Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Які зарплати у найкрутіших російських блогерів? Читайте наше розслідування

Блоги давно переросли рівень публічних щоденників і стали комерційними проектами - стоять за ними люди все частіше намагаються зробити їх прибутковими Блоги давно переросли рівень публічних щоденників і стали комерційними проектами - стоять за ними люди все частіше намагаються зробити їх прибутковими. Процвітають одиниці, але їх приклади надихають багатьох.

В основному в Інтернеті заробляють блоги на тему туризму, автомобілів і гаджетів. Дещо менше - блоги про кулінарію, здоров'я, індустрії моди, косметики та краси. У різних країнах - свої нюанси. У Франції, наприклад, на першому місці гастрономія (хто б сумнівався), потім IT і high-tech. Трійку топових тем закриває обговорення телепередач, телегероїв і всього, що пов'язано з телебаченням - телеперегляд у Франції дуже розвинене і піариться за рахунок Інтернету.

У Росії високоприбуткові блоги поділяються на персональні і, скажімо так, колективні. Останні придумують і продюсує медіа-менеджери, над їх контентом працюють цілі команди маркетологів, журналістів і піарників. Втім, говорити ми будемо не про них, а про персональні блогах - онлайн продовженні особистості свого власника - автора, фотографа, продюсера, і читця, і женця.

Зазвичай такий блог - не робота, а хобі власника, волею доль і великими труднощами стало непоганим приробітком. Перші тисячники блогосфери і не думали «продавати» свої аудиторії рекламодавцям. Це були публічні люди, харизматичні енциклопедисти-гуманітарії, великі фахівці в своїх областях. Більшість мало паблісіті ще до щоденника, який, безумовно, допоміг впізнаваність наростити, але основним джерелом доходу так і не став. Є й такі, хто став медіа-персоною завдяки блогу, але і вони офлайнову роботу не покидали. Загалом, блог - це страшний хронофаги, существющій для задоволення власника, і здатний при хорошому розкладі і великій праці приносити гроші.

Скільки саме грошей - подивимося на прикладі трійки топових блогерів, найкраще, на наш погляд, монетизувати свої журнали. Ми не будемо вважати банерну рекламу, тільки рекламні пости - «теплий, ламповий» контент, на якому справедливо трапляються найбільші заробітки. Як відомо, грамотний рекламний пост від рекламного відрізняє тільки мітка «реклама» на полях.

Ілля Варламов

Отже, поїхали. Перший в нашій трійці - Ілля Варламов ( zyalt ), Чий блог відвідує два мільйони людей щомісяця. Варламов пише: «Мої читачі - найдорожче, що у мене є. Для них я цілими днями подорожую по смітниках, готую звіти і різних куточків світу і бігаю на мітингах. Тільки для них я намагаюся кожен день писати щось нове, розповідати про закони і пояснювати, як боротися за свої права ».

Контент його постів можна розділити на пізнавально-розважальний (розповіді про подорожі з багатими фотозвітами, історії горордской життя та інфраструктури та інше) і соціальний, де превалюють пости про поліпшення умов життя в Москві і міському господарстві, висвітлюється політика і резонансні події. Блогер активно використовує журнал для реклами своїх офлайнових проектів, наприклад, по просуванню велосипедів Пежо, організації «Міські проекти» та інших.

Варламов дозволяє рекламодавцям звертатися до своєї поважної аудиторії несколькікмі способами: за 100 тисяч рублів з урахуванням податків (оплата за договором і сплата податків обов'язкові) можна купити один рекламний пост з власним контентом та ілюстраціями. За 150 тисяч блогер сам підготує і погодить з замовником пост і влаштує професійну фотосесію виробництва, товару або магазину. Такі пости забезпечуються повідомленням про їх рекламний характер.

Можна обійтися без мітки «реклама», запросивши блогера на подію або виробництво. «Якщо тема мені цікава, я зроблю це безкоштовно. Ви лише організуєте дорогу та проживання. В такому випадку я чесно пишу про свої враження, пост не погоджую », - пише блогер у своєму журналі. Така ось російська рулетка для найсміливіших. Ще рекламодавець може проспонсорувати поїздку / подорож блогера, під час которго той буде рекламувати його продукцію. Оплата проводиться за домовленістю.

Артемій Лебедєв

Артемій Лебедєв, в мережі - tema, в представлення не потребує. У нього найбільш розкручений і шановне в Росії дизайн-бюро, кафе і магазини, де продаються втілення його дизайнерського генія. Лебедєв не тільки не збирається «бігати по смітниках і мітингів», щоб розважити свою аудиторію, а й з порога дає зрозуміти, що для такого зайнятого і великої людини «Затишна жежешечка» - примха, та й годі. В постах він безсовісно епатує публіку, лається, пише нерегулярно і взагалі робить, що хоче. Пости Лебедєва присвячені близької йому тематиці дизайну, подорожам і критиці (рідше - схвалення) роботи компаній, чиновників і колег по цеху. Лебедєв - один з ідеологів Етноекспов, етнографічних експедицій по різних куточках планети, від Москви до Океанії. Відеоролики з таких подорожей - одна з головних принад його блогу, реклама в якому коштує від 180 тисяч за посаду. Щомісяця публікується в середньому від одного до чотирьох рекламних матеріалів.

Сергій Доля

Блог «Сторінка віртуальних мандрівників» Сергія Долі, власника компанії-постачальника електронних аксесуарів, власника бару, співзасновник рекламного агенства і екологічного активіста, відвідує, за його власними оцінками, 1-2 млн осіб на місяць. Пропозиція Частки для рекламодавців приблизно таке ж, як і у Варламова, середня ціна поста - 100-150 тисяч рублів. Рекламні публікації з'являються нерегулярно, деякі місяці «порожні». За 9 місяців 2013 року в його блозі з'явилося 14 рекламних постів, в основному по темі туризму.

Заробітки популярних блогерів на рекламних публікаціях за вересень 2013 року

Блогер, ресурс Ціна поста,

тис. руб

Число рекламних постів за 09/2013 Дохід від рекламних постів за 09/2013,

тис. руб

Ілля Варламов (zyalt)

100-150

2 кліентсткую поста

1 - в рамках спонсорського пакета, ціна договірна

200 + Артемій Лебедєв

(Tema)

180-200 3

1 - в рамках спонсорського пакета, ціна договірна

540-600 +

Сергій Доля

( sergeydolya )

100-150 1 100-150

Вартість рекламних постів в журналах інших відомих в блогосфері особистостей зазвичай встановлюється ними відповідно до свого соціальним капіталом (числом читачів) і уявленням про те, як потрібно вибудовувати спілкування з рекламодавцями.

Наприклад, у Олексія ТДТУ пост коштує від 60 до 90 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від авторства. Написаний і опублікований їм огляд продукту, зазвичай - гаджета, обійдеться в суму від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Щомісяця Екслер розміщує в середньому по чотири пости. Рекламний текст в блозі Антона Носика, за різними оцінками, обійдеться в 50-100 тисяч.

Не всі блогери відкрито оголошують розцінки і умови для рекламодавців, наприклад, роботу тільки за договором або безготівковий розрахунок. Однак нам приємно думати, що ними платяться податки, і що зазначені суми - так би мовити, EBITDA.

А що за кордоном?

За кордоном блогери декларують свої доходи слухняно і систематично. У деяких країнах, наприклад, у Франції, можливостей заробити на журналі більше, ніж в Росії. Там конкуренція серед популярних блогерів нижче, Інтернет не так розвинений, а стійка звичка французів платити за інформацію надає неоціненну допомогу при монетизації.

Так відеоблог Webmarketing Junkie, присвячений інтернет-маркетингу, приносить 11 тисяч євро на місяць і, за оцінками власника, забирає 15 годин в тиждень.

Блогер Амакер, творець Read Me I'M Famous і ще трьох блогів, присвячених інтернет-маркетингу і підприємництва, заробляє на своїй медіа-мережі 7 тисяч євро на місяць при затратах 35 годин в тиждень (семигодинний робочий день і 290 тисяч рублів до сплати податків ). Основне джерело доходу блогера - продажу власного відео-тренінгу «Блогер і заробіток».

Блог Blogueur Pro, власне, про блогінг, приносить власнику 14 тисяч євро щомісяця за десятигодинну робочий тиждень. Автор блогу організував невелике видавництво для продажу через блог своїх видань книг, що і складає основний дохід.

Блог Seduction by Kamal про стосунки статей приносить власниці 6-8 тисяч євро на місяць і забирає по чотири години на день крім вихідних.

Висновок.

У Росії, звичайно, такий розвиненою культури платити за медіа-контент немає, але за останні три роки, як відзначають аналітики інтернет-медіа, вартість постів в топових блогах істотно зросла. Чи то традиційна реклама остаточно перестає працювати, то чи всі хочуть ексклюзиву, то чи всі одразу. У будь-якому випадку, ринок реклами в блогах буде тільки збільшуватися, так що місце для нових осіб і форматів знайдеться. Однак популярний блог - це не тільки можливість хорошого заробітку, а й висока відповідальність, в основному, перед собою. Одному топовому блогеру якось запропонували мільйон рублів за «джинсу», і він відмовився. А Ви готові в один прекрасний день відмовитися від мільйона?

А що за кордоном?
А Ви готові в один прекрасний день відмовитися від мільйона?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: