Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як прошити телефон? Короткий курс мобільного "кравця"

 1. Як прошити телефон? Короткий курс мобільного "кравця" Багато хто з нас стикався з ситуаціями коли...
 2. Самі з вусами
 3. Як прошити телефон? Короткий курс мобільного "кравця"
 4. Розбір польотів
 5. Самі з вусами

Як прошити телефон? Короткий курс мобільного "кравця"

Багато хто з нас стикався з ситуаціями коли тільки що куплений (і, можливо, за великі гроші) новий телефон або смартфон раптом, при найближчому розгляді, виявляється не таким «золотом», яким він блищав на вітрині.

Стандартні симптоми його поведінки - виключення і зависання без всяких особливих причин, повільна реакція на команди, нестабільна робота додатків або просто мобільний «склероз» на вибрані рінгтони. Список можна продовжувати ...

Розбір польотів

Звичайно, особливо вибагливі власники тут же побіжать в сервісний центр (або салон зв'язку) ламати стілець про голову невдалого менеджера, подсунувшего йому зіпсований HTC або Nokia. Але давайте відкинемо емоції - не такий страшний чорт як його малюють. Як би себе не вів ваш мобільний телефон, практично завжди можна вирішити виниклі з ним проблеми. І справа не в апаратній шлюбі пристрої (хоча і таке може бути) а, швидше за все, в його «софтової» складової.

І справа не в апаратній шлюбі пристрої (хоча і таке може бути) а, швидше за все, в його «софтової» складової

Не секрет, що між комп'ютером і мобільним телефоном багато спільного. Наприклад, і у того і іншого є процесор, flash-пам'ять, оперативна пам'ять, пристрої введення та виведення інформації (клавіатура і дисплей). Відзначимо, що первинної за важливістю деталлю в комп'ютері і телефоні є саме мікросхема flash-пам'яті з основними настройками, що відповідають за запуск і взаємодія апаратної і програмної складових цих пристроїв. Пам'ять flash енергонезавісима, розмір її від 0,5 до 16 Мб, складається вона з напівпровідникового чіпа, в якому спеціальними електричними імпульсами надруковані, в народі «прошиті» апаратні настройки і програмне забезпечення (firmware).

Пам'ять flash енергонезавісима, розмір її від 0,5 до 16 Мб, складається вона з напівпровідникового чіпа, в якому спеціальними електричними імпульсами надруковані, в народі «прошиті» апаратні настройки і програмне забезпечення (firmware)

Але якщо в комп'ютері flash-пам'ять і операційна система, як кажуть в Одесі «дві великі різниці», то в телефоні прошивка є їх симбіозом - «два в одному». Тому під прошивкою телефону ми розуміємо не тільки перелік робочих налаштувань апарату, а й увесь інший комплекс програмного забезпечення, що входить в операційну систему і відповідає за інтерфейс взаємодії з користувачем телефону. Роль прошивки в телефоні дуже велика. Саме вона відповідає за в'язку закладених в телефоні апаратних компонентів між собою і стільниковим модулем. Прошивки є плодом кропіткої роботи програмістів компаній-виробників і розробляються виключно під певну модель телефону, природно, свого виробництва. Тобто, якщо в телефон Samsung залити прошивку від якої-небудь моделі Nokia, телефон навіть не включиться. Виняток становлять випадки коли одна прошивка може підійти до близького по класу телефону, наприклад найближчій лінійки. Як приклад можна привести модель Siemens SL45 , Перепрошити який можна отримати підтримку Wireless Java. або Nokia 6210 , В яку можна встановити прошивку від 6250 -ої моделі, в результаті чого власник отримує функції Nokia 6250 за менші гроші. або Sony Ericsson K750i , Який прошивають в W810i , Перетворюючи його тим самим в Wolkman.

або  Sony Ericsson K750i  , Який прошивають в  W810i  , Перетворюючи його тим самим в Wolkman

Ви запитаєте - і якась же зв'язок між глюками телефону і прошивкою? Найпряміша. Оскільки ринок мобільних телефонів дуже насичений, компанії намагаються якомога швидше запустити в продаж свої новинки, часто не до кінця протестувавши програмне забезпечення. Тому перші покупці навороченного смартфона або комунікатора і стикаються з недоробками програмістів. Перша порада - не "кидатися" купувати нову модель пристрою, а почекати аж до півроку-року - за цей час буде випущена ще не одна версія прошивки, часом їх кількість за весь час виробництва телефону досягає декількох десятків.

Найгірший варіант - 1-ша, 2-га або 3-тя версії ПЗ, вони володіють великою кількістю недоробок. Наприклад, перші прошивки Sony Ericsson K800i «Славилися» глюком - раптово переставали зберігатися фото з камери.

Версія прошивки, крім основного цифрового, може мати і додаткові позначення, наприклад, 4.7 або 2A. Їх величина говорить про суттєвості внесених змін, доустім, додані нові можливості або була просто зроблена легка «рихтування» патчами.

Їх величина говорить про суттєвості внесених змін, доустім, додані нові можливості або була просто зроблена легка «рихтування» патчами

Що дає нам в кінцевому результаті процес перепрошивки? Звичайно, навіть якщо ви не скаржитеся на роботу свого мобільного телефону, вам ніщо не заважає змінити версію прошивки на новішу - просто так, з спортивного інтересу. Наприклад в самому свіжому варіанті прошивки можуть бути реалізовані деякі нові можливості (наприклад, з'явиться підтримка нових гарнітур), додасться вбудоване ПО, будуть завантажені нові шпалери або рігтони, теми меню. Але чудес чекати все ж не варто, просто так «намалюватися» підтримка Bluetoth, mp3 або більш високу роздільну здатність фотокамери не зможе. Зате неабияк покращаться робочі характеристики телефону, наприклад прийом сигналу, швидкість реагування меню, прийом-відправлення SMS або навіть збільшиться ресурс акумулятора (аж до 10-15%), оскільки будуть оптимізовані алгоритми взаємодії між компонентами телефону.

Тим більше вам потрібно змінити прошивку телефону, коли він глючить все більше і більше. Глючити телефон може навіть новий, як ми і описали у вступі до статті. Причина проста - це ще «свіжа» модель і ПО в ній не остаточно доопрацьовано. В цьому випадку рекомендується ставити кожну нову прошивку, підвищуючи стабільність роботи трубки. Ну а буває ще й так, що телефон служив вам вірою і правдою, а тут раптово почалися проблеми. Це може бути пов'язано з глюками в ПО, які раптом виявилися, а може і з вашими діями - наприклад, установкою якихось неперевірених програм. В цьому випадку прошивка поверне телефон до його споконвічного працездатного стану.

В цьому випадку прошивка поверне телефон до його споконвічного працездатного стану

Як же оновити ПО мобільника? Це можна зробити двома шляхами. Перший варіант - просто віднести телефон в сервісний центр. Прошивка коштує недорого (в межах 500 р.), А по гарантії і зовсім завжди безкоштовна (навіть якщо проблем з трубкою немає і вам хочеться просто підвищити версію ПО). Другий варіант - оновити ПЗ телефону самому.

Самі з вусами

Звичайно, довірити телефон рукам фахівця простіше простого. Але ж це треба буде їхати кудись і здавати телефон, заповнювати папери, чекати (іноді кілька днів), потім їхати його забирати ...

А що якщо спробувати все зробити самому? Від цієї думки, у деяких напевно з'явиться кисла посмішка. Воно й правда, багатьом здасться що процес перепрошивки це архіскладна справу і новенький телефон цим можна запросто угробити. Але не будемо робити однозначних висновків. Для початку скажемо, що остаточно і безповоротно знищити телефон в процесі «заливки» софта можна хіба що вдаривши по ньому молотком :). Або відключивши від мережі комп'ютер, до якого мобільний підключений через кабель. У будь-якому випадку, якщо в процесі прошивки щось трапилося, вам завжди допоможуть в сервісному центрі (нерідко і безкоштовно - по гарантії).

Перш ніж ми перейдемо до опису необхідних компонентів, уточнимо пару нюансів. А саме, які марки телефонів більше схильні до самостійної «дресируванню», а які краще довірити фахівцям.

Є виробники, які самі заохочують користувачів прошивати телефони будинку. До них можна віднести Nokia і Sony Ericsson. Ці чудові компанії випускають і пропонують для безкоштовного скачування на своїх сайтах спеціальні програми для прошивки телефонів. Користуватися ними гранично просто і, головне, безпечно - підключив телефон, натиснув кнопку, почекав. Потрібно хіба що швидке і надійне з'єднання з інтернетом для закачування файлу прошивки з мережі.

Компанії Siemens (BenQ-Siemens) спеціального ПО для поновлення відкрито користувачам не пропонують. Зате для сервісних центрів розроблені спеціальні програми для прошивки (вони доступні всім, у кого є інтернет, на фан-сайтах). Вони також дуже прості, працюють після натискання однієї кнопки «прошити» і нічого з мережі не качають (викачуються вже зі «вбудованої» прошивкою - тобто програма для прошивки сама по собі є і прошивкою як такої).

Трохи складніше програми для прошивки телефонів Motorola, LG, Samsung. Користуватися ними недосвідченим «мобіломанія» ми б не рекомендували - є ризик припуститися помилки на якомусь з етапів і зламати телефон (не остаточне, швидше за все, але відновлювати його буде вже непросто і частіше в сервісному центрі).

Отже. Зважилися на прошивку. Що вам для цього потрібно?

Інформація. Для початку поройтесь в мережі на мобільних форумах і фан-сайтах виробників мобільників і дізнайтеся більше про свою модель телефону, тонкощі обслуговування, розпитайте розумних людей. На будь-якому хорошому форумі є великий розділ FAQ - дуже рекомендуємо переглянути його (і для більшої впевненості - ще і пошуком по сайту скористатися), ніж нервувати завсідників 548-м питанням «а як прошити?».

Хороші фан-сайти власників телефонів з великою інформаційною базою:

 • Nokia - series60.ru, dimonvideo.ru, nokinfo.ru, allnokia.ru, smart60.ru
 • Sony Ericsson - sony-ericsson.ru
 • Samsung - samsung-fan.ru, samsungpro.ru, mysamsung.ru, samsung-mobile.ru
 • LG - lg-talks.ru
 • Motorola - motofan.ru, letsmoto.com
 • Siemens - allsiemens.com, siemens-club.ru

У телефонів інших виробників ми не можемо порекомендувати вам настільки ж хороших фан-сайтів. Інформацію по ним можна пошукати на «загальних» форумах, скориставшись, наприклад, пошуковою системою Google.

Апаратні компоненти - телефон, дата-кабель (деякі телефони, зокрема, Samsung, вимагають особливих «прошивальних» кабелів для прошивки), комп'ютер, краще з наявністю джерела безперебійного живлення (хіба мало що може трапитися за законом підлості) або заряджений ноутбук.

Драйвера для кабелю. Прості програми (від Nokia і Sony Ericsson, припустимо) окремих драйверів для кабелю не вимагають і ставлять їх самі. Для кабелів телефонів інших виробників нерідко потрібні особливий драйвера, знайти їх можна також на фан-сайтах, на них нерідко є й цілі розділи про види дата-кабелів і ПО для роботи з ними.

Для кабелів телефонів інших виробників нерідко потрібні особливий драйвера, знайти їх можна також на фан-сайтах, на них нерідко є й цілі розділи про види дата-кабелів і ПО для роботи з ними

Остання версія прошивки для вашого телефону (виключаючи офіційні програми-прошівальщік для Nokia і Sony Ericsson, які, як ми вже знаємо, самі качають прошивку з мережі). Знайти її на офіційному сайті виробника нереально, так як компанія-виробник займається сервісним обслуговуванням тільки в стінах своїх центрів. Мало того, з точки зору закону - саме поширення такого ПО є нелегальним. Причина - ніхто не хоче завантажувати і без того завантажені ремонтні центри претензіями горе-прошівальщік. Загалом, знову ж зверніть ваш погляд на співтовариство інтернетчиків, багато з яких по доброті душевній організовують тематичні сайти і форуми, на яких діляться проблемами і досвідом. Там же ви знайдете інформацію, відповіді на питання і сам «пошивний» матеріал.

Ще момент. Необхідно заздалегідь дізнатися, яка поточна версія прошивки вашого телефону, щоб знати - є для нього більш нове ПЗ. Зробити це можна в меню телефону (звіртеся з інструкцією), або ввівши спеціальний сервісний код. Наприклад, власникам Nokia потрібно набрати * # 0000 #, а в телефонах більшості інших виробників використовується код * # 06 #. Після набору комбінації символів на екрані висвітиться службова інформація. Найчастіше це IMEI-ідентифікатор телефону, дата виготовлення, дата створення прошивки і її номер (SW-version), інша додаткова інформація.

Програма для прошивки. Вибір прошивки - це добре, але це тільки півсправи. Необхідно заздалегідь встановити на комп'ютер програмне забезпечення, так званий «прошивальщик». Для деяких - і не по одній програмі. Офіційне ПО для прошивки Nokia - NSU (Nokia Software Updater), стороння програма (ось її використання - тільки на ваш страх і ризик - Phoenix Service). Офіційний «прошивальщик» моделей марки Sony Ericsson - SEUS (Sony Ericsson Update Service), неофіційний - DaVinchi. LG прошивають програмами GsMulti, Speedo або Infinion FlashTool, в разі Samsung добре зарекомендував себе OptiFlash, для BenQ - Update Tool або WinSwup. Не забудемо і про Motorola, тут «правлять бал» RSD Lite, Flash & Backup, P2K.

Не забудемо і про Motorola, тут «правлять бал» RSD Lite, Flash & Backup, P2K

Незважаючи на те що будь-який процес стороннього втручання у внутрішнє життя телефону загрожує певними ризиками, які бажають самостійно поліпшити свій телефон стає все більше. Майже всі вони успішно переходять в розряд «уше прошиваються і зрозуміли, що це зовсім не страшно). Все, що вам знадобиться, - це кабелі, відповідне ПО, файл-прошивка і інструкція-алгоритм дій, благо інтернет завжди поруч. Так що дерзайте! :)

Автор: Дмитро Дейнека
Автор: Дмитро Дейнека

Як прошити телефон? Короткий курс мобільного "кравця"

Багато хто з нас стикався з ситуаціями коли тільки що куплений (і, можливо, за великі гроші) новий телефон або смартфон раптом, при найближчому розгляді, виявляється не таким «золотом», яким він блищав на вітрині.

Стандартні симптоми його поведінки - виключення і зависання без всяких особливих причин, повільна реакція на команди, нестабільна робота додатків або просто мобільний «склероз» на вибрані рінгтони. Список можна продовжувати ...

Розбір польотів

Звичайно, особливо вибагливі власники тут же побіжать в сервісний центр (або салон зв'язку) ламати стілець про голову невдалого менеджера, подсунувшего йому зіпсований HTC або Nokia. Але давайте відкинемо емоції - не такий страшний чорт як його малюють. Як би себе не вів ваш мобільний телефон, практично завжди можна вирішити виниклі з ним проблеми. І справа не в апаратній шлюбі пристрої (хоча і таке може бути) а, швидше за все, в його «софтової» складової.

І справа не в апаратній шлюбі пристрої (хоча і таке може бути) а, швидше за все, в його «софтової» складової

Не секрет, що між комп'ютером і мобільним телефоном багато спільного. Наприклад, і у того і іншого є процесор, flash-пам'ять, оперативна пам'ять, пристрої введення та виведення інформації (клавіатура і дисплей). Відзначимо, що первинної за важливістю деталлю в комп'ютері і телефоні є саме мікросхема flash-пам'яті з основними настройками, що відповідають за запуск і взаємодія апаратної і програмної складових цих пристроїв. Пам'ять flash енергонезавісима, розмір її від 0,5 до 16 Мб, складається вона з напівпровідникового чіпа, в якому спеціальними електричними імпульсами надруковані, в народі «прошиті» апаратні настройки і програмне забезпечення (firmware).

Пам'ять flash енергонезавісима, розмір її від 0,5 до 16 Мб, складається вона з напівпровідникового чіпа, в якому спеціальними електричними імпульсами надруковані, в народі «прошиті» апаратні настройки і програмне забезпечення (firmware)

Але якщо в комп'ютері flash-пам'ять і операційна система, як кажуть в Одесі «дві великі різниці», то в телефоні прошивка є їх симбіозом - «два в одному». Тому під прошивкою телефону ми розуміємо не тільки перелік робочих налаштувань апарату, а й увесь інший комплекс програмного забезпечення, що входить в операційну систему і відповідає за інтерфейс взаємодії з користувачем телефону. Роль прошивки в телефоні дуже велика. Саме вона відповідає за в'язку закладених в телефоні апаратних компонентів між собою і стільниковим модулем. Прошивки є плодом кропіткої роботи програмістів компаній-виробників і розробляються виключно під певну модель телефону, природно, свого виробництва. Тобто, якщо в телефон Samsung залити прошивку від якої-небудь моделі Nokia, телефон навіть не включиться. Виняток становлять випадки коли одна прошивка може підійти до близького по класу телефону, наприклад найближчій лінійки. Як приклад можна привести модель Siemens SL45 , Перепрошити який можна отримати підтримку Wireless Java. або Nokia 6210 , В яку можна встановити прошивку від 6250 -ої моделі, в результаті чого власник отримує функції Nokia 6250 за менші гроші. або Sony Ericsson K750i , Який прошивають в W810i , Перетворюючи його тим самим в Wolkman.

або  Sony Ericsson K750i  , Який прошивають в  W810i  , Перетворюючи його тим самим в Wolkman

Ви запитаєте - і якась же зв'язок між глюками телефону і прошивкою? Найпряміша. Оскільки ринок мобільних телефонів дуже насичений, компанії намагаються якомога швидше запустити в продаж свої новинки, часто не до кінця протестувавши програмне забезпечення. Тому перші покупці навороченного смартфона або комунікатора і стикаються з недоробками програмістів. Перша порада - не "кидатися" купувати нову модель пристрою, а почекати аж до півроку-року - за цей час буде випущена ще не одна версія прошивки, часом їх кількість за весь час виробництва телефону досягає декількох десятків.

Найгірший варіант - 1-ша, 2-га або 3-тя версії ПЗ, вони володіють великою кількістю недоробок. Наприклад, перші прошивки Sony Ericsson K800i «Славилися» глюком - раптово переставали зберігатися фото з камери.

Версія прошивки, крім основного цифрового, може мати і додаткові позначення, наприклад, 4.7 або 2A. Їх величина говорить про суттєвості внесених змін, доустім, додані нові можливості або була просто зроблена легка «рихтування» патчами.

Їх величина говорить про суттєвості внесених змін, доустім, додані нові можливості або була просто зроблена легка «рихтування» патчами

Що дає нам в кінцевому результаті процес перепрошивки? Звичайно, навіть якщо ви не скаржитеся на роботу свого мобільного телефону, вам ніщо не заважає змінити версію прошивки на новішу - просто так, з спортивного інтересу. Наприклад в самому свіжому варіанті прошивки можуть бути реалізовані деякі нові можливості (наприклад, з'явиться підтримка нових гарнітур), додасться вбудоване ПО, будуть завантажені нові шпалери або рігтони, теми меню. Але чудес чекати все ж не варто, просто так «намалюватися» підтримка Bluetoth, mp3 або більш високу роздільну здатність фотокамери не зможе. Зате неабияк покращаться робочі характеристики телефону, наприклад прийом сигналу, швидкість реагування меню, прийом-відправлення SMS або навіть збільшиться ресурс акумулятора (аж до 10-15%), оскільки будуть оптимізовані алгоритми взаємодії між компонентами телефону.

Тим більше вам потрібно змінити прошивку телефону, коли він глючить все більше і більше. Глючити телефон може навіть новий, як ми і описали у вступі до статті. Причина проста - це ще «свіжа» модель і ПО в ній не остаточно доопрацьовано. В цьому випадку рекомендується ставити кожну нову прошивку, підвищуючи стабільність роботи трубки. Ну а буває ще й так, що телефон служив вам вірою і правдою, а тут раптово почалися проблеми. Це може бути пов'язано з глюками в ПО, які раптом виявилися, а може і з вашими діями - наприклад, установкою якихось неперевірених програм. В цьому випадку прошивка поверне телефон до його споконвічного працездатного стану.

В цьому випадку прошивка поверне телефон до його споконвічного працездатного стану

Як же оновити ПО мобільника? Це можна зробити двома шляхами. Перший варіант - просто віднести телефон в сервісний центр. Прошивка коштує недорого (в межах 500 р.), А по гарантії і зовсім завжди безкоштовна (навіть якщо проблем з трубкою немає і вам хочеться просто підвищити версію ПО). Другий варіант - оновити ПЗ телефону самому.

Самі з вусами

Звичайно, довірити телефон рукам фахівця простіше простого. Але ж це треба буде їхати кудись і здавати телефон, заповнювати папери, чекати (іноді кілька днів), потім їхати його забирати ...

А що якщо спробувати все зробити самому? Від цієї думки, у деяких напевно з'явиться кисла посмішка. Воно й правда, багатьом здасться що процес перепрошивки це архіскладна справу і новенький телефон цим можна запросто угробити. Але не будемо робити однозначних висновків. Для початку скажемо, що остаточно і безповоротно знищити телефон в процесі «заливки» софта можна хіба що вдаривши по ньому молотком :). Або відключивши від мережі комп'ютер, до якого мобільний підключений через кабель. У будь-якому випадку, якщо в процесі прошивки щось трапилося, вам завжди допоможуть в сервісному центрі (нерідко і безкоштовно - по гарантії).

Перш ніж ми перейдемо до опису необхідних компонентів, уточнимо пару нюансів. А саме, які марки телефонів більше схильні до самостійної «дресируванню», а які краще довірити фахівцям.

Є виробники, які самі заохочують користувачів прошивати телефони будинку. До них можна віднести Nokia і Sony Ericsson. Ці чудові компанії випускають і пропонують для безкоштовного скачування на своїх сайтах спеціальні програми для прошивки телефонів. Користуватися ними гранично просто і, головне, безпечно - підключив телефон, натиснув кнопку, почекав. Потрібно хіба що швидке і надійне з'єднання з інтернетом для закачування файлу прошивки з мережі.

Компанії Siemens (BenQ-Siemens) спеціального ПО для поновлення відкрито користувачам не пропонують. Зате для сервісних центрів розроблені спеціальні програми для прошивки (вони доступні всім, у кого є інтернет, на фан-сайтах). Вони також дуже прості, працюють після натискання однієї кнопки «прошити» і нічого з мережі не качають (викачуються вже зі «вбудованої» прошивкою - тобто програма для прошивки сама по собі є і прошивкою як такої).

Трохи складніше програми для прошивки телефонів Motorola, LG, Samsung. Користуватися ними недосвідченим «мобіломанія» ми б не рекомендували - є ризик припуститися помилки на якомусь з етапів і зламати телефон (не остаточне, швидше за все, але відновлювати його буде вже непросто і частіше в сервісному центрі).

Отже. Зважилися на прошивку. Що вам для цього потрібно?

Інформація. Для початку поройтесь в мережі на мобільних форумах і фан-сайтах виробників мобільників і дізнайтеся більше про свою модель телефону, тонкощі обслуговування, розпитайте розумних людей. На будь-якому хорошому форумі є великий розділ FAQ - дуже рекомендуємо переглянути його (і для більшої впевненості - ще і пошуком по сайту скористатися), ніж нервувати завсідників 548-м питанням «а як прошити?».

Хороші фан-сайти власників телефонів з великою інформаційною базою:

 • Nokia - series60.ru, dimonvideo.ru, nokinfo.ru, allnokia.ru, smart60.ru
 • Sony Ericsson - sony-ericsson.ru
 • Samsung - samsung-fan.ru, samsungpro.ru, mysamsung.ru, samsung-mobile.ru
 • LG - lg-talks.ru
 • Motorola - motofan.ru, letsmoto.com
 • Siemens - allsiemens.com, siemens-club.ru

У телефонів інших виробників ми не можемо порекомендувати вам настільки ж хороших фан-сайтів. Інформацію по ним можна пошукати на «загальних» форумах, скориставшись, наприклад, пошуковою системою Google.

Апаратні компоненти - телефон, дата-кабель (деякі телефони, зокрема, Samsung, вимагають особливих «прошивальних» кабелів для прошивки), комп'ютер, краще з наявністю джерела безперебійного живлення (хіба мало що може трапитися за законом підлості) або заряджений ноутбук.

Драйвера для кабелю. Прості програми (від Nokia і Sony Ericsson, припустимо) окремих драйверів для кабелю не вимагають і ставлять їх самі. Для кабелів телефонів інших виробників нерідко потрібні особливий драйвера, знайти їх можна також на фан-сайтах, на них нерідко є й цілі розділи про види дата-кабелів і ПО для роботи з ними.

Для кабелів телефонів інших виробників нерідко потрібні особливий драйвера, знайти їх можна також на фан-сайтах, на них нерідко є й цілі розділи про види дата-кабелів і ПО для роботи з ними

Остання версія прошивки для вашого телефону (виключаючи офіційні програми-прошівальщік для Nokia і Sony Ericsson, які, як ми вже знаємо, самі качають прошивку з мережі). Знайти її на офіційному сайті виробника нереально, так як компанія-виробник займається сервісним обслуговуванням тільки в стінах своїх центрів. Мало того, з точки зору закону - саме поширення такого ПО є нелегальним. Причина - ніхто не хоче завантажувати і без того завантажені ремонтні центри претензіями горе-прошівальщік. Загалом, знову ж зверніть ваш погляд на співтовариство інтернетчиків, багато з яких по доброті душевній організовують тематичні сайти і форуми, на яких діляться проблемами і досвідом. Там же ви знайдете інформацію, відповіді на питання і сам «пошивний» матеріал.

Ще момент. Необхідно заздалегідь дізнатися, яка поточна версія прошивки вашого телефону, щоб знати - є для нього більш нове ПЗ. Зробити це можна в меню телефону (звіртеся з інструкцією), або ввівши спеціальний сервісний код. Наприклад, власникам Nokia потрібно набрати * # 0000 #, а в телефонах більшості інших виробників використовується код * # 06 #. Після набору комбінації символів на екрані висвітиться службова інформація. Найчастіше це IMEI-ідентифікатор телефону, дата виготовлення, дата створення прошивки і її номер (SW-version), інша додаткова інформація.

Програма для прошивки. Вибір прошивки - це добре, але це тільки півсправи. Необхідно заздалегідь встановити на комп'ютер програмне забезпечення, так званий «прошивальщик». Для деяких - і не по одній програмі. Офіційне ПО для прошивки Nokia - NSU (Nokia Software Updater), стороння програма (ось її використання - тільки на ваш страх і ризик - Phoenix Service). Офіційний «прошивальщик» моделей марки Sony Ericsson - SEUS (Sony Ericsson Update Service), неофіційний - DaVinchi. LG прошивають програмами GsMulti, Speedo або Infinion FlashTool, в разі Samsung добре зарекомендував себе OptiFlash, для BenQ - Update Tool або WinSwup. Не забудемо і про Motorola, тут «правлять бал» RSD Lite, Flash & Backup, P2K.

Не забудемо і про Motorola, тут «правлять бал» RSD Lite, Flash & Backup, P2K

Незважаючи на те що будь-який процес стороннього втручання у внутрішнє життя телефону загрожує певними ризиками, які бажають самостійно поліпшити свій телефон стає все більше. Майже всі вони успішно переходять в розряд «уше прошиваються і зрозуміли, що це зовсім не страшно). Все, що вам знадобиться, - це кабелі, відповідне ПО, файл-прошивка і інструкція-алгоритм дій, благо інтернет завжди поруч. Так що дерзайте! :)

Автор: Дмитро Дейнека
Автор: Дмитро Дейнека

[ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ] [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ]                    id   інші  російська  український  білоруський  польський  англійська  іспанська  німецький  турецька  болгарська  чеська  угорський  естонський  вірменський  казахський  іврит  грузинський  сербський  хорватський  литовський  словацький  словенський  албанський  македонський  латиська  киргизький  монгольський  португальська  узбецький  корейський  румунський  датський  грецький  нідерландський  норвезький  шведський  італійська  французький  індонезійська id арабська  хінді  бенгальський  китайський  [азербайджанський  ] [Боснійський bs ] [таджицький  ] [Латинський  ] [В'єтнамський  ] [Каннада kn ] [фінський  ] [Філіппінський  ] [Ірландський  ] [Ісландський  ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський  ] [Африкаанс  ] [Амхарська am ] [каталанська  ] [Себуанська ceb ] [корсиканська  ] [Валлійський  ] [Есперанто  ] [Баскська eu ] [перський  ] [Фризька  ] [Галісійська  ] [Гуджараті gu ] [хауса  ] [Гавайський  ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський  ] [Кхмерский  ] [Курманджі  ] [Люксембурзький lb ] [лаоський  ] [Малагасійська  ] [Маорі  ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський  ] [Мальтійський  ] [Бірманський my ] [непальська  ] [Чева ny ] [панджабі  ] [Пушту  ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа  ] [Шона sn ] [сомалійський  ] [Сесото st ] [суданський  ] [Суахілі  ] [Тамільська  ] [Телугу te ] [тайський  ] [Урду  ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу  ]  [ TF ] Немає тексту  Контейнер пошкоджений id інші російська український білоруський польський англійська іспанська німецький турецька болгарська чеська угорський естонський вірменський казахський іврит грузинський сербський хорватський литовський словацький словенський албанський македонський латиська киргизький монгольський португальська узбецький корейський румунський датський грецький нідерландський норвезький шведський італійська французький індонезійська id арабська хінді бенгальський китайський [азербайджанський ] [Боснійський bs ] [таджицький ] [Латинський ] [В'єтнамський ] [Каннада kn ] [фінський ] [Філіппінський ] [Ірландський ] [Ісландський ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський ] [Африкаанс ] [Амхарська am ] [каталанська ] [Себуанська ceb ] [корсиканська ] [Валлійський ] [Есперанто ] [Баскська eu ] [перський ] [Фризька ] [Галісійська ] [Гуджараті gu ] [хауса ] [Гавайський ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський ] [Кхмерский ] [Курманджі ] [Люксембурзький lb ] [лаоський ] [Малагасійська ] [Маорі ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський ] [Мальтійський ] [Бірманський my ] [непальська ] [Чева ny ] [панджабі ] [Пушту ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа ] [Шона sn ] [сомалійський ] [Сесото st ] [суданський ] [Суахілі ] [Тамільська ] [Телугу te ] [тайський ] [Урду ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу ] [ TF ] Немає тексту
Контейнер пошкоджений! Спробуйте отримати статтю заново GetTextFromUrl.php , але це призведе до видалення всіх існуючих перекладів !!!

Як прошити телефон?
Ви запитаєте - і якась же зв'язок між глюками телефону і прошивкою?
Що дає нам в кінцевому результаті процес перепрошивки?
Як же оновити ПО мобільника?
А що якщо спробувати все зробити самому?
Що вам для цього потрібно?
Ви запитаєте - і якась же зв'язок між глюками телефону і прошивкою?
Що дає нам в кінцевому результаті процес перепрошивки?
Як же оновити ПО мобільника?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: