмітку «Автоізмененіе» і встановіть максимальне і мінімальне значення.
 5. Поверніться в головне вікно утиліти і відзначте функцію «Автоскорость вентиляторів» (вона знаходиться під кнопкою «Конфігурація»).

Поверніться в головне вікно утиліти і відзначте функцію «Автоскорость вентиляторів» (вона знаходиться під кнопкою «Конфігурація»)

Швидкість обертання лопатей повинна зменшитися, шум від кулера - знизитися. Не забувайте стежити за температурою процесора в рядку «CPU». Якщо вона перевищує 70 градусів, запускайте кулер на повну потужність.

Використання коштів BIOS

Регулювання швидкості обертання вентилятора можна робити і без використання спеціальних утиліт. Всі необхідні для виконання цієї дії інструменти є в базовій системі вводу-виводу; щоб ними скористатися, потрібно лише знати, як в Біосе налаштувати швидкість кулера.

Цей спосіб може здатися складним початківцям користувачам, які ніколи не працювали з BIOS. Тому якщо ви не впевнені в своїх знаннях, краще зупинитися вибір на Speedfan.

Зміна швидкості кулера проводиться шляхом активації певних функцій в BIOS і установки порогових температурних значень, при досягненні яких вентилятор запускається або відключається (якщо є така можливість).

Головний недолік цього способу - необхідність активації декількох утиліт, назва і кількість яких змінюється в залежності від версії BIOS, моделі материнської плати і покоління процесора. Наприклад, для чіпа Intel Core вам потрібно активувати утиліти AI Quiet і Intel SpeedStep, які автоматично знижують інтенсивність роботи вентилятора при низькій температурі процесора.

Наприклад, для чіпа Intel Core вам потрібно активувати утиліти AI Quiet і Intel SpeedStep, які автоматично знижують інтенсивність роботи вентилятора при низькій температурі процесора

Складність ще й у тому, що всі параметри доводиться налаштовувати вручну, плюс іноді необхідно міняти їх «на льоту», якщо умови роботи комп'ютера стають іншими. Доведеться кожного разу заходити в BIOS і заново регулювати налаштування, ставлячи / знімаючи утиліти, тому для вирішення питання, як регулювати швидкість кулера, краще все-таки вибрати утиліту SpeedFan.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: