Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати хороший монітор для веб-дизайнера? | RUDEBOX

 1. Як вибрати хороший монітор для веб-дизайнера? Нікому не секрет, що дизайнеру потрібен хороший монітор,...
 2. Який розмір монітора Вам необхідний?
 3. Розглянемо дозвіл
 4. Виберіть матрицю монітора
 5. Колір і гамма
 6. Подумайте про вашому робочому місці
 7. вартість покупки
 8. висновок
 9. Читайте також:
 10. Стаціонарний комп'ютер або ноутбук
 11. Який розмір монітора Вам необхідний?
 12. Розглянемо дозвіл
 13. Виберіть матрицю монітора
 14. Колір і гамма
 15. Подумайте про вашому робочому місці
 16. вартість покупки
 17. висновок
 18. Читайте також:
 19. Стаціонарний комп'ютер або ноутбук
 20. Який розмір монітора Вам необхідний?
 21. Розглянемо дозвіл
 22. Виберіть матрицю монітора
 23. Колір і гамма
 24. Подумайте про вашому робочому місці
 25. вартість покупки
 26. висновок

Як вибрати хороший монітор для веб-дизайнера?

Нікому не секрет, що дизайнеру потрібен хороший монітор, який буде передавати чіткі, натуральні кольори, що відобразить природний вигляд картинки Нікому не секрет, що дизайнеру потрібен хороший монітор, який буде передавати чіткі, натуральні кольори, що відобразить природний вигляд картинки. Головний інструмент будь-якого веб-дизайнера, який відповідає за якісне створення сайтів, це монітор. Колірна корекція, ретуш, розробка меню і шаблону майбутнього порталу - за кожен візуальний елемент відповідає саме він.

Класичні монітори з електро-променевою трубкою не можуть похвалитися високою передачею кольору, за рахунок чого сайт виходить іншого кольору, ніж спочатку планувалося. Чи добре це?

Зрозуміло, немає. За монітором повинно бути комфортно, очі не повинні втомлюватися, гарна передача кольору і насиченість відтінків.

На сьогоднішній день ідеальним варіантом вважаються пристрої на ISP (In-PlaneSwitching) матриці. Основна відмінність - глибина кольору, що ідеально підходить для веб-дизайнерів і фотографів, що працюють безпосередньо з зображеннями на комп'ютері. Незважаючи на велику кількість суперечок про матової або глянсової поверхні моніторів, пам'ятайте, що саме матриця відповідає за більшість важливих моментів, в тому числі і контрастність картинки.

Але сьогодні ми спробуємо більш детально розібратися і підібрати «золоту середину» в світі моніторів, щоб дизайнер зміг комфортно себе відчувати при промальовуванні елементів сайту. Ми хочемо дати вам кілька порад, щоб ви змогли відшукати ідеальний монітор для веб-дизайну своїх проектів.

Багато різних безкоштовних шаблонів ви можете знайти на сайті наших партнерів, також є і преміум шаблони з цілодобовою техпідтримкою і допомогою в налаштуванні:

Стаціонарний комп'ютер або ноутбук

Першим, що Вам необхідно вирішити для себе це де ви будете працювати і шукати джерела для натхнення. Наприклад я використовую два ноутбука з дозволом 1980х1080, вони легкі і портативні, я можу займатися улюбленою справою в будь-якому місці.

Але ноутбук, а особливо з таким дозволом, і потужністю має великий недолік, це не довгий автономне час роботи. Якщо ви робите великий проект, і перебуваєте не у розетки або в дорозі, то це може викликати незручності.

Який розмір монітора Вам необхідний?

Давайте будемо чесними: ми всі любимо великий монітор і дизайнери це не виняток. І чим більше, безумовно, краще. (Ви хочете, щоб було видно всі крихітні деталі, чи не так?

Більшість дизайнерів, вибирають в якості основного монітора діагональ в діапазоні 24 "до 27". 27-дюймовий монітор популярний, оскільки він пропонує велику площу огляду, буде вписуватися в більшість робочих столів і досить доступний в ціні. Але вам потрібно розуміти для себе, і орієнтуватися по ціновій політиці, чи буде Вам зручним великий монітор і чи зможете ви знаходиться довго перед ним, адже у всього є свої наслідки і для зору в тому числі.

Розглянемо дозвіл

Дозвіл - це кількість пікселів, який екран монітора може відображати. Цей фактор є дуже важливим в процесі покупки монітора. Чим вище дозвіл, тим краще деталі будуть відображатися на моніторі.

Чи не звернути увагу при покупці монітора на цей факт буде грубою помилкою. Не варто забувати, що люди які не особливо розбираються в техніці, в основному, купують стандартне дозвіл, і як можете бачити на графіку воно є найпопулярнішим в світі на даний момент.

Але Вам не можна сліпо вибирати, рекомендую купувати монітор з роздільною здатністю 1920 × 1080 або більш, ви відчуєте різницю з перший секунд роботи, а також будете вражені чіткістю відображення деталей на моніторі.

Виберіть матрицю монітора

Виберіть матрицю монітора

Основною частиною монітора є його матриця. Більшість типів матриць діляться на чотири категорії і можуть значно варіюватися в ціні і загальної продуктивності і відображенні картинки.

 • Матриці TN: Найпростіший і старий тип матриць, разом з тим найдешевший. Монітори на TN матрицях мають малими кутами огляду. Виражається це в наступному: картинка спотворюється при найменших відхиленнях від перегляду під прямим кутом. Але зате у таких матриць мінімальне час відгуку, тобто динамічна картинка не залишає шлейфів.
 • Матриці типу VA: MVA / PVA матриці є свого роду компромісом між TN і IPS матрицями. Монітори на таких матрицях мають дуже близькою до IPS передачею кольору, великими кутами огляду, малим часом відгуку (трохи більше, ніж TN). Що ж стосується контрасту і яскравості, то вони максимальні на тлі всіх існуючих на даний момент типів матриць (за винятком PLS). Але все ж, для професійної роботи такі монітори не підійдуть, оскільки при мінімальному відхиленні напрямку погляду від перпендикуляра монітора досвідчене око вже в стані помітити відхилення в півтонах квітів.
 • По-Plane Switching (IPS матриці): Монітори, зібрані на IPS матрицях, мають набагато більш якісною передачею кольору, в порівнянні з TN матрицями. Також для таких матриць характерні максимальні кути огляду. Але при всіх цих перевагах, є і ряд недоліків. А саме: збільшений час відгуку (наявність шлейфів в динамічних сценах) і висока собівартість виробництва, відповідно ціна.
 • Матриці PLS: В принципі, PLS - це в якомусь сенсі розвиток IPS-матриць, але кілька здешевлену варіант. Мають такі достоїнства, як висока яскравість і гарна передача кольору, досить великі кути огляду. Природно, не обійшлося і без недоліків. Час відгуку у PLS матриць трохи гірше, ніж у TN, але краще VA.

Колір і гамма

Колір і корекція два елементи, які багато значать для дизайнерів, коли справа доходить до вибору правильного монітора. З цього переконайтеся чи має монітор хорошу корекцію і як він відображає кольори, чи немає викривлень або дефектів кольору при відображенні.

Розглянемо на прикладі сірого градієнта - при відображенні повинно бути плавним і не перериватися на суцільний колір. Якщо лінія градієнта розділяється на три основних відтінку (світло сірий, сірий і чорний) то значить монітор з поганою передачею кольору і не дозволяє відобразити всі відтінки.

Коли справа доходить до калібрування кольору, ви, ймовірно, використовуєте додаткове ПО, щоб зробити це. Але зараз виробники встановлюють хороші калібратори, що допоможе вам зробити цей процес менш складним і зрозумілим,

Також не мало важлива гамма - повний спектр видимих кольорів на пристрої. Чесно кажучи, це не повинно викликати багато занепокоєння, якщо ви не збираєтеся обробляти фотографії або робити складний веб-проект. Реальність така: Незалежно від того, наскільки велика гамма на вашому моніторі, це не буде відображатися на базовому обладнанні користувача.

Подумайте про вашому робочому місці

Подумайте про вашому робочому місці

Перед покупкою монітора, ви повинні подумати про те, де монітор буде розміщений. Є кілька ключових питань які ви повинні запитати себе, щоб допомогти знайти модель, яка буде працювати в залежності від того, де ви працюєте.

 • Чи підійде він до мого робочого простору?
 • Який тип підставки для монітора необхідний? Чи потрібно поворотний?
 • Є ліхтарі або вікна, яке буде викликати відблиски?
 • Чи буде він підключений до моєї нинішньої конфігурації обладнання?

Пройдіть через контрольний список і ви зможете визначити, які функції найбільш важливі для вас. (Особисто я завжди роблю вибір на користь покриття антивідблиску і що повертається корпусом.)

вартість покупки

Нарешті, ви повинні думати про бюджет. Коли ви шукаєте ідеальний монітор для комп'ютера, щоб займатися веб-дизайном і створювати свої проекти, потрібно враховувати що «хочу все і відразу» вийде вам в гарну вартість. Але ви повинні реально дивитися реальну ситуацію на ринку і враховувати скільки грошей ви можете витратити на насправді?

Хороший монітор з топовими конфігураціями і може варіюватися від $ 400 для невеликих розмірів до понад $ 2000 на високої розподільчої здатності (думаю понад 32 "дюймів). Якщо бюджет обмежений то ви можете пожертвувати діагональну, але отримати чудовий монітор з хорошими показниками.

висновок

Вам доведеться багато врахувати при виборі якісного монітора для веб-дизайну. Подумайте про те, як ви працюєте і які функції ви можете втратити, щоб заощадити перш ніж підете по магазинах і сплануєте бюджет. Сподіваюся наші поради стануть корисними для Вас. А для тих, хто вже вибрав монітор, поділіться моделями в коментарях, і опишіть основні переваги.

Читайте також:

Як вибрати хороший монітор для веб-дизайнера?

Нікому не секрет, що дизайнеру потрібен хороший монітор, який буде передавати чіткі, натуральні кольори, що відобразить природний вигляд картинки Нікому не секрет, що дизайнеру потрібен хороший монітор, який буде передавати чіткі, натуральні кольори, що відобразить природний вигляд картинки. Головний інструмент будь-якого веб-дизайнера, який відповідає за якісне створення сайтів, це монітор. Колірна корекція, ретуш, розробка меню і шаблону майбутнього порталу - за кожен візуальний елемент відповідає саме він.

Класичні монітори з електро-променевою трубкою не можуть похвалитися високою передачею кольору, за рахунок чого сайт виходить іншого кольору, ніж спочатку планувалося. Чи добре це?

Зрозуміло, немає. За монітором повинно бути комфортно, очі не повинні втомлюватися, гарна передача кольору і насиченість відтінків.

На сьогоднішній день ідеальним варіантом вважаються пристрої на ISP (In-PlaneSwitching) матриці. Основна відмінність - глибина кольору, що ідеально підходить для веб-дизайнерів і фотографів, що працюють безпосередньо з зображеннями на комп'ютері. Незважаючи на велику кількість суперечок про матової або глянсової поверхні моніторів, пам'ятайте, що саме матриця відповідає за більшість важливих моментів, в тому числі і контрастність картинки.

Але сьогодні ми спробуємо більш детально розібратися і підібрати «золоту середину» в світі моніторів, щоб дизайнер зміг комфортно себе відчувати при промальовуванні елементів сайту. Ми хочемо дати вам кілька порад, щоб ви змогли відшукати ідеальний монітор для веб-дизайну своїх проектів.

Багато різних безкоштовних шаблонів ви можете знайти на сайті наших партнерів, також є і преміум шаблони з цілодобовою техпідтримкою і допомогою в налаштуванні:

Стаціонарний комп'ютер або ноутбук

Першим, що Вам необхідно вирішити для себе це де ви будете працювати і шукати джерела для натхнення. Наприклад я використовую два ноутбука з дозволом 1980х1080, вони легкі і портативні, я можу займатися улюбленою справою в будь-якому місці.

Але ноутбук, а особливо з таким дозволом, і потужністю має великий недолік, це не довгий автономне час роботи. Якщо ви робите великий проект, і перебуваєте не у розетки або в дорозі, то це може викликати незручності.

Який розмір монітора Вам необхідний?

Давайте будемо чесними: ми всі любимо великий монітор і дизайнери це не виняток. І чим більше, безумовно, краще. (Ви хочете, щоб було видно всі крихітні деталі, чи не так?

Більшість дизайнерів, вибирають в якості основного монітора діагональ в діапазоні 24 "до 27". 27-дюймовий монітор популярний, оскільки він пропонує велику площу огляду, буде вписуватися в більшість робочих столів і досить доступний в ціні. Але вам потрібно розуміти для себе, і орієнтуватися по ціновій політиці, чи буде Вам зручним великий монітор і чи зможете ви знаходиться довго перед ним, адже у всього є свої наслідки і для зору в тому числі.

Розглянемо дозвіл

Дозвіл - це кількість пікселів, який екран монітора може відображати. Цей фактор є дуже важливим в процесі покупки монітора. Чим вище дозвіл, тим краще деталі будуть відображатися на моніторі.

Чи не звернути увагу при покупці монітора на цей факт буде грубою помилкою. Не варто забувати, що люди які не особливо розбираються в техніці, в основному, купують стандартне дозвіл, і як можете бачити на графіку воно є найпопулярнішим в світі на даний момент.

Але Вам не можна сліпо вибирати, рекомендую купувати монітор з роздільною здатністю 1920 × 1080 або більш, ви відчуєте різницю з перший секунд роботи, а також будете вражені чіткістю відображення деталей на моніторі.

Виберіть матрицю монітора

Виберіть матрицю монітора

Основною частиною монітора є його матриця. Більшість типів матриць діляться на чотири категорії і можуть значно варіюватися в ціні і загальної продуктивності і відображенні картинки.

 • Матриці TN: Найпростіший і старий тип матриць, разом з тим найдешевший. Монітори на TN матрицях мають малими кутами огляду. Виражається це в наступному: картинка спотворюється при найменших відхиленнях від перегляду під прямим кутом. Але зате у таких матриць мінімальний час відгуку, тобто динамічна картинка не залишає шлейфів.
 • Матриці типу VA: MVA / PVA матриці є свого роду компромісом між TN і IPS матрицями. Монітори на таких матрицях мають дуже близькою до IPS передачею кольору, великими кутами огляду, малим часом відгуку (трохи більше, ніж TN). Що ж стосується контрасту і яскравості, то вони максимальні на тлі всіх існуючих на даний момент типів матриць (за винятком PLS). Але все ж, для професійної роботи такі монітори не підійдуть, оскільки при мінімальному відхиленні напрямку погляду від перпендикуляра монітора досвідчене око вже в стані помітити відхилення в півтонах квітів.
 • По-Plane Switching (IPS матриці): Монітори, зібрані на IPS матрицях, мають набагато більш якісною передачею кольору, в порівнянні з TN матрицями. Також для таких матриць характерні максимальні кути огляду. Але при всіх цих перевагах, є і ряд недоліків. А саме: збільшений час відгуку (наявність шлейфів в динамічних сценах) і висока собівартість виробництва, відповідно ціна.
 • Матриці PLS: В принципі, PLS - це в якомусь сенсі розвиток IPS-матриць, але кілька здешевлену варіант. Мають такі достоїнства, як висока яскравість і гарна передача кольору, досить великі кути огляду. Природно, не обійшлося і без недоліків. Час відгуку у PLS матриць трохи гірше, ніж у TN, але краще VA.

Колір і гамма

Колір і корекція два елементи, які багато значать для дизайнерів, коли справа доходить до вибору правильного монітора. З цього переконайтеся чи має монітор хорошу корекцію і як він відображає кольори, чи немає викривлень або дефектів кольору при відображенні.

Розглянемо на прикладі сірого градієнта - при відображенні повинно бути плавним і не перериватися на суцільний колір. Якщо лінія градієнта розділяється на три основних відтінку (світло сірий, сірий і чорний) то значить монітор з поганою передачею кольору і не дозволяє відобразити всі відтінки.

Коли справа доходить до калібрування кольору, ви, ймовірно, використовуєте додаткове ПО, щоб зробити це. Але зараз виробники встановлюють хороші калібратори, що допоможе вам зробити цей процес менш складним і зрозумілим,

Також не мало важлива гамма - повний спектр видимих кольорів на пристрої. Чесно кажучи, це не повинно викликати багато занепокоєння, якщо ви не збираєтеся обробляти фотографії або робити складний веб-проект. Реальність така: Незалежно від того, наскільки велика гамма на вашому моніторі, це не буде відображатися на базовому обладнанні користувача.

Подумайте про вашому робочому місці

Подумайте про вашому робочому місці

Перед покупкою монітора, ви повинні подумати про те, де монітор буде розміщений. Є кілька ключових питань, які ви повинні запитати себе, щоб допомогти знайти модель, яка буде працювати в залежності від того, де ви працюєте.

 • Чи підійде він до мого робочого простору?
 • Який тип підставки для монітора необхідний? Чи потрібно поворотний?
 • Є ліхтарі або вікна, яке буде викликати відблиски?
 • Чи буде він підключений до моєї нинішньої конфігурації обладнання?

Пройдіть через контрольний список і ви зможете визначити, які функції найбільш важливі для вас. (Особисто я завжди роблю вибір на користь покриття антивідблиску і що повертається корпусом.)

вартість покупки

Нарешті, ви повинні думати про бюджет. Коли ви шукаєте ідеальний монітор для комп'ютера, щоб займатися веб-дизайном і створювати свої проекти, потрібно враховувати що «хочу все і відразу» вийде вам в гарну вартість. Але ви повинні реально дивитися реальну ситуацію на ринку і враховувати скільки грошей ви можете витратити на насправді?

Хороший монітор з топовими конфігураціями і може варіюватися від $ 400 для невеликих розмірів до понад $ 2000 на високої розподільчої здатності (думаю понад 32 "дюймів). Якщо бюджет обмежений то ви можете пожертвувати діагональну, але отримати чудовий монітор з хорошими показниками.

висновок

Вам доведеться багато врахувати при виборі якісного монітора для веб-дизайну. Подумайте про те, як ви працюєте і які функції ви можете втратити, щоб заощадити перш ніж підете по магазинах і сплануєте бюджет. Сподіваюся наші поради стануть корисними для Вас. А для тих, хто вже вибрав монітор, поділіться моделями в коментарях, і опишіть основні переваги.

Читайте також:

Як вибрати хороший монітор для веб-дизайнера?

Нікому не секрет, що дизайнеру потрібен хороший монітор, який буде передавати чіткі, натуральні кольори, що відобразить природний вигляд картинки Нікому не секрет, що дизайнеру потрібен хороший монітор, який буде передавати чіткі, натуральні кольори, що відобразить природний вигляд картинки. Головний інструмент будь-якого веб-дизайнера, який відповідає за якісне створення сайтів, це монітор. Колірна корекція, ретуш, розробка меню і шаблону майбутнього порталу - за кожен візуальний елемент відповідає саме він.

Класичні монітори з електро-променевою трубкою не можуть похвалитися високою передачею кольору, за рахунок чого сайт виходить іншого кольору, ніж спочатку планувалося. Чи добре це?

Зрозуміло, немає. За монітором повинно бути комфортно, очі не повинні втомлюватися, гарна передача кольору і насиченість відтінків.

На сьогоднішній день ідеальним варіантом вважаються пристрої на ISP (In-PlaneSwitching) матриці. Основна відмінність - глибина кольору, що ідеально підходить для веб-дизайнерів і фотографів, що працюють безпосередньо з зображеннями на комп'ютері. Незважаючи на велику кількість суперечок про матової або глянсової поверхні моніторів, пам'ятайте, що саме матриця відповідає за більшість важливих моментів, в тому числі і контрастність картинки.

Але сьогодні ми спробуємо більш детально розібратися і підібрати «золоту середину» в світі моніторів, щоб дизайнер зміг комфортно себе відчувати при промальовуванні елементів сайту. Ми хочемо дати вам кілька порад, щоб ви змогли відшукати ідеальний монітор для веб-дизайну своїх проектів.

Багато різних безкоштовних шаблонів ви можете знайти на сайті наших партнерів, також є і преміум шаблони з цілодобовою техпідтримкою і допомогою в налаштуванні:

Стаціонарний комп'ютер або ноутбук

Першим, що Вам необхідно вирішити для себе це де ви будете працювати і шукати джерела для натхнення. Наприклад я використовую два ноутбука з дозволом 1980х1080, вони легкі і портативні, я можу займатися улюбленою справою в будь-якому місці.

Але ноутбук, а особливо з таким дозволом, і потужністю має великий недолік, це не довгий автономне час роботи. Якщо ви робите великий проект, і перебуваєте не у розетки або в дорозі, то це може викликати незручності.

Який розмір монітора Вам необхідний?

Давайте будемо чесними: ми всі любимо великий монітор і дизайнери це не виняток. І чим більше, безумовно, краще. (Ви хочете, щоб було видно всі крихітні деталі, чи не так?

Більшість дизайнерів, вибирають в якості основного монітора діагональ в діапазоні 24 "до 27". 27-дюймовий монітор популярний, оскільки він пропонує велику площу огляду, буде вписуватися в більшість робочих столів і досить доступний в ціні. Але вам потрібно розуміти для себе, і орієнтуватися по ціновій політиці, чи буде Вам зручним великий монітор і чи зможете ви знаходиться довго перед ним, адже у всього є свої наслідки і для зору в тому числі.

Розглянемо дозвіл

Дозвіл - це кількість пікселів, який екран монітора може відображати. Цей фактор є дуже важливим в процесі покупки монітора. Чим вище дозвіл, тим краще деталі будуть відображатися на моніторі.

Чи не звернути увагу при покупці монітора на цей факт буде грубою помилкою. Не варто забувати, що люди які не особливо розбираються в техніці, в основному, купують стандартне дозвіл, і як можете бачити на графіку воно є найпопулярнішим в світі на даний момент.

Але Вам не можна сліпо вибирати, рекомендую купувати монітор з роздільною здатністю 1920 × 1080 або більш, ви відчуєте різницю з перший секунд роботи, а також будете вражені чіткістю відображення деталей на моніторі.

Виберіть матрицю монітора

Виберіть матрицю монітора

Основною частиною монітора є його матриця. Більшість типів матриць діляться на чотири категорії і можуть значно варіюватися в ціні і загальної продуктивності і відображенні картинки.

 • Матриці TN: Найпростіший і старий тип матриць, разом з тим найдешевший. Монітори на TN матрицях мають малими кутами огляду. Виражається це в наступному: картинка спотворюється при найменших відхиленнях від перегляду під прямим кутом. Але зате у таких матриць мінімальний час відгуку, тобто динамічна картинка не залишає шлейфів.
 • Матриці типу VA: MVA / PVA матриці є свого роду компромісом між TN і IPS матрицями. Монітори на таких матрицях мають дуже близькою до IPS передачею кольору, великими кутами огляду, малим часом відгуку (трохи більше, ніж TN). Що ж стосується контрасту і яскравості, то вони максимальні на тлі всіх існуючих на даний момент типів матриць (за винятком PLS). Але все ж, для професійної роботи такі монітори не підійдуть, оскільки при мінімальному відхиленні напрямку погляду від перпендикуляра монітора досвідчене око вже в стані помітити відхилення в півтонах квітів.
 • По-Plane Switching (IPS матриці): Монітори, зібрані на IPS матрицях, мають набагато більш якісною передачею кольору, в порівнянні з TN матрицями. Також для таких матриць характерні максимальні кути огляду. Але при всіх цих перевагах, є і ряд недоліків. А саме: збільшений час відгуку (наявність шлейфів в динамічних сценах) і висока собівартість виробництва, відповідно ціна.
 • Матриці PLS: В принципі, PLS - це в якомусь сенсі розвиток IPS-матриць, але кілька здешевлену варіант. Мають такі достоїнства, як висока яскравість і гарна передача кольору, досить великі кути огляду. Природно, не обійшлося і без недоліків. Час відгуку у PLS матриць трохи гірше, ніж у TN, але краще VA.

Колір і гамма

Колір і корекція два елементи, які багато значать для дизайнерів, коли справа доходить до вибору правильного монітора. З цього переконайтеся чи має монітор хорошу корекцію і як він відображає кольори, чи немає викривлень або дефектів кольору при відображенні.

Розглянемо на прикладі сірого градієнта - при відображенні повинно бути плавним і не перериватися на суцільний колір. Якщо лінія градієнта розділяється на три основних відтінку (світло сірий, сірий і чорний) то значить монітор з поганою передачею кольору і не дозволяє відобразити всі відтінки.

Коли справа доходить до калібрування кольору, ви, ймовірно, використовуєте додаткове ПО, щоб зробити це. Але зараз виробники встановлюють хороші калібратори, що допоможе вам зробити цей процес менш складним і зрозумілим,

Також не мало важлива гамма - повний спектр видимих кольорів на пристрої. Чесно кажучи, це не повинно викликати багато занепокоєння, якщо ви не збираєтеся обробляти фотографії або робити складний веб-проект. Реальність така: Незалежно від того, наскільки велика гамма на вашому моніторі, це не буде відображатися на базовому обладнанні користувача.

Подумайте про вашому робочому місці

Подумайте про вашому робочому місці

Перед покупкою монітора, ви повинні подумати про те, де монітор буде розміщений. Є кілька ключових питань, які ви повинні запитати себе, щоб допомогти знайти модель, яка буде працювати в залежності від того, де ви працюєте.

 • Чи підійде він до мого робочого простору?
 • Який тип підставки для монітора необхідний? Чи потрібно поворотний?
 • Є ліхтарі або вікна, яке буде викликати відблиски?
 • Чи буде він підключений до моєї нинішньої конфігурації обладнання?

Пройдіть через контрольний список і ви зможете визначити, які функції найбільш важливі для вас. (Особисто я завжди роблю вибір на користь покриття антивідблиску і що повертається корпусом.)

вартість покупки

Нарешті, ви повинні думати про бюджет. Коли ви шукаєте ідеальний монітор для комп'ютера, щоб займатися веб-дизайном і створювати свої проекти, потрібно враховувати що «хочу все і відразу» вийде вам в гарну вартість. Але ви повинні реально дивитися реальну ситуацію на ринку і враховувати скільки грошей ви можете витратити на насправді?

Хороший монітор з топовими конфігураціями і може варіюватися від $ 400 для невеликих розмірів до понад $ 2000 на високої розподільчої здатності (думаю понад 32 "дюймів). Якщо бюджет обмежений то ви можете пожертвувати діагональну, але отримати чудовий монітор з хорошими показниками.

висновок

Вам доведеться багато врахувати при виборі якісного монітора для веб-дизайну. Подумайте про те, як ви працюєте і які функції ви можете втратити, щоб заощадити перш ніж підете по магазинах і сплануєте бюджет. Сподіваюся наші поради стануть корисними для Вас. А для тих, хто вже вибрав монітор, поділіться моделями в коментарях, і опишіть основні переваги.

Читайте також:

Як вибрати хороший монітор для веб-дизайнера?
Який розмір монітора Вам необхідний?
Чи добре це?
Який розмір монітора Вам необхідний?
Ви хочете, щоб було видно всі крихітні деталі, чи не так?
Чи підійде він до мого робочого простору?
Який тип підставки для монітора необхідний?
Чи потрібно поворотний?
Є ліхтарі або вікна, яке буде викликати відблиски?
Чи буде він підключений до моєї нинішньої конфігурації обладнання?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: