Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як відмовити роботодавцю після співбесіди

 1. Чи не ховатися
 2. без казок
 3. Чи не палити мости
 4. Особистий контакт

Ви побачили оголошення про вакансії, яке вас зацікавило, відправили резюме, отримали запрошення на співбесіду, а потім роботодавець вимовив заповітне «ви прийняті» - хіба це не ідеальний сценарій розвитку подій? На перший погляд здається, що краще і придумати не можна, - ви підходите їм за всіма параметрами, вони хочуть бачити вас частиною своєї команди, і вам залишається тільки надіти ретельно випрасуваний костюмчик і поринути з головою у вир нових кар'єрних пристрастей. Але от невдача: після настільки вдалою зустрічі вам чомусь зовсім не хочеться влаштовуватися на роботу в цю компанію. Що робити в такому випадку? Як відмовити роботодавцю?

Як відмовити роботодавцю

Все-таки серцю не накажеш, і якщо ваша кандидатура цілком і повністю влаштувала потенційного роботодавця, але ви абсолютно не відчуваєте тієї ж симпатії, то навряд чи з цього кар'єрного союзу вийде щось путнє. Повернувшись з співбесіди, на якому задоволений бос вже показував вам майбутній кабінет і розповідав, які пончики в буфеті - найсмачніші, ви по цілком зрозумілих причин відчуваєте себе загнаної в кут: «Це зовсім не те, що я шукаю. Я помилилася, я не хочу там працювати . Але що ж робити, якщо вони припинили свої пошуки і чекають, що буквально з дня на день я займу своє крісло за офісним столом? ».

Ви повинні пам'ятати, що ринок праці на кшталт звичайного ринку, і ви завжди можете відмовитися від того, що не хочете купувати.

Люди, які опинилися в ситуації, коли їм доводиться відмовляти роботодавцю після співбесіди, відчувають себе, м'яко кажучи, незручно. До питань ділової етики домішуються ще й питання міжособистісних відносин: «Я підводжу тих, хто вибрав мене з десятків таких же претендентів. Це не красиво. Але і поступатися власними бажаннями я не хочу ». У підсумку «невдалий співробітник» починає вигадувати неіснуючі причини для відмови або зовсім пропадає з виду: не з'являється на роботі і не відповідає на дзвінки. Рекрутери радять не влаштовувати спектакль і зберігати спокій: ви повинні пам'ятати, що ринок праці на кшталт звичайного ринку, і ви завжди можете відмовитися від того, що не хочете купувати. Тим більше саме так надходять і роботодавці - вони з легкістю говорять «ні» претендентам, які їм не підходять.

Тим більше саме так надходять і роботодавці - вони з легкістю говорять «ні» претендентам, які їм не підходять

Отже, вашу кандидатуру схвалили, але ви вже встигли знайти кращий варіант або просто не впевнені в тому, що хочете працювати в місці, де вас так чекають, - що ж робити в цій ситуації?

Чи не ховатися

Можливо, вам соромно і здається, що ви просто не зможете грамотно пояснити роботодавцю причину своєї відмови, тому єдино вірний варіант в такій ситуації - не відповідати на дзвінки та електронні листи, просто кажучи - зникнути. Однак рекрутери запевняють, що це в корені невірний підхід. Погодьтеся, ви витратили чимало сил і часу на ці зустрічі і переговори, представники компанії теж відволікалися від важливих справ, щоб поговорити з вами особисто. Щонайменше некрасиво просто так «випаровуватися». Приймаюча на роботу сторона має право знати, чому в останній момент ви змінили своє рішення.

Приймаюча на роботу сторона має право знати, чому в останній момент ви змінили своє рішення

без казок

Навіть якщо ви відмінно вигадуєте на ходу всякі небилиці, скористайтеся своїм умінням в іншій ситуації, зараз же краще сказати все, як є. По-перше, діловий світ, особливо в межах одного міста, не такий вже величезний, і, врешті-решт, обман може розкритися, що несприятливо позначиться на вашій репутації. Ну, і, по-друге, ніхто не стане вас проклинати за те, що ви «вже знайшли більш схожий варіант» або «уявляєте собі свою роботу по-іншому і вважаєте за краще розглянути ще кілька пропозицій». Навіщо придумувати казки, якщо можна бути чесним? Хоча і тут існують свої нюанси: якщо причина відмови - це антипатія до майбутнього керівника і його моделі управління, то не варто викладати всі карти на стіл, краще обмежтеся ввічливим: «На жаль, ваші умови мені не підходять».

Поясніть, що рішення про відмову далося вам нелегко, і вибачитеся за доставлені незручності.

Чи не палити мости

Ви повинні розуміти, що ймовірність того, що в наступний раз вас знову покличуть на співбесіду в цю компанію, вкрай мала. Однак вона і зовсім буде прагнути до нуля в тому випадку, якщо під час останньої розмови ви залишите про себе погане враження. Тому будьте гранично ввічливі, подякуйте роботодавця за інтерес, який він до вас проявив, а також за час, який він вам приділив. Поясніть, що рішення про відмову далося вам нелегко, і вибачитеся за доставлені незручності.

Поясніть, що рішення про відмову далося вам нелегко, і вибачитеся за доставлені незручності

Особистий контакт

Найкраще, якщо ви повідомите про свою відмову по телефону, але якщо це неможливо, то вам варто вибрати форму електронного листа. Не варто писати десять сторінок «пояснювальної записки», можна обмежитися одним абзацом, але спробуйте зробити його максимально змістовним. Як приклад ви можете використовувати наступний текст: «Шановний Іване Івановичу, я вдячна вам за проявлений інтерес до моєї кандидатури, а також за той час, що ви мені приділили. Було дуже приємно познайомитися з таким чудовим керівником, але, на жаль, я змушена відмовитися від вашої пропозиції. Справа в тому, що я знайшла більш підходящий варіант і, зваживши всі «за» і «проти», зупинила свій вибір на ньому. Вибачте за те, що дала надію вас, це рішення дійсно далося мені нелегко. Ще раз спасибі за ваш час і увагу. На все добре до побачення".

Що робити в такому випадку?
Як відмовити роботодавцю?
Але що ж робити, якщо вони припинили свої пошуки і чекають, що буквально з дня на день я займу своє крісло за офісним столом?
Отже, вашу кандидатуру схвалили, але ви вже встигли знайти кращий варіант або просто не впевнені в тому, що хочете працювати в місці, де вас так чекають, - що ж робити в цій ситуації?
Навіщо придумувати казки, якщо можна бути чесним?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: