Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як захиститися від нового вірусу-здирника «Петя»

 1. діагноз
 2. профілактика
 3. Що краще зробити прямо зараз
 4. Як ще захиститися від «Петі»

Більшість вірусів проникають на комп'ютери і знищують дані тільки завдяки наївності користувачів

Перші два дні епідемії вірусу-здирника Petya принесли його творцям приблизно 4 біткоіни. Це близько 8 тис. Доларів, що навряд чи покриває витрати на розробку самогó чудо-вірусу, а значить на цьому хакери не зупиняться. Хто ризикує підчепити небезпечну інфекцію в найближчі дні і як від неї захиститися?

діагноз

Первісна діагностика «Петі» вже втратила свою актуальність. Зараз ми маємо справу з новою інкарнацією вірусу, яку умовно називають ExPetr або Petya.A. І вона дійсно безповоротно знищує (через шифрування) файли користувача. По суті, новий «Петя» повернувся до хуліганських вірусам 1990-х на кшталт знаменитого «Чорнобиля», з тією лише різницею, що тепер у нього є ще й комерційна складова.

ДЛЯ ДОВІДКИ: Колишній Petya був чесним здирником і за 300 доларів надсилав жертві ключ для відновлення зашифрованих файлів. У новій редакції вірус ExPetr переписує перші 25 секторів найважливішого сектора диска - MBR, і після цього навіть у його авторів немає можливості розшифрувати інформацію.

Розмір доходів творців «Петі» відстежити не дуже складно: вони вказують біткойн-гаманець, на який треба перевести викуп, а всі операції в системі біткойнов знаходяться у відкритому доступі.

Ось тільки дізнатися, які конкретно люди користуються тим чи іншим гаманцем , Практично нереально.

профілактика

Чи можна повністю убезпечитися від "Петі"? Якщо атака йде цілеспрямовано на вас - не можна. Хіба що, відключивши комп'ютер від інтернету. В іншому випадку хакер високого рівня все одно знайде спосіб в нього проникнути. Інше питання, що навряд чи у вас є недоброзичливці, здатні оплатити послуги такого хакера.

ДО РЕЧІ: Епідемії найболючіше б'ють не по індивідуальним користувачам, а по організаціям. Якщо ваш комп'ютер знаходиться в робочій мережі, зараження може початися незалежно від ваших дій - або їх відсутність.

Якщо ж мова йде не про індивідуальну атаці, а просто про вірусної епідемії, якій все одно, кого заражати, то способів знизити ймовірність вторгнення вірусу і / або мінімізувати можливий збиток від нього - маса.

Що краще зробити прямо зараз

 • Для зберігання найважливіших документів обов'язково використовуйте «хмарні» сховища - Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox, «Яндекс.Діск» і тому подібні. Якщо ви побоюєтеся загроз конфіденційності, заливайте туди файли в вигляді захищеного паролем архіву. Коли пароль досить довгий і складається з хаотичного набору символів, розкрити його в наш час неможливо.
 • Або хоча б дублюйте дані по різним фізичним або віртуальним дискам: багато вірусів-шифрувальники вражають тільки системний диск.
 • Можна, нарешті, просто скидати копії потрібних даних на usb-диск ( «флешку» або «переносне сховище») - тільки не тримайте його постійно підключеним до комп'ютера!
Більшість вірусів проникають на комп'ютери і знищують дані тільки завдяки наївності користувачів  Перші два дні епідемії вірусу-здирника Petya принесли його творцям приблизно 4 біткоіни

Фото з сайту pixabay.com

Як ще захиститися від «Петі»

 • Якщо вам дуже важливі ваші дані, використовуйте альтернативні операційні системи - в першу чергу сімейства Linux. З огляду на малу поширеність останніх, вірусів під них пишуть вкрай мало. При цьому для повсякденного використання вони підходять нітрохи не гірше, ніж Windows, а проблема з іграми (які в основному випускаються під Windows або видеоприставки) легко вирішується за допомогою програм-емуляторів.
 • Працюючи в системі Windows, намагайтеся користуватися обмеженими або навіть гостьовими обліковими записами: багатьом небезпечним вірусам необхідні права адміністратора. При цьому обліковий запис адміністратора повинна мати хороший, складний пароль. Свою «учетку» також захищайте паролем, навіть якщо працюєте за комп'ютером тільки ви.
 • Забороняється відключати службу UAC (це контроль облікових записів користувачів в Windows). Саме вона запитує явного підтвердження на багато ваші дії. Так, заважає, так, дратує - але зате ваша безпека істотно підвищується.
 • Забороняється відключати автоматичне оновлення будь-якій операційній системи.
 • Встановіть резервну операційну систему на інший фізичний диск: це, до речі, дуже допоможе позбутися від старої версії «Петі».
 • Обов'язково користуйтеся антивірусами. Платні рішення на цьому ринку недорогі (2-3 тис. Руб. На рік), але значно надійніше безкоштовних.
 • І ніколи - чуєте, ніколи - не відчиняйте вкладення електронної пошти, якщо є хоч найменші сумніви в їх доброякісності.

Хто ризикує підчепити небезпечну інфекцію в найближчі дні і як від неї захиститися?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: