Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як оптимізувати обмін речовин?

Багато з нас скептично ставляться до універсальних програм зниження ваги. І це правильно! Такий узагальнений підхід абсолютно не враховує вашу індивідуальність! Тому не дивно, що всі ці дієти не досягають очікуваного ефекту. Вони тільки відволікають нашу увагу від найголовнішого - нашого здоров'я і самопочуття.

Ключ до успіху - індивідуальність! У кожного з нас є те, що називається базисним метаболічним рівнем (БМУ), тобто базисний метаболізм. причини зайвої ваги і багатьох інших проблем зі здоров'ям - у порушення обміну речовин (Метаболізму).

Обмінні процеси в кожного з нас протікають по-своєму. Тому одні й ті ж продукти, вітаміни і мікроелементи будуть по-різному впливати на різних людей. Хтось може без обмежень є жирне і солодке і не одужувати, а для кого-то всього одне тістечко негайно позначиться на вазі і самопочутті.

Навряд чи знайдеться дієта, яка буде однаково ефективна для двох різних людей.

Навряд чи знайдеться дієта, яка буде однаково ефективна для двох різних людей

Навряд чи знайдеться дієта, яка буде однаково ефективна для двох різних людей
Фото: pixabay.com

Ось кілька простих правил, які допоможуть кожному оптимізувати свій обмін речовин:

1. Снідайте. Вранці ви прокидаєтеся після великої перерви у споживанні їжі. Пропуск сніданку означає, що метаболізм сповільнюється - не найкращий спосіб почати день! Вранці організму потрібно білок, живильні елементи і вода. Уникайте цукру і простих вуглеводів. Снідайте не раніше ніж через 45 хвилин після підйому.

2. Рухайтеся. Навіть якщо ваш мозок пручається, ваш організм любить фізичну активність. Фізичні вправи оптимізують метаболізм на кілька годин і після того, як ви їх закінчили. Оптимально - 30-45 хвилин вправ в день, і бажано - вранці після підйому, що не тільки оптимізує метаболізм, але й зміцнює серцевий м'яз.

3. Ведіть щоденник харчування. Це допоможе вам бути чесними самим із собою в відношенні того, що ви їсте.

4. Пийте воду. Вода потрібна нам для нормального метаболізму. Потрібно випивати 6-8 склянок води в день, якщо немає медичних протипоказань.

Потрібно випивати 6-8 склянок води в день
Фото: pixabay.com

всі процеси обміну речовин відбуваються у водному середовищі. Вода видаляє відходи з організму і регулює травлення. Нестача води гальмує процеси природного очищення організму і викликає постійне самоотруєння клітин, тканин і органів. Підвищений накопичення так званих «шлаків» виявляється у людей, хронічно «Не допивати» воду.

5. Тренуйте м'язи. За 10 років середні чоловік і жінка у віці від 20 до 50 років втрачають від 3 до 5 кг м'язів і додають в 3 рази більше жиру, оскільки обмін речовин сповільнюється з роками. Цим пояснюється розповзання фігури з віком. Відповідно, потрібно міняти звички харчування і нарощувати м'язову масу, інакше жир буде накопичуватися. Кращий спосіб схуднути - набрати м'язову масу. М'язова маса спалює в 5 разів більше калорій, ніж жир.

6. Відмовтеся від голодувань. Чому їжа - це не ворог? Ключ до зниження ваги простий: споживайте менше калорій, ніж спалюєте. Однак деякі люди впадають у крайнощі і починають думати про їжу як про ворога. Тільки збочений розум міг придумати, що завдяки відмові від їжі виникає дефіцит калорій, який допомагає зниженню ваги.

Насправді для спалювання калорій потрібні калорії.

Насправді для спалювання калорій потрібні калорії

Для спалювання калорій потрібні калорії
Фото: pixabay.com

Коли ви не споживаєте достатньої кількості калорій для забезпечення щоденних функцій вашого організму, організм впадає в паніку через відсутність достатньої кількості їжі. Він реагує уповільненням метаболізму і засвоєнням більшої кількості їжі, замість того щоб використовувати її для вироблення енергії. Коли ви їсте регулярно, метаболізм у вас прискорюється, і спожиті калорії витрачаються, замість того щоб збиратися на майбутнє.

7. Висипайтеся. 8 годин міцного сну (в повній темряві). Недолік сну провокує уповільнення метаболізму, а отже, збільшення ваги - це факт. Також встановлено, що людина, яка не висипається, більше їсть. Причина - брак сну змушує мозок відчувати брак енергії, і він вимагає більше калорій. Тому після безсонної ночі здається, що можна з'їсти слона!

8. Увімкніть білок в кожний прийом їжі. Білки допомагають контролювати почуття голоду. При засвоєнні білка мозок отримує сигнал, що голод став менше. Ще одна перевага білка в тому, що він оптимізує ваш метаболізм в стані спокою, підтримуючи м'язову масу.

Доступне джерело білка - яєчня
Фото: pixabay.com

З віком і при відсутності вправ м'язова маса скорочується, тому підтримання фізичної форми важливо для спалювання жирів і підтримки оптимального рівня метаболізму. Білок також сприяє набагато більш повільного підйому і падіння рівня цукру та інсуліну в крові, тому ви можете уникнути «стрибків цукру» після того, як поїли солодощів без відповідної кількості білка.

9. Включіть у свій раціон вітаміни і антиоксиданти. У раціоні сучасної людини катастрофічно не вистачає вітамінів, поліненасичених жирних кислот, мінеральних речовин, мікроелементів, харчових волокон, але для отримання їх у потрібній кількості необхідно надмірна кількість різноманітної їжі, що неминуче призводить до переїдання і хвороб. Cамое просте рішення - трохи менше їсти - збільшує дефіцит вітамінів, мінералів та інших речовин, які ви отримуєте з їжею. В результаті такого «голодування» ваші проблеми обміну речовин зростають. Тому сучасна людина змушений додавати в раціон харчування спеціальні харчові добавки.

10. Їжте якомога більше різноманітних овочів і фруктів. Вибирайте фрукти і овочі насичених кольорів. Для максимальної користі вам потрібно не менше 5 порцій в день.

Вибирайте фрукти і овочі насичених кольорів
Фото: pixabay.com

11. Не їжте на ніч. Особливо шкідливою є звичка щільно їсти на ніч. Сон на голодний шлунок - це сеанс детоксикації та очищення кишечника, а щільний вечерю перетворює ніч в процедуру самоотруєння, порушуючи обмін речовин. Головні болі, набряклість ніг, важкість у всьому тілі, здуття живота, неприємний запах з рота, наростання ваги, збільшення талії, болі в спині і суглобах. Не будемо мовчати про такі принади як запори, геморой, варикоз ... І все це - наслідки звички рясно і пізно вечеряти.

ці прості рекомендації допоможуть вам в підтримці доброго здоров'я і високого рівня енергії, так необхідних для активного способу життя.

ці  прості рекомендації  допоможуть вам в підтримці доброго здоров'я і високого рівня енергії, так необхідних для активного способу життя

Активний спосіб життя вимагає доброго здоров'я
Фото: pixabay.com

Чому їжа - це не ворог?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: