Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Які функції виконує в MacBook EFI (опис на прикладі MacBook Pro EFI)

 1. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Extensible Firmware Interface (скорочено EFI) - розширювана інтерфейс прошивки, що забезпечує взаємодію операційної системи з мікропрограмами, що відповідають за стабільність роботи низкоуровневого обладнання Extensible Firmware Interface (скорочено EFI) - розширювана інтерфейс прошивки, що забезпечує взаємодію операційної системи з мікропрограмами, що відповідають за стабільність роботи низкоуровневого обладнання.

EFI є альтернативною BIOS, її розробка компанією Intel почалася в середині 1990-х років. Разом з впровадженням процесорів Intel в комп'ютери iMac і Macbook, EFI став стандартним інтерфейсом для комп'ютерів Apple. З Mac OS 10.4 "Tiger" і Mac OS 10.5 "Leopard" EFI підтримується в 32-розрядному режимі (з версії EFI 1.10), також підтримується робота на 64-розрядних процесорах, встановлених на нові комп'ютери Mac.

У випадку з Macbook EFI дозволяє системі виконувати ряд основних завдань, що передують завантаженні операційної системи і виконуваних під час її роботи. Крім цього EFI дозволяє Mac працювати з розміткою GUID Partition Table (скорочено GPT), що підтримує необмежену кількість розділів і здатною працювати з жорсткими дисками об'ємом вище 2 ТБ. Спосіб розмітки MBR, який працює з BIOS, в той же час розпізнає тільки 2 ТБ і до 4 розділів. Сам EFI не має нативной підтримки MBR, проте здатний працювати з нею за допомогою розширення Compatibility Support Module.

Сам EFI не має нативной підтримки MBR, проте здатний працювати з нею за допомогою розширення Compatibility Support Module

Крім цього EFI використовує модульну архітектуру, що дозволяє інтерфейсу працювати з одними драйверами. Іншими словами, операційна система може обходиться без встановлених драйверів, за тієї умови що вони були завантажені в інтерфейс EFI. У випадку з Mac OS це позбавлене особливої ​​необхідності, однак якщо на Mac встановлена ​​стороння операційна система, що працює через через EFI, можливість установки користувальницьких драйверів може виявитися затребуваною. Також EFI дозволяє презагружать мережеві і графічні драйвера до запуску системи.

Крім вищевказаного, при роботі з Macbook EFI дозволяє завантажувати ядро ​​системи, не вдаючись до завантажувача. Це забезпечує найбільш просту завантаження сторонньої операційної системи на Macbook і створення відповідних пунктів в завантажувальному меню EFI. Користувачам Macboot EFI дозволяє завантажувати систему з використанням Target Disk Mode, де завантажувальний диск вибирається при запуску комп'ютера з затиснутою клавішею T.

Все Macbook Pro з середини 2010 року і майже все Macbook Pro Retina з середини-кінця 2012 року підтримують оновлення EFI до версії 2.0 і вище. З версії 2.0 значно покращено безпеку системи, додана перевірка справжності мереж і робота з архітектурою призначеного для користувача інтерфейсу.

У випадку з Macbook EFI можна оновити, скачавши дистрибутив з офіційного сайту Apple. Оновлення через App Store можна не у всіх випадках.

Щоб дізнатися версію EFI, яка використовується комп'ютером, досить зайти в розділ "Звіт про систему ..." пункту "Про це Mac". За відповідні дані відповідає рядок Boot ROM в групі "Апаратні засоби", де початкові символи - модель комп'ютера (MBP - для Macbook Pro і MBA - Macbook Air), а цифри - версія EFI.


За відповідні дані відповідає рядок Boot ROM в групі Апаратні засоби, де початкові символи - модель комп'ютера (MBP - для Macbook Pro і MBA - Macbook Air), а цифри - версія EFI

При використанні Macbook EFI розділ для зручного доступу рекомендуємо зробити доступним з робочого столу. Робиться це через термінал.

Для початку необхідно увійти в режим суперкористувача за допомогою команди

sudo -s,

після цього буде потрібно ввести пароль. Далі необхідно виконати

mkdir / Volumes / EFI,

створює папку з нашим розділом. Щоб дізнатися позначення необхідного розділу виконаємо команду

diskutil list.

У списку навпроти імені розділу побачимо позначення diskXsY, де X і Y - нумерація диска і розділу.

Коли ім'я шуканого пристрою буде отримано, слід скористатися рядком

mount_msdos / dev / diskXsY / Volumes / EFI.

При цьому на робочому столі з'явиться ікона Вашого розділу. Відключити його можна командою

umount -f / Volumes / EFI.

Під час роботи з MacBook часто виникають проблеми прямо або побічно пов'язані з EFI. Якщо Ви зіткнулися з неізвесно проблемою - замінити або відновити функціональність EFI допоможуть фахівці нашого сервісного центру. Такий ремонт може знадобитися, наприклад, якщо MacBook залитий .

З будь-яких питань ми завжди готові проконсультувати Вас по телефону, електронній пошті або в онлайн-чаті на сторінках нашого сайту.

Завжди з радістю чекаємо Вас!

команда MacPlus.ru

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Dragomir Yakovlev
30 листопада

Питання: Доброго дня, проблема така.
Macbook pro 13 '2013 late, не бачить через рідний EFI рідної SSD. Спочатку думав, що диск помер, але вирішив перепрошити з флешки на новішу версію, ніж пропонує мій "біос", який якраз не бачить диск. Диск побачив, систему ставить, але коли потрібно перезавантажитися і завантажити систему, просто не бачить диск, з якого запустити. Припускаю, що це відбувається через те, що мій EFI не може завантажити диск, який не бачить. А ось як оновити його, не знаю. Пробував на флешки встановлювати різні системи, по ідеї, повинен разом з системою оновити, але нічого подібного. А вручну не знайшов способу. Може є якісь ідеї?

Відповідь: Добрий день! Для початку, в будь-якому випадку, потрібно провести діагностику. Щоб зрозуміти, в чому проблема, і виявити несправність. Віддалено, на жаль, не бачачи апарат, не представляється можливим, точно виявити проблему і сказати, що з апаратом (програмна, або апаратна несправність у вас). Потрібно, щоб інженер подивився ваш пристрій, за фактом, в СЦ. Привозите, подивимося. Діагностика в нашому сервісному центрі безкоштовна. З повагою, Macplus!

Подивитися весь коментар Приховати

Жигалов Валерій
22 серпня

Питання: Доброго дня!
Mac Pro 3.1 (Early 2008) на даний момент постійно самостійно ребут при підключенні до ел. мережі без звукового підтвердження проходження тесту.

Відповідь: Добрий день! Добрий день що б з'ясувати причину несправності для подальшого усунення необхідно провести діагностику, діагностика в нашому сервісному центрі-безкоштовно, працюємо щодня з 9 до 21

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
Може є якісь ідеї?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: