Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера: методи і схеми

 1. Як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера трьома способами
 2. Схема 1: Як Майні криптовалюта на своєму комп'ютері
 3. Схема 2: Як заробити біткоіни на комп'ютері з потужною відеокартою
 4. Схема 3: Як заробити біткоіни за допомогою комп'ютера на хмарному Майнінг
 5. Як Майні криптовалюта на своєму комп'ютері без вкладень
 6. Збір безкоштовних Сатоши на «кранах»
 7. Купівля-продаж
 8. виграш біткоіни
 9. Висновки: як заробити біткоіни за допомогою комп'ютера 2017

Як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера  Є відразу кілька схем того, як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера

Як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера

Є відразу кілька схем того, як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера. До них відноситься звичайний, хмарний Майнінг, використання власних або орендованих потужностей, збір Сатоши на кранах. Ці та ще кілька інших схем заробітку біткоіни описані нижче.

Як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера трьома способами

Як заробляти біткоіни за допомогою комп'ютера трьома способами

Більшість займаються Майнінг на власних ПК або ж створюють цілі ферми, орендують потужності на спеціальних сервісах. Для початку слід зареєструвати онлайн-гаманець, скачати програму і вибрати одну з трьох схем заробітку.

Схема 1: Як Майні криптовалюта на своєму комп'ютері

Майні біткоіни на ноутбуці навряд чи вийде, так як він швидко перегріється. Це пов'язано з тим, що користувач запускає додаток, в якому його пристрій повинен автоматичні обробляти складні математичні завдання. У цьому бере участь процесор і відеокарта. У ноутбуці відбувається швидке перегрівання, а швидкість обробки завдань значно знижується. Отримати біткоіни навряд чи вийде, швидше за ноутбук вийде з ладу, або рахунки за електроенергію принесуть одні лише збитки.

Отримати біткоіни навряд чи вийде, швидше за ноутбук вийде з ладу, або рахунки за електроенергію принесуть одні лише збитки

Як Майні криптовалюта на своєму комп'ютері

Саме тому краще всього використовувати потужний персональний комп'ютер. Навіть якщо його процесор не відрізняється високою продуктивністю, на допомогу прийде відеокарта. На її покупку не потрібно скупитися: саме вона справляється зі швидкою обробкою математичних задач.

Схема роботи того, як заробити біткоіни за допомогою комп'ютера, наступна:

Крок 1. Реєстрація власного онлайн-гаманця для нарахування криптовалюта. Його можна зареєструвати на окремих сервісах, але потрібно вибирати надійний або популярний сайт.

Крок 2. Зареєструватися на сайті або платформі, де відбувається сам Майнінг. Для початку краще стати учасником ресурсу, де видобуток відбувається в одному пулі. Користувач працює над вирішенням математичної задачі разом з іншими. Дохід розподілиться пропорційно. Зрозуміло, нічого вважати або робити йому не потрібно: всю роботу автоматично виконує комп'ютер.

Крок 3. Слід завантажити програму - майнер і встановити її на одному або навіть декількох своїх комп'ютерах. Ті, хто має в своєму розпорядженні великим початковим капіталом, купують і обладнають цілі ферми.

Крок 4. У своєму профілі на онлайн-платформі можна створити відразу кілька віртуальних робочих. Їх кількість залежить від числа комп'ютерів користувача, на якому запущена програма-майнер.

Крок 5. Після запуску програми з'являється екран з графіком. На ньому відображається відсоток завантаження процесора і його температура. Пошук рішень і створення блоків відбувається автоматично: користувачеві не потрібно взагалі що-небудь робити. Якщо блок буде вирішене, то йому нараховуються біткоіни.

Потрібно тільки стежити за тим, щоб власне устаткування не перегрілася і працювало стабільно.

Схема 2: Як заробити біткоіни на комп'ютері з потужною відеокартою

Від потужності і продуктивності відеокарти залежить дуже багато чого. Ціни на цю комплектуючу моментально злетіли вгору, тому купити її дешевше вже навряд чи вийде. В інтернет-магазинах продуктивні або недорогі відеокарти моментально викуповуються. Причому один покупець може придбати відразу кілька десятків одиниць цього товару. Причина проста - всі вони потрібні йому для Майнінг.

Причина проста - всі вони потрібні йому для Майнінг

Як заробляти біткоіни за допомогою відеокарти

З хорошою відеокартою ПК не перегрівається, а його центральний процесор не так сильно завантажений. Обробка математичних задач відбувається набагато швидше, що і приносить заповітні біткоіни. Не варто шкодувати грошей на покупку цієї комплектуючої, так як від неї безпосередньо залежить сам дохід.

Купівля відеокарти - це один із способів того, як заробити біткоіни за допомогою комп'ютера. Багато примудряються навіть створювати цілі ферми з цієї комплектуючої, прискорюючи рішення математичних задач. Але і одного ПК буде досить для отримання невеликого доходу. Відкрите (GPU) в Майнінг мають такі переваги:

 • Вони мають більше ефективністю, ніж потужний процесори комп'ютера. Якщо вибрати між ним і GPU, то краще купити продуктивну відеокарту. Тільки вона здатна швидше знаходити математичні рішення і обробляти блоки, за що і нараховуються біткоіни.
 • Якщо використовувати гарну GPU, то 1 біткоіни можна заробити і за пару місяців. Тільки з одним продуктивним процесором таке навряд чи вийде. Він, скоріше, перегріється, ніж знайде потрібний результат.

Навіть видобуток ефіру з такою комплектуючої займе набагато менше часу. Попит на неї зріс на 80%, тому в продажу не так легко знайти хороші або ж недорогі відеокарти.

Схема 3: Як заробити біткоіни за допомогою комп'ютера на хмарному Майнінг

Орендувати потужності для Майнінг можна на спеціальних ресурсах. На таких сайтах для хмарного Майнінг надається швидкісне обладнання. Воно і дозволяє отримати дохід в більшому розмірі. Не потрібно вкладати гроші в покупку дорогого «заліза», досить заплатити невелику суму такої онлайн-платформі і працювати на її базі. Біткоіни перераховуються на гаманець користувача, який він вказав у своєму профілі на такому сайті.

Таких сайтів дуже багато: GenesisMining, EOBot, BitMiner SkycoinLab і ін. Суть роботи полягає в наступному:

 1. Слід зареєструватися вказати гаманець.
 2. Орендувати потужності платформи (придбати ресурси), заплативши за це певну суми. Чим їх більше, тим вище буде і сума доходу.
 3. Почати заробляти в автоматичному чи напівавтоматичному режимі (зрідка заходячи на сайт).
 4. Отримувати виплати на свій гаманець.

Якщо на такій платформі орендувати ресурси, то розгадування математичних задач відбувається разом з іншими користувачами. Після того, як блок розгадується, дохід від цього розподіляється між усіма учасниками. При цьому гроші перераховуються в пропорційному співвідношенні. Найбільше отримують ті, хто орендував найбільшу кількість ресурсів на такому хмарному Майнінг.

Як Майні криптовалюта на своєму комп'ютері без вкладень

Не у всіх є гроші для Майнінг, а заробити заповітні біткоіни хочеться вже зараз. Не біда! Для цього вже є спеціальні сайти «крани», різні сервіси з виконанням нескладних завдань. За елементарні дії нараховуються Сатоши. Непоганий дохід можна отримати і від перепродажу криптовалюта, а також її виграшу в різних онлайн-конкурсах, іграх.

Збір безкоштовних Сатоши на «кранах»

Крани - це сайти, де можна збирати біткоіни абсолютно безкоштовно. Звичайно ж, мова йде про Сатоши - сущих копійках, а й вони з часом перетворяться на приємну суму грошей. У цій справі важливо терпіння і посидючість. 1 Сатоши - це одна стомільйонний частина біткоіни, яка в перекладі на рублі становить кілька копійок. Але і їх приємно отримати абсолютно безкоштовно на кранах.

Суть заробітку - це введення капчі або виконання інших простих завдань на спеціалізованих сайтах (кранах). Наприклад, за одну правильно введену капчу нараховується відразу кілька сотень Сатоши. За день цілком реально заробити кілька десятків або більше сотні рублів.

Купівля-продаж

В інтернеті за криптовалюта можна купити абсолютно все: товари, ігри, програми, служби. На купівлі-продажу побудований цілий бізнес з ланцюжком посередників. Хтось продає гри за біткоіни і отримує від цього непоганий прибуток, а хтось приймає участь в партнерських програмах і рекламує чужі товари. Вони також продаються за цю валюту, а відсоток від реалізації перераховується того, хто розмістив рекламу у себе на сайті, блозі.

Але найбільше заробляють ті, хто може спрогнозувати курс біткоіни. За останні 3-4 років були суттєві скачки курсу цієї криптовалюта: від декількох тисяч доларів за один біткоіни до 700 дол. Якщо купити валюту за нижчим курсом, то з часом її можна перепродати дорожче. Така різниця в курсах і є доходом. Важливо знайти вдалий момент для купівлі та продажу, щоб не опинитися в збитку.

виграш біткоіни

Багато сайтів, присвячені різним іграм або іншу тематику, як виграш пропонують саме біткоіни або ж Сатоши. Потрібно тільки здобути перемогу і зайняти якесь місце, щоб отримати заповітну криптовалюта. Потім її можна вивести з мережі за допомогою спеціальних обмінників. У них на руки видаються вже реальні гроші - рублі. Відстежити такі сайти не так складно, так як оголошеннями про конкурси, розіграші та так рясніє вся мережа.

Висновки: як заробити біткоіни за допомогою комп'ютера 2017

Заробити біткоіни на звичайному нотубуке і Пк практично неможливо. На таких пристроях можна хіба що збирати Сатоши, які ніяк не принесуть великі суми грошей. Для реального заробітку слід використовувати один з наступних способів:

 • Придбати потужний комп'ютер, гарну відеокарту.
 • Придбати і створити власну «ферму».
 • Орендувати потужності або здавати свої.
 • Серйозно зайнятися хмарним Майнінг.
 • Отримувати дохід від коливання курсів і продажу криптовалюта.

Невеликий прибуток без вкладень принесуть сайти «крани». Але найприбутковішим варіантом у 2017 році є придбання власної ферми. Вона може найшвидше обробляти математичні задачі і знаходити рішення. Навіть високошвидкісні Майнінг-пристрої на кшталт «ASIK» поступаються за своєю швидкістю таким фермам.

Вступайте в нашу групу вКонтакте

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: