Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як змінювався Samsung Galaxy Note - 7 років еволюції флагмана

 1. Galaxy Note N7000 - великогабаритний першопроходець
 2. Galaxy Note II N7100 - більше, могутніше, стильніше
 3. Galaxy Note 3 SM-N9000 і SM-N9005 - стильний дизайн
 4. Galaxy Note 4 SM-N910H і Note 4 Edge SM-N915F - брутальні смартфони
 5. Galaxy Note 5 SM-N920 - стильний дизайн
 6. Galaxy Note 7 SM-N930F - прибираючи зайве
 7. Galaxy Note 8 SM-N950F - крутіше не буває
 8. Легендарна лінійка від Samsung

Компанія Samsung завжди йде в ногу з часом. наприклад, Galaxy Note (Одна з кращих їх лінійок) на даний момент переживає вже 8-е покоління. Нижче розглянуті всі особливості моделей різних років випуску, їх характерні риси та відмінності від інших версій. Буде цікаво.

Galaxy Note N7000 - великогабаритний першопроходець

Відвертості заради, варто відзначити, що габарити SAMSUNG N7000 Note на момент випуску були досить унікальними. Співвідношення сторін 16 до 10 робило гаджет трохи незвичним у використанні. Але програмні можливості і зручність роботи з різними документами через додатки зробили свою справу: перший Note любили і охоче купували. Цей апарат став для своїх власників більшим, ніж просто телефон.

Продукт першого покоління, який мав просто неймовірні для свого часу (а це 2011 год) характеристики:

 • діагональ 5.3 дюйма - жоден інший виробник не міг похвалитися таким екраном;
 • ядер було 2 - такий показник і на даний момент вважається досить непоганим, що і говорити про ті роки;
 • частота в 1,4 ГГц у процесора Exynos 4 (компанія виробляла його самостійно);
 • пам'яті - один гіг, ще й карти можна було ставити до 32 гб;
 • ємність батареї в 2,5 тис. mAh - показник для стандартних телефонів того часу вельми хороший, але з урахуванням розміру екрану варто було б ємність збільшити.

mAh - показник для стандартних телефонів того часу вельми хороший, але з урахуванням розміру екрану варто було б ємність збільшити

Незаперечною перевагою нового апарату був стилус, завдяки якому зводилася до мінімуму ймовірність невірного вибору елемента на екрані. Він розпізнавав 256 рівнів натискання і цього вистачало для базового управління пристроєм.

Цікаво також прочитати: Як знайти людину за номером мобільного телефону

Galaxy Note II N7100 - більше, могутніше, стильніше

Вже через рік на ринку з'явилася модель з ще більшими характеристиками екрану - популярність старшого побратима привела до того, що Самсунг виділив серію Ноут в флагманське сімейство.

Які ж дані в телефоні Note II N7100 :

 • великий дисплей став ще більше, збільшившись на 0,2 дюйми, роздільна здатність його також дещо змінилося (стало 720 на 1 280);
 • ядер стало в 2 рази більше (тобто вже 4);
 • оперативка також зросла - стала 2 Гб;
 • ємність батареї збільшена на 600 мА, що не дивно, якщо врахувати, скільки енергії необхідно для активної роботи такого екрану;
 • камера обмежена тими ж 8 мегапікселямі, що і в SM-N7000;
 • додався режим багатовіконності.

З минулого покоління перекочувало перо, але вже значно модернізоване, яке відрізняло вже 1024 рівні натискання. У 4 рази вища чутливість дозволяла виконувати більш тонку роботу, зокрема, писати рукописний текст.

Для більшої міцності екран Note II покрили хорошим захисним склом. На жаль, допрацьовувати камеру особливо не стали. Процесор Exynos, яким оснащувалася друга версія Ноут, працював на 0,2 ГГц спритніше, ніж минулий його ж побратим.

Galaxy Note 3 SM-N9000 і SM-N9005 - стильний дизайн

Один рік - дві версії. Основна їх відмінність в процесорах: в SM-N9000 це Samsung Exynos 5420, а в SM-N9005 - Qualcomm Snapdragon 800. Несподіване рішення із задньою кришкою - імітація шкіряної поверхні виявилася не дуже стійка до різного роду механічних пошкоджень. Однак саме завдяки їй зовнішність даної моделі полюбилася багатьом: бажання володіти нестандартним предметом творить чудеса.

Що ж стосується стандартних показників моделі:

 • діагональ вже за традицією стала більше на 0,2 дюйма, але загальні розміри смартфона, на щастя, небагато зменшилися;
 • нарешті доробили камеру і тепер вона вже з 13 мегапікселями;
 • кількість ядер збільшилася до восьми (4 + 4), що радувало нових власників;
 • більше стало і оперативки - зросла до 3 Гб;
 • карту пам'яті можна ставити об'ємом до 64 Гб, а рідний пам'яті було в два рази менше - 32 Гб.

Ємність батареї в Note 3 практично не змінилася, отримавши лише 100 додаткових одиниць потужності. З «фішок» можна назвати USB 3.0 і інфрачервоний порт - випускаються раніше версії були цього позбавлені. Можна сміливо стверджувати, що третій Ноут ще цілком в дусі часу навіть сьогодні: він прекрасно «тягне» більшість найбільш часто використаних додатків (типу соцмереж і різних месенджерів).

Цікавий факт - в даному девайсі, вперше в лінійці, компанія Самсунг використовувала процесор Snapdragon, який випускався сторонньою компанією.

Любителі відеофіксації вже стали щосили використовувати можливості камери і робити запис в форматі 4К. Маленьке доповнення щодо екрану - дозвіл стало дорівнювати 1920x1080 точок. Дана версія досить вдала, навіть зараз багато хто із задоволенням продовжують використовувати даний девайс.

Корисно буде дізнатися: Як перевірити телефон на прослушку

Galaxy Note 4 SM-N910H і Note 4 Edge SM-N915F - брутальні смартфони

Нарешті в моделі SM-N910H компанія вирішила позбутися пластикових рамок: їм на зміну прийшли більш надійні і стильні металеві.

Що ж до решти - описано нижче:

 • задня панель так і залишилася «шкіряного», зникла лише прострочки з неї;
 • гарненько попрацювали над вирішенням, збільшивши його до 2560 на 1440 точок (не всі ноутбуки таким і зараз похвалитися можуть);
 • діагональ залишилася незмінною - 5,7 дюйма;
 • відео якості 4К плавно ввійшло в життя людей і вбудована камера цілком дозволяла знімати в такому форматі;
 • стилус тепер зрівнявся з друкарською ручкою по точності;
 • телефон став заряджатися швидко (можна було вибирати в настройках батареї один з двох варіантів: звичайну або швидку зарядку).

задня панель так і залишилася «шкіряного», зникла лише прострочки з неї;  гарненько попрацювали над вирішенням, збільшивши його до 2560 на 1440 точок (не всі ноутбуки таким і зараз похвалитися можуть);  діагональ залишилася незмінною - 5,7 дюйма;  відео якості 4К плавно ввійшло в життя людей і вбудована камера цілком дозволяла знімати в такому форматі;  стилус тепер зрівнявся з друкарською ручкою по точності;  телефон став заряджатися швидко (можна було вибирати в настройках батареї один з двох варіантів: звичайну або швидку зарядку)

Круте рішення в четвертому Ноут - сканер відбитків пальців. Ясна річ, що на зорі впровадження він мав багато «лагів», але все ж наявність такої фішки подобалося новим власникам. Функція оптичної стабілізації дозволила знімати набагато чіткіше, ніж раніше. Приємно радував і мікрофон. Але завжди потрібно мати під рукою зарядку, тому що ємність батареї збільшилася всього на 20 одиниць, а енергії екран споживати став більше.

Але завжди потрібно мати під рукою зарядку, тому що ємність батареї збільшилася всього на 20 одиниць, а енергії екран споживати став більше

Дещо пізніше вийшла версія Edge SM-N915F , Яка відрізнялася формою матриці. Вона виявилася нестандартно загнута з правого боку. Її екран, до речі, мав діагональ 5,6 дюймів.

Galaxy Note 5 SM-N920 - стильний дизайн

Йому подарували просто шикарну зовнішність в кращих традиціях hi-tech: скло і метал. Модель є скоріше новим девайсом, ніж продовженням лінійки Note. Це інше бачення звичного флагмана: знайомі габарити і велику кількість функцій, реалізовані за допомогою нових технологій і підходів.

З основних «втрат»:

 • батарею в даній моделі не можна зняти;
 • пропав слот для карти пам'яті;
 • інфрачервоний порт також канув в лету.

Але, були і свої «плюси»:

 1. Камера в Note 5 краще стала за якістю одержуваних кадрів.
 2. Сканер відбитків нарешті реально допрацювали.
 3. Заряджатися смартфон став швидше (показника в 100% можна було досягти за 90 хвилин).
 4. «Годувати» його стало можливо також шляхом бездротового з'єднання.

До переваг також сміливо можна зарахувати те, що телефон став значно тонше (всього 7,6 мм).

Розповідалося раніше: Як прошити ANDROID-смартфон: 5 етапів

Найбільша проблема Ноут 5 - він не «прощає» помилок з пером. Якщо помилково той був вставлений неправильно, то все: самостійно його вилучити було нереально. Теж саме можна сказати і про падіння: в впав одного разу Note 5 екран відмовляв досить швидко. А ось міняти його недешево, так що деякі власники вирішували просто купити більш свіжу модель в підсумку. Про неї - нижче.

Galaxy Note 7 SM-N930F - прибираючи зайве

Непередбачувано Самсунг пропустив цифру 6, відразу випустив сьому версію. На жаль, повела вона себе досить несподівано. Зазначалося безліч випадків, коли батарея телефонів реально вибухала під час зарядки акумулятора через рідкісну помилки на виробництві. Коли це стало відомо, корпорація негайно відкликала цю серію з продажу і обміняла всі вже продані моделі на справні.

Що ж до характеристик:

 • хороший захист від вологи (рівень IP68);
 • «Повстав з минулого» слот для карти пам'яті;
 • камера значно покращилася - фокусується просто миттєво;
 • з'явився сканер райдужної оболонки ока;
 • стилус просто вище всяких похвал: більше 4 тисяч градацій натискань.

хороший захист від вологи (рівень IP68);  «Повстав з минулого» слот для карти пам'яті;  камера значно покращилася - фокусується просто миттєво;  з'явився сканер райдужної оболонки ока;  стилус просто вище всяких похвал: більше 4 тисяч градацій натискань

Що ж стосується сім-карт - для них в цій моделі є вже 2 слота. Пам'ять розширюється за рахунок додаткового носія (максимально до 256 гб), а вбудованої там уже 64 Гб.

На жаль, Note 7 припинили випускати досить рано. Хоча виробник і стверджував, що відсоток непрацездатних продуктів в цій лінійці досить малий, але відновлювати його виготовлення не стали, зосередивши всю увагу і сили вже на наступному поколінні.

Увага, питання: а чи можна краще, але щоб надійніше? Так. І про такий флагмані написано нижче.

Galaxy Note 8 SM-N950F - крутіше не буває

Найгарячіша новинка ринку, яку не можна обійти увагою. Компанія Самсунг в черговий раз змогла здивувати досвідчену публіку - незважаючи на велику діагональ екрану (6,3 дюйма), апаратом досить легко користуватися: він прекрасно поміщається навіть у витонченій жіночій руці.

Що в Note 8 такого особливого:

 • Інфініті дисплей (він же - «нескінченний дисплей», тобто з округленими бічними сторонами);
 • з передньої панелі зник логотип Самсунг;
 • камера стала подвійною і длиннофокусной з прекрасною світлосилою (F1.7 і F2.4), з'явилася функція «Живий фокус»;
 • за допомогою стилуса можна створювати нотатки навіть при вимкненому екрані;
 • апарат спокійно може витримати занурення в воду на півгодини (глибина до 1,5 м).

4), з'явилася функція «Живий фокус»;  за допомогою стилуса можна створювати нотатки навіть при вимкненому екрані;  апарат спокійно може витримати занурення в воду на півгодини (глибина до 1,5 м)

Приємно радує, що сканер відбитків пальців майже не помітний, при цьому його здатності розпізнавати руку власника добре себе показали. Якісними фотографіями зараз мало кого здивуєш, тому Самсунг створив можливість за допомогою стилуса перетворювати звичайний кадр в унікальне анімаційне повідомлення або іконку емодзі.

Всі додатки Note 8 запускаються досить швидко, а роздільна здатність екрану дозволяє вловити навіть найменші деталі якісно промальовані графіки (рекомендується для більшого ефекту включати повноекранний режим).

Радує хороший звук, в тому числі і при використанні стандартних навушників, які йдуть в наборі з Ноут 8. Приємне доповнення - телефон з часом адаптується під потреби конкретного користувача. Спеціально його налаштовувати не потрібно.

Природно, що при таких крутих характеристиках апарату необхідна велика кількість енергії для оперативного і довгого активного режиму. Батарея тримає зарядку досить добре (акумулятора вистачає на 24 години).

Читайте також: Як перетворити смартфон в відеореєстратор: 5 зручних додатків

Легендарна лінійка від Samsung

На старті виробництва в 2011 році ніхто й подумати не міг, що непоказний Ноут нестандартних габаритів проживе так довго. Але хороша спочатку начинка, наявність стилуса і досить якісний екран зробили свою справу. До них приєдналися відмінні дизайнерські рішення, які протягом всієї історії Note радували користувачів. У таблиці нижче наведені порівняльні характеристики всіх поколінь моделі Ноут.

Найменування

Розмір дисплея Ємність батареї Оперативна пам'ять Кількість ядер Note SM-N7000 5,3 дюйма 2,5 тис. MAh 1 Гб 2 Note II SM-N7100 5,5 дюйма 3,1 тис. MAh 2 Гб 4 Note 3 SM-N900 5, 7 дюйма 3,2 тис. mAh 2 Гб 4 Note 4 SM-N910H 5,7 дюйма 3,2 тис. mAh 3 Гб 8 Note 5 SM-N920 5,7 дюйма 3 тис. mAh 4 Гб 8 Note 7 SM-N930F 5,7 дюйма 3,3 тис. mAh 4 Гб 8 Note 8 SM-N950F 6,3 дюйма 3,5 тис. mAh 6 Гб 8

Ми вже розповідали: Як привітати чоловіка з 14 лютого: 7 безпрограшних подарунків чоловікові

Остання версія телефону відмітає потребу в таких аксесуарах, як планшети й нетбуки - створюється враження, що цей флагман може все. Особливо зручно зв'язувати його зі смарт-годинами різних виробників, окулярами віртуальної реальності та іншими пристроями. Це - новий виток в історії не тільки моделі, а й усього бренду Самсунг.

Увага, питання: а чи можна краще, але щоб надійніше?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: